Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אליפות העולם בהזזת שערים.. בדיוק כמו עם הציטוט מויקיפדיה..

יכולת לכתוב מהתחלה שהמספר לא משנה והיית חוסך לנו טריליון תגובות מיותרות.

טוב לא באמת טריליון. אבל כאמור חצי טריליון או ארבע טריליון זה לא באמת משנה.

• מצחיק 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4690

• SlowRide

4504

• פינדר

3552

• m3x7r3m3

2926

אז עכשיו הפקק זה לא מה שחשוב?????

מישהו שיסביר לי את צורת הדיון הזאת. בבקשה.

זה סתם לעייף עד שיסכימו איתו?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, פינדר כתב:

אליפות העולם בהזזת שערים.. בדיוק כמו עם הציטוט מויקיפדיה..

יכולת לכתוב מהתחלה שהמספר לא משנה והיית חוסך לנו טריליון תגובות מיותרות.

טוב לא באמת טריליון. אבל כאמור חצי טריליון או ארבע טריליון זה לא באמת משנה.

בדיוק לפני 10 עמודים היה טקסט שלי כזה:

בתאריך 13.6.2022 בשעה 10:22, m3x7r3m3 כתב:

תחשיב אופטימי למדיי אמר שהוצאנו על אוסלו עד 2014 כמעט טריליון שקל.

אני לא בטוח שאנחנו רוצים לשים על המאזניים את התרומה הכלכלית לעומת העלות הכלכלית של השמאל הישראלי...

וזה בלי לדבר על עלות של ההסתדרות והצלת הקיבוצים למשל.

אם היית יודע לקרוא, היית יודע שהמשפט המודגש הוא המרכזי, המשפט הראשון והאחרון הם דוגמאות.

עכשיו אתה גם צריך הסבר מה זה מאזניים ומה הם בודקים ולמה מספר ספציפי הוא לא רלוונטי למאזניים?

מאזניים - מרחביה - מגזין עריכת דין

לפני 20 דקות, David32 כתב:

אז עכשיו הפקק זה לא מה שחשוב?????

מי אמר שהפקק לא חשוב? קח אני אדגיש לך, זה אמנם כולה 2 הודעות אחורה:  

לפני 58 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא יודע מה קורה בלוס אנג'לס, אבל הבעיות בנמלים הן לא חדשות ולא מסתכמות בפקק עכשיו, והן חד משמעית בגלל השמאלנים (נכון מפא"י של אז זה שמאל כלכלי ולא מדיני...)

בעברית, בעיות לא מסתכמות = אחת מהבעיות היא... אבל יש נוספות.

איך מזה הבנת שהפקק לא חשוב? לך הפתרונים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, בוא תסביר איך הפקק אשמת השמאל הכלכלי, בלי דברים מן העבר. רק הפקק. 

אם אתה מעביר נושא למשהו שהוא לא הפקק, שהוא מהעבר - מינוס חמש נקודות לליאור.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אפשר לפתור את הפקק ע"י 2 אופציות:

1. יותר כ"א

2. יותר משמרות

או שילוב של שניהם.

כמובן שהעובדים מתנגדים, זה הרי טבעי, אבל האפשרות של עובדים לקבוע שלא יביאו כ"א לתגבור, הוא בגלל...

והאפשרות של עובדים לקבוע שהם לא יעבדו יותר משמרות, ולשמור על עבודתם הוא בגלל...

חוצמזה באמת נראה לך שנקודות ידרבנו אותי? אולי תציע לי גם מדבקת סמיילי 🤣

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוח 

כ"א == משמרות. אתה יכול להציע שיעבדו משמרות לילה. שלא נדבר על זה שזאת עבודה ש"לא כולם" רוצים לעשות.

בשבת לא עובדים בעיקר בגלל חוקי מדינת ישראל הסמולנית.

