Jump to content

bmw2020

 • הודעות

  25
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של bmw2020

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. הרכב שנהגתי בו לא היה על שמי וגם לא הביטוח אבל הייתי נהג עיקרי שלו. הרכב טוטאלוס. כשאני רציתי לעשות רישיון לרכב אחר על שמי התהליך מול חברת הביטוח הקודמת לא נסגר והביטוח החדש ידע את זה. (בקשר למחיר, נעשתה לי הנחה והתעקשות שלי מול נציג המכירות וקיבלתי מחיר לא יקר אם הצטייר שכן) בנוסף, כשבעל הרכב של הטואלוס חידש רישיון על רכב אחר בבעלותו נאמר לו מחברת הביטוח שלו שזה רכב אחר וזה לא רלוונטי. כל מה ששאלתי זה אם יוחזר לי כספי הביטוח ששילמתי על הרכב הקודם שנפטר כבר ואני מבין שבמידה ויקבלו את כל הסכום אז כן.
 2. היה לי ביטול השתתפות עצמית אז לא שילמתי, אני אבדוק את זה שוב אבל. מבחינת התייקרות הפרמיה זה לא רלוונטי כי עובדה שעשיתי ביטוח על רכב אחר מחברה אחרת ודי "התעלמו" מזה למרות שהייתי גלוי עם הפרטים. בכל אופן זה ידוע וזה לא מה ששאלתי אבל תודה
 3. היי, לפני כמה זמן עשיתי תאונה. בגדול הרכב שלי פגע ברכב שנדחף לנתיב שלי ולא הייתי אשם. החלטתי לתבוע את צד ג' אבל הביטוח שלו סירב (למרות שהנהג לא היה מבוטח) ולי הציעו מהביטוח ללכת לתביעות קטנות. תבעתי את הביטוח שלי כי אני מבוטח מכל הבחינות וקיבלתי את הכסף. קיבלתי מהם הודעה שהם עומדים להגיש תביעת שיבוב ושיעדכנו אותי עם קבלת התשלום. לא הבנתי מה זה אומר מבחינתי? הרי לא שילמתי שום דבר (אין לי השתתפות עצמית) אם הם יקבלו את התשלום, אני זכאי למשהו? מה זה אומר מבחינת התשלום על הביטוח עצמו - האם הוא יוחזר לי (הפעלתי את הביטוח ולכן לא קיבלתי את ההחזר עליו) תודה!
 4. אני החלפתי בסוף למראות מקוריות של ספארק מדגם ישן יותר (רק את הזכוכית כמובן). זה מתאים בצורה מדוייקת ואין מה להשוות בכלל לסבל של המראה האמריקאית - אבל זה אני והחוויה שלי האישית. עשיתי את זה דרך המוסך הרשמי ובנוסף הבנתי שיש עסק של מראות לרכב ביפו שגם אולי יכולים לעזור.
 5. כן אבל אם הוא הבעלים של האוטו שעבר תאונה אבל לא נהג בו זה נחשב כאילו הוא עשה את התאונה והביטוח שלו מתייקר?
 6. אני עומד לתבוע את הפוליסה שלי על רכב שנהגתי בו. הביטוח עצמו על שם אבא שלי. כשאחד מאיתנו ירצה לחדש את הביטוח ואז הם ישאלו אם היו תביעות ב3 שנים האחרונות, מי מאיתנו אמור להגיד שהיו לו? הנהג בפועל או בעל הפוליסה?
 7. מוזמנים להסתכל בפוסט של מישהו שכתב על הבעיה ולהבין.. ברור שמקורי זה הכי טוב אבל אם זה מסכן לי את החיים אולי כדאי להחליף
 8. איך אני יודע אם המראות מתחממות מתוך המראה או מהתושבת? מצד ימין ההסבר בספר רכב ומצד שמאל הכפתור בפועל ברכב. יש לך קישור אולי לקיט כזה?
 9. אני מאיזור השפלה/מרכז אמור להיות לי חימום מראות אבל אין לי שמץ איפה הוא בדיוק. (ותאורה בעדשה לא קיימת)
 10. מישהו מכיר בעל מקצוע שיכול להכין מראות בגודל של המראות צד הקיימות-מקוריות ולהדביק עליהן מראות? המראות שלי פשוט מעוותות את המציאות ובא לי מראות נורמליות.
 11. לא יודע אם בדקת את זה אבל בהגדרות של האנדרואיד אוטו (שאתה פותח אותן כשהטלפון מחובר) אתה יכול לבחור איזה אפליקציות יוצגו לך במסך הבית. יכול להיות שזה כן תומך והוא פשוט לא מסומן.
 12. מגניב לא ראיתי לפני כזה האמת, אחלה פתרון. כרגע שמתי את כל השירים בטלפון ולאחר בדיקה, זה נותן לי את האיכות הכי טובה. האקולייזר הבילד אין לא להיט בלשון המעטה ודרך אפליקציה לניגון שירים (עם האקולייזר שלה) זה נשמע יותר טוב בפער מאשר חיבור דיסקונקי. (וגם הרבה יותר טוב מאשר חיבור bluetooth מאותה אפליקציה). ולשם הידיעה - האנדרואיד אוטו עובד בשני החיבורים הקיימים ברכב.
 13. זאת שאלה מעניינת.. אני מגיע מרכב שהמראות היו "רגילות" ואני לא רגיל לזה ודי מתקשה. זה מעצבן כי אני לא יודע אם אני יכול לעבור נתיב או לא וגם מסוכן. אם אני אתרגל לזה? קשה לי לומר 😕 אבל לא הגיוני שהפתרון הוא לקוות שאנשים יתרגלו אם לא כל המראות בארץ ככה.
 14. גם בדגם 2021 אותה בעיה.. אמנם אני לא הרבה זמן עם הרכב אבל מפחיד לעבור נתיב בצורה הזו. מעניין אותי אם מצאת פתרון בסוף?
×
×
 • תוכן חדש...