Jump to content

rsm130d

 • הודעות

  2,736
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

3,210 צפו בפרופיל

הנקודות של rsm130d

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

35

מוניטין

 1. @Fraysa 1. אשמח ללינק לרכישה של סוללה 7.5 עם מטען מהיר. תודה @BobbyMiata 1. למקציף- כימיקל גייס honeydew (שמפו קצף) *** אם המכונת שטיפה שלך היא עד 110באר, מומלץ ביותר להחליף במקציף לפיה 1.1. זה יעזור להוציא קצף יותר סמיך. 2. לשטיפה רגילה- כל סבון לרכב יתאים. אישית משתמש במוצר המנצח שלהם (לדעתי)- citrus wash and gloss 3. לייבוש הרכב- sonax bsd כשהרכב נקי ורטוב, 2 ריסוסים כל פאנל וניגוב. הדיטיילר הזה עוזר לייבש את הרכב, מבריק, משאיר הגנה מינימלית, בידינג מטורף. אני גם מנקה איתו את החלונות והשמשות. הרכב נשמר נקי מעל שבוע. סרטון השוואה בין מקציף אורגינל למקציף מקצועי MTM:
 2. תתחדש. משתמש גם באחד כזה שקניתי בזמנו. סוף סוף גרניק אמיתי שעובד על סוללה. לפי חישוב: 60 ליטר מים= 14 דקות סוללה (בשימוש באביזר מניפה הרגיל) האביזר טורבו חותך בחצי את זמן הסוללה. בשטיפת רכב לא משתמשים בו, הוא מאוד אגרסיבי ויכול לגרום לנזק\ קילוף הצבע. ויש שם גם MIX- בגב המכשיר יש צינורית שמכניסים אותה למיכל עם סבון, ומה שייווצר זה מים מעורבב עם סבון. המצב הזה נותן כ20 דקות זמן סוללה. האקדח הוא דיגיטלי ועובר אוטומטי בין המצבים. תלוי גם איזה אביזר מחובר לאקדח (אי אפשר לשנות באופן ידני את המצבים). וזה לדעתי חיסרון קטן כי נגיד אם אני מחבר מקציף, הייתי רוצה לבחור במצב טורבו בשביל לקבל מקסימום לחץ מים למקסימום קצף סמיך. אבל אי אפשר וזה מה שיש. המכשיר שואב ללא בבעיה מכל מקור מים. אני משתמש בצינור יניקה של וורקס הידרושוט. עובד מעולה. מקור מים- אני משתמש ב3 ג'ריקנים 20 ליטר. הג'ריקנים כבדים מאוד. סוללה- עד 14 דקות זמן שימוש. רכב מיני\ סופר מיני זה יכול להספיק. רכב משפחתי\ רכב שטח\ רכב גדול, זה כבר די גבולי. כמה שהרכב יותר גדול, כך צריך יותר מים ויותר זמן סוללה. אפשר לייעל את השטיפה בשילוב שיטת ONR. לשטוף טוב טוב את הרכב עם הגרניק, ומשם להמשיך שטיפה בשיטת ONR. לדעתי זה יכול להיות מושלם. אני ניצלתי בזמנו שהיו מבצעי פסח, וקניתי שואב חבית WD3 על סוללה. השואב מגיע עם סוללה ומטען. קניתי בנוסף קיט אביזרים לרכב מאיביי. אני יכול להשתמש בסוללה של הגרניק עם השואב. סוללה שהגיעה עם השואב- 15 דקות. סוללה של הגרניק- 30 דקות. 45 דקות מלאות לשאיבת רכב או כל דבר אחר. שזה פשוט פנטסטי.
 3. הייתי שם לפני כמה ימים. מתקרב עם הרכב לעמדות שטיפה. 2 עמדות עם נהגים שלא מתכוונים לזוז. עושים בתוך העמדה את כל תהליך השטיפה- סיבון- ניגוב (שמתי לב שזה כבר נהיה תופעה). הבחור בעמדה האמצעית רואה שאני ממתין, וזורק על הרצפה את האקדח שטיפה ונוסע. חבל מאוד שלא שומרים על המקום. המקום הייחודי והיחידי בארץ שמאפשר לשטוף עצמאית. גם הייתי מצפה מבעלי המקום, להפעיל מצלמות ולקנוס את אלה שגורמים לנזקים למקום.
 4. מה עושים כשמתבלבלים? בולמים עד לכדי עצירה מוחלטת בכביש מהיר.
 5. הבנתי שבכביש ואדי ערה נעקרו רמזורים ותמרורים (הכביש הראשי שמוביל לעפולה דרך אום אל פחם וכו'). הכביש שם ג'ונגל אחד גדול. תעשה עיקוף דרך כביש 6 כמו שהסבירו למעלה.
