Jump to content

SeazeR

 • פרסום הודעות

  690
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

אודות SeazeR

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. "כולם סביבי" אלו כל אלו ששמעו על הרכב ו/או מתעניינים/התעניינו ברכישה שלו. אני אישית לא מתלהב למכור בגלל העובדה שאני מפסיד כסף במכירה ואני יודע שזה יתאזן בעוד מס' חודשים מאחר שאני כבר כמעט ולא נוהג ברכב. למעשה, עצם העובדה שכבר הוחלפו טורבו ומצמדים נותנת לי את הביטחון שאולי זה לא יקרה שוב, יחד עם זאת - אין לדעת. אני מאוד מקפיד על תחזוקה נכונה. האומנם הפסקתי לטפל במורשה (שחטו אותי) ועברתי לטפל במוסך מורשה משרד התחבורה (מוסכי BOSCH) ומעבר לעובדה שנחסך פה 50% מההוצאה (במוסך מורשה אותו טיפול עלה לי 3,000 ש"ח כולל בלמים ובמוסך שלי - 1,500 ש"ח) עם חלקים מקוריים והקפדה שלי ע
 2. תודה לעונים ! יש הסברה שרכב שמגיע ל 100 אלף ק"מ מתחיל לעשות בעיות וכדאי למכור אותו. האם כך הדבר ? כולם חוזרים על אותה מנטרה סביבי
 3. היי חברים, תודה על המענה האם אתה מרוצה מהרכב? בסה"כ הכללי כן, מרוצה. הוחלף במסגרת האחריות טורבו ומצמדים. מדובר בספורטאג GTLINE שנת 18 למי ששאל מאז, אין שום בעיה ברכב ושום קילקול פרט לטיפולים בגדול אחריות עליה היא ללא הגבלת ק"מ לאחר בירור מול מנהלים בחברה למשך 3 שנים מלאותהאם יש עוד סיבות להתלבטות שלך ( הוא לא מתאים יותר לצרכים שלך )?האם יש קושי להמשיך לשלם את ההלוואה הנוכחית/ לסגור את החוב כאשר הרכב יהיה בן 3? יש מעט קושי להמשיך לשלם את ההלוואה, אך ניתן למשוך וניתן להתמודד עם זה בגדול עם מאמץ גדול יותר מצידי. תוכנית המימון היא ל 5 שנים, כך שתשלום היתרה י
 4. שלום חברים, ברשותי רכב שגמע 99,000 ק"מ בשנתיים וחצי שהוא על הכביש. אני מאוד מתלבט - מה המועד המתאים להחליפו מבחינה כלכלית ? נכון לכרגע הרכב עדיין באחריות יצרן עד לחודש פברואר 2021 . אני אישית חייב לבנק 129,000 ש"ח מחירון הרכב לאחר שיקלול יוצא 115,000 שח אך לצערי לא מוכנים לתת יותר מ 105,000 ש"ח "כי מפחדים בגלל הק"מ". בכל מקרה: ההפסד שלי מסתכם בכמעט 25 אלף שקלים שעליי להשלים מכיסי . ושאלתי היא כזו : מה כדאי, למכור עכשיו בק"מ הגבוה הזה תחת ההפסד הזה, או להמתין עוד כמה חודשים/שנים עד שאולי המחירון יתייצב מול הק"מ שיתאזן ? (אני כב
 5. כנראה שעכשיו לאור ההתעקשות שלי וכנראה גם שלך, היבואן יודע מה התקלה ומנחה ישר לפתרון שלה. הם פשוט יודעים שיש תקלה ומסרבים לפתור אותה אלא אם כן הלקוח מאוד מאוד עקשן. הם לא ששים להחליף שום דבר באחריות.
 6. הערב נסעתי עם הרכב ושוב בדקתי את האורות, בהחלט הפסיק להבהב לחלוטין והבעיה נפתרה. אם זה יחזור על עצמו, בהחלט אעדכן
