Jump to content

ch2856

 • הודעות

  4,196
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ch2856

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

273

מוניטין

 1. ch2856

  אכזבה מצמיגים

  ZE914 הומלץ כאן לא כצמיג מעולה אלא כצמיג סביר בהחלט כתחליף לצמיג סיני שאין לנו מושג מה מקבלים ומה איכותו, בתמורה למחיר הפלקן 914 היה בסדר גמור. ZE310 הוא כבר צמיג טוב, צמיג כללי עם ביצועים שלא נופלים ממותגים יקרים יותר אבל מי שמחפש ערך נוסף מהצמיג הזה מחפש במקום הלא נכון. PS4 דווקא צפוי מאוד, לא צמיג הכי ספורטיבי מבחינת פידבק וקצת מעצבן עם נטייה יותר מאחרים לתת היגוי, אבל ביצועי אחיזה ובלימה מעולים ויחסית לצמיג ספורטיבי גם נוח מאוד.
 2. ch2856

  עייפות בנהיגה

  אני מניח שפותח השרשור לא התכוון לעייפות מחוסר שינה אלא פשוט סוג של עפיצות בנסיעות מונוטוניות ארוכות. יש אנשים לדוגמה שנסיעה ב-90 קמ"ש בכביש מהיר ריק תגרום להם לחוסר שקט וריכוז בנסיעה, אם ייסעו על 120 קמ"ש לעומת זאת הם יהיו מרוכזים וערניים.
 3. את המשפט הזה אמר לי אתמול בעל המוסך כאשר נכנסתי לטפל ברכב ובקשתי שמן מסוג מסוים. כל השמנים האחרים שהוא עובד איתם פשוט לא זמינים כרגע (מוטול, של או קסטרול). לא שמפריע לי שמן מקורי של היצרן, אבל נדהמתי שזה המצב אליו הגיע שוק הרכב בכללותו, זה כבר לא רק עיכוב באספקת רכבים חדשים, זה גם הגיע לשוק החלפים עם בעיות אספקה משמעותיות.
 4. לא בטוח שאתה רוצה את התצוגה הרגילה. היה לי את שתי הפריסות, הרגילה וזו שיש לך למסכים רחבים. הרגילה על מסך רחב אמנם מציגה כל אפליקציה על כל המסך, אבל בגלל הבר למטה אתה מקבל מסך ניווט מאוד מאוד צר שאתה בקושי רואה את המשך הדרך. בתצוגה הזו זה אולי קטן אבל לטעמי זה נוח יותר, מה גם שאפשר להציג את הנגן בחלון השני ואז לא צריך לעבור לשום מסך אחר. סביר להניח שבגרסאות חדשות של אנדרואיד אוטו יהיה אפשר לבחור אם רוצים להציג אפליקציה אחת או שתיים או שיעברו לתצוגה כמו של אפל קארפליי.
 5. לא הכרתי, אבל אם היבואן לקח אחריות, אז אין סיבה שיהיה המון רעש, מה גם שסביר להניח כי מרבית הרוכשים לא בדיוק מסתובבים כאן. מה הייתה הבעיה במנוע?
 6. ch2856

  Volvo זה רכב יוקרה?

