Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

זה ימין אמיתי לא?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4631

• SlowRide

4442

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אתה בטוח שאפשר להעמיס משלוח ברזל בקונטיינר? כי נשמע לי שבמקרה הזה הברזל יהיה מוגבל באורך וברוחב למידות הקונטיינר.

http://www.yomyom.net//UploadImg/ArticlesNew/images/מתפרצות/HTGFHTFG.jpg

לראשונה: אניית ברזל מהאמירויות פורקת מטען בנמל אילת

צודק,  ספציפית לגבי ברזל לא הגיוני להוביל אותו במכולות.
אבל לא בגלל האורך שלו (12 מטר זה מעל ומעבר לברזל ביניין) אלא בגלל המשקל. 
ברזל שוקל כמעט 7 טון לקוב , ומכולה של 67 קוב יכולה להיות מועמסת רק ב 26 טון.

image.thumb.png.681ebf684d44b015bb75375edf537d68.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

אני די בטוח שיאיר לפיד עם כל החסרונות שלו וכל הסלידה שלי ממנו אדם יותר משכיל ממך

אני לא רוצה להכנס פה לויכוח האישי הזה ביניכם, בעיקר מהסיבה שלא הייתי רוצה שאתם בעצמכם תיכנסו אליו. שניכם אנשים ערכיים ולא מגיבי טמקא קלאסיים, ואני לא מבין איך זה הידרדר למחוזות הללו.

רק להתייחס לגבי יאיר לפיד והשכלתו

אני באמת לא מבין איך אדם ללא בגרויות לא יכול לגשת למכרז על ניהול אגף שפ"ע ביקנעם עילית, אבל ראש ממשלה - זה כן.

אבל הבגרויות זו רק ההשכלה הפורמלית, והייתי מוכן לוותר עליה. יש די אוטודידקטים שהוכיחו לנו שאדם יכול להיות רחב אופקים ובעל יכולות חשיבה, ניתוח, והסקת מסקנות, גם ללא השכלה פורמלית.

הבעיה היא שזה פשוט לא המקרה של לפיד. אני עוקב אחריו. לא מצאתי דבר חכמה אחד לרפואה. איזו הברקה. שנינות שמעידה על מהירות תפיסה או עומק כלשהו. ציטוט ששלף מזכרונו בראיון כלשהו.

לא יודע. תן לי משהו להאחז בו. לא מצליח.

הכל רק אמירות פופוליסטיות ודברי חלקלקות משעממים.

אולי אני טועה, אבל זאת ההתרשמות שלי עד כה מהאיש.

• רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, hwgeek כתב:

אני רואה שכבר החלו עם הסקרים- אז אולי עכשיו נחשוב על סקר בחירות של קארספורום? 😉

חכה עם הסקר הזה, יש עוד כמה חודשים...

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפיד הוא סתום, אבל תראה איזה סתומים כל הפוליטיקאים האלה. בשביל להיות נבחר ציבור לא צריך שום דבר חוץ מקולות הבוחרים. 

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה: אני בכלל לא מתייחס לדעות שלו, ימין / שמאל / מרכז.

נטו כשרונות וכישורים (וגם קצת קווי אופי)

לצורך העניין, אחמד טיבי למשל (שאני שונא אותו שנאת מוות רק בגלל שלתפיסתי הוא הכי קרוב למחבל שיכול להיות), הוא אדם משכיל ואינטלקטואל אמיתי. בעל תפיסה מהירה ולשון חדה, וגם ידע לא מצומצם בכלל.

אני יכול "להודות" שדמויות מסויימות הם אינטלקטואלים גם כשהם נמצאים בצד השני של המפה הפוליטית.

לא מוצא את זה בלפיד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, hwgeek כתב:

מקווה שאני לא סתם אופטימי מידי.

אתה אופטימי מדי..

לפני 7 שעות, David32 כתב:

אגב, ההשמשה של מספר שבועות?

ממה שאני הבנתי מדובר על ציוד אחר שאין אותו ברציפים הללו ולכן זה לוקח יותר זמן. למרות שהם עובדים לאט יותר עם הציוד הקיים

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, avargel כתב:

אולי אני טועה, אבל זאת ההתרשמות שלי עד כה מהאיש.

שלי לא יותר טובה ולצערי אני לא יכול לתקן אותה, כי נחסמתי מהלגיב בעמוד שלו לפני 6-7 שנים, והיום אני חסום לחלוטין ברמה שהוא לא מופיע לי בחיפוש בפייסבוק (יש חקיקה שאוסרת עליו לעשות כזה דבר, אבל אין לי כח להתעסק בזה). יש כאן בשרשור גם הרבה התייחסויות שלי אליו מהעבר. וחוץ מזה גם קראתי את הספר של ליהיא לפני חצי שנה בערך, וזה הספר הכי גרוע שקראתי בחיים שלי, אבל זה לשרשור אחר.

אני יכול להגיד לך מה אמרו לי חברים ששוקלים להצביע לו, או מה אני מבין.

1. מה שפעם היה השמאל הישראלי עבר שינוי כלשהו בעשור האחרון. פחות אנשים רוצים להצביע היום למפלגות בעלות אופי שמאלני כלכלי מובהק. ומכיוון שתהליך השלום מת בגדול ומרצ והעבודה מצטיירות כמפלגות שהקצינו בהקשר הזה, נוצר כאן איזה חלל ויאיר לפיד תפס אותו. 

