Jump to content

lesForce

 • הודעות

  37
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של lesForce

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. בעיה שיכולה להיות עם סבון שלא נשטף עם מים נקיים לאחר מכן שהוא מתייבש ויכול להשאיר שכבה מציקה
 2. תודה מישהו יודע היכן ניתן לקנות את המוצרים של טופ-קאר? לא נתקלתי בהם בשום חנות אונליין ומעדיף לא לעשות חורים בפלסטיקה של הרכב, לכן בלי הברגה. השאלה אם זה ממש זז או שבשימוש נורמלי זה מספיק יציב?
 3. שלום לכולם מחפש המלצה למשענת יד אוניברסלית לרכב (i10). עדיפות להתקנה שלא דורשת קידוח והברגה לפלסטיק של הרכב. באיביי\אליאקספרס לא מצאתי דברים איכותיים, בארץ מחיפוש קצר ראיתי את זה: https://www.hroutlet.co.il/משענת-יד-class?affiliateid=2 מומלץ? מי שמכיר - פשוט מצמידים את זה או שזה דורש הברגה? תודה רבה
 4. שלום לכולם, כנראה בעקבות הקיץ החם נפלה לי המצלמת מובילאיי מהשמשה, וכאשר החזרתי אותה בעצמי היא לא עבדה באופן תקין והיה צורך ללכת למרכז שירות שיבצע הדבקה מחדש + כיול, למזלי זה היה באחריות, אחרת נאמר לי שעלות התיקון הוא 350 ש"ח. אני מתאר לעצמי שקורה להרבה בקיץ שההדבקה של המצלמה לא מחזיקה בחום, ורציתי לשאול אם יש רעיונות מה אפשר לשים על מנת לחזק את האחיזה ושהמקרה לא יחזור להבא. אם מישהו מצא איזה פתרון ויכול לשתף\לצלם אשמח מאוד
 5. אולי לא הסברתי את עצמי נכון. לאחר ניקוי ומריחת ה-BSD המשטח היה מבריק ונקי. אבל יותר מאוחר כאשר שפכתי מים עם הצינור על האיזור, המים התייבשו נהיה לכלוכים כאלה (כי פשוט נשארו טיפות גדולות על הפח שלא החליקו) - ככה זה אמור להיות? את היישום אני מעדיף לעשות על יבש כי זה פשוט יותר מזדמן לי.
 6. פעם ראשונה שאני משתמש ב-BSD של SONAX, ובכלל בדיטיילינג לרכב, ולאחר מריחת החומר (בלי איזה שהוא ווקס או חומר נוסף תחתיו) התזתי מעט מים על מנת לראות שבאמת יש בידינג. העניין שבאמת נוצרו טיפות גדולות, אבל שלא מחליקות, ולאחר שאלו מתייבשות נשאר הכתם שלהם על הצבע (ראו תמונה) השאלה אם באמת זה אמור להיות ככה? נשמע לא כ"כ יעיל, חשבתי שדווקא ביישום חומרים הרכב ישאר יותר נקי נגיד אחרי גשמים או שטיפה עם צינור, אבל יוצא שבלי החומר לפחות המים היו מחליקים ולא נשארים ככה להתייבש על הפח
 7. ומה בקשר לשימוש בחומרי הגנה כמו ווקס? האם הם יכולים באמת להגן מפני תופעות כאלו, או אולי להפך - בחשיפה לשמש הם אפילו יותר "מטגנים" את הרכב?
 8. שלום לכולם, מידי פעם אני נתקל ברכבים עם סוג מסויים, שנראה די נפוץ וחוזר על עצמו, של מצב צבע חיצוני רע מאוד. למשל: רציתי לשאול ממה יכול לנבוע מצב כזה? האם מה שגרם לכך זה חוסר שימוש בחומרים כמו ווקס או אוטם צבע? או אולי דווקא מה שגרם לכך זה עודף שימוש בחומרים כאלו?
 9. האם יש מצב שהחומר יזיק לצבע? למשל בשילוב עם שמש חזקה? או שאין מה לחשוש
 10. שלום האם יש כאן חו"ד לגבי הדיטיילר SONAX BSD? נחשב ממולץ? אני חושב לקנות אותו בעיקר בגלל קלות השימוש, רק לרסס ולנגב, או שיש משהו עדיף שגם קל ליישם? בנוסף, האם אוכל להשתמש רק בו בתור תחליף ליישום ווקס? והאם שימוש קבוע יכול לגרום נזק לצבע (או בדיוק להפך..?) תודה!
 11. אהלן אני מתעניין בקניית מצלמה לרכב שלא תכלול בטריה. על פי סקירה ראשונית נראה שהמצלמות של שיאומי זולות ומומלצות, אך לא מצאתי דגם שלהם שהוא ללא בטריה. האם קיים כזה או שכל הדגמים שלהם כוללים בטריה?
 12. תודה על העידכון! ולדעתך אפשר בעוד 4 חודשים למרוח שוב את האוטם על גבי זה וכך להמשיך כל 4 חודשים?
 13. שלום לכולם לאחר חיפוש (ומציאת) מספר דיונים בנושא, עדיין לא קיבלתי תשובה חד משמעתית. ישנם שתי גישות שונות, ואשמח אם תוכלו להכריע. א. הפעלת המזגן לוקחת אותה עוצמה בלי קשר לטמפ', וההבדל היחיד הוא בכמות האוויר החם שמוכנס יחד עם האוויר הקר. ב. ככל שהטמפ' יותר נמוכה, המדחס עובד בתדירות גבוהה יותר. וככל שמעלים את הטמפ' יתאפשר למדחס להיכנס להפסקות בין פעולה לפעולה.
 14. תודה על התשובה. אני רוצה באופן קבוע, בערך בכל שלושה חודשים, לעשות שטיפה ואז ליישם שכבת הגנה של אוטם. השאלה אם אני יגרם נזק אם אני לא אסיר את האוטם הקודם, או שבמקרה הגרוע אקבל תוצאה שנראית פחות טוב בלבד?
×
×
 • תוכן חדש...