התעלמת מזה שהפקק הוא של אוניות מטען כללי, שנשלח בהם יותר מטען מהרבה סיבות. התעלמת משיפוץ רציף המטען הכללי באשדוד. 

אבל להיום ניצחת אותי.

הפקק בגלל השמאל שלא נותן לגייס עוד עובדים לעבוד בלילה לתקופה זמנית.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

וקראתי יותר ממחקר אחד, בין היתר גם כאלה שאינם אקדמיים, אתה קראת רק אקדמיים נכון?

נא, אני לא חושב שזה נכון. הפערים שלך פשוט גדולים מדי. ולא, לא קראתי רק מחקרים אקדמים. קראתי את ה"מחקר" הזה, אם אפשר לקרוא לזה ככה. אבל האמת שכשאני חושב על זה, בזכותי קראת את המחקר הזה. אז אחד קראת. חבל שדווקא את זה. הוא לא עזר לך להבין מה הבעיה כשמגשרים על פערים בקומון סנס, קומפילציה מתאמצת של מה שנכתב ושאר הירקות.

כשמודדים משנת 1986 ועד שנת 2013, סך של כמעט 30 שנה, מחיר ממוצע של 100 אלף שקל לרכב חדש מתייחסים לכלל השנים.

לפני עמוד הערת לי בצדק שהאנקדוטה על 30,000 לפיאט טיפו ב-1994 לא עוזרת אם רוצים לדבר על מונחים ריאלים או משהו מנורמל לפי מדד כלשהו. שאלנו איפה זה במחקר שלך. זה לא שם. עכשיו אתה מדבר על ממוצע. כי זה יותר קל כנראה מלהגיד "ואללה אתם צודקים. חיפפו פה". אותו כנל כמובן גם לגבי הסקרינשוט השני. הטענה של החברים שלך היא שהמשק איבד 200 מיליארד על מאבטחים. איפה ה-100 הנוספים? 

קצת צחקתי כשביקשתי שתפרש לי את הדיון בכנסת. מצטער שלקחת את זה ברצינות. אבל לצערי גם פה טעית. במהלך האינתיפדה העברת כספי המיסים הוקפאה לתקופות. אתה יכול למצוא התייחסות לזה בדיונים על החוק מ-2018. הנה כתבה מהשמאלנים מטמקא שמספרת איך זה קרה בימי ברק. בימי ממשלת שרון הראשונה היה הסכם עם הרשות שהכסף לא ילך לטרור וחזרו להעביר את הכסף, לפחות חלקית. אופסי. אבל נהנתי לקרוא את הפירוש שלך. מה שמגיע - מגיע.

זה בכלל לא עניין של מספר כזה או אחר

אבל בחרת להביא אחד בבטחון הרגיל שמייצג אותך כדי להוכיח טענה שבבסיסה... מספרים. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, David32 כתב:

אוח 

כ"א == משמרות. אתה יכול להציע שיעבדו משמרות לילה. שלא נדבר על זה שזאת עבודה ש"לא כולם" רוצים לעשות.

בשבת לא עובדים בעיקר בגלל חוקי מדינת ישראל הסמולנית.

לא.

כ"א = עוד עובדים.

משמרות = עוד משמרות לעובדים הקיימים.

ובוא, אנחנו מדברים על אנשים משיאני השכר במגזר הציבורי. אז מה אתה מספר על עבודה ש"לא כולם רוצים לעשות"? יש רשימת המתנה באורך הגלות להתקבל לעבודה בנמלים, וצריך הרבה ויטמין P.

לפני 7 דקות, David32 כתב:

התעלמת מזה שהפקק הוא של אוניות מטען כללי, שנשלח בהם יותר מטען מהרבה סיבות. התעלמת משיפוץ רציף המטען הכללי באשדוד. 

ועיכוב הנמלים הפרטיים, כל אלה סיבות להעביד את הציוד הקיים ב-100% תפוקה ב-100% מהזמן, לא 50% תפוקה ב-70% מהזמן.