2. לצערי למרות הכל אין הסכמה גורפת על היכולות שלו. גם אצל אנשים שלא מתחברים לסגנון שלו. זה היה ככה גם לפני עשור

3. חלק מחבריי אומרים, וקצת בצדק, שבשנים האחרונות הוא הפגין יותר בגרות והוא ברמה כזו או אחרת הצליח גם לגבש את חבורה הרל"ב בסבב הקודם וגם לחבר את הקצוות בממשלה הנוכחית

4. קצת בהמשך לאחד, יש אנשים שאני מכיר שהיו מצביעי שמאל כלכלי קלאסי, אבל נמאס להם מכל השיט סטורם נגד כל מי שמציח לצוף מעל המים כאן. מירב מיכאלי למשל לא עשתה את זה כל כך, לדעתי. אבל עמיר פרץ כן דיבר מתישהו על זה שצריך לעלות עוד מיסים דווקא לעשירונים הגבוהים ובכך כנראה איבד עוד כמה קולות לעבודה. ולפיד לא עושה את זה. הוא הרבה יותר קרוב למעמד ביניים גבוהה מבחינת המקום החברתי שלו.

לפני 24 דקות, avargel כתב:

אני יכול "להודות" שדמויות מסויימות הם אינטלקטואלים גם כשהם נמצאים בצד השני של המפה הפוליטית.

כנל. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יובל .מ. כתב:

למה לפיד, גנץ ובנט כל כך ממהרים להעלות את החוק מחר ולפזר את הכנסת?

אולי חקירה של ה-FED אחרי דמות פוליטית מוכרת.

לפני 34 דקות, avargel כתב:

מודה שעשיתי לייק לאורן חזן לפני הרבה שנים מסיבה לא ברורה ולא ציפיתי למצוא שם אדם אמיתי בכל הסיפור הזה, אינטלקטואל הוא לא אבל יש דברים שאני רואה שהוא עוסק בהם מתוך תחושת שליחות למצב המדינה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, DareDevil כתב:

אולי חקירה של ה-FED אחרי דמות פוליטית מוכרת.

מודה שעשיתי לייק לאורן חזן לפני הרבה שנים מסיבה לא ברורה ולא ציפיתי למצוא שם אדם אמיתי בכל הסיפור הזה, אינטלקטואל הוא לא אבל יש דברים שאני רואה שהוא עוסק בהם מתוך תחושת שליחות למצב המדינה..

לא יודע בקשר לחקירה, אבל הגיע הזמן שיאיר לפיד יראה את טובת המדינה לנגד עיניו יקים ממשלה לאומית להצלת המדינה ויעביר את תקנות איו"ש. בהמשך יעבירו תקציב וימשיכו לעשות דברים טובים.
סתם, אם זה ביבי זה רע זה פאשיזם זה כוחות האופל זה אח של דארת' ויידר.

אנשים כמו אורן חזן, סמוטריץ, בן גביר וגם הצל הם אנשים מאוד טובים עם אכפתיות לסביבה, פשוט לתקשורת יש אינטרס להציג אותם כגזענים.
בזמן שיונית לוי יושבת באולפן עם פרצוף חמוץ הם מחפשים איך לסייע לחיילים במצוקה למשל. הצל כל חג דואג לארגן תלושים למשפחות נזקקות אבל מילה לא ידברו על זה. מחאה על שקל וחצי של גיא לרר (שהוא מהצד הנכון של המפה) צוברת תאוצה כאילו מצא תרופה לסרטן.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 16 דקות, DareDevil כתב:

אינטלקטואל הוא לא אבל יש דברים שאני רואה שהוא עוסק בהם מתוך תחושת שליחות למצב המדינה

קוראים לזה משחק.

@avargel אני התכוונתי למטומטמים כמו דוד ביטן, גלית דיסטיל, אורן חזן, כאלה. שחילקו שכל ומודעות עצמית הם היו בבידוד.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, יובל .מ. כתב:

סתם, אם זה ביבי זה רע זה פאשיזם זה כוחות האופל זה אח של דארת' ויידר.

תלוי למי הוא רע, למחירי הנדלן הוא לא ממש רע כל כך (;

משתעשע עם הרעיון להצביע לראשונה לביבי. תלוי בביצועים שלו לאחר פתיחת החקירה מולו ומול פייסבוק בחשד להטיית בחירות 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, יובל .מ. כתב:

ראה את טובת המדינה

הוא כבר ישב בממשלה עם ביבז פעם, והוא היה עושה את זה שוב אם היה יכול לסמוך על מילה שיוצאת לביבז מהפה.

אם ביבי היה רואה את טובת המדינה לנגד עיניו הוא היה עושה את מה שמספרים לנו שהוא טוב בו, ופורש להתעשר מההבנה שלו בכלכלה.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, יובל .מ. כתב:

מחאה על שקל וחצי של גיא לרר (שהוא מהצד הנכון של המפה) צוברת תאוצה כאילו מצא תרופה לסרטן.

וואלה אני לא שם לזה, כרגע זה לא עד כדי כך זה סוחף לדעתי אבל ימים יגידו..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...