Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

דבר שני, יש לך כל כך הרבה אנשים בתחומי ההייטק שהם מצביעי ימין אבל מפחדים להגיד את הדעה שלהם כי הם מפחדים שיפגעו להם בקידום או במעמד בחברה בגלל אנשים כמוך שמחפשים להשתיק את כל מי שלא בעד הממשלה הגרועה הזאת בטענות שקר.

לגבי הקביעה - ואללה? סקרת את זה? ספר לי עוד בבקשה. כמובן שאתה ממציא. כדי לדעת איך מצביעים אנשים בישוב כזה או אחר לא צריך ללכת לשאול עובדים בחברה ספציפית מה הם הצביעו. אלא אם כן הפרנויה שלך היא ברמה כזו שאתה חושב שאנשים היו רוצים להצביע ימין, אבל הם לא כי הם מפחדים. אבל זה לא מה שכתבת כמובן. וכמובן שיש אנשי ימין בכל תחום. אז?

לגבי החלק השני - מי השתיק אותך? גם באיזה אמצעים? בזה שעניתי לך על ה"שמאל קלאסי", או על "קפה ברוטשילד" או מה שזה לא היה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4732

• SlowRide

4538

• פינדר

3575

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

נפוץ בדיבור הימני היום להתנהג נרדף וקורבן ופגוע לא משנה מה ברמת קורה, כמו הדפוקים בארה"ב עם תרבות הp.c שעל כל דבר אומרים I am offended by this.

מעניין מי עוד אצלנו משתמש בגישה הזאת. אה כן, הערבים המקופחים והמסכנים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, David32 כתב:

בטח שכן.

אתה מרכז הכול ב "אם לא היו הסכמי אוסלו" וממציא מציאות שהכי מתאימה לנרטיב שבא לך לדחוף.

התעלמת מהטענה המרכזית והלכת להווכח שבאמת העבירו לרשות הפלסטינית 88 מיליארד, כי זה הדבר שקל להוכיח וקל להוכיח שאם לא היה קיים, אז לא היית משלם. לגבי השאר - מאוד עד כדי בלתי אפשרי להוכיח דבר כזה, כי אתה פשוט לא יודע מה היה פה. 

פפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

מה אתה רציני?

אתה מאשים את יבגני, קח מנגד את ליאור, כמובן שכפי שרואים, הוא מפחד שיפגעו לו בקידום אז הוא שותק. 

זה השקר שאוהבים ב"ימין". שיש מלא ימנים סמויים שמפחדים, באקדמיה, עכשיו גם בהייטק. איפה לא. מפחידים הסמולנים האלה כמו יבגני, שמשתיקים (???)

לפני 16 דקות, יבגניפ כתב:

לגבי הקביעה - ואללה? סקרת את זה? ספר לי עוד בבקשה. כמובן שאתה ממציא. כדי לדעת איך מצביעים אנשים בישוב כזה או אחר לא צריך ללכת לשאול עובדים בחברה ספציפית מה הם הצביעו. אלא אם כן הפרנויה שלך היא ברמה כזו שאתה חושב שאנשים היו רוצים להצביע ימין, אבל הם לא כי הם מפחדים. אבל זה לא מה שכתבת כמובן. וכמובן שיש אנשי ימין בכל תחום. אז?

לגבי החלק השני - מי השתיק אותך? גם באיזה אמצעים? בזה שעניתי לך על ה"שמאל קלאסי", או על "קפה ברוטשילד" או מה שזה לא היה?

לפני 12 דקות, SlowRide כתב:

נפוץ בדיבור הימני היום להתנהג נרדף וקורבן ופגוע לא משנה מה ברמת קורה, כמו הדפוקים בארה"ב עם תרבות הp.c שעל כל דבר אומרים I am offended by this.

מעניין מי עוד אצלנו משתמש בגישה הזאת. אה כן, הערבים המקופחים והמסכנים.

אני אענה לשלושתכם ביחד:
מה שרשמתם פה שקול לזה שיבגני יגיד לאתיופי שאין כלפיו גזענות בזמן שהוא נשאר מחוץ למועדון בלילה, או שבני סלע יגיד לאישה שאין באמת הטרדות מיניות.

העובדה היא שאתם לא רואים יותר מדי פרופסורים באוניברסיטאות שמתבטאים לטובת המדינה, אבל כאלה שקוראים לדגל ישראל פרובוקציה או חותמי מכתבים של "מות הדמוקרטיה" יש מפה עד לפלנד. או כל מיני בכירים בשירות המדינה שעברו כל מיני השתלמויות במקומות לא סימפטיים לישראל.