  המעבר לבעלות סינית עשה רק טוב, למעשה מצוין, לוולוו. בשנים האחרונות בפורד המותג אכן סבל מבינוניות במגוון תחומים, כמו הרבה מותגים שלא הצליחו כאשר היו בידיים של חברה גדולה שיש לה לא מעט מותגים לדאוג להם - גם יגואר ולנד רובר שהיו בידיים של פורד סבלו מכך. עם המעבר לסינים (Geely) נכנס הרבה כסף לקופה ולמעשה וולוו הפכה לחוד החנית של גילי בכל הקשור לפיתוחים שונים וטכנולוגיה והתוצאה היא רכבים חדשים וטובים מאוד. לשקם תדמית זו משימה לא פשוטה, בטח שוק הישראלי בו הרכבים מאוד יקרים ולכן לשמירת הערך שלהם חשיבות גבוהה בשיקולי הרכישה, כחדש או כמשומש. לזה גם אפשר להוסיף יבואן שידוע במחירי טיפולים יקרים, לפחות בעבר, וגם זה לא הוסיף במיוחד לתדמית של המותג. אבל בשנים האחרונות המותג בהחלט נמצא על בישראל נתיב חיובי, אלו לא רק המוצרים שהשתפרו מאוד אלא גם מדיניות תמחור אגרסיבית שהפכה את הדגמים של וולוו לבעלי VFM מעולה - ביחס למחירים המטורפים של רכבי פרימיום בישראל.
 7. אינטרקול לא מוסיף כוח אלא מאפשר לקבל את מה שיש. אם תאיץ מעמידה ל-160 קמ"ש על דוושה מלאה, ההספק בהתחלה יהיה זהה, בהמשך טמפרטורת האוויר תעלה למידה כזו שאינטרקולר רגיל לא יצליח לצנן מספיק ולכן ההספק ירד במעט, אחד מוגדל ישמור על טמפרטורה קבועה יחסית ונמוכה יותר ולכן לא יהיה איבוד הספק, אבל לא תוספת של הספק.
 8. יש הבדל בין תיקון לבין שינוי התזמון וכן האם השינוי/תיקון הוא בכלום באופן אחיד - פחות או יותר - או רק באחד מהם. שינוי התזמון כתוצאה מטמפרטורת אוויר גבוהה בכניסה למנוע זה דבר טבעי כמובן, תיקון התזמון זה אומר שמחשב המנוע לפי כל הפרמטרים תכנן לפעול בתזמון מסוים אך אחד החיישנים, לרוב הנקישות (אמיתי או מדומה) גרם למחשב לבצע תיקון באחד או יותר מהצילינדרים. יש לא מעט דברים שאפשר לבדוק, במיוחד אם אתה מזהה משיכה של התזמון באחד הצילינדרים בלבד. זו מפת מדף?
 9. יש תנאים מסוימים בהם יש תיקון או שזה ספורדי? בצילינדר מסוים או בכולם? בטווח סל"ד מסוים?
 10. מכיר את הסרטון הזה? מרבית ה- 98 בארץ הוא מעל לאוקטן 100. אם יש תיקוני הצתה הייתי בודק לעומק את הסיבה להם וגם מעדכן את התוכנה. באופן אישי עשיתי משהו הפוך, אני על תוכנה ל-95 (שעברה מספר עדכונים להתאמה טובה יותר) אך מתדלק 98, זה פתר לי לחלוטין כל תיקון שאי פעם היה ומאפשר לי ללכת על הצד הבטוח יותר וכמובן לתדלק חופשי בלי להתעסק עם תוספים. ההבדלים הם גם כך לא יותר מ-2%.
 11. מכיוון שיש לו צמיג המוגדר כצמיג "ירוק" אז המלצתי על האקו 6 שכן הוא מצטיין בתחום הזה. זה שזה צמיג שרחוק שנות אור מפרימיום קונקט 6 לדוגמה בכל הקשור לתכונות דינמיות, זה ברור לי אבל זה לא צמיג אסון, פשוט צמיג המכוון באופן ברור לחיסכון ונוחות.
 12. אני מאוד מבין אותך כי אתה מאוד רוצה את הצמיגים וכבר לא אכפת לך מכלום, אך עדיין הייתי ניגש אליו, מבקש את המקדמה חזרה ואומר שבמידה והצמיגים אכן יגיעו, ארכוש. בתכלס, סביר להניח שלא יזיק אם יהיה לך עוד סט צמיגים לרכב. מהיכן העוד סט? ייבוא אישי. לא צריך לפחד מזה אלא רק לעבור על הדרישות ולהזמין בעצמך.
 13. אם זה רכב חדש, ליבואן לרוב יהיה פתרון עבורך. בכל מקרה תתקשר בראשון ליבואן של ברידג'סטון (מכשירי תנועה) ותראה אם יש להם בכלל במלאי בארץ: 08-8520212.
×
×
 • תוכן חדש...