Jump to content

ArikM

 • פרסום הודעות

  306
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

ArikM שיחק אותה בתאריך יוני 26

התכנים של ArikM היו האהובים ביותר!

מוניטין

25 נייטרלי

1 עוקב

אודות ArikM

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

1,683 צפו בפרופיל
 1. 2 הסנט שלי, בלי קמח, מוסיף רוטב קצת סויה לביצה, פירורי לחם+פלפל שחור ולמחבת. יוצא אש. שאלה, מה אתם עושים עם העודף, אני מחזיר למקרר את השניצלים שנשארו ומחמם על מחבת עם קצת שמן למחרת.
 2. אין כזה שמגיע מהמפעל. מדובר במונדאו 2 ליטר טורבו. זה הדגם שהחליף את גרסת 2.3. הוא הגיע ב 2 גרסאות: טרנד - 200 כ"ס וטיטניום 240 כס. הטיטניום הגיע מאד מאובזרת ביחס לטרנד - מושבי עור, סאן רוף, מערכת של סוני וכו'. פרט לשינויים קוסמטיים וקוטר צנרת הם זהות מבחינת מכלולים. ל 270 כ"ס מגיעים עם תוכנה בלבד, וגם מתקרבים למגבלת המומנט של הגיר (אם אני לא טועה 45 קג"מ) ללא חיזוקים. אין שום קשר לגיר של הפוקוס, מדובר ברובוטי כפול מצמדים רטוב. הרכב גדול מאד, וחזק. אם לא תוחזק כראוי צפה פגיעה בקלאצים ובטורבו. החזקתי כזו זמן לא קטן ללא תקלות משמעותיות פרט לבלאי טבעי, וי
 3. הכל מתחיל ונגמר בחינוך. כשילד גודל שהוא נסיך, מלך וכו'. עושה משהו רע, ננזף על ידי גורם שאינו ההורה שלו ורואה איך ההורים שלו יוצאים למלחמת חורמה שכוללת קללות ואלימות של ההורה שלו כנגד אותו גורם לא יכול לגדול בצורה תרבותית. כן, גם אני משתמש בכינויי חיבה לילדים שלי, אבל מגדל אותם לכבדו סמכות, ולהבין כשהם טועים הם צריכים להתנצל ולקחת אחריות.
 4. קצת יקר, אבל הכי טוב שיצא לי להריח. נשאר המון זמן אחרי שמסיים כביסה
 5. האם בהילוך סרק הסלד יציב? בדקת שהחיישן maf מחובר טוב?
 6. הצחקת את אדון ישראל ישראלי. ראיתי כתבה לפני כמה ימים בכאן 11, רוב האנשים מעדיפים לשבת בבית, בחסות כלכלת הבחירות, במקום לצאת לעבוד. אנשים לא מבינים את עומק החרא שבו אנחנו נמצאים. מי הולך לשלם את הגירעון הזה? ניחוש אחד.
 7. לא מכיר חוק שמחייב להרכיב צמיגים זהים על אותו סרן, אפריז וארחיב את זה לגיל הצמיג. אתה יכול לנסות ליצור לקשר עם החברה ולהביע את החשש שלך.
 8. הייתי לא מזמן בשטיפה רכבים ליד המפעל של קוקה קולה. עובדים בשבת בבוקר, לא יודע לגבי שעות פעילות אחר הצהריים ביום חול. 40 שקלים לשטיפה חיצונית ידנית,בסך הכל בסדר
 9. @Potato אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אתה נשמע צעיר יחסית. יש לך כאן הזדמנות פז. להקשיב לדעות שבאמת מנסות להבין את הצד שלך ולעזור לך לקבל דעה שקולה יותר במקום סתם לתקוף אותך כל החיים מלאים בפשרות: בן/בת זוג - כי לא כולנו נולדו יפים או עשירים לימודים - לא כולנו גאונים סביבת מגורים - לא לכונו יש מיליונים בבנק ועוד. סביבת החיים/ תהליך קבלת ההחלטות שלנו מאד דינאמית ומושפעת מהשלב שאנחנו נמצאים בחיים. מה שנראה לך היום זניח, יכול בקלות בעוד כמה שנים להפוך להיות למרכז ההחלטות שלך. אל תשאר מקובע, תמיד תקשיב (אתה לא חייב לקבל את העצה, אבל תקשיב בצורה פתוחה).
 10. @Potatoאין לי מושג על מה אתה מדבר, אני גר בשכונה סגורה עם גנים מגיל 0 עד 6 של נעמת ועירייה, מרכז מסחרי עם שרותי רפואה, 2 פארקי משחקים לילדים, אשתי נוסעת בתחבורה ציבורית לעבודה, יש תחבורה ציבורית בשבת. מרחק יריקה מהים, ממרכזי בילוי, קאנטרי קלאב. שמע, אני יכול להמשיך עוד הרבה. אין לי מושג מה אתה מחפש ומה הסטנדרט שלך לשכונה טובה, אבל אתה סתם מטעה. ולראיה, הדירה הראשונה שלי היתה בשכונה ואני ממשיך לגור באותה שכונה גם היום בדירה גדולה יותר.
 11. @Potato אתה טועה. ככה בשלוף, שכונות מצויינות בחיפה: רמות ספיר, רמת אלון, גולדה ויש עוד הרבה. אין לי מושג באילו רמות מחירים חיפשת ואיזה סוג דירה. בחיפה יש הכל, גם שכונות יוקרה וגם פח זבל הכל פונקציה של מחיר, וכן הארנונה יקרה גילוי נאות, אני תושב חיפה
 12. אין שום בעיה עם לחיות צנוע או להסתפק במשרה מסויימת. הבעיה מתחילה כשלא חושבים עד הסוף ולא מביטים 10 שנים קדימה. אני רואה את זה הרבה עם הנדסאים. המשכורת לא רעה, בטח לרווק ללא ילדים, והעבודה נוחה. יכולת הקידום הן בשכר והן בתפקידים מאד מוגבלת, יש יוצאים מהכלל אבל זו קבוצה מאד מאד מאד קטנה של יחידי סגולה שממשיכה לתפקידי הנדסה. קשה לי לראות אנשים שמתבזבזים בעבודות "פשוטות", כאשר יש להם יכולת לעשות דברים מורכבים הרבה יותר, רק בגלל שנוח להם.
 13. בשר פרימיום בכפר יהושוע.
 14. כל תרבות ה"יהיה בסדר" מסריחה. על אחת כמה וכמה כשזה מגיע מהראש. אני מקווה, וכנראה אתאכזב, שבית המשפט יתן עונש מרתיע.
×
×
 • Create New...