Jump to content

shugiflex

 • הודעות

  7,129
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי shugiflex

 1. ממתי סוכנות Avis מוכרים רכבים פרטיים? סיכוי לא מבוטל שהמוכר הסתיר את את זה. דלת שלא נסגרת טוב - מחשיד שהרכב עבר תאונה, צריך לבדוק לעומק את הנושא הזה.
 2. כרגיל בישראל חוסכים בתוספות.
 3. כאן בפורום אנשים ישרים אז לא נדע להסביר לך מראש איזו עקיצה מבשלים פה. מכל המידע שמסרת משהו מריח לא טוב, אני הייתי נסוג מהעיסקה או לפחות בודק בשבע עיניים כל צעד - למשל דורש לבצע את העברת הזהב בסניף שלי ומוודא פיזית שהכל בסדר.
 4. אלא אם כן שם המשפחה שלהם נפוץ כמו "כהן", משהו פה מריח כמו עקיצה שמתבשלת אם כי אני לא יודע להסביר מה טיבה.
 5. הרכב טוב מאוד. אני הייתי מוסיף קצת וקונה מבעלים פרטי. גם אפשר להשיג את דגם ה-Supreme וגם כנראה טופל יותר טוב.
 6. תתחיל בזה שתיסע לשם ותידרוש להפגש עם המנהל. בטלפון זה כנראה לא יצליח.
 7. אני כותב את זה בצער רב - אבוי לפורום רכב שאלה התגובות בו.
 8. לשלוח אותנו לגוגל לא בדיוק מחזק את הטיעון שלך. אם יש לך נתונים, תחלוק את הנתונים האלה כאן כדי שניווכח בצידקתך. ולא, כמה סטארטאפים שאתה מכיר אישית זה לא עשרות אלפי עובדים.
 9. shugiflex

  טסט לרכב התייעצות

  האפשרות לשלם באתר האינטרנט של משרד התחבורה נפתחת בערך חודשיים לפני תום הרישיון של הרכב. גם אם תעשה את המבחן השנתי חודשיים קודם, הרישיון עדיין יפוג באותו תאריך כך שאין סיבה לא להקדים.
 10. בשביל לקנות רכב במאתיים אלף ש"ח לא צריך להיות מיליונר. משכורת הייטק נאה והלוואה בתנאים נוחים יספיקו לגמרי.
 11. זאת כנראה הבעיה, מכלולי הרכב שחוקים.
 12. לפני שהתחילו את היבוא הסדיר של טסלה לישראל, ההערכה הייתה שמחיר המינימום של מודל 3 יהיה כ-270 אלף ש"ח. טסלה הפתיעה את כולם עם המחיר המעולה.
 13. קורגן צודק, זאת התנהגות רגילה כשההיצע יורד או הביקוש עולה. עובד היי טק ממוצע מרוויח היום הרבה יותר ממה שהרוויח לפני כמה שנים למרות שעושה את אותה העבודה - בגלל הביקוש לעובדים שממשיך לעלות. אני לא רואה אף אחד שרץ להחזיר את העליה במשכורת למעסיק...
 14. לדעתי יונדאי היו צריכים לשווק את האיוניק תחת מותג ג'נסיס. יונדאי שיותר יקרה מטסלה זה משהו שקשה לעכל.
 15. כנראה שתוך כדי החלקה בסיבוב כמה עשיריות שניה מרגישות כמו שתי שניות.
 16. יותר הגיוני שהיבואן בחר לייבא את הרכב ללא חלונות חשמליים אחוריים כדי לחסוך כמה גרושים. לעשות דבר כזה ב-2017 זו עוד סיבה עבורי לא לרכוש מהיבואן הזה, למרות שבעבר היו לי מספר רכבים שלהם.
 17. סדק בשימשה זה משהו שיכול לקרות ברגע. למשל, אבן קטנה עפה על השימשה וזהו - יש סדק. כיוון שמכון הבדיקה ממוקם בישראל ולא בשוייץ, אני מעריך שהם ישלחו אותך לתבוע את הביטוח של הרכב - במיוחד שתביעת שמשות לא פוגעת בפרמיה עתידית. אם אתה חושש מה יגיד הביטוח אתה יכול לתבוע עוד חודש, אבל לדעתי זה משהו שקורה ולא יעשו מזה עניין.
 18. קודם כל גילוי נאות - אני לא משפטן ויתכן שמה שאני כותב פה לא מדויק, אבל אני מנסה לצטט מה שנאמר לי על ידי עורך דין לפני כמה שנים כשהייתי במצב דומה לשלך. אם תתבע את הפוגע ותנצח במשפט, מאותו רגע חברת הביטוח שלך לא חייבת לשלם לך כי כבר קיבלת פיתרון מבית המשפט. אם הנהג שפגע בך יתחמק מלשלם לך אתה יכול להגרר לתיק של הוצאה לפועל שיכול לקחת שנים ארוכות ואפילו להגיע למצב בו לעולם לא תקבל את הכסף - למשל אם הנהג הפוגע יצליח לשכנע את הרשויות שהוא עני ויקבל הפטר מחובות. כך שאתה יכול לצאת קרח משני הצדדים. גם לי המליצו לתבוע את הביטוח שלי וזה מה שעשיתי.
 19. לדעתי בדיקה של ציוד בטיחות כזה אפשרית כרגע רק במוסכים מורשים בגלל שדורשת ציוד מיוחד.
 20. האם הכנף האחורית היא חלק נפרד משלדת הרכב? ברוב הרכבים שאני מכיר החלפה של הכנף האחורית כוללת חיתוך בדיסק של החלק הישן וריתוך של החלק החדש. אם זה כך ברכב הזה - הייתי מדפדף הלאה.
×
×
 • תוכן חדש...