Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אכן, ככל שנישארים בראש יותר מידי קדנציות אין מה לעשות הפוליטיקה יכולה ללכלך, גם אני מאמין שהוא עשה הרבה למען המדינה והיו לו כוונות טובות אבל הזמן עשה את שלו והוא צריך לאמר תודה על ההזדמנות שניתנה לו ולברך את מחליפו לעתיד.

כולם צוחקים על פוטין שממשיך וממשיך, אבל אצלנו זה ניראה מקובל לחזור פעם אחר פעם , יש סיבה למה יש מדינות דמוקרטיות שמגבילות את מס' הקדנציות.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4634

• SlowRide

4443

• פינדר

3497

• m3x7r3m3

2926

דווקא בגלל האיזון המסתמן בין הגושים יש חשיבות רבה מאוד לאחוזי ההצבעה בבחירות הקרובות.

מתקפת ההשמצות משני הצדדים מעידה על מה שיקרה ביום שבו יפורסמו תוצאות הבחירות - אז יתחיל הקרב על הלגיטימיות של התוצאות.

כל אחד מן הגושים יסתמך על מפלגות "קיצוניות" עד אבסורד.

[מי שחושב שמינוי של איתמר בן גביר לסגן השר לבטחון פנים הוא אירוע לא סביר- שיקום! זה הרבה יותר סביר ממינוי של אחמד טיבי לסגן שר הבריאות]

המערכת הפוליטית בישראל כבר שמעה תחזיות מסמרות שיער על העתיד להתרחש במדינה, רובן ככולן לא התגשמו.

אבל יש תקדים בספר מלכים:

אָז יֵחָלֵק הָעָם יִשְׂרָאֵל לַחֵצִי חֲצִי הָעָם הָיָה אַחֲרֵי תִבְנִי בֶן-גִּינַת לְהַמְלִיכוֹ וְהַחֲצִי אַחֲרֵי עָמְרִי.

הסיפור הזה לא נגמר טוב לתבני בן גינת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, חשוב שכמה שיותר יצאו להצביע..

חשבתי על איזה נקודה והיא הרוטציה. אם מפלגת כחול לבן באמת תצליח להפוך למפלגת שלטון, אז הצעד נראה לי מעט טיפשי. מכיוון שלפיד תמיד אמר שהוא יקדם חוק שיגביל כהונות ראש ממשלה לשתי קדנציות. אם הם באמת יעבירו את החוק, אז יש פה סוג של יריה ברגל, לא? ללא רוטציה, גנץ היה יכול להיות ראש ממשלה שתי קדנציות וכך גם לפיד אחריו (כאמור בעולם שהם הפכו למפלגת שלטון לעשור+). עם הרוטציה שניהם יצאו מהמשחק לאחר שתי קדנציות בלבד. או שיחריגו מקרים של רוטציה בצורה כלשהי? :roll:

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמדאיג אותך? אני יותר מודאג מזה שהמפלגה הזו תשרוד יותר משבועיים בלי שחצי מהח"כים יפרשו. איכשהו, אני פחות מוטרד כרגע ממה יקרה עוד שמונה שנים, בטח ממה יקרה עוד 8 שנים אם לפיד לא יוכל להיות יותר ראש ממשלה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי קצת ילדותי לפרוש כל כך מהר. כל אחד ואחת יודע/ת למה הם נכנסים לפני שסגרו את הרשימות. מי שיפרוש ככה, יחסל את עצמו פוליטית. לא בשביל זה הם עזבו קריירות מחוץ לפוליטיקה, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקו, לא נראה לי שאף אחד מהנ"ל יהיה עילוי כזה כראש ממשלה, שלא נוכל למצוא לו תחליף כעבור 8 שנים.

בכלל, דור המנהיגים הגדולים עבר מן העולם.

גם באירופה אין יותר צ'רצ'ילים, היום יש יותר מקרונ'ים ותרזה מיי'ם.

ראש ממשלה הוא בסך הכל תפקיד די טכנוקרטי. זה שפה (גם לאמריקאים היה קמפיין כזה) עושים מזה שרק יחידי סגולה יכולים "להרים את הטלפון האדום באמצע הלילה", זו מנטרה שאלו שדואגים להחדיר אותה הם אלו שנתפסים כ"מתאימים" לכך על ידי כך שהם מחדירים לתודעה שהם אלו שמתאימים לכך....

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חשבון טוויטר פעיל ופרצוף כתום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אה, וגם צריך עדר של מאמינים שילכו אחריו בעיניים עצומות. תודה על התזכורת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוא עשה למען מדינת ישראל וקשרים שהוא פיתח והתמודדות שלו מול איראן אף אחד לא יעשה את זה כמוהו

עכשיו יבואו כל אותם מצקצקים ויגידו אושריקו מבלבל תמוח

אהמ... לפעמים האמת כואבת אין מה לעשות... ואני לא חושב שהוא מושלם , אבל מבחינת ביטחון ישראל אני סומך עליו פי 90 מאשר על הליצנים האחרים שלא מבינים שהסכסוך קודם כל הוא דתי ולא על אדמה. פה שורש הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקריטריונים למנהיג גדול?
וואו.

זו שאלה לאנשים חכמים ממני.

פסיכולוגים, סוציולוגים, פרופסורים למדע המדינה, פילוסופים...

הרבה דנו בנושא הזה, ולא מצאתי אף תשובה שהם נתנו שנראית כמו אמת מוחלטת.