לפני 8 דקות, David32 כתב:

אבל להיום ניצחת אותי.

הפקק בגלל השמאל שלא נותן לגייס עוד עובדים לעבוד בלילה לתקופה זמנית.

הפקק הוא בגלל שהשמאל ייצר ועד ונתן לו את היד על השאלטר מה שהפך אותו לועד כוחני, חזק באופן לא פרופורציונלי. אנחנו מדברים על ועד שנמצא בטופ 5 הוועדים החזקים בהסתדרות.

וזה ידיד, שמאל כלכלי. לא שום דבר אחר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

לא.

כ"א = עוד עובדים.

משמרות = עוד משמרות לעובדים הקיימים.

לא כשיש לך מספר מוגבל של רציפים, והגבלות על כניסת האוניות.

זה לא מקודדים.

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ובוא, אנחנו מדברים על אנשים משיאני השכר במגזר הציבורי. אז מה אתה מספר על עבודה ש"לא כולם רוצים לעשות"? יש רשימת המתנה באורך הגלות להתקבל לעבודה בנמלים, וצריך הרבה ויטמין P.

פורקי אוניות המטען הכללי?

כי עוד נתב לא עוזר לך. צריך פועלים שיפרקו את האוניה. 

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ועיכוב הנמלים הפרטיים

נמלים פרטיים עוסקים בקונטיינרים, לא מטען כללי.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

וזה בכלל לא עניין של מספר כזה או אחר, כי מהתחלה אמרתי שזה תחשיב. אתה לא באמת חשבת שהעלות של אוסלו יצאה 1 טריליון שקל פונקט נכון?

נראה לי יש לך באג בקומפליציה. שוב. איך אתה מבצע תחשיב בלי להתעסק במספרים? קומון סנס? 

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

אם היית יודע לקרוא, היית יודע שהמשפט המודגש הוא המרכזי, המשפט הראשון והאחרון הם דוגמאות.

קודם כל, עושה רושם שאתה לא יודע מה זה מאזניים, שזה גם עצוב. אבל זה בצד: מה?!

כתבתי שבלי השמאלנים המדינה תקרוס כלכלית. קבעת בתגובה בסמכותנות שהמדיניות השמאלנית מזיקה כי ראית טבלה באינטרנט, וכי הסתדרות, אבל בעצם לא רצית להשוות? אז מה כן? למלא את השרת בעוד כמה ביטים?

אוף.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ובוא, אנחנו מדברים על אנשים משיאני השכר במגזר הציבורי. אז מה אתה מספר על עבודה ש"לא כולם רוצים לעשות"? יש רשימת המתנה באורך הגלות להתקבל לעבודה בנמלים, וצריך הרבה ויטמין

אתה מדבר על דור א', עם אנשים עם וותק של 30 שנה. היום אף אחד לא מתקבל לעבוד בתנאים כאלה, וטוב שכך. 

התנאים של עובדי הנמל החדשים לא אטרקטיביים במיוחד. בכל זאת, להפריט ובהקדם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה שלא יחשבו פה שאני בעד ההסתדרות, או ועד עובדי הנמל או משהו.

אבל להאשים את השמאל בהכול, לפשט כול נושא מורכב ל "זה השמאל עם ה X", זה איך לומר... לא רציני? מטומטם? שגוי?

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

נא, אני לא חושב שזה נכון. הפערים שלך פשוט גדולים מדי. ולא, לא קראתי רק מחקרים אקדמים. קראתי את ה"מחקר" הזה, אם אפשר לקרוא לזה ככה. אבל האמת שכשאני חושב על זה, בזכותי קראת את המחקר הזה. אז אחד קראת. חבל שדווקא את זה. הוא לא עזר לך להבין מה הבעיה כשמגשרים על פערים בקומון סנס, קומפילציה מתאמצת של מה שנכתב ושאר הירקות.

השאלה היא אם אתה חושב.

