Jump to content

Jester

 • הודעות

  185
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Jester

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

2

מוניטין

 1. @AUDIO KING התקציב הינו עד 1500₪ כולל התקנה. יש לי את הרמקולים המקוריים במאזדה ואין צורך בשדרוג שלהם או תוספות למינהם, מערכת מולטימדיה בלבד 🙂
 2. היי חברים, אני לא מבין גדול בסאונד ובמערכות, אשמח מאוד להמלצה על מערכת טובה לרכב בעיקר למוסיקה, ובמידה ואפשר לחבר מצלמת רוורס למולטימדיה זה יהיה מצויין. האם לקפוץ לאוטו דיפו ולקנות מערכת או שיש המלצות למערכות ספציפיות?
 3. @yulianx אחקור טיפה על הדגם הרכב נירא טוב חייב לציין מה דעתך על פג'ו 206 שנתון 15-16?
 4. @yulianx פחות מתחבר לקקטוס יש לחבר מהעבודה והוא לא כ"כ מרוצה ממנה. קליאו יכולה להיות אופציה מעניינת, ראיתי הידנית שלהם בתווך שנים של 2015-2016 נמכרת בפחות מ- 30K? אבל המנוע הוא 900 סמ"ק הייתכן? מבחינת גיר האם זה גיר רובוטי?
 5. היי, מחפש המלצה לרכב אמין וחסכוני עד 35K שישמש בעיקר לנסיעות בין עירוניות, בית עבודה כ- 85 ק"מ ביום. יכול להיות ידני/אוטומט.
 6. אמת, הגלגלים פורקו ונבדקו ברקסים.
 7. וודאי, נבדקו ברקסים הסתכלתי גם ברפידות נשאר ממש קצת ״בשר״ לא היה מספיק לטיפול הבא.
 8. @Shab00מזדה 3 שנת 2011 @חולגיברור זה כולל עבודה, בדקתי בספר טיפולים לא בוצע החלפת רפידות משנת מסוף 2018. כמו-כן גם דיסקיות (לא הוחלפו מאז שהבאתי את הרכב) ז״א ב- 90,000 ק״מ. לחסוך כנירא שלא ניתן יותר מדי חח.
 9. כן מחיר סופי, במוסך כללי, לגבי החלקים פילטר שמן מקורי, שמן איכותי מאוד של יורול, רצועה מקורית, רפידות + צלחות אין לי מושג.
 10. היי, הרכב עבר 165,000 ק״מ (מזדה 3) קיבלתי הצעת מחיר בסך 1,550₪ לטיפול הבא: 1. 4 רפידות בלם 2. 2 דיסקיות אחוריות 3. רצועת מנוע 4. טיפול 15 (שמן, פילטר אוויר ופילטר שמן) לעשות או לא? תודה רבה.
 11. עבר שבוע מאז כתיבת הפוסט ואף אחד לא חזר אלי @CheckUp תודה רבה על השירות המיותר בסניף אשקלון, לחזור אליכם אני לא אחזור, גם לא אמליץ אליכם. לקחת כסף אתם יודעים טוב מאוד - אבל כשיש בעיה, האחריות הינה על רק על הנייר. במקום לנסות ולעזור, יודעים רק לדחוף צמיגים חדשים ולהתנער מאחריות. בושה שחברה בסדר גודל כזה בארץ מתנהגת ככה ללקוחות שלה, ואני חשבתי במידה ותיהיה בעיה יהיה אמא ואבא לחזור אליהם שידאגו לטפל בה, כבר עדיף לשים צמיגים חדשים בצמיגיה בשכונה שגם יקחו הרבה פחות כסף וגם ידאגו לך בעת בעיה, אכזבתם.
 12. היי רן, שלחתי לך הודעה פרטית אם הפרטים ליצירת קשר עימי, תודה לך.