 7. סביר להניח שכך הדבר. אני הייתי מאוד מופתע לשמוע ולראות לאחר מכן שמדובר בפולי אלטרנטור, אני לכל אורך הדרך סברתי שהאלטרנטור תקול והופתעתי. אמשיך לעקוב כמובן ונקווה שהבעיה לא תחזור לעולם.
 8. לא ראיתי מה בדיוק הגודל אבל למיטב הבנתי ממנהל השירות, מדובר באותו פולי אלטרנטור מדוייק שמגיע עם הרכב מהיצרן.
 9. ו .. ? גם אצלי כרכב חדש היו רעידות והן סודרו ע"י איזון ממוחשב. אין קשר לשנת הרכב, כשמרכיבים מידה חדשה צריך לבצע איזון ממוחשב.
 10. האם בוצע איזון פרונט וסרן אחורי במכונה ממוחשבת? אל תתבלבל בין איזון כל גלגל בנפרד לבין העלאת הרכב על מכונה מיוחדת ממוחשב לאיזון ע"י מחשב. סביר להניח שזה יפתור לך את הבעיה, כי אצלי זה פתר.
 11. טוב חברים יקרים, עידכון פעולות המוסך על דרך השלילה: הוא בדק תחילה את המצבר - שם המחשב הוציא פלט שהמצבר חלש (שנתיים וחצי) והמליץ להחליף. לאחר מכן החליף למצבר אחר ובדק שוב את הרכב- ההיבהובים המשיכו. המשכנו לשלילה הבאה - הוחלף חיישן על המצבר. הרכב אכן הפסיק להבהב, אך חזר שוב להבהב במהרה. המשכנו לשלילה הבאה שפתרה את הבעיה- החלפת פולי אלטרנטור. ההיבהובים פסקו באופן מוחלט. נכון לכרגע, לא נתקלתי באורות מהבהבים, אך אני עדיין עוקב אחרי זה על מנת לראות אם זה חוזר על עצמו או לא. מסקנה? לפעמים צריך להתעקש עם היבואן. אם יש בעיה, לא לשקוט על השמרים. ולא לשבת ולומר
 12. Ba323f, הרכב נסע ותיפקד נהדר הרבה אחרי התקנת המערכת. המערכת נותקה היום(אני כרגע במוסך ממתין) וחובר מצבר חדש, הוחלף גם החיישן שעל המצבר, שום דבר לא עוזר. אין קשר למערכת, מדובר במגבר אומלל ולא איזו מערכת יוצאת מגדר הרגיל.
 13. המשך הסאגה: החלטתי לא לוותר ליבואן. פניתי ליבואן והסברתי שאם הבעיה לא תיפתר מול היצרן, אנחנו ניפגש בבית המשפט. הם טוענים שהם לא מכירים את הבעיה הזו ואני אישית ראיתי ספורטאג מהבהבת, אני פשוט מניח שאף בעל ספורטאג לא שם לזה לב כמוני. בהתחלה, כשהרכב היה חדש, לא הייתה התופעה הזו. ב 20 אלף הק"מ האחרונים, החל להופיע רעש נהימה בעת האצה (או בעת לחיצה על הגז בעמידה במקום) שלא היה קודם + היבהוב האורות. תופעה מעצבנת ומה שעוד יותר מעצבן- שלמוסך שמגדיר עצמו "מורשה יבואן" אין שום מושג איך לפתור בעיות ברכב.
 14. קרה לי אותו דבר עם צמיג חדש אחר. הוחלף מיידית בצמיג אחר. קרע דומה מאוד עד זהה לקרע שיש לך ועם דופן צמיג, לא מתעסקים.
 15. אז אם הבעיה לא באלטרנטור, איפה הבעיה? למה האורות מהבהבים ? מותקנת ברכב מערכת די בסיסית שמכילה מגבר + סאב וופר + DSP לשיפור השמע ברמקולים. אודה ואומר שבזמן נסיעה עם חלון פתוח (לא משנה איזה חלון) במהירות מעל 120 אני שומע כמו רעש של "מנוע" מהרמקול הקדמי ימני. אולי כל הבלאגן נגרם ע"י המערכת ? חשוב לציין שהוחלף כל החיווט במערכת לפני כחודש.
×
×
 • Create New...