Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

גם זה, צודק, שכחתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4633

• SlowRide

4443

• פינדר

3497

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

תוכל לפרט? לא מכיר אותה בכלל.

היא אולי הבן-אדם היחיד הנורמלי בליכוד, שעושה משהו לשיפור חופש הפרט.

חוץ מפייגלין וחבריו שכנראה ישארו בחוץ לשחק טניס שולחן ולעשן ג'וינטים עם גדי וילצ'רסקי, אין עוד חברי כנסת ליברלים בישראל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהות מציעה דיקטטורה תאוקרטית-משיחית במסווה של אוטופיה חופשית שלא קיימת בשום מקום בעולם, שכל קורא סביר מבין שלא מסוגלת לעבור משלב הסיסמאות (הסותרות, ד"א) למציאות.

מזל גדול שהם לא עוברים את אחוז החסימה.

אני באמת אשמח אם מישהו יסביר לי איך אפשר לבנות את בית המקדש השלישי בלי להתחיל מלחמת עולם קטנה שכמובן תצריך גיוס מילואים ומימון מסיבי, מה שלא כל כך מסתדר (להבנתי הצנועה) עם "הפרדת דת ומדינה" (האירוניה, האירוניה).

אני חושב שלפני שאתה כותב על זהות, ראוי ורצוי שתקרא את המצע שלהם. אין לך מושג מה עומד מאחורי המפלגה הזאת וזה ניכר מהטקסט שלך. מילא להגיד בית מקדש שלישי, שזה בכלל לא מוזכר אפילו במצע של המפלגה אלא מבטא אולי את אמונתו האישית של פייגלין, אבל להגיד דיקטטורה תאוקרטית-משיחית? :roll:

משעשע שאנשים ששבויים בסיסמאות ובמציאות שאין ברירה אחרת אלא רק דרך אחת, מבקרים כל דרך אחרת. מספיק שזהות תעשה קצת ותניע ממשלה למקומות יותר חופשיים וליברלים במדינה הסוציאליסטית החונקת והמושחתת הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיעון המטומטם הזה של "הפך את ישראל למעצמה" די מרתיח לי את הדם. לסטארטאפים וחברות בתחילת דרכן קשה פה שלא לצורך, והקיסר לא בדיוק התפנה כדי לעשות משהו בנוגע לזה במשך יותר מעשור. חלק נכבד מזה מתבטא בעודף רגולציה כמעט מטמטם שחודר לכל תחומי החיים, וגורם שגם יהיה קשה לעשות פה כל דבר- וגם השירותים האזרחיים יהיו ברמת פח זבל, חלקית כי הם כפופים בעצמם לרגולציה הזויה וערימת תקנות משנות תרפפ"ו שאף אחד לא טרח לטפל בהן. אני יכול לתת דוגמה אישית- מאיזושהי סיבה, אני צריך כרגע בעבודה חיישן לייזר. מצאתי את מה שאני צריך, בזול.

למרות שזה לייזר דרגה 2 (בדומה למצביע לייזר מחנות צעצועים ב 50 שקלים), דורשים ממני ערימות מסמכים הזויות, כי ליבוא של -מצביע- לייזר יש טופס פשוט מסודר, ולכל ציוד לייזר אחר אין. אז עכשיו אנחנו מחפשים דרך-לא-דרך להתמודד עם זה. אם המחקר שאותו חיישן מיועד בשבילו יניב תוצאות מדהימות ופטנט ברמה עולמית? כמובן שפוליטיקאים יבואו להראות את הפרצוף שלהם בחיוך.

ההתקדמות של ישראל היא לא בזכות הממשלה, היא למרות הממשלה. ממשלות נתניהו לא עשו דבר וחצי דבר במשך עשור כדי להקל על הנפשות הפועלות, למנוע סחבת, בזבוז זמן וכספים, ולקדם אותנו.

יש פה פיתוחים מדהימים שהמדינה יודעת לנכס, אבל לא לאמץ.

