Jump to content

Dark Muse

 • פרסום הודעות

  851
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

אודות Dark Muse

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז
 • תחביבים
  משחקי מחשב ומדע!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. פיג'ו 208 החדשה, אם תגיע מתישהו, אמורה להיות די מיוחדת בסגמנט וגם די חזקה יחסית (תלוי מה יביאו).
 2. פעם היה פה שרשור שדיבר על זה ומישהו חביב פרסם גרף שמראה שמעל 80 קמ"ש, יש עליה בצריכת הדלק בגלל התנגדות האוויר. כמה זה בהתחשב בכך שאם נוסעים מהר מגיעים מהר יותר ליעד? לא יודע, אבל זה לא מעניין תכלס. בכל הרכבים שנהגתי, בסופו של דבר רציתי להנות מהנהיגה שתזרום ושתהיה חביבה ולא הסתכלתי על צריכת דלק כזו או אחרת ותמיד פחות או יותר, תדלקתי אותו דבר.
 3. אולי מדובר בבעיה נקודתית ולא רחבה ולכן אין טעם להחליף את כל הפנסים בכל הרכבים?
 4. כסף בחזרה קודם כל. לדעתי להתלונן לגופים המפקחים על העבודה המחפירה הזו זאת אזרחות טובה.
 5. תיידע את שלי יחימוביץ שהיא בדיחה גדולה, שלא מבינה למה האוניברסיטאות מתעקשות על מבחנים פרונטלים ומאמינה בטוב ליבם ויושרתם של הסטודנטים. אבל בכל מקרה - גם כל ההתנהגות של הבן שלך היא קצת היסטרית. שיעבוד בשביל עצמו ולא בתחרות. הוא צריך להשיג ציונים טובים כדי לקבל תואר ואז להסתמך על הניסיון בעבודה. מעבר לזה, אם המצב כזה שהוא צריך תרופות הרגעה (???), אפשר לדחות את המבחנים ואפילו את התואר. משלמים מחירים מסוימים אבל הבריאות מעל הכל אם זה כך משפיע עליו.
 6. סע לבורות לוץ ועזוב אותך שטויות. השמיים שם מדהימים גם בלי מטוארים. חוויה לראות את זה.
 7. אני חושב שזה די משעשע כשאתה כותב את זה לאור העובדה שאתה עדין מתעסק עם זה במשך יותר משלוש שנים ושובר את הראש ומוציא את אותו סכום כסף אם לא יותר (בנוסף לעוגמת הנפש) שהוספתי תוך התרוצצויות במוסכים ואנשי שירות, כאשר אני נוסע ברכב חדש יותר, שמרגיש טוב יותר מכל בחינה ובעיקר יש לי כרגע שקט ונחת מקסימלי מהאוטו. אני החלפתי את הרכב לאחר החלפת מנוע ונלחמתי על כך, ולאחר העסקה התברר שהייתה עליו ירידת ערך גדולה של עשרות אלפי שקלים (אם זכור לי נכון, הורידו איזה 30-40 אלף שקל בחברת הטרייד אין מול סוכנת המכירות), שאותם חסכתי בטרייד אין במחיר מחירון, ועוד קיבלתי כל מיני פיצ'יפקס באלפי שקלים מתנה. יכ
 8. אין שום איסור לנסוע כרגע לאף אחד, אם אתה לא שמת לב. ויש עדין אנשים שעובדים וצריכים לנסוע.
 9. מה זה אומר? יהיה אפשר לנסוע בלי טסט כמה חודשים? יהיה אסור?
 10. אתה פשוט כותב שטויות. הסינים עשו מה שנדרש על פי מה שהם ידעו בזמנו, שזה לא הרבה. שני נגיפי קורונה האחרונים שכבר האנושות חוותה היו קטלניים, במיוחד ה- MERS המזרח תיכוני. משנה הזהירות שנקטו כנראה מנעו תחלואה גדולה יותר בסין עצמה, עד גבול מסוים. עכשיו כשהנגיף מתפשט באירופה אז קל להסתכל בדיעבד. בכל מקרה ברור שאין מה לעשות מלבד טיפול תומך - אבל כן צריך לנסות להכיל את התפשטות המחלה. יותר אנשים חולים בוודאי יביא לקושי רב לתת את אותו טיפול תומך שיכול להציל חיים במקרים מסוימים.
 11. די בטוח שראיתי כמה כאלה ביס פלנט בראשון בקיוסק שם.
 12. נוחות. חוץ מזה, זה קצת נאיבי לחשוב שבמכוניות אחרות שעברו 135 אלף ק"מ, לא תצטרך לטפל בהן באותה צורה אם תרצה לשמור על האוטו תקין ברמה גבוהה.
 13. תשם לב שבאיטליה הם שמים שלטים עגולים של "אין כניסה" ZTL (מעגל אדום סביב עיגול לבן) לערים ולחלק מהעיירות ההיסטוריות, לפעמים בלי כיתוב באנגלית ולפעמים בקושי שרואים אותם ואפשר לחטוף דוחות על ידי מצלמות. היה לי די סיוט לנהוג שם בקטע הזה. אתה נוסע אחרי מישהו ופתאום מגלה שאתה בכניסה ישירה לתוך עיר עם שלט קטנטן מעל הראש יחד עם המצלמה והנתיב בכלל חד סיטרי. שלא נדבר על חלק מהמקומות שמאוד קשה לנהוג בהם (סמטאות צרות וכו'). אם זה נסיעות למלון ולחניונים אז לא צריכה להיות בעיה, אבל אם זה קצת יותר מזה - רק צריך לשם לב, כי הוויז לא תמיד מתריע על כך.
 14. ברור שהיא וירוס ללא תרופה, אבל מה נראה לך שהטיפול תומך הזה עושה כשמישהו בשנת 1700 היה לו חום 42 עם קשיי נשימה לעומת מישהו שמאושפז היום בבית חולים מודרני? הרבה יותר היו מתפגרים. השפעת הספרדית ב-1918 היא מאוד יוצאת דופן. בכל מקרה בשביל פרופורציות - עונת השפעת בארה"ב היא די חזקה. עד כה מתו כ-3000 איש. 50 אלף איש אושפזו ונדבקו בה מיליונים. סתם כדי לשם פרופורציות. גם שמעתי כבר מספרים גבוהים יותר מאלו שפורסמו באתרי החדשות.
×
×
 • Create New...