קיצר נתראה בספטמבר, יהיה כיף. 

עריכה:
דרך אגב, יש פה 2 אפשרויות:
1. לטענתכם (או לפחות לפי הטענה של יבגני) - אין אנשים מהמגזר הימני בהייטק, והשאלה שצריכה להישאל היא למה לדעתכם אין, האם זה כי מצביעי ימין הם מנשקי מזוזות שלא יודעים לקמפל קוד או כי הם מה"נחותים" האלה שעובדים בשיפוצים. גם אותם מדינה מתוקנת צריכה סתם שתדעו, וכנראה שהמצליחים מבניהם משלמים מס פי כמה וכמה ממני וממכם ביחד.
2. יש אנשים מהמגזר הימני בהייטק, אבל אתם לא שומעים אותם, כי או שהם מפחדים להביע דעה או שהם סתם פחות דעתנים, מה שאומר שאתם טועים בהערכה שלכם, ואחרי החזרת של הפייק ימין בראשות ביבי ישארו מספיק מתכנתים, גם אחרי שמצביעי יש עתיד יחפשו מילקי בברלין.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא ברור איך זה שקול לדברים שכתבת. בכלל לא ברור.

בכל אופן מה יש בספטמבר? מתחילים הגנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

משרד הבטחון, תקציב היחידה להתיישבות ב-2021 היה 24,000 אש"ח

יש לך גם את המנהל האזרחי ועוד כמה ארגונים שעובדים בסינרגיה כמו מד"א/כיבוי אש וכדומה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

אני אענה לשלושתכם ביחד:

אבל לא ענית, הלכת לבכות על משהו אחר עכשיו.

ימני זה כמו אישה שעוברת הטרדות מיניות?

סיי וואט

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

קיצר נתראה בספטמבר, יהיה כיף. 

אני לא מבין ממה אתה כל כך מתרגש. תקבל בחזרה את ביבי עם 15 מנטדים של חרדים ועוד 10 מנדטים של בן גביר. מה נראה לך שיקרה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפ אתה שוכח את ה-6 מנדטים של בנט שיחזרו הביתה.
לא יצא לי לפגוש מצביע בנט אחד שלא אומר שבנט עבד על כולנו בעיניים. אני עוד דחפתי אנשים להצביע לו.
התחושה שלי היא שהציונות הדתית תקבל פה יותר מ-10. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתכל על סקרים, ומניח שהם יקבלו מנדטים שיגיעו גם מהחרדים וגם מבנט.

ושואל: מה אתה חושב שישתנה לטובה בחייך ממשלה שחצי ממנה יגיע מהליכוד וחצי ממפלגות חרדיות או חצי חרדיות?

תשלם פחות מיסים? תעבוד פחות שעות? צהל ינצח את כל הערבים הרעים? יגרשו את כולם לירדן?

מה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אראה בממשלה גורמים שקוראים לחיילי צהל רוצחים, לי ולשאר המגזר הימני קראו נאצי ביום השואה, לא תומכים בפעולות טרור ומסרבים לגנות רצח של אזרחים תמימים.
מספיק לי בתור התחלה. עם המיסים אתמודד.

סגן הרמטכ"ל: "מפחיד לזהות בקרבנו תהליכים מעוררי חלחלה שהתרחשו בגרמניה לפני 80-70 שנה" (ynet.co.il)

"מראענה מנסה באופן ציני להתנער מעמדותיה הגזעניות" (israelhayom.co.il)

מספר 7 ברשימת העבודה: "עזה היא גטו" (israelhayom.co.il)
"כזכור, מראענה כתבה בעבר: "לא עמדתי בצפירה, הייתי בנהיגה בזמן שכל המדינה כמעט עמדה דום. אני החלטתי להמשיך לנסוע. ואלה היו 2 דקות מופלאות בזמן הצפירה, הכביש היה ריק, אני המשכתי לחשוב על הדברים שעניינו אותי באמת". בפוסט נוסף כתבה: "מעניין איך השואה השפיעה על חיי המין של ניצולות השואה?". "

עכשיו גם אנשי הרל"ב מאיימים:
ג'ידא רינאווי זועבי: "אני מקבלת איומים ברצח מאנשי 'רק לא ביבי'" | חדשות מעריב (maariv.co.il)

והנה ווליד טאהא, החבר החדש של בנט ולפיד:
יו"ר סיעת רע"מ התבטא בחריפות נגד הלהט"ב: "לא יעבור חוק כלשהו שקשור לסוטים בקולות מפלגתנו" (israelhayom.co.il)
הוא גם כן חלק מהשינוי?