הפוליטיקאים יטרחו להצטלם עם האחראים לדבר רק כשמשהו מצליח, למרות שלא הייתה להם יד בדבר, ובטח שלא תמכו בו (הדוגמה האחרונה- הגשושית שנשלחה לירח, נתניהו טרח לרוץ ב 4 בבוקר לאולם של spaceIL למרות שזו יוזמה פרטית וללא מימון או תמיכה ממשלתיים. בעוד חודשיים שהגשושית תנחת בתקווה על הירח, אנחנו נתחיל לשמוע את ההזויים מזמרים "נתניהו הביא אותנו לירח!!!")

אבל לא משנה כמה יסבירו לך וכמה סימוכין בלתי ניתנים להכחשה יצרפו, אושריקו, בראש שלך נתניהו הוא מר ביטחון (למרות שהעובדות בשטח מראות הפוך), יוצר קשרים עם כל העולם (הצליח לעצבן כל בעלת ברית חשובה שלנו, יוצר "קשרים" שטחיים עם מדינות נחשלות שאין שום תועלת בעשיה שכזו), עשה את ישראל מעצמה (לא נקף אצבע כדי לקדם או להקל את העשיה פה) ולאףףףף אחד אחר אין נסיון כדי להיות ראש הממשלה (בראש המפלגה העומדת מנגד עומדים 3 רמטכ"לים שאחד מהם היה שר בטחון, והרביעי שלא רמטכ"ל והיה שר אוצר לא רע בכלל בחצי הקדנציה שכיהן לפי שביבי החליט שהגיע הזמן לבחירות)

אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך, כל מי שלא מצביע ביבי הוא סמולני בוגד.

אצטט שורה שאמר לי בחור בקוריאה, מדינה שבה מתים עלינו בצורה שגרמה לי לאחוז את הראש בתדהמה ולשאול "מאיזו סיבה??"

אחרי שעטף אותי בחיבוק לבבי אמר במבטא כבד- "we love you guys, but your prime minister is really a jerk"

ושלא תטעה, זה לא מקרה בודד ודעת יחיד, שמעתי את אותו התוכן בנוסח שונה ממספר נכבד של אנשים במספר מדינות שונות. אשמח להחליף את היחסים המתחממים עם צ'אד תמורת הידוק היחסים עם קוריאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרן השכל היא אחת מחברות הכנסת היותר חביבות עליי. כן ירבו.

קראתי כ-100 עמודים בספר של פייגלין. הוא מאוד טוב בלסחוף ולשכנע צעירים חסרי ידע רלוונטי, אבל אי אפשר להפריט מדינה ואת כל תחומייה לגמרי מבלי להבין את ההשלכות של הדבר הזה ולדעתי הוא לא מבין. אני ספציפית גם לא חושב שזה נכון לעשות, אבל זה סיפור אחר. יש הבדל עצום בין לפרק ועדי עובדים ולהפריט כמה דברים בשביל ייעול, לעומת לעשות פה ארה"ב, בטח שבזמן קצר.

אבל עזבו, זה לא שרשור כלכלה, זה שרשור פוליטי. יותר סיסמאות ופחות נתונים :)

לגבי בתי מקדש וזה, נו טוב, אני תמיד אומר שהכי קל לשלוח אחרים למלחמות ומאוד קשה לשלוח את עצמך.

זוכרים gta? קצת חכמת משחקי מחשב:

War is the young and stupid tricked into killing each other by the old and bitter.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלפני שאתה כותב על זהות, ראוי ורצוי שתקרא את המצע שלהם. אין לך מושג מה עומד מאחורי המפלגה הזאת וזה ניכר מהטקסט שלך. מילא להגיד בית מקדש שלישי, שזה בכלל לא מוזכר אפילו במצע של המפלגה אלא מבטא אולי את אמונתו האישית של פייגלין, אבל להגיד דיקטטורה תאוקרטית-משיחית? :roll:

משעשע שאנשים ששבויים בסיסמאות ובמציאות שאין ברירה אחרת אלא רק דרך אחת, מבקרים כל דרך אחרת. מספיק שזהות תעשה קצת ותניע ממשלה למקומות יותר חופשיים וליברלים במדינה הסוציאליסטית החונקת והמושחתת הזו.

