Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בטח שזה בשבילך, אתה ודויד הרי העליתם הסתייגות מקטגוריית גניבות הרכב.

אתה מתכוון ש: הבאת משהו מצוץ מהאצבע. אתה כבר כמעט שבוע מנסה לגונן על זה באותה הנשימה בערך שאתה מודה שזה מצוץ מהאצבע ובעצם אף פעם לא התכוונת באמת שצריך לדבר על מספרים כשרצית להשוות בין התרומה של השמאל לכלכלה לבין עלות המדיניות השמאלנית. רצית שנסמוך עליך שככה זה, כי יש לך קומון סנס. וכדי לצאת צודק בכל זאת, אתה ממשיך להתווכח על מספרים שאין לך מושג מה הם, אבל עכשיו מצאת כמה עלתה פורד קורטינה ב-1988 וסובארו פשע ב-1990 אז בטח אתה צודק.

כן, כמובן, הסכמנו כבר שגם להסתכל על 30,000 לפיאט ב-1994 זה לא נכון. זה מה שמבדיל בינינו. 

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מבין מה הנושא, בינתיים הנושא זה יבגני מתבלבל ולכן מניח שאני טועה.

לא, אתה לא מבין מה הנושא. הנושא הוא לא איך ליאור מקמפל את אורי אריאלי תוך שימוש בקומון סנס וטועה. הנושא הוא מדיניות שמאל והעלויות שלה. הטענה היא ששמאל עולה הרבה כי בין היתר מעבירים כסף לרשפ. בתוך זה נשאלה שאלה מה הכסף שמועבר ומאיפה. בתוך זה המצאת משהו על מאיר שטרית. ועל מה שקרה או לא קרה לפני. זה טעות.

אני לא יודע מה חשב אורי אריאל, מה שאני יודע הוא שאתה ממציא. וזה מצחיק מפגר שאתה מניח שהוא לא היה יכלו להציע משהו שלא הסתדר חוקית באותה הקלילות שבה אתה תוהה אם גנץ עבר על החוק פעמיים. ובכל מקרה, זה לא הנושא. לא איכפת לי מה אריאלי חשב. זה לא מעניין. זה לא עוזר לעיקר. והוא שהמצאת, כמו שאתה תמיד ממציא, פרשנות מרתקת על העבר בהתבסס על קומון סנס כתחליף לידע או לפעמים חיפוש בסיסי של 10 דקות באינטרנט. שזה די עצוב, כי כשחיפשת מצאת דוגמאות שהן דווקא יותר הגיוני. למה זה לא היה יותר קל מלקמפל את אורי אריאלי - רק אתה יודע.

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כלומר העבירו סה"כ 2.27 מיליארד, מתוכם 1.77 מיליארד זה כספי מיסים (כלומר בגלל פרוטוקול פריז).

אני חושש שגם פה פישלת בקריאה. ה-500 מיליון הם חלק מאותם ה1.7 מיליארד. לא שזה מאוד משנה - גם הכתבה הזו מדברת על העברות שנובעות מהסכמי פריז. כלומר זו לא תרומה. 

הלינק בגלובס לא נפתח לי כי הם רוצים כסף. אבל כמו שכתבתי גם לפני כמה ימים, דווקא הרעיון שישראל נותנת משהו לרשפ נשמע לי הגיוני. מפה שוב שאלה של מספרים. שהם בעצם לא מעניינים כי אנחנו משתמשים במאזניים.

לפני 36 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז אתה לא עומד מאחורי הטענה שלך שבלי השמאלנים כלכלת המדינה מתמוטטת?

תגיד לי, ברצינות, קיבלת מכה בראש לאחרונה?

הטענה שלי התייחסה למצביעי לפיד שמאלה. הבהרתי את זה יותר מפעם אחת. אתה מחקת את לפיד ממהשיחה, כי ככה החלטת ואתה רוצה להוכיח שאני לא עומד מאחורי משהו שלא טענתי?

סיי וואט?

מרצ והעבודה זה מפלגות גמורות. מה יש לי לעמוד מאחורי זה? 

נראה לי כתבתי פה לא פעם ולא פעמיים שרוב האנשים שאני מכיר שהצביעו להן עברו להצביע ללפיד. בטח גם אני הייתי מצביע יש עתיד אם לא הייתי שונא את לפיד כל כך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4632

• SlowRide

4443

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

ובכל זאת לתלות הפקקים שיש עכשיו בנמלים רק בעובדי הנמל ובשמאל של מפא"י, זו ממש הגזמה, בזמן שיש בעיות כאלו בכל העולם. גם במדינות שמפא"י לא שלטה בהן מעולם.