הבעיה שלכם היא בתיאום ציפיות, ציפיתם לקבל מחקר אקדמי, זה לא. זה לא צריך להיות וזה לא מיועד להיות.

אולי אם תתיז עליו 3 טיפות מים ותגיד לו "אתה מחקר אקדמי" 3 פעמים זה יעבוד...

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

לפני עמוד הערת לי בצדק שהאנקדוטה על 30,000 לפיאט טיפו ב-1994 לא עוזרת אם רוצים לדבר על מונחים ריאלים או משהו מנורמל לפי מדד כלשהו. שאלנו איפה זה במחקר שלך. זה לא שם. עכשיו אתה מדבר על ממוצע. כי זה יותר קל כנראה מלהגיד "ואללה אתם צודקים. חיפפו פה". אותו כנל כמובן גם לגבי הסקרינשוט השני. הטענה של החברים שלך היא שהמשק איבד 200 מיליארד על מאבטחים. איפה ה-100 הנוספים? 

רכבים חדשים לא עלו 100 אלף שקל ב-1986...

דיברת על 110 מיליארד הראשונים לא? הם עלות ישירה.

ה-110 מיליארד הנוספים מדברים על כך שבלעדי השכנים המדהימים שלנו, והגישה שלהם לכלי נשק, לא היינו צריכים מאבטח בכל מקום, ומכיוון שמי שעובד בתור מאבטח היה עובד במשהו אחר (כנראה גם כן בשכר מינימום), מה שמייצר ערך נוסף למשק, היה עובד במפעל של פלדמן או במפעל של בטון או מנקה רחובות, היה עובד במשהו אחר.

הסיבה היחידה שאנחנו צריכים 90 אלף עובדי שכר מינימום בתור שומרים ולא משהו אחר הוא בגלל הפלשתינים והגישה שלהם לחומרי נפץ וכלי נשק.

זה אומר שמעשית לקחת 90 אלף איש, לאורך 30 שנה, שיכלו לעבוד בעבודות פשוטות אחרות לעבוד בשמירה.

כאילו אפשר לטעון שהם פשוט לא היו עובדים, אבל קשה להאמין ש-90 אלף מובטלים (שזה כמעט פי 2 מהמצב היום) היה עובר חלק...

לפני 22 דקות, יבגניפ כתב:

קצת צחקתי כשביקשתי שתפרש לי את הדיון בכנסת. מצטער שלקחת את זה ברצינות. אבל לצערי גם פה טעית. במהלך האינתיפדה העברת כספי המיסים הוקפאה לתקופות. אתה יכול למצוא התייחסות לזה בדיונים על החוק מ-2018. הנה כתבה מהשמאלנים מטמקא שמספרת איך זה קרה בימי ברק. בימי ממשלת שרון הראשונה היה הסכם עם הרשות שהכסף לא ילך לטרור וחזרו להעביר את הכסף, לפחות חלקית. אופסי. אבל נהנתי לקרוא את הפירוש שלך. מה שמגיע - מגיע.

לא אמרתי שכספי המיסים לא הוקפאו, אבל שים לב להתנהגות שונה בין שני הכספים בהקפאה:

1. כספי מיסים מוקפאים - נשמרים בקרן מיוחדת

2. כספי מענקים ותרומות מוקפאים - עוברים לקופת העודפים, או שמראש לא נכללים בתקציב המדינה (ובכך מפנים את הכספים לשימוש אחר).

אגב בנוסף לזה - היה קיזוז מכספי המיסים גם לפני החוק של 2018, אבל לא כעונש על תשלום משכורות מחבלים, אלא על חובות קיימים לחברת חשמל, בתי חולים וכו'.

