Jump to content

MMi

 • פרסום הודעות

  330
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

35 נייטרלי

אודות MMi

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. 1:25 למיכל מלא, מדוד במשאבה. טויוטה פריוס 2017.
 2. מאז כתיבת הההודעה הנ"ל ועד היום (+6 אלף ק"מ כשהקילומטרז' עומד על 77 אלף ק"מ) חלה תפנית של 180 מעלות. הג'ולייטה היא אולי הטויוטה קורולה של אלפא אבל מכאן ועד לאמינות המרחק הוא עצום. השרשור הזה עוסק בפירוט עלויות אז אשמח לפרט כאן על הבעיות שצצו להן בזמן הקצר הזה. חשוב גם לקחת בחשבון שכל הבעיות האלה קרו לרכב שהוא סופר שמור, מטופל כמו שעון כל 10 אלף ק"מ ואך ורק בחלקים מקוריים. נתחיל במזגן שהחליט להפסיק לקרר בגלל חיישן במראה הימנית ששבקה חיים. למזלי החלפת חיישן לבד הסתכמה בכ-100 ש"ח לעומת החלפה של כל המראה כפי שאמרו בכל המוסכים (1400 ש"ח רק לחלק עצמו). ישנו מדריכון שכתבתי על כך.
 3. תקופת הקורונה, הרכב מבלה את רוב ימיו בחניה בחודשים האחרונים אבל בנסיעות המועטות שאני כן נוסע עליו אז מזגן זה בגדר חובה, במיוחד עכשיו בחודשי הקיץ. כבר תקופה שמד הטמפ' הראה נתונים שגויים - בהתחלה 50-60-70 מעלות וכעת כשהוא הפסיק לעבוד והקריאה היא ---. נבירה קצרה באינטרנט מראה שיש קשר בין ה-2, כאשר חיישן הטמפ' החיצוני לא עובד, המדחס לא נכנס לפעולה (הפרש הטמפ' בין חיישן הטמפ' הפנימי לחיצוני). הבעיה העיקרית היא שהחיישן נמצא בתוך המראה הימנית (צד הנוסע) ומבדיקה עם שלושת המוסכים המומחים המובילים - אוטואיטליה, התלתן ואיציק מרחובות - נאמר לי שצריך להחליף את המראה קומפ
 4. אני קניתי את ה DAS 6 Pro Plus אבל אין לי נסיון עם שאר הדגמים. לפי המפרט אני רואה שהפרו פלוס יותר עוצמתי וכנגזרת גם יותר כבד (2.3 ק״ג לעומד 1.7 ק״ג ב v2). ההבדל במחירים הוא לא גדול - הפרו פלוס יקר יותר ב 25 פאונד ולדעתי שווה להוסיף ולקבל מכשיר שהוא חזק יותר הרי גם ככה זה משהו שקונים פעם אחת. לגבי הרעש, המכשיר רועש. אני משתמש באטמי אוזניים בזמן הפוליש. בגדול - המכשיר מעולה, הוא סלחן ועושה את העבודה כפי שמצופה. זו בחירה מעולה, בלי קשר לתת הדגם.
 5. @ZvikH צודק, זה מעניין באמת. קראתי קצת והכוכבים יורדים בעיקר בגלל חוסר במערכות בטיחות כמו למשל בקרת סטייה מנתיב וכו׳ אז סביר להניח שכל רכב ותיק יותר יקבל ניקוד נמוך יותר מהניקוד שהוא קיבל במקור.
 6. התבלבלת. לג'ולייטה יש 5 כוכבי בטיחות ב Euro NCAP
 7. לגבי הג׳ולייטה, יש לא מעט שרשורים המפרטים עלויות בפורום. העדכני ביותר נמצא המועדון של אלפא כאן הפורום: ג׳ולייטה 170 כ״ס ג׳ולייטה תלתן:
 8. במידה וזה משהו קטן ולא במסגרת של השמשה אפשר לנסות לתקן לבד:
 9. אכן הסיטרוס אגרסיבי מדי לשטיפה שבועית. אני יכול להמליץ על CG V7 לשטיפה שבועית. משתמש בו כבר שנים ומאוד מרוצה ופעם בכמה שבועות משתמש בסיטרוס.
 10. MMi

  סוויפט ספורט סוזוקי

  התשובה הקצרה היא לא (לצערי). אם אתה רוצה את הארוכה אז יש בפורום שרשור די גדול על הנושא.
 11. כל הנתונים מתייחסים לרכב שלי, ג׳ולייטה 2014 טוריסמו ידנית 170 כ״ס. טיפולים תקופתיים: עלות חלקים מקוריים לטיפול קטן (בחנות חלפים) והחלפה כל 10,000 ק״מ: שמן - Agip ACEA C3 5w40 - במחיר של 140 ש״ח באוטו דיפו פילטר שמן מקורי - 60 ש״ח פילטר אוויר מקורי - 110 ש״ח פילטר מזגן מקורי - 165 ש״ח (אין צורך להחליף כל 10 אלף ק״מ) אז אם עושים לבד, יוצא 310 ש״ח לחלפים לעבור טיפול קטן (לא כולל פילטר מזגן). במוסך זה יעלה קצת יותר מפי 2 כולל עבודה (לא מוסך מורשה אלא מוסך מומחה כמו אוטו איטליה למשל). אגרת רישוי (טסט): 1693 ש״ח דל
 12. כתוב על החלון עצמו, באחת הפינות, את רמת ההשחמה של החלון ואז, אם הבוחן במכון רישוי או השוטר מחפשים אז זה יכול לעשות בעיות.
 13. מותר רק חלונות נוסעים מאחור אבל לא את החלון האחורי. דבילי ככל שזה נשמע אבל זה החוק בארץ. לא משנה שהדגם שמעל מגיע עם חלונות מושחרים כסטנדרט - רק כשזה מקורי אז מותר.
×
×
 • תוכן חדש...