Jump to content

ch2856

 • פרסום הודעות

  3,103
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות ch2856

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)
 • תאריך לידה 10/05/1975

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. דגם 1.5 דיזל כבר עבר תקינה, כך שאני לא רואה סיבה שלא ישווקו אותו במקביל דגמי ה-1.2 בנזין. דווקא לאחר המשבר הכלכלי הנוכחי, שאנחנו עוד רחוקים מלדעת את המשמעויות שלו אבל זה כבר נראה רע מאוד, לא בטוח מה העתיד (הקרוב) של הרכב החשמלי. הטבות המס הגדולות זה משהו שיתקשו לוותר עליו אם זו תהיה תצורת הנעה פופולרית.
 2. ch2856

  במוו סדרה 2 החדשה בישראל

  לפי אוטוקאר הבריטי, שפרסם לא מזמן ידיעה בנושא, לא רק שתהיה גרסת קופה, היא גם תתבסס על פלטפורמת הנעה אחורית.
 3. ch2856

  במוו סדרה 2 החדשה בישראל

  לא, לרוב הלקוחות לא ממש משנה אם זו הנעה אחורית או קדמית, אבל הדבר הזה כל כך מכוער שלא משנה לי בכלל איך היא מתנהגת. אני עדיין ממתין לראות מה יקרה עם גרסת הקופה שלפי אוטוקאר הבריטי, תשמור על הנעה אחורית כי גם כך זו תצורה שבעיקר חובבי רכב רכשו (בדגמי 235i ומעלה)
 4. זה ברור שהאופטימה הייבריד מכוונת כעת לשוק המוניות. סביר להניח שבטלקאר פשוט קיבלו מלאי במחיר תחרותי יחסית כי יש כבר אופטימה הייבריד חדשה. לגבי הסונטה הייבריד החדשה, יש לה מנוע 2.0 ליטר חדש לחלוטין ולכן היא תהיה, סביר להניח, בקבוצה 2 ותהנה מכל ההטבות של רכב היברידי.
 5. רכב אמריקאי קלאסי, מיליון דולר מבחוץ ועודף מדולר מבפנים. תראו היכן מיקמו את כפתור ההתנעה, מזל שלא מצאו מקום נמוך יותר. אבל בתכלס זה רכב עבודה וככזה, האינטריאור מספק בהחלט וכבעל עסק, אם לא הייתי מעדיף ניהוג ונהיגה, יש סיכוי שהייתי עובד לבהמה כזו פשוט כי זה יותר משתלם כלכלית.
 6. ch2856

  שוק יד 2 בזמן הקורונה

  מוקדם מידי לקבוע כמובן. אם עוד שבועיים לדוגמה כבר נהיה בשלב שפשוט חיים עם הנגיף, כמו שפעת, אז לא צפוי שינוי של ממש. אם מדובר בעניין של חודשים רבים, אז ברור כי תהיה השפעה משמעותית ולמעשה צפויה ירידת מחירים בשל הצפת השוק ברכבים שנרכשו באשראי ע"י אנשים שלא יכולים לעמוד בהחזר ההלוואה.
 7. דברים מסוג זה עובדים אחרת אצל כל יצרן ויצרן. לפעמים זה רק עניין של להכניס עוד כסף על כל פיפס ולפעמים זה דורש להתקין צמת חשמל שלמה ואת כל הרכיבים הסופיים המתחברים אליה כי כך תכננו את הדגם. אז אם לדוגמה רוצים בקליאו בקרת שיוט אדפטיבית, חייבים להוסיף גם מצלמת 360, מערכת חניה אוטומטית ועוד כי כך הרכב תוכנן. אני לא מחסידי קרסו אבל הצרפתים יודעים לפעמים לסבך דברים פשוטים.
 8. ch2856

  שאלות? השקת סקודה קאמיק

  הקאמיק צר במעט, אבל בכל הקשור למקום לשני מושבי בטיחות הוא עדיף על האוקטביה - הנוכחית כמובן. אני בחור גדול יחסית כך שמבחינתי אין רכב משפחתי/קרוסאובר קומפקטי שמאפשר לי לסבול 3 נוסעים מאחור. ילדים? שלושה בכיף.
 9. הגדלת הפונט ל-16PX יתקבל בהערכה. 14PX זה גודל של פעם.
 10. מה זה הרוצח הזה על הכביש? את הגרריסט הזה צריך לשלוח לכלא, לשלול לו את הרישיון לכל החיים. אין לאדם כזה מה לחפש על הכביש.
 11. ch2856

  ניסאן ג'וק בישראל

  המנוע של הקונה גדול עליו, רכב גרוע בכל הקשור לניהוג.
 12. לא רעיון כזה רע. זה בהחלט יכול להיות נוח למרות שאני אישית, עדיין מעדיף ומשתמש בעיקר בכפתורים הפיזיים של השמע והמיזוג ופחות בכפתורים שעל ההגה, למעט מה שאין ברירה כמובן. מקווה שלא אצטרך לחיות עם רכב ללא כפתורים פיזיים, לפחות עד לימים בהם יהיו רכבים אוטונומיים מלאים. אחת הסיבות שאני מעדיף את מערכת iDrive על כל מערכת אחרת בשוק, כפתור פיזי אחד שעושה את כל ההבדל (ובתכלס מערכת בוגרת ומצוינת בפני עצמה).
 13. זה הדבר האחרון שצריך להדאיג אותך, הייתי דואג יותר לבריאות הנפשית בשל הצורך לנהוג שעתיים בפקק כל יום.
 14. תוכל למצוא גם בקיה, סוזוקי, טויוטה, קאדילק ואני בטוח שיש בעוד ואם אין כרגע? עוד יהיו. זה מסלול מאוד מאוד מקובל באירופה, במיוחד בשוק היוקרה. כמובן שלכל יבואן יש לו את תוכנית המימון שלו, חלקם כולל טיפולים ואצל אחרים ללא (למרות שזה לא משהו מורכב להכניס לעסקה).
×
×
 • Create New...