לא חושב שאתה מכיר את כל הסיפור. אנסה לדוג כתבה בנושא או פוסט בעניין הפקק בנמלים.

בקצרה, עובדי הנמל והוועד מתנגדים לפתיחת שוק הנמלים (פרטיים מול ממשלתיים) ללא תמורה מספקת עבור התחרות שתיווצר להם. בנתיים התגלגלנו עם בחירות וקורונה שרק החריפה את המצב (הסיפור מתגלגל מאז בחירות מועד א' בערך) בנמלים. הוקמה ממשלה חדשה ושרת התחבורה אישרה בצעד יוצא דופן (שרה שאמורה להיות דווקא בצד של הנמלים הממשלתיים) לאפשר לרציפים שמיועדים לסוג מסוים של סחורות לפרוק גם את הסוג שרק נמלים הסתדרותיים פורקים.

לדעתי המהלך הזה פתר את הבעיה וגם "התחיל את השעון" של הרישיון של הסינים ברציפים שהם מתפעלים. 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנץ אומר שחבל ללכת לבחירות..

נראה לי שהוא עובד חזק על בניית סולם...

בלי קשר יש מספיק חכי”ם שכנאה לא יהיו בכנסת הבאה, מה הסיכוי שהם יחתכו עכשיו לממשלה חדשה בכנסת הנוכחית? כמובן רק כדי ”להציל” את המדינה מבחירות תוך כדי מיתון וכו’?

עריכה אחרונה על ידי - XM -
  • מצחיק 1

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

😮 הולך להיות מעניין מאוד.. שיהיה בהצלחה לכל העוסקים בדבר. אני מתחיל להתלבט למי אני הולך להצביע. כרגע האופציות לפי השחקנים הנוכחיים - סער או בנט.

לפני 40 דקות, Giant_TA כתב:

מה אתם אומרים ללפיד יש סיכוי לקבל אפילו ליום את הטייטל ״ראש הממשלה״?

נחכה לשעה 20.00, עוד בערך 20 דקות.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, DareDevil כתב:

פוסט בעניין הפקק בנמלים

יש אחלה ראיון עם ד״ר אליקים בן-חקון בנושא. 

אבל זה לא כזה משנה לצד השני פה, שבכלל לא קורא, אז לשמוע שעה וחצי....

הבעיה הגדולה היא שאוניות מטען כללי לא יעילות מבחינת פריקה ולוקחות מלא זמן, לעומת קונטיינרים שקל לפרוק.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יובל .מ. כתב:

שומרי הדמוקרטיה אלה לא?

תעשה ביקור אצל אלו שעושים פריימריז, ותגיד לי אם אין שם קבלני קולות. אין לך באמת בחירה, יש לך רשימה שאותה אתה מצביע

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, Giant_TA כתב:

מה אתם אומרים ללפיד יש סיכוי לקבל אפילו ליום את הטייטל ״ראש הממשלה״?

זה כמו שאתה מוציא את הסוללות ונותן לאחיין בן ה3 שלך את השלט השני של האקסבוקס כשאתה משחק במשחק לשחקן יחיד כדי שירגיש כאילו הוא גם משחק.

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, אני בעד!

אחלה בגרות ואחריות גילה בנט על המהלך.

אני בטוח שתוצאות הבחירות הבאות הולכות להפתיע את ביבי ושות'- נקווה שהפעם נזכה לממשלת אחדות רחבה ללא סחטנים.

נו- מי יהיה ראש הממשלה הבא? אחרי הפעם האחרונה זה פתוח לכל אחד בעל 5 מנדטים ויותר 🤣.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה תרגיל בכלל??

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם לתת לצד השני  BLUE BALLS ? 🤣

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, hwgeek כתב:

שוב פעם לתת לצד השני  BLUE BALLS ? 🤣

אבל אם ביבי יבחר, יהיה סבב לחימה חדש ב2023

לא בא לי...

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח החמאס כבר חולם על רשימת קניות עם החזרה של מזוודות הדולרים 😔
עריכה:
image.thumb.png.7b55e59b2390f06720e227d94ea65b15.png
מקור:  וואלה.

עוד אחד שהאכילו אותו לוקשים 🤣, פראיירים לא מתים- רק מתחלפים....

מישהו זוכר עוד את פייגלין? גם לו הבטיחו דברים חח.

עריכה: ממש אהבתי את הנאום של שניהם, באמת מקווה שגם בממשלה הבאה שניהם ימשיכו לשתף פעולה למען עתיד המדינה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 2
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...