Jump to content

ch2856

 • הודעות

  4,004
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

220 טוב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ch2856

  רשמית: טסלה בישראל

  בהרבה רכבים חדשים הכניסו את זה כחלק ממערכת בקרת ערנות נהג. אם הנהג לא מגיב, כמו להתראות של בקרת סטייה מנתיב, המערכת מביאה את הרכב לכדי עצירה מלאה, חלקן יביאו את הרכב גם לשולי הכביש.
 2. ch2856

  רשמית: טסלה בישראל

  אתה מתכוון ל- FSD שלדעתי, מרבית הרוכשים בישראל וויתרו על המערכת, בכל זאת תוספת של כ-40,000 שקל.
 3. ch2856

  רשמית: טסלה בישראל

  הוא לא טועה לחלוטין, לטסלה אכן יש עדת מעריצים המזכירה את מלחמת אנדרואיד אייפון והשירות בארץ בהחלט דורש שדרוג משמעותי. מעבר לכך, סתם עוד קליק בייט.
 4. אל דאגה, הם עוד ישחזרו מחקר מהשנים הראשונות של הרכבות בהן טענו שנסיעה מעל 40 קמ"ש מסוכנת לבריאות.
 5. אוי, איזה כאב לב. מקווה לסוף טוב.
 6. אתה הרי סתם מתחכם. אאודי A3 בסיסית עולה כמו טוסון, אך אלו שני קהלים שונים לחלוטין. רק בגלל שמבחר החשמליות עדיין קטן משווים הכל להכל אבל לרוב הקהל לקרוסאובר שונה מזה של רכבי סדאן. טסלה העמידה מוצר חדשני עם ביצועי מנוע מעולים שגרם לאנשים לוותר על השימושיות של קרוסאובר ולחזור לסדאן, אבל זה גם לא סוד שברגע שטסלה השיקה את המודל Y היו לא מעט אנשים שביטלו הזמנה למודל 3 והזמינו במקום את המודל Y.
 7. השאלה היא האם אתה מחפש צמיג ספורטיבי או פשוט בעל אחיזה גבוהה נוח יחסית ושקט? בגדול, צמיגי מישלין מספקים את כל מה שאתה רוצה לדוגמה אך ידועים בדופן רכה יחסית שמספקת התנהגות פרוגרסיבית יותר אך קצת פחות דיוק ותחושת היגוי, קונטיננטל ידועים בדופן קשיחה יחסית אך הם שקטים ומספקים תחושה ספורטיבית יותר ולא פחות אחיזה, גודייר, זה קצת משתנה, תלוי בדגם הצמיג אבל משהו בין שני המותגים האלו. מה שלא תעשה, אל תרכוש גודייר EAGLE SPORT. זה בכלל צמיג קיץ/חורף למדינות קרות שהיבואן (או מקביל) קיבל מלאי ענק במחיר זול והוא דוחף את זה בכל חור ועם השם הזה אנשים חושים שהם רוכשים משהו ספורטיבי וטוב למרות שמדובר בצמיג נחות.
 8. בוא נאמר שקל ומהיר יותר להקים עמדת טעינה מתחנת דלק ובקיצור, זה סתם עניין זמני. אולי יש מקום להתערבות המדינה בנושא שכן בכל זאת מדובר בתשתית בעלת חשיבות לאומית עד אשר לחברות פרטיות יהיה ממש משתלם להיכנס לשוק הזה.
 9. אני לא בטוח לגבי הנתונים האלו שכן בשום מקום קיה לא מזכירה כי מדובר בקיבולת נטו או ברוטו. אתה מסתמך על EV-DATA BASE? האתר שממציא לעצמו נתונים שאפילו היצרן לא מכיר?
 10. כנראה שזה רק העיצוב שכן קיה ev6 עם אותה מערכת הנעה משיגה עוד 47 ק"מ לטווח.
 11. אירופה בלבד, ארה"ב, קנדה, יפן ועוד בקצב שונה לחלוטין. ושוב, אין שום הארכה של הטבת המס בשלב זה. אתה מסתמך על ידיעה אחת בדה מרקר למרות שאין שום אישור לכך ממשרד האוצר.
 12. לגבי סעיף 2, זו הצהרה ריקה של משרד התחבורה והגנת הסביבה. האוצר הוא הקובע ובשלב זה הוא לא הציג כל החלטה בנושא.
 13. חם מאוד עכשיו ומנועי טורבו, בטח עם טורבו פצפון כמו שיש ברכבים כיום, לא אוהבים חום וזה פוגע בביצועים וכמובן שגם בצריכת הדלק. זו כנראה הסיבה למה שאתה מרגיש. אולי יש לך גם פילטר אוויר קצת סתום וזה גם יכול מאוד להשפיע, יש הרבה יותר אבק בקיץ.
 14. אתה יכול לומר זאת על רכב חדש במחיר זהה, אבל אם זה לא המצב אז אתה פשוט כותב שטויות. זאת מעבר לעבודה שאין שום חינניות בהתנהגות הכביש של המודל 3 או כל דגם חשמלי כיום. בהמות כבדות. לא יודע, אבל רכב שבולם בפתאומיות ללא כל סיבה לא אמור להיות על הכביש. בעולם נורמלי זה כבר היה דורש קריאה לשירות ואזהרה לכל בעלי הרכב שלא להפעיל את המערכת.
 15. ch2856

  רשמית: טסלה בישראל

  לצרכן הסופי זה די חסר משמעות, זה בעיקר עניין של עבודה מול משרד התחבורה/רשות המסים. סתם לדוגמה, אם בטסלה מתמחירים רכב שהגיע לנמל בצבע לבן במחיר שונה מרכב בצבע צהוב, אז הם צריכים ליצור קוד דגם שונה כי זה מוצר שונה לחישוב מס שונה. כך לדוגמה גם יש קוד דגם שונה לחישוקי "19 במקום "18 וכו'. יש כמובן שינויים גדולים יותר כמו דגם SR אמריקאי ודגם SR סיני עם הבדל בהספק ובמשקל ואז בהחלט שחייבים קוד דגם שונה.
×
×
 • תוכן חדש...