מחזיר אותך להודעה #7388. כבר ביזבזתי מספיק זמן ובייטים בשרת על ההזיה הזו. אין צורך לחזור על זה, הכל כתוב.

ועכשיו, בוא נשאל הפוך: אתה יודע מה זה שוק חופשי? כאילו, באמת, מה המודל המתמטי, מה התנאים שהוא מניח, מה התוצאה המתקבלת תחת ההנחות האלו והאם זה בכלל יכול להתקיים במציאות? או שמי שמפזר סיסמאות זה אתה?

למקרה שהתשובה היא לא, מומלץ דחוף איזה קורס אקדמי בסיסי במיקרו כלכלה. אחרי זה, בוא נדבר על הקשר של שוק חופשי לחימוש אזרחים בנשק חם, "עידוד הגירה" של מיליוני אנשים, מדינת הלכה וכן, גם בית המקדש השלישי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי מלך מלכי ישראל
כן, ספר לי מי החברים שלך, ואגיד לך מי אתה

ec47139e696c7edfc7f3afdb7c0aa790.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיעון המטומטם הזה של "הפך את ישראל למעצמה" די מרתיח לי את הדם. לסטארטאפים וחברות בתחילת דרכן קשה פה שלא לצורך, והקיסר לא בדיוק התפנה כדי לעשות משהו בנוגע לזה במשך יותר מעשור. חלק נכבד מזה מתבטא בעודף רגולציה כמעט מטמטם שחודר לכל תחומי החיים, וגורם שגם יהיה קשה לעשות פה כל דבר- וגם השירותים האזרחיים יהיו ברמת פח זבל, חלקית כי הם כפופים בעצמם לרגולציה הזויה וערימת תקנות משנות תרפפ"ו שאף אחד לא טרח לטפל בהן. אני יכול לתת דוגמה אישית- מאיזושהי סיבה, אני צריך כרגע בעבודה חיישן לייזר. מצאתי את מה שאני צריך, בזול.

למרות שזה לייזר דרגה 2 (בדומה למצביע לייזר מחנות צעצועים ב 50 שקלים), דורשים ממני ערימות מסמכים הזויות, כי ליבוא של -מצביע- לייזר יש טופס פשוט מסודר, ולכל ציוד לייזר אחר אין. אז עכשיו אנחנו מחפשים דרך-לא-דרך להתמודד עם זה. אם המחקר שאותו חיישן מיועד בשבילו יניב תוצאות מדהימות ופטנט ברמה עולמית? כמובן שפוליטיקאים יבואו להראות את הפרצוף שלהם בחיוך.

ההתקדמות של ישראל היא לא בזכות הממשלה, היא למרות הממשלה. ממשלות נתניהו לא עשו דבר וחצי דבר במשך עשור כדי להקל על הנפשות הפועלות, למנוע סחבת, בזבוז זמן וכספים, ולקדם אותנו.

יש פה פיתוחים מדהימים שהמדינה יודעת לנכס, אבל לא לאמץ.

הפוליטיקאים יטרחו להצטלם עם האחראים לדבר רק כשמשהו מצליח, למרות שלא הייתה להם יד בדבר, ובטח שלא תמכו בו (הדוגמה האחרונה- הגשושית שנשלחה לירח, נתניהו טרח לרוץ ב 4 בבוקר לאולם של spaceIL למרות שזו יוזמה פרטית וללא מימון או תמיכה ממשלתיים. בעוד חודשיים שהגשושית תנחת בתקווה על הירח, אנחנו נתחיל לשמוע את ההזויים מזמרים "נתניהו הביא אותנו לירח!!!")

