Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

and yet, יש הבדל תהומי בין אדם שכותב "הדרך שלכם לשלום לא עובדת" ואדם שכותב "אתם בוגדים". והטעון "ברק ניסה בקמפ דיוויד" הוא יותר אינטלגנטי מ"אתם מלכלכים על הצבא יאבוגדים שונאי ישראל". ואחד כן מתייחס לשמאל ממשי והשני מתייחס למפלצות בארון.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4633

• SlowRide

4443

• פינדר

3497

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

הטענות ששמאל זה לא חופש ושבגלל השמאל אנחנו במקום ה49 כשבפועל הימין בשלטון כבר תקופה ארוכה, זה פשוט שקר שנועד לשלהב את הקורא הממוצע (שלא היה קורא את כל הפוסט הארוך הזה אלא עוצר בדיוק שם ונותן לו לייק).

אבל אובייקטיבית, הטענה שלו ששמאל רוצה יותר מעורבות של המדינה בחיי הפרט לא נכונה?

אם אתה רוצה פחות התערבות של הממשלה בחיי הפרט - כלומר לסובב את החוגה כמה שנתות על הסקלה לכיוון הנגדי לצ. קוריאה - אל תצביע לשמאל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.אבל אובייקטיבית, הטענה שלו ששמאל רוצה יותר מעורבות של המדינה בחיי הפרט לא נכונה?

אם אתה רוצה פחות התערבות של הממשלה בחיי הפרט - כלומר לסובב את החוגה כמה שנתות על הסקלה לכיוון הנגדי לצ. קוריאה - אל תצביע לשמאל.

נכונה בדיון הפוליטי התיאורטי. נשאר רק לשאול את עצמנו מה מידת החופש הרצויה באמת.

במציאות? קשה לדעת. הליכוד הוא ממש לא ימין ליברלי קלאסי, ובטח לא כל ההזיות המשיחיות מימין לו. השמאל הישראלי נוטה לפופוליזם זול ומעצבן (ע"ע קצבת הזקנה הנ"ל), אבל גם כחלון (שקשה לקרוא לו שמאל, אפילו ביבי לא קורא לו שמאל) הוא פופוליסט מזעזע עם נטיה חזקה מאוד להתערבות ממשלתית, כשזה משרת את מטרותיו.

השאלה היא האם השמאל (ובכלל, כרגע ההגדרה לשמאל ישראלי היא מי שלא מוכן לשבת עם ביבי בקואליציה) היה רוצה פחות או יותר מעורבות ממה שיש עכשיו, ובאיזה תחומים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

סופסוף זה קרה (האיחוד במרכז)! ממש מסקרן לראות את הסקרים של השבוע הבא.

האם יש סיכוי לממשלה של 2 מפלגות שיקבלו ביחד אולי כ-70 מנדטים? או שביבי ימשיך לעשות הכל כדי להמשיך להיכנע לחרדים ולימין קיצוני (הפעם באמת כזה שלא כמו בעבר) כמו שהוא עושה בימים האחרונים? קצת מביך היה לראות אותו רודף אחרי חברים לשעבר בתנועה שהוכרזה כטרוריסטית. ועוד מבטיח לרשימה שהם שיהיו חברים בה הבטחות הזויות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש סיכוי לממשלה של 2 מפלגות שיקבלו ביחד אולי כ-70 מנדטים?

יש סיכוי יותר גדול למפלגה אחת שתתפצל זמן קצר מאוד לאחר הבחירות לשלוש מפלגות: תל"מ, יש עתיד וחוסן לישראל. האם האיחוד של היום יניב למפלגה המאוחדת את מספר המנדטים של סך חלקיה? לא בהכרח. בהחלט יתכן שבמצב החדש בוחרים רבים יחזרו למפלגה המקורית שלהם (עבודה).

ימים יגידו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח יתפוררו אחרי הבחירות - אין שום דבר משותף ביניהם, גם אצל גנץ עצמו וגם בשילוב שכולל אנשי ימין מובהקים כמו בוגי, ואנשי שמאל מובהקים כמו שלח וגרמן מהצד השני.

אבל ככה לפחות אולי סמוטריץ' לא יהיה שר החינוך. זה גם משהו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החלוקה לימין-שמאל מדיני היא מלאכותית לגמרי. מהעבודה ועד הימין החדש אין הבדל. רק בשוליים משמאל ומימין, מרץ, והערביות מצד אחד ועוצמה יהודית, הבית היהודי, האיחוד הלאומי או איך שלא קוראים להם אחרי האיחוד מצד שני, עדיין יש הבדלים.

