Jump to content

shugiflex

 • פרסום הודעות

  6,685
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

1 עוקב

אודות shugiflex

 • דירוג
  פורומניאק
 • תאריך לידה 05/05/1974

Personal Information

 • מיקום
  Second star to the right and straight on 'til morning
 • תחביבים
  מנועים
 • מקצוע
  חובב מנועים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הייתי בטוח שישראל כבר החזיקה בתואר המפוקפק הזה עוד לפני הירידות.
 2. רכב דגל של יצרן יוקרה אומר הרבה מאוד מערכות מסובכות ויקרות, שלא ניתן למצוא להן בקלות תחליפים משומשים כי הרכב נמכר במספרים קטנים. זה אומר שכל בעיה מעבר לפשוטה ביותר תעלה הון. תוסיף לזה שרכב שנת 2011 כבר מגיע לעשור השני שלו ואתה מקבל מתכון בעייתי מאוד. מתאים רק לבעלי כיסים עמוקים שנהנים מהרפתקאות במוסך.
 3. תלוי באיזה איזור בארץ אתה נמצא. באזור תל אביב יש כמה חנויות גדולות שמוכרות ג'אנטים. מקוריים חדשים יעלו כנראה הון, הכי טוב זה לקנות מקוריים משומשים ובמקום השני תחליפיים ממותג מוכר.
 4. ציטוט מהכתבה אליה קישרת: "אף שרבים מהתושבים נשמעו להוראת השלטונות, יש גם מי שאינם מבינים כנראה את חומרת המצב. עיריית מדריד נאלצה הבוקר לסגור פארקים, אחרי שתושבים רבים המשיכו להגיע אליהם כדי לרוץ, לרבוץ ולבלות. בכמה אזורים בדרום ספרד חסמו הרשויות את הגישה לחופים, בניסיון למנוע את ההגעה לשם מתושבים שביקשו לנצל את סגירת בתי הספר ומקומות העבודה השבוע כדי לצאת לבלות." אוכלוסיה לא ממושמעת יש, מסתבר, כמעט בכל מקום.
 5. מניסיוני, ג'אנטים תחליפיים תוצרת סין כמעט תמיד רועדים במהירויות גבוהות.
 6. נגיף הקורונה מועל בכספים שלך.
 7. כנראה אוכלוסיה לא ממושמעת.
 8. למה בעצם לא הצליחה בארץ? יש לזה הסבר?
 9. זה רכב מיוחד. אני זוכר שישבתי באחת כזאת באולם התצוגה של לובינסקי ומאוד התפעלתי מהסלון המפואר, ואפילו התחלתי לחשוב לוותר על הגרמניה כדי לחזור לעולם הצרפתיות. תתחדש! אעקוב אחרי השרשור.
 10. shugiflex

  סמל להגה

  אתה יכול למצוא את זה בפירוקיות.
 11. האתר כל זכות העלה דפים יעודיים לנושא הקורונה, כמו זה. רשום שם כך: עובד שנעדר מעבודתו עקב מחלה טרם היציאה לחל"ת- - כשהחל"ת נעשה בהסכמה, נפסקת חופשת המחלה והמעסיק רשאי להוציא את העובד לחופשה ללא תשלום. - כשמדובר בחופשה כפויה שאיננה מוגבלת בזמן, לא ניתן להוציא עובד שנמצא בחופשת מחלה לחל"ת, כל עוד עומדים לזכות העובד ימי מחלה צבורים ועל המעסיק להמשיך ולשלם לעובד דמי מחלה. הוצאת עובד לחופשה כפויה שאינה מוגבלת בזמן נחשבת כפיטורים, ועל פי סעיף 4 לחוק דמי מחלה למעסיק אסור לפטר עובד הנמצא בתקופת מחלה כל עוד יש ברשותו ימי מחלה צבורים. להבנתי אתה חייב לחכות עד שיגמרו לאותו עובד ימי המחלה הצבורים שלו ואז תוכל להכניס אותו לחל"ת.
 12. משלוחים של אמזון ממשיכים להגיע ואפילו די מהר.
 13. המקום הכי טוב לבדוק בקשר לזה הוא כאן: https://haslik.co.il/forum/
 14. אתה צריך להשיג אישור ממפקד היחידה: "המלצה פרטנית מאת מפקד היחידה בדרגת סא"ל ומעלה או קצין אגף משאבי אנוש המוסמך למתן אישורים מסוג זה, או מקביל לו בכוחות הביטחון, על גבי מסמך רשמי של הגוף הביטחוני הממליץ, החתום בחותמת הממליץ". יש יחידות צבאיות בהן המפקד לא מסכים לחתום ואז זאת בעיה.
 15. אי אפשר לדעת. קיים סיכוי טוב שאם יחליטו לבצע סגר צבאי לא יודיעו מראש, כיוון שאם יודיעו מראש עשרות אלפי אזרחים יפשטו על הסופרמרקטים לפני הסגר ויהיה כאוס. להבנתי מדברים על סגרים באזורים מסויימים בהם ישנם הרבה נדבקים. לבצע סגר מוחלט זה סיוט לוגיסטי לרשויות המדינה ולדעתי ימנעו ממנו ככל האפשר. אפילו באיטליה ובצרפת, שם כבר קיים סגר מוחלט באזורים מסויימים, אנשים יכולים לצאת כל כמה ימים להצטייד - כך שאני מעריך שאין לך מה לחשוש.
×
×
 • Create New...