 13. @CheckUp שלום לך רן, ראשית המון בהצלחה בדרכך החדשה! שנית, יש לי חוויה לא כל-כך נעימה מכם בסניף אשקלון. הורכבו רבעיית צמיגים של Falken במחיר של 1,300 ש״ח (בכוונה קניתי צמיגים איכותיים ולא סיניים). וחשבתי שהם יחזיקו לי לפחות 4 שנים, מה שלא קרה בפועל. השבוע כשנגשתי לטסט שנתי במכון טסטים אצלנו בעיר, הכשילו את הרכב על שחיקה בדפנות הפנימיות של הצמיג (הצדדים) בשתיי הצמיגים הקדמיים. האחוריים לעומת זאת מחזיקים היטב ואין שום סימני שחיקה. האם ייתכן, שלאחר זמן כה קצר תיהיה שחיקה כזו? חייב לציין שמרוב שקיבלתי יחס חם מכם ושירות עדיב, באותו השנה הלכתי ופנקתי את עצמי וברבייעת ג'אנטים מטיטניום, יקרים בטירוף. ואף המלצתי עליכם לכל החברים שלי כשהיו צריכים להחליף צמיגים. אך הינה הקטע הלא נעים, המשך לקרוא - לאחר ההתקנה, שמתי לב שצמיג מצד הנהג מרבה להוריד אוויר לאחר בדיקה של פעם בשבוע. האוויר ירד מ- 32psi ל- 22psi. כמובן שחזרתי אליכם, הוכנס הצמיג למיים ובדקו תקרים, חורים ועשו בדיקה שגרתית מה גורם לבריחת האוויר. (לא קיבלתי תשובה באותו יום, נאמר לי לעקוב אחרי זה) לאחר כחודש חזרתי שוב אם אותו הבעיה, אזכיר - שהצמיגים חדשים! שוב אותה הבדיקה, ולמרות שהתעקשתי שהצמיג אינו תקין אמרו לי להמשיך לעקוב אחר זה. ובכך המשכתי, לאחר 3 חודשים שוב חזרתי, עם אותה הבעיה, ושוב אותה התשובה! הרמתי ידיים, ופשוט וויתרתי, אחת לחודש מילאתי אוויר והמשכתי לנסוע. עד שהגיע היום של הטסט שאליו דברתי כבר בתחיל ההודעה.ֿ חזרתי לסניף אשקלון כועס לאחר הטסט, והסברתי את כל המצב - במקום לנסות לעזור לי, דחפו לי הצעת מחיר ל- 2 צמיגים חדשים. האם זו הדרך להתנהג ללקוח ברשת צמיגים הגדולה בארץ?
 14. @GKME מצאתי את הקבלה, אכן קיבלתי אחריות לתווך של 4 שנים מיום הרכישה. זהו שלגבי כיוון פרונט לא רשום כלום בקבלה - קצת מוזר העניין שלאחר קניית רבעיית צמיגים לא מבצעים כיוון פרונט במיוחד לא בצמיגיה בשכונה אלא ברשת שצמיגיות הגדולה בישראל? אכן אפנה אליו בהודעה באשכול, ובנוסף אגיע אליהם מחר לבדוק מה ניתן לעשות.
 15. נכון, איך לא חשבתי על זה יש לי אחריות ל- 4 שנים השאלה עם היא תקפה לבעיה אצלי ברכב. העניין שלאחר הטסט נסעתי אליהם לצעוק קצת להבין איך יכול להיות שהצמיגים שנקנו אצלהם, ולא צמיגים סיניים החזיקו לי שנה? במקום להזכיר לי שיש לי אחריות על הצמיגים - הם ניסו לדחוף לי מחיר ל2 צמיגים חדשים. ועוד איך אגיע אליהם לסגור חשבון, פשוט בושה. @colauti 9 שמרתי על לחץ תקין לאורך כל שנות הצמיגים, ולא חרגתי מגבולות ה- 2PSI. אבל חבר שלך, אם שם צמיגים שכל צמיג עולה לו 100₪ כנירא לו חשוב לו החיים שלו.
×
×
 • תוכן חדש...