Jump to content

shugiflex

 • פרסום הודעות

  6,763
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

41 נייטרלי

2 עוקבים

אודות shugiflex

 • דירוג
  פורומניאק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Second star to the right and straight on 'til morning
 • איזה רכב יש לך?
  Audi A3 Sportback 2011
 • תחביבים
  מנועים
 • מקצוע
  חובב מנועים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. רכב יוקרתי זה אחלה רק אתה צריך להבין למה אתה נכנס. כדאי לשמור סכום נאה לתחזוקה שוטפת ולתקלות שבטוח יגיעו. אתה עובר מקורולה - שזה הרכב הכי אמין שיש - לרכב יוקרתי שזה בדיוק ההיפך. לא בטוח שתשרוד את ההלם בהוצאות במוסך. נסה ללכת על הרכב הכי חדש שאתה יכול למצוא כי גיל הרכב משפיע על כמות הבעיות הפוטנציאליות.
 2. הג'אנטים החדשים מקוריים, או שמדובר בתחליפים סיניים? מניסיון אישי שלי ולא מעט שרשורים שקראתי פה בפורום, ג'אנטים סיניים הרבה פעמים רועדים במהירות גבוהה אם כי 80-100 זה כנראה שיא חדש. פנה למקום בו רכשת אותם ושהם ישברו את הראש.
 3. shugiflex

  הורדה מהכביש שאלה חשובה

  החוק אוסר על התקנה של נורות כאלה. מבאס ככל שיהיה, זה המצב. גם אם היית לוקח נורה מקורית וצובע אותה בכחול זה היה לא חוקי. אני לא רואה איזה טיעון יש לך לערער על הדו"ח.
 4. מוסך מורשה לא יסכים לשנות את הרכב, גם אם החלק הנוסף היה מקורי, כי זה נגד הוראות משרד התחבורה. הטורבו שראית הוא ככל הנראה אפטר מרקט והתקנה שלו אינה מומלצת כי הוא יכול להזיק לרכב. גם אם היית מוצא מי שיתקין לך את זה ובדרך נס זה היה עובד - מבחן רישוי שנתי (טסט) לא היית מצליח לעבור.
 5. נסעתי על רכבים זולים, נסעתי על רכבים יקרים. גיליתי שאין ארוחות חינם - אתה מקבל מה שאתה משלם עבורו.
 6. שאלת תם: החלפה של קאליפרים לגדולים יותר לא דורשת גם החלפה של משאבת בלם?
 7. זאת בדיוק הנקודה. אם ברכב הזה היצרן התקין מגן כזה, ככל הנראה יש לזה סיבה טובה ולחלק הזה יש תפקיד. למשל, כמו שצויין לעיל, לתעל אוויר. בלי החלק יש סיכוי שבהמשך חיי הרכב יצוצו כל מיני בעיות שאף אחד לא יבין מה הסיבה להן אבל הן יהיו קשורות לחוסר הזה.
 8. רועי5 צודק. אם היצרן החליט שברכב הזה צריך מגן תחתון למנוע יש לזה סיבה טובה. יצרני רכב נמצאים תחת לחץ עצום לצמצם עלויות ולכל חלק שהגיע לרכב יש תפקיד.
 9. shugiflex

  26 שעות מהמסירה וכבר במוסך

  לפני כעשרים שנה הורי הוציאו רכב חדש מהסוכנות ולקחו אותו מייד להתקנה של רדיודיסק, כמקובל באותה תקופה. אחרי כשעתיים קיבלו טלפון מבעל החנות שבגלל משב רוח חזק נפלו על גג הרכב בלוקים מבניין סמוך.
 10. החוב הלאומי של גרמניה ושל ישראל דומים מאוד, כ-60% מהתל"ג לפני הקורונה. כלומר אם אצלנו רגילים לחיות על חובות, אז גם בגרמניה רגילים לחיות על חובות. מעבר לכך, כמעט כל הצעדים שממשלת גרמניה מתכוונת לנקוט יגדילו את החוב הלאומי. תקופת משבר כמו הקורונה או מלחמה היא בהחלט זמן שבו מדינות נוהגות להגדיל את החוב הלאומי שלהן. אני לא רואה איך ישראל יוצאת מהמשבר הזה בלי להגדיל את החוב.
 11. שלושים שנה, לך תזכור...
 12. כבר היו להם דגמים יותר מכוערים, למשל בימי כריס באנגל, ועדיין קהל היעד המשיך לרכוש. כנראה שהם יודעים מה עושים.
 13. מהומות על רקע פגיעה של שוטרים בשחורים הן לא דבר חדש בארה"ב. במהומות לוס אנג'לס בעקבות המקרה של רודני קינג ב-1992 נהרגו 63 אזרחים (קישור).
 14. לדעתי מלכודת דבש: מדובר ברכב שמיוצר עבור מדינות מתפתחות וככזה היכולות הדינמיות שלו ירודות, כמו כן רמת הגימור שלו נמוכה. תוסיף לזה שירות ארוך בצה"ל, מקום בו בסבירות גבוהה ננהג על ידי אינספור חיילים ותוחזק ברמה בסיסית. בסופו של יום אתה מקבל מה שאתה משלם. עדיף להוסיף לתקציב ולרכוש משהו יותר מוצלח.
 15. זה לגמרי הגיוני שהרכב יכיל דרכים להשבית אותו בחירום. העובדת צריכה להשתלט על הילדים שלה ולא לאפשר להם למשוך את המפתח. באותה מידה הילדה היתה יכולה להזיז את ידית ההילוכים או לגעת בהגה.
×
×
 • Create New...