אבל לא משנה כמה יסבירו לך וכמה סימוכין בלתי ניתנים להכחשה יצרפו, אושריקו, בראש שלך נתניהו הוא מר ביטחון (למרות שהעובדות בשטח מראות הפוך), יוצר קשרים עם כל העולם (הצליח לעצבן כל בעלת ברית חשובה שלנו, יוצר "קשרים" שטחיים עם מדינות נחשלות שאין שום תועלת בעשיה שכזו), עשה את ישראל מעצמה (לא נקף אצבע כדי לקדם או להקל את העשיה פה) ולאףףףף אחד אחר אין נסיון כדי להיות ראש הממשלה (בראש המפלגה העומדת מנגד עומדים 3 רמטכ"לים שאחד מהם היה שר בטחון, והרביעי שלא רמטכ"ל והיה שר אוצר לא רע בכלל בחצי הקדנציה שכיהן לפי שביבי החליט שהגיע הזמן לבחירות)

אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך, כל מי שלא מצביע ביבי הוא סמולני בוגד.

אצטט שורה שאמר לי בחור בקוריאה, מדינה שבה מתים עלינו בצורה שגרמה לי לאחוז את הראש בתדהמה ולשאול "מאיזו סיבה??"

אחרי שעטף אותי בחיבוק לבבי אמר במבטא כבד- "we love you guys, but your prime minister is really a jerk"

ושלא תטעה, זה לא מקרה בודד ודעת יחיד, שמעתי את אותו התוכן בנוסח שונה ממספר נכבד של אנשים במספר מדינות שונות. אשמח להחליף את היחסים המתחממים עם צ'אד תמורת הידוק היחסים עם קוריאה.

סיכמת מצויין את הסיבה שאושריקו ידידנו, כמו מרבית האוכלוסיה שלא עובדת בהייטק או מחקר, בטוחים שאנחנו "מעצמת הייטק" בזכות הדיקטטור הגאון.

ההצלחה היא למרות הממשלה, ולא בזכותה.

וצודק יאיר לפיד ששואף להגדיל את אחוז המועסקים בהייטק. הקטר שמוביל את הכלכלה הישראלית כבר כמעט שלושה עשורים, שבלעדיה כנראה שעוד היינו מתחרים מול סין (ומפסידים) בייצור של קרמיקות ומגבות.

כל צעיר שיש ביכולתיו וברצונו ללמוד מקצועות ההייטק, צריך להיות מוכוון לשם ועל המדינה לסייע לו, כי היא המרוויחה הגדולה מכך.

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אולי הבן-אדם היחיד הנורמלי בליכוד, שעושה משהו לשיפור חופש הפרט.

חוץ מפייגלין וחבריו שכנראה ישארו בחוץ לשחק טניס שולחן ולעשן ג'וינטים עם גדי וילצ'רסקי, אין עוד חברי כנסת ליברלים בישראל.

אוקיי, רפרפתי קצת בהסברים על המדד, כנראה ששאני צריך לקרוא הרבה יותר על כל חכ שמוזכר שם, כדי לקבל פרספקטיבה סבירה יותר.

משעשע שאנשים ששבויים בסיסמאות ובמציאות שאין ברירה אחרת אלא רק דרך אחת, מבקרים כל דרך אחרת.

יש ספקטרום שלם של דרכים.

בצד אחד יש דב חנין שחושב שצריך להלאים את הכל.

בצד השני, לפחות מבחינה כלכלית, יש אנשים כמו פייגלין.

אחד נאיבי לצד אחד, אחר נאיבי לצד השני.

ויש סיבה טובה לכך שלא זה ולא זה לא נמצאים בעמדת השפעה אמיתית.

ואם נשים את הכלכלה בצד, אז כן, במצע של זהות לא מציעים לבנות בית מקדש במזרח העיר (זה יקרה כשיבוא המשיח). רק מצעים להעביר לשם את הכנסת ומוסדות אחרים. ריאלי מאוד.

ותניע ממשלה למקומות יותר חופשיים וליברלים במדינה הסוציאליסטית החונקת והמושחתת הזו.

מדינת ישראל נשלטת על ידי אנשי ימין רצוף כבר 16 שנה.

ראש הממשלה שנחקר ב-4 פרשיות שחיתות ברמות שונות הוא איש ימין.