 6. @ברווז כן, משתמש בו מידי פעם בשיטת ONR. ולדעתי, זאת השיטה הכי טובה עם המכשיר הזה. וזה כשאין לי כוח לעשות את השטיפה הרגילה. *בשטיפה רגילה אני מוציא חצי בית לאוטו 😄. בסיום השטיפה- מפעיל אותו על מים נקיים, בשביל שלא יישארו שאריות של חומרים בתוך המכשיר. @_slayer_ אין לי מושג איך אתה עושה את זה. אבל אם זה עובד בשבילך, מי אני שאגיד שאחרת. בהצלחה
 7. הלב שלי היום ירד לתחתונים . כביש 2 מנתניה למרכז. אני בנתיב הימני במהירות 90- 100. שני רכבים בנתיב השמאלי, כשהרכב השני צמוד לתחת של הרכב הראשון. הרכב הראשון חותך לנתיב שלי וכמעט מתנגש בי. חתך ונעלם. לא ציפיתי מה יקרה לאחר מכן. הרכב שנסע מאחוריו, משום מה נבהל או לא יודע מה קרה לו, שבר את ההגה ימינה ושמאלה עם ברקס/גז/ אמברקס, איבד את השליטה לחלוטין ברכב, והתחיל להסתחרר ופגע בבטון הפרדה ומעקה בטיחות. רואה את הסיטואצייה כמובן בהלם, לוקח לי כמה שניות להתעורר ולדפוק ברקס בכל הכח. מתעשת ולוחץ בכל הכוח על הברקס לבלימת חירום, ומתפלל שהוא לא יתנגש בי בזמן שהרכב שלו זורק תחת מצד לצד, מסתחרר וללא שליטה. זה היה ממש ממש קרוב. לצערי המצלמה לא הקליטה. לא יודע למה מזל גדול שהוא לא עשה איתי תאונה. תזהרו שם בחוץ, סעו בזהירות. נהגים מתאבדים.
 8. כמעט באותו מחיר, חבל שלא קניתם את וורקס הידרושוט. אצלי בערך שנתיים, משתמש בו בשיטה ONR. אין שום בעיות.
 9. @hwgeek @yossy תודה. אכן ניצלתי את ההזדמנות, וקניתי אותו מKSP במחיר 990 ש"ח. השואב מגיע ערום, ללא אביזרים (חוץ מפיה צרה ואביזר לניקוי רצפה). אני מתכוון לקנות סט אביזרים. ואז אוכל להשתמש בו למגוון רחב של שימושים (בית, רכב). מדובר בשואב לא זול. מגיע עם סוללה 36V/2.5AH. 15 דקות זמן שימוש. לדעתי, רצוי לנסות להתקשר ליבואן קרשר, ולשאול אותם איפה אפשר להתנסות עם המכשיר. יכול להיות שהוא גם לא יתאים לך\ חלש מידי.
 10. בדיוק קניתי את השואב של קרשר WD3 על סוללה. עדיין לא השתמשתי בו, אבל נראה די מבטיח. אעדכן בקרוב עם קבלת קיט אביזרים לשאיבה כללית. קראתי שלשקית פילטר יש לה תפקיד חשוב בשואב. בזה שהיא מונעת מלכלוך ואבק לצאת מהחור של המפוח.
 11. קניתי את השואב הנטען של קרשר WD3 PREMIUM BATTERY SET. מגיע כמובן עם מטען וסוללה 36V/2.5ah. אביזר לרצפה. אביזר לשאיבה ממקומות צרים\ פינות. צינור שאיבה גמיש. גלגלים לניידות. שקית פילטר. פילטר. נראה בדיוק כמו השואב החשמלי. נשאר לי לקנות סט אביזרים לשאיבה כללית.
 12. rsm130d

  מיגון דירת גן

  אני גר בדירת גן, ורק מחכה ליום הזה לברוח מהסיוט הזה שנקרא "דירת גן". מבחינת מיגון כלפי חוץ- מצלמות, אזעקה, גדר סביב השטח שלכם. מי שרוצה לפרוץ, יפרוץ מבלי להניד עפעף. צריכים גם מיגון כנגד השכנים מלמעלה- פרגולה. הוצאה מאוד כבדה. שיהיה בהצלחה.
 13. @tinoki 1. יש חוק עזר נגד שימוש במים מרשת המים לשם שטיפת רכב (כמו שהובא בהודעה למעלה) 2. יש עוד חוק עזר על איסור ללכלך את המדרכה או להשאיר מים עומדים (לא זוכר את הנוסח המלא). אין שום בעיה להשתמש באמצעים אחרים כמו גרניקים נטענים, ג'ריקנים ושאר ציוד שטיפה. אני יודע שהעיר היחידה בארץ שאוסרת על שטיפת רכב זאת ראשון לציון. וגם נחקק חוק עזר במיוחד לזה.
×
×
 • תוכן חדש...