לפני 24 דקות, יבגניפ כתב:

אבל בחרת להביא אחד בבטחון הרגיל שמייצג אותך כדי להוכיח טענה שבבסיסה... מספרים. ואני אפילו כבר לא מדבר על זה שבדרכך להוכיח שמאלנים החלטת עם עצמך שאתה מחריג את לפיד מהדיון - למרות שהדיון התחיל ממנו. או על זה שהחוק להקפאת כספי טרור הוגש וקודם בין היתר על ידי שטרן מיש עתיד. או על זה שאתה מדבר על ועדים והסתדרות אבל שוכח אנשים כמו חיים כץ. בטח יש עוד. כבר משתוקק לראות איך תקמפל את זה ותראה לי איך בעצם התכוונת לדברים אחרים לגמרי ושמאלנים זה קקה.

הבאתי גם דוגמאות אחרות אתה יודע...

ושוב, הדיון שלי איתכם בנושא לא קשור ללפיד, הוא קשור לטענה שלך שהכסף במדינה בכלל בא מהשמאלנים.

חיים כץ הוא מפא"יניק בלב ובנשמה, שהסיבה היחידה שהוא נכנס לליכוד זה כי הליכוד היא מפלגת השלטון (נזכיר את המפקדי ארגזים בתעשייה האווירית - בלי קשר לתפיסות העולם של העובדים?).

הוא לא שם כי הוא מקריא לילדים שלו ז'בוטינסקי או חושב על מנחם בגין.

כמובן שיש עוד כמוהו, למדו את השיטה, איך קיבלנו את מירי רגב בליכוד? מאותה סיבה בדיוק.

שזו לתפיסתי עוד סיבה לא להצביע לליכוד, כי ימין כלכלי אין שם.

לפני 22 דקות, David32 כתב:

לא כשיש לך מספר מוגבל של רציפים, והגבלות על כניסת האוניות.

זה לא מקודדים.

הנהלת הנמל התחננו להפעיל את הרציפים הקיימים כמה שניתן, ולהביא עובדים זמניים שאח"כ יילכו הביתה.

אני מניח שהם יודעים איפה לשים את העובדים הללו ואת האוניות כן?

לפני 23 דקות, David32 כתב:

פורקי אוניות המטען הכללי?

כי עוד נתב לא עוזר לך. צריך פועלים שיפרקו את האוניה. 

Dude, אתה לא באמת חושב שהם מרוויחים משכורת מינימום שם כן?

לפני 23 דקות, David32 כתב:

נמלים פרטיים עוסקים בקונטיינרים, לא מטען כללי.

גם בקונטיינרים יש לך פקק, והיית יכול להפנות את כל הקונטיינרים לפרטי בין היתר.

לא לדבר על זה שהביקוש היה מייצר הזדמנות לסינים או להולנדים לפרוק מטען כללי בדרך זו או אחרת.

לפני 18 דקות, יבגניפ כתב:

נראה לי יש לך באג בקומפליציה. שוב. איך אתה מבצע תחשיב בלי להתעסק במספרים? קומון סנס? 

לא, נראה לי שלא הבנת - תחשיב הוא לא מספר מדויק, הוא אומדן.

כאמור לא באמת חשבת שזה מסתכם בדיוק לטריליון אחד נכון? מספר עגול מדי.

לפני 21 דקות, יבגניפ כתב:

קודם כל, עושה רושם שאתה לא יודע מה זה מאזניים, שזה גם עצוב. אבל זה בצד: מה?!

כתבתי שבלי השמאלנים המדינה תקרוס כלכלית. קבעת בתגובה בסמכותנות שהמדיניות השמאלנית מזיקה כי ראית טבלה באינטרנט, וכי הסתדרות, אבל בעצם לא רצית להשוות? אז מה כן? למלא את השרת בעוד כמה ביטים?

אוף.

בדיוק באותה סמכותנות שאתה קבעת שבלי השמאלנים המדינה תקרוס כלכלית. עם הרבה הרבה פחות מספרים 🤣

כן רציתי להשוות, בין ההכנסות של המדינה מהשמאלנים, וההוצאות של המדינה מהשמאלנים. לזה בדיוק נועדו המאזניים, וכששמים שני דברים על המאזניים, המאזניים לא אומרים לך מספר, אלא מי שוקל יותר. שימוש במאזניים כדי להשיג מספר זה כבר מתודולוגיה אחרת שמצריכה ממך משקלות.