אולי מקייואלי.... :-)

בכל מקרה, ההיסטוריה היא זו ששופטת בסופו של דבר.

מהלכים גדולים נעשים על ידי אנשים עם איזה שהוא חזון והמון אומץ.

לפי התיאוריה הזו, רבין היה מנהיג גדול, כי הוא חתם על הסכמי אוסלו.

שרון היה מנהיג גדול כי הוא יזם את ההתנתקות.

(ובבקשה לא להתפס להאם עצם המהלך החא נכון. מצידי "מהלך" יכול להיות גם סיפוח מים התיכון ועד נהר הפרת. או פתיחה במלחמת גוג ומגוג. אבל לא סטגנציה.)

ביבי לעומתם, נמצא בשלטון כבר יותר מעשור רצוף. יש איזו מדיניות או חזון שהוא קידם בזמן הזה ואני לא מכיר?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוא עשה למען מדינת ישראל וקשרים שהוא פיתח והתמודדות שלו מול איראן אף אחד לא יעשה את זה כמוהו

תזכיר לי, מה כוללת ההתמודדות שלו מול איראן? הוא הפציץ שם? מנע מהאיראנים להגיע לפצצה? או רק התנגד להסכם שעצר (בינתיים) את האיראנים?

אבל מבחינת ביטחון ישראל אני סומך עליו פי 90 מאשר על הליצנים האחרים שלא מבינים שהסכסוך קודם כל הוא דתי ולא על אדמה. פה שורש הבעיה

3 רמטכ"לים לשעבר, אחד גם כיהן כשר ביטחון תקופה, כולם ביחד לא מספיק ביטחוניסטים לטעמך? באמת? מה כן יספק אותך מהבחינה הזו? או שפשוט צריך להכתיר את ביבי למלך עד מותו, ואז שהאחרון בנתב"ג יכבה את האור?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יבואו כל אותם מצקצקים ויגידו אושריקו מבלבל תמוח

אהמ... לפעמים האמת כואבת אין מה לעשות... ואני לא חושב שהוא מושלם , אבל מבחינת ביטחון ישראל אני סומך עליו פי 90 מאשר על הליצנים האחרים שלא מבינים שהסכסוך קודם כל הוא דתי ולא על אדמה. פה שורש הבעיה

וזה ב-ד-י-ו-ק מה שהוא מוכר לך כבר במשך שנים. הוא עשה עבודה נהדרת בלגרום לציבור להאמין שהוא המשיח הביטחוני. מכר להם את איראן. מכר להם את הערבים שמגיעים באוטובוסים של השמאל. הצליח להכניס לך למוח שהוא היחיד שיכול לאויבינו.

הוא כל כך הצליח, שכשרצים מולו רמטכ"ל אחרי רמטכ"ל, אתה עדיין אומר שהוא המועמד הביטחוני המוביל.

אין מה לומר, מוריד בפניו את הכובע. אבל אני גם רואה דרכו באופן ברור, ובחיים לא הייתי מצביע לו.

עריכה - הדוב הקדים אותי בשלוש דקות :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכיר לי, מה כוללת ההתמודדות שלו מול איראן? הוא הפציץ שם? מנע מהאיראנים להגיע לפצצה? או רק התנגד להסכם שעצר (בינתיים) את האיראנים?

3 רמטכ"לים לשעבר, אחד גם כיהן כשר ביטחון תקופה, כולם ביחד לא מספיק ביטחוניסטים לטעמך? באמת? מה כן יספק אותך מהבחינה הזו? או שפשוט צריך להכתיר את ביבי למלך עד מותו, ואז שהאחרון בנתב"ג יכבה את האור?

להזכיר לך על פי פרסומים זרים מה הולך בסוריה נגדם? את התיאום מול הרוסים? ועוד ועוד... מצטער לא רואה את גנץ-לפיד משחזרים את זה.

וזה ב-ד-י-ו-ק מה שהוא מוכר לך כבר במשך שנים. הוא עשה עבודה נהדרת בלגרום לציבור להאמין שהוא המשיח הביטחוני. מכר להם את איראן. מכר להם את הערבים שמגיעים באוטובוסים של השמאל. הצליח להכניס לך למוח שהוא היחיד שיכול לאויבינו.

הוא כל כך הצליח, שכשרצים מולו רמטכ"ל אחרי רמטכ"ל, אתה עדיין אומר שהוא המועמד הביטחוני המוביל.

אין מה לומר, מוריד בפניו את הכובע. אבל אני גם רואה דרכו באופן ברור, ובחיים לא הייתי מצביע לו.

עריכה - הדוב הקדים אותי בשלוש דקות :lol:

תשמע רוני אני בסך הכל בחור פשוט.... אף אחד לא יכול לעבוד עליי אני מספיק חכם כדי לעבוד על אחרים אם כבר

הוא פשוט הרוויח את זה ביושר שכרגע אי אפשר לסמוך על אף אחד שינהל את המערכה מול האויב הפרסי (אני פרסי בעצמי אז מותר לי להגיד אויב פרסי ) ומול כל מיני דברים אחרים. הכי קל ויפה לדבר בצורה לקקנית וכל יכול כמו גנץ לפיד וברגע האמת לעשות דברים אחרת...

דרך אגב, על גנץ התפרסמו מאתיים אלף כתבות שהוא בן אדם רופס וכושל בכל מה שהוא נגע בו (לא נכנס לענייני צבא, כבודו במקומו מונח).

קצת מפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...