ההבדלים האמיתיים נמצאים במשנה הכלכלית, בחינוך ובחופש לאזרח (נישואין אזרחיים, לגליזציה וכו'). לצערי, עם כמה שאני סולד ומתנער מביבי, הרשימה של הליכוד יותר טובה מזאת של גנץ. אני מקווה שהחלופה לביבי תבוא מתוך הליכוד.

באופן כללי, הניסיון של שני הגושים להכניס עוד ועוד שמות וליצור עוד איחודים כדי להרוויח עוד מנדט, רק מכניס כאלו עזים שכבר מונעים ממני להצביע למישהו מהם בכלל. מצד ימין איחוד עם גזענים משיחיים (בן ארי, בן גביר) ומצד שני שמות כמו ניסקורן (מגן הועדים המושחתים), שלי יחימוביץ', שמולי ושפיר שבטוחים שהסוציאליזם עובד.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח יתפוררו אחרי הבחירות - אין שום דבר משותף ביניהם, גם אצל גנץ עצמו וגם בשילוב שכולל אנשי ימין מובהקים כמו בוגי, ואנשי שמאל מובהקים כמו שלח וגרמן מהצד השני.

ראינו כבר ברית אחים עם בנט עם אותם שלח וגרמן, הגיע הזמן לשים מאחורינו את כל העניין של שמאל וימין ואני מקווה שהנסיונות לפלג בקמפיין של ביבי לא ימשיך לעוד מערכות בחירות שיהיו בעתיד. שום דבר לא יתפורר אחרי הבחירות, תמתין ותראה.

לטעמי יש סיכוי גבוה לממשלה כפי שתיארתי בעיקר בגלל ההסכם שטראמפ הולך להניח על השולחן ימים אחרי הבחירות. זה או שביבי יבחר בהקצנה באמת ויהרוס גם את הידידות עם טראמפ או שיעשה את הצעד ההגיוני יותר ויחבור לגנץ-לפיד. אולי בעצם כל המאמץ של הימים האחרונים והמרדף אחרי איחוד עם עוצמה לישראל ובית יהודי הוא משחק של האומן הפוליטי ובעצם השאיפה שלו הייתה לדחוף (בין היתר ע"י התקרבות לימין הקיצוני) לאיחוד במרכז. מה שיגדיל בהכרח גם את כמות המנדטים של הליכוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר תאוריית קונספירציה קטנה? האיחוד של הבית היהודי עם עוצמה לישראל יחליש את הבית היהודי, וכשזה יצוף בסקרים ביבי "ירמוז" למי שעוד נשאר שם שחבל שהקול שלהם ילך למפלגה שלא תעבור את אחוז החסימה, ואולי כדאי שהם יצביעו לליכוד

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לגמרי לא קונספירציה מופרכת.

ההארד קור של הציונות הדתית (מפד"ל של פעם, בני עקיבא וכו') מתפלצים מהקיצוניות החרד"לית.

אין סיכוי שהם יצביעו לכהניסטים. אחרי מה שבנט עשה, הם לא יצביעו גם לו. מכאן, הדרך של היד לפתק של מחל קצרה.

סמוטריץ? השמאלן יפה הנפש הזה? :lol:

תשכח מזה. שר החינוך הבא הוא גופשטיין.

ושר המשפטים בן גביר.

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי מפריע הקמפיין של ביבי שקופץ בכל מקום?

כאילו הם יורדים על האינטיליגנציה של קהל הבוחרים שלהם כאילו הם קופים ומראים להם מי זה שמאל ומי ימין?

עלוב לדעתי, שיעסקו במה שחשוב ואיך הולכים לשפר את חיי הבוחר שלהם ולא: "זה שמאל!-חלש!" - אנחנו- ימין!, חזק!".

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי מפריע הקמפיין של ביבי שקופץ בכל מקום?

כאילו הם יורדים על האינטיליגנציה של קהל הבוחרים שלהם כאילו הם קופים ומראים להם מי זה שמאל ומי ימין?

עלוב לדעתי, שיעסקו במה שחשוב ואיך הולכים לשפר את חיי הבוחר שלהם ולא: "זה שמאל!-חלש!" - אנחנו- ימין!, חזק!".

הם לא יורדים, הם מתאימים. יש הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...