בדיוק בשביל זה שמתי לכם תמונה של מאזניים.

לפני 20 דקות, SlowRide כתב:

אתה מדבר על דור א', עם אנשים עם וותק של 30 שנה. היום אף אחד לא מתקבל לעבוד בתנאים כאלה, וטוב שכך. 

התנאים של עובדי הנמל החדשים לא אטרקטיביים במיוחד. בכל זאת, להפריט ובהקדם.

אם התנאים לא אטרקטיביים במיוחד, אז למה יש רשימת המתנה לכל תפקיד בנמל ומתקבלים בעלי ויטמין P?

לפני 16 דקות, David32 כתב:

אה שלא יחשבו פה שאני בעד ההסתדרות, או ועד עובדי הנמל או משהו.

אבל להאשים את השמאל בהכול, לפשט כול נושא מורכב ל "זה השמאל עם ה X", זה איך לומר... לא רציני? מטומטם? שגוי?

לא כי זה אשמת בגין בכלל - גם ההסתדרות, גם ועד עובדי הנמל, ובכלל ועדי עובדים חזקים כמו חברת החשמל או רכבת ישראל.

השמאל לא אשם בהכל, אבל לגלגל אחריות על "כלכלת ההסתדרות" מהשמאל זה איך לומר... לא רציני? מטומטם? שגוי? כל התשובות ביחד?

לא רק שהשמאל הכלכלי הקים את ההסתדרות ואחראי על כך שהיא נשארה אגודה עות'מאנית גם הרבה אחרי הקמת המדינה, אלא שההסתדרות היא חלק מובנה ומהותי בתפיסה הכלכלית של השמאל.

כששואלים מה מאפיין שמאל כלכלי, ועדי עובדים חזקים נמצאים גבוה מאוד ברשימה.

===============================================

נחשו מי הפוליטיקאי שלפני 4 שנים אמר על הפצ"ר שהחיילים מפחדים ממנו יותר מאשר מסינוואר (וזה ממש לא מחמאה), והיום דאג למנות אותו למשנה ליועמ"ש ל-6 או 7 שנים?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם התנאים לא אטרקטיביים במיוחד, אז למה יש רשימת המתנה לכל תפקיד בנמל ומתקבלים בעלי ויטמין P?

אולי לתפקידים בכירים. אף אחד לא יפריע לך אם תרצה להיות מלגזן. רק שעד שיחזירו לך תשובה אתה תתקבל לעבודה ב100 מקומות אחרים, כי תהליך הקבלה ארוך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ה-110 מיליארד הנוספים מדברים על כך שבלעדי השכנים המדהימים שלנו, והגישה שלהם לכלי נשק, לא היינו צריכים מאבטח בכל מקום

כן.

וגם הגישה לסכינים. 

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

Dude, אתה לא באמת חושב שהם מרוויחים משכורת מינימום שם כן?

Dude, אתה לא באמת חושב שהם מרוויחים 50,000 שקל שם כן?

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

גם בקונטיינרים יש לך פקק, והיית יכול להפנות את כל הקונטיינרים לפרטי בין היתר.

לא לדבר על זה שהביקוש היה מייצר הזדמנות לסינים או להולנדים לפרוק מטען כללי בדרך זו או אחרת.

סימוכין לזה שיש פקק בקונטיינרים? לפי מה שאני מבין יש הסכמה שהפקק הוא של מטען כללי.

ביקוש? הזדמנויות? בדרך זו או אחרת?

אין ביקוש? מה?

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

אף אחד לא יפריע לך אם תרצה להיות מלגזן

מלגזן זה עוד נחמד. 

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...