Jump to content

Jester

 • פרסום הודעות

  175
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות Jester

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עבר שבוע מאז כתיבת הפוסט ואף אחד לא חזר אלי @CheckUp תודה רבה על השירות המיותר בסניף אשקלון, לחזור אליכם אני לא אחזור, גם לא אמליץ אליכם. לקחת כסף אתם יודעים טוב מאוד - אבל כשיש בעיה, האחריות הינה על רק על הנייר. במקום לנסות ולעזור, יודעים רק לדחוף צמיגים חדשים ולהתנער מאחריות. בושה שחברה בסדר גודל כזה בארץ מתנהגת ככה ללקוחות שלה, ואני חשבתי במידה ותיהיה בעיה יהיה אמא ואבא לחזור אליהם שידאגו לטפל בה, כבר עדיף לשים צמיגים חדשים בצמיגיה בשכונה שגם יקחו הרבה פחות כסף וגם ידאגו לך בעת בעיה, אכזבתם.
 2. היי רן, שלחתי לך הודעה פרטית אם הפרטים ליצירת קשר עימי, תודה לך.
 3. @CheckUp שלום לך רן, ראשית המון בהצלחה בדרכך החדשה! שנית, יש לי חוויה לא כל-כך נעימה מכם בסניף אשקלון. הורכבו רבעיית צמיגים של Falken במחיר של 1,300 ש״ח (בכוונה קניתי צמיגים איכותיים ולא סיניים). וחשבתי שהם יחזיקו לי לפחות 4 שנים, מה שלא קרה בפועל. השבוע כשנגשתי לטסט שנתי במכון טסטים אצלנו בעיר, הכשילו את הרכב על שחיקה בדפנות הפנימיות של הצמיג (הצדדים) בשתיי הצמיגים הקדמיים. האחוריים לעומת זאת מחזיקים היטב ואין שום סימני שחיקה. האם ייתכן, שלאחר זמן כה קצר תיהיה שחיקה כזו? חייב לציין שמרוב שקיבלתי יחס חם מכם ושירות עדיב, באותו השנה הלכתי ופנקתי את עצמי ובר
 4. @GKME מצאתי את הקבלה, אכן קיבלתי אחריות לתווך של 4 שנים מיום הרכישה. זהו שלגבי כיוון פרונט לא רשום כלום בקבלה - קצת מוזר העניין שלאחר קניית רבעיית צמיגים לא מבצעים כיוון פרונט במיוחד לא בצמיגיה בשכונה אלא ברשת שצמיגיות הגדולה בישראל? אכן אפנה אליו בהודעה באשכול, ובנוסף אגיע אליהם מחר לבדוק מה ניתן לעשות.
 5. נכון, איך לא חשבתי על זה יש לי אחריות ל- 4 שנים השאלה עם היא תקפה לבעיה אצלי ברכב. העניין שלאחר הטסט נסעתי אליהם לצעוק קצת להבין איך יכול להיות שהצמיגים שנקנו אצלהם, ולא צמיגים סיניים החזיקו לי שנה? במקום להזכיר לי שיש לי אחריות על הצמיגים - הם ניסו לדחוף לי מחיר ל2 צמיגים חדשים. ועוד איך אגיע אליהם לסגור חשבון, פשוט בושה. @colauti 9 שמרתי על לחץ תקין לאורך כל שנות הצמיגים, ולא חרגתי מגבולות ה- 2PSI. אבל חבר שלך, אם שם צמיגים שכל צמיג עולה לו 100₪ כנירא לו חשוב לו החיים שלו.
 6. @ABSULUTT הוזמן כבר של FARROAD. מאחר והדגם שמותקן אצלי ZE914 לא מיוצר יותר. האם יכול להיות איזו שהיא בעיה בכך שהצמיגים אינם זהים ומאותם יצרן? @איציק נ. תודה, אעשה כיוון פרונט.
 7. @איציק נ. הרי בטסט עצמו נבדק הפרונט לא? אצלי נמצא שהוא תקין, אז הבעיה היא לא בפרונט? או שפשוט הבדיקה שלהם היא לא כזו מדויקת? אני בדרך כלל ממלא לפי מה שרשום בספר רכב, 33 קדמי 34 אחורי. @danniel לא חבר, צמיגים שהותקנו כחדשים לגמרי לפני כשנה וחצי ב- CheckUP. שמתי באותו היום רבעיית צמיגים של Falken מאחר והינם צמיגים איכותיים ולא רציתי להתעסק עם צמיגים סינים. @ABSULUTT לפי זכרוני, לא חושב שאי פעם עשיתי כיוון פרונט מאחר ולא ראיתי צורך בזה - כל שנה נבדק הרכב במוסך מורשה, עובר טסט, מטפל בצמיגים במידת הצורך ואף פעם לא היה איזו שהיא בעיה או שמישהו אמר לי
 8. @ABSULUTT טוב לדעת, חבל שזה נגמר בזה רק לפני כשנה וחצי הוצאתי כ- 1,300 שקל על רבעיית צמיגים. חשבתי אשקיע פעם אחת ולפחות יחזיקו 3 שנים, מסתדר ששנה וחצי לא החזיקו הקדמיים. אם אין על מה לערער, כנירא שארכוש חדשים ואסיים עם הסיפור. מה העלות של כיוון פרונט בדרך כלל?
 9. לחץ אוויר נבדק כל שבועיים ומיליתי בהתאם. כיוון פרונט עושים בדרך כלל שההגה מושך או לא בהכרח? @colauti 9 תאריך הייצור שלו ספטמבר 2019. המכון מבצע כיוון פרונט בדרך כלל עם רוכשים 4 צמיגים? או שזה רק איזון? אני לא זוכר בדיוק מה נעשה.. אבל כן היה מכשיר כלשהו שהסתכלו בו לאחר התקנה של הצמיג.
 10. גם לי! ביזיון פשוט! מה עושים במצב כזה?!
 11. היי, לפני כשנה וחצי החלפתי לרבעיית צמיגים חדשים של חברת Falken, היום כשנסעתי לעשות טסט הבוחן הכשיל את הרכב על הצמיגים הקדמיים - טוען שהם שחוקים מהצדדים. לשאלתי, איך יתכן שכל הצמיג תקין ובמצב טוב ורק בצדדים הוא אינו תקני? הוספתי תמונות להמחשה, תודה רבה.
 12. @yor2 פילטר שמן מקורי של מאזדה, ראיתי בעיניים - אין סיבה לדאגה.
 13. רב תודות חברים, מאוד שמחתי לשמוע שהמחיר היה פייר. אחזור אליו בוודאות לטיפול הבא.
 14. שלום לכל חברי הפורום, במד הק״מ דפקו 150,000 והגיע הזמן לטיפול שגרתי קטן, אך היה כמה הפתעות שלא ציפיתי להן. עד היום הייתי מטפל במוסך מורשה יבואן של מאזדה, החלטתי שנימאס לי לשלם כל פעם אלפי שקלים בכל טיפול שגרתי והלכתי למוסך מומלץ בעיר אך גם שם שילמתי מחיר כבד (יכול להיות בלאי ויכול להיות עקב ולא היה מטופל כמו שצריך עד היום, למרות שזה מוזר מוסך מורשה הרי זה ה- מוסך, או שלא?). הוחלף קליפר ימין קדמי עקב והיה חסר גומיה מהצד השני שלו ולפי טענת המכונאי הקליפר כל הזמן ״דפק״, לא כל-כך הבנתי את פשר הדברים אך סמכתי עליו, כמן-כן היה לי נזילה של המים הירוקים שראו בבירור מהיכן נ
×
×
 • תוכן חדש...