לחפש לך ציטוטים של חברי המשותפת שמבחינת לפיד הם פחות גרועים מבן גביר או שמספיק ושוב תנסה לברוח לנושא אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, יש לך בעיה עם ההגדה של ״ימני״.

אני גדלתי בשומרון, מבחינתי ״התנחלות״ זה מושג רק כלפי מאחזים של נוער הגבעות ההזוי שעושה שם רע לכולם. בעבר גם הצבעתי לבית היהודי. אני נגד כל הטענות כאן על התיישבות בשומרון, אבל אני לא מגדיר את גוש הימין ימני, כי חרדים -לא ימנים, כי ביבי - לא ימני ואני מבדיל גם ימין ו״מדינת הלכה״.

לספר לך איך החרדים קוראים לחיילי צהל? 

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, יובל .מ. כתב:

אני לא אראה בממשלה גורמים שקוראים לחיילי צהל רוצחים, לי ולשאר המגזר הימני קראו נאצי ביום השואה, לא תומכים בפעולות טרור ומסרבים לגנות רצח של אזרחים תמימים.
מספיק לי בתור התחלה. עם המיסים אתמודד.

נא, ימשיכו לקרוא לך נאצי, כמו שהחרדים עושים. ותשלם יותר מיסים בסבירות די גבוהה. החרדים יבקשו פיצוי על שנה שלמה שבה לא היו בשלטון.

אבל בסדר, מה שעושה לך טוב על הלב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 16 דקות, יובל .מ. כתב:

המגזר הימני

מצחיק לקרוא לזה מגזר כאילו מדובר במשהו שהוא יותר מעמדה פוליטית.

אני מצביע ימין ואף פעם לא התחברתי או הבנתי את ההתבכיינות וההתמסכנות הזאת, במיוחד אחרי שהso called ימין שאתה מעדיף היה פה 10 שנים בשלטון וקידם אג'נדה סמי סוציאליסטית דתית ולא ימנית בכלל.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

דרך אגב, יש פה 2 אפשרויות:

איפה ראית בינריות כזאת?

יש ימנים ולא משתיקים אותם, תקרא שוב את הטענה המקורית של יבגני, אולי תבין.

לפני 56 דקות, יובל .מ. כתב:

לא יצא לי לפגוש מצביע בנט אחד שלא אומר שבנט עבד על כולנו בעיניים.

לתת לך טלפון תתקשר אליו? הוא גם קצין שעושה מילואים, לא 0מולן משתמט. 

לפני 48 דקות, יובל .מ. כתב:

עזה היא גטו, במצב נוראי. מה השאלה בכלל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.6.2022 בשעה 20:17, SlowRide כתב:

בנאום קורי העכביש, הוא אמר שישראל למרות הצבא החזק שלה, לא מסוגלת להתמודד עם מצב של מלחמה שתוביל להרבה הרוגים. אז הדרך לנצח זה עם ג'יהד ופיגועים וקטיושות. שיחק אותה אבו עלי אקספרס כשישראל יצאה מלבנון. אבל כשתקפו סיור של צה"ל וחטפו 2 חיילים הוא קיבל מלחמה והודה שאם היה יודע שזו תהיה התגובה, לא היה מעיז לחטוף חיילים. כלומר, התיאוריה הזאת שגויה.

חוץ מזה, תחשוב כמה מטומטמת הגישה הזאת. אם לחברה יש רגישות גבוהה לרצח אזרחים וחיילים הציבור ידרוש תגובות קיצוניות במקרה כזה. מי שנמאס לו לרדוף אחרי ג'וקים עם כפכף לא עובר דירה, הוא מזמין ריסוס.

הוא לא אמר שלישראל אין צבא ואין טילים ושהיא לא יכולה להפציץ את לבנון

הוא נתן דוגמא את דרום לבנון. שיבואו להתיש אותנו פעם אחר פעם ואז אנחנו ניסוג. זה המטרה שלהם כמו בלבנון, בעזה, בחלקים ביו"ש, אחר כך בישובים ערבים, אחר כך בישובים מעורבים ואחר כך בכל הארץ. (לא מחרתיים- לאורך שנים). 

אם הוא כ"כ מפחד מאיתנו למה הוא מתעצם לאורך  השנים? לכאורה הוא היה צריך להתייאש ולוותר על הנסיונות שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...