המקורבים שלו, כמו דוד שמרון, זה לא אנשים שהוא ירש מדוד בן גוריון והוא נאלץ להתמודד איתם.

איילת שקד שמוכנה שכולנו נשלם יותר על ירקות כדי לשמור על חקלאות יהודית היא לא אשת שמאל.

והתאחדות התעשיינים בארץ, על השפעתה על הייבוא והתקנים וכו', כנראה לא בדיוק שולחת נציגים למפגשי מפלגות קומוניסטיות מסביב לעולם.

וכאמור, התפיסה הזו שכאילו כל מה שחסר כדי שהכל יפתר, זה בן אדם שאומר מספיק פעמים "שוק חופשי" או זורק כמה רעיונות לא ריאלים בעליל, כמו הפרטת הצבא, היא נאיבית לא פחות מגישה שמאלנית מנוגדת של "המדינה תממן".

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, כי לחזור 200 הודעות אחורה כנראה לא תופס, הנה אותו ציטוט מתוך עיקרי המצע של זהות:

הר הבית אינו מוקד של סכסוך דתי, אלא, כאמור, הלב הפועם של האומה כולה. קיים קשר ישיר בין איבוד אחיזת ישראל בהר (מאז שנמסר בפועל לוואקף) לבין איבוד הלגיטימציה הבינלאומית של מדינת ישראל לאורך השנים. מנהיגי ישראל לדורותיהם, מימין ומשמאל, עשו הכול כדי "לברוח" מההתעסקות עם הר הבית. 'זהות' חולקת בכל תוקף על מדיניות זו, ורואה בהחזרת השליטה הישראלית המלאה על ההר יעד לאומי ממעלה ראשונה. בהתאם לכך, 'זהות' מתכוונת להרחיק מההר את הוואקף או כל גורם זר אחר שאינו כפוף לריבונות ישראל. משטרת ישראל תוצב על ההר דרך קבע, ולא בשוליו כפי שהדבר נעשה כיום. ביקורים בהר הבית יתאפשרו בכל שעות היממה ללא הגבלה, ושמירה על ביטחונם של אזרחי ישראל בהר תובטח באופן מוחלט תוך גיוס כל הכוחות המשטרתיים הנדרשים לכך. הגישה להר ליהודים תותר מכל שעריו ללא כל סייג. מתוקף חוק השמירה על המקומות הקדושים, 'זהות' מתכוונת למסור את הר הבית לניהולה של הרבנות הראשית, שתוכל גם להסדיר את העלייה ואת התפילה של היהודים בהר במסגרת ההלכה לתחומים המותרים, ולסמנם בשטח. בית כנסת יהודי יוקם על ההר. כמו כן, הר הבית ייפתח למחקר ארכאולוגי בלי ההגבלות הנהוגות כיום.

עכשיו תסבירו לי בבקשה מה נרמז במשפט "בית כנסת יהודי יוקם על ההר". בין הפותרים נכונה תוגרל מלחמת גוג ומגוג באריזה אישית מוכנה לאכילה, רק להוסיף פייגלין.

ד"א, שמתם לב איזה גוף ביורוקרטי עדיין קיים בהזיה הזו? נכון, הרבנות הראשית. אין כמו שוק חופשי (או דיקטטורה תאוקרטית-משיחית, זה שמות נרדפים, לא?)

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, המסקנה שלך היא להצביע למפלגה כמו מפלגת העבודה שרוצה להגדיל את הרגולציה או למִפְלַגַנְץ שנתנה את המקום החמישי ברשימה ליושב ראש ההסתדרות. אין ספק שללייזר שלך מחכה עתיד מזהיר במדינה כזו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצגתי פה רשימת עובדות נטולות אג'נדה אישית. אפשר לדעת איך זה זיכה אותי במתקפה אישית בזויה שכזו?

אין רלוונטיות למה אני מציע או לא מציע. הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לקרוא את השרשור היחד בו ההנהלה (כמעט) לא מתערבת.

די, די, תמשיכו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הDMZ מבחינת ההנהלה, לא?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...