Jump to content

Dark Muse

 • פרסום הודעות

  846
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות Dark Muse

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז
 • תחביבים
  משחקי מחשב ומדע!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. Dark Muse

  טסט לרכב בתקופת הקורונה

  אין שום איסור לנסוע כרגע לאף אחד, אם אתה לא שמת לב. ויש עדין אנשים שעובדים וצריכים לנסוע.
 2. Dark Muse

  טסט לרכב בתקופת הקורונה

  מה זה אומר? יהיה אפשר לנסוע בלי טסט כמה חודשים? יהיה אסור?
 3. אתה פשוט כותב שטויות. הסינים עשו מה שנדרש על פי מה שהם ידעו בזמנו, שזה לא הרבה. שני נגיפי קורונה האחרונים שכבר האנושות חוותה היו קטלניים, במיוחד ה- MERS המזרח תיכוני. משנה הזהירות שנקטו כנראה מנעו תחלואה גדולה יותר בסין עצמה, עד גבול מסוים. עכשיו כשהנגיף מתפשט באירופה אז קל להסתכל בדיעבד. בכל מקרה ברור שאין מה לעשות מלבד טיפול תומך - אבל כן צריך לנסות להכיל את התפשטות המחלה. יותר אנשים חולים בוודאי יביא לקושי רב לתת את אותו טיפול תומך שיכול להציל חיים במקרים מסוימים.
 4. Dark Muse

  יום מובילי דעה בלדיקו (בוש)

  יש פורום ויש תת פורום.
 5. די בטוח שראיתי כמה כאלה ביס פלנט בראשון בקיוסק שם.
 6. נוחות. חוץ מזה, זה קצת נאיבי לחשוב שבמכוניות אחרות שעברו 135 אלף ק"מ, לא תצטרך לטפל בהן באותה צורה אם תרצה לשמור על האוטו תקין ברמה גבוהה.
 7. Dark Muse

  שכירת רכב באיטליה רומא

  תשם לב שבאיטליה הם שמים שלטים עגולים של "אין כניסה" ZTL (מעגל אדום סביב עיגול לבן) לערים ולחלק מהעיירות ההיסטוריות, לפעמים בלי כיתוב באנגלית ולפעמים בקושי שרואים אותם ואפשר לחטוף דוחות על ידי מצלמות. היה לי די סיוט לנהוג שם בקטע הזה. אתה נוסע אחרי מישהו ופתאום מגלה שאתה בכניסה ישירה לתוך עיר עם שלט קטנטן מעל הראש יחד עם המצלמה והנתיב בכלל חד סיטרי. שלא נדבר על חלק מהמקומות שמאוד קשה לנהוג בהם (סמטאות צרות וכו'). אם זה נסיעות למלון ולחניונים אז לא צריכה להיות בעיה, אבל אם זה קצת יותר מזה - רק צריך לשם לב, כי הוויז לא תמיד מתריע על כך.
 8. ברור שהיא וירוס ללא תרופה, אבל מה נראה לך שהטיפול תומך הזה עושה כשמישהו בשנת 1700 היה לו חום 42 עם קשיי נשימה לעומת מישהו שמאושפז היום בבית חולים מודרני? הרבה יותר היו מתפגרים. השפעת הספרדית ב-1918 היא מאוד יוצאת דופן. בכל מקרה בשביל פרופורציות - עונת השפעת בארה"ב היא די חזקה. עד כה מתו כ-3000 איש. 50 אלף איש אושפזו ונדבקו בה מיליונים. סתם כדי לשם פרופורציות. גם שמעתי כבר מספרים גבוהים יותר מאלו שפורסמו באתרי החדשות.
 9. אני לא אתפלא אם נתיב+ קודם בלחץ כבד של לוביסטים של WAZE עם השטות של הקארפול שרואים את השמנמן מחייך מאוזן לאוזן ומסביר לכולנו כמה כיף זה להכניס אנשים זרים לאוטו...
 10. השפעת והמחלות האחרות שקטלו מיליונים בעבר, היו בעולם שהרפואה לא הייתה כפי שהיא היום. אי אפשר לדעת מה יהיה כמובן, אבל אלו זמנים שונים.
 11. Dark Muse

  דעה: קונספטים זה מטומטם

  זה כמו תצוגות אופנה. אין לזה הרבה שימושיות או ייתכנות, אבל עדין יש נישה ואליטה שמתלהבת מזה.
 12. מה ששוחק את הבגדים זה בד"כ סחיטה חזקה. בכלל עדיף לא לסחוט מעל 400 סיבובים לדעתי.
 13. שמים אותה על הרצפה...
 14. Dark Muse

  גולף GTI החדשה תהיה....

  אוטו יפה... וחזק ונחמד ובריא. עדין חלום.
 15. אנשים חושבים שכל הגרמנים היו נאצים ותמכו בהם. בכל מקרה גרמניה של היום זו לא גרמניה של פעם. הנוצרים רצחו המוני יהודים במהלך ההיסטוריה וגרמו סבל בל יתואר - אולי כדאי שיקנה רק תוצרת עברית. שלא נדבר על הרומאים שכבשו את יהודה ושינו את שמה לפלסטינה ועד היום יש עם מומצא שמכנה את עצמו בכינוי הזה וטוען לבעלות על אדמות מולדתנו - אז אולי כדאי שנפסיק לקנות גם פיאט, אלפא, פרארי וכו'.
×
×
 • Create New...