Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שגעון הטויוטה מוצדק?

Alloytoy

פוסטים מומלצים

יש בסיס למה טויוטה נסחרת במחירים גבוהים יחסית למתחרות שלה, וזה באמת בגלל ענייני אמינות. 

אך עם זאת, ברכב כזה ישן אין משמעות לבסיס הזה, והרבה יותר חשוב איך טיפלו ברכב. 

הרכב הראשון שלי הייתה טויוטה סטארלט שהיא הייתה בגיל של הקורולה הזאת, והיא נקנתה במחיר גבוה,נטו בגלל סיפורי אמינות, בלי שום בדיקה או הבנה

בפועל, זה היה פשוט פח זבל. בחצי שנה שהוא היה אצלי הוא בילה 80 אחוז מהזמן במוסכים, הוצאתי עליו סביב ה-7 אלף בתיקונים, ואז נמכר עם מזגן תקול לראשון שהציע עליו סכום שלא מעליב לגמרי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Alloytoy כתב:

שדורשים על קורולה 2003 12 אלף שקל האם לדעתכם זה מוצדק? הרכב באמת יוכל לנסוע אחרי שנמות?

דורשים? אפשר לדרוש גם 120,000. השאלה מה מקבלים. מחיר סביר יהיה שליש עד חצי ממה שנדרש, תלוי במצב הרכב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין שיש גם הטעייה במקרים האלו כי אנחנו שמטפחים את הרכב ושומרים אותו כתכשיט עם שמנים איכותיים וליטופים שבועיים בסוף תופסים אותו כיקר ממה שהוא כי הוא יקר כך עבורנו. עבור אחרים, לא ממש.  

תוסיף לזה ענייני שוק והיצע, את זה שכמעט כל מי שמוכר מחפש קודם כל למכור בהרבה מעל המחירון ואז יורד לאט לאט (תעקוב אחרי מודעות ותראה שלרוב זה ככה). 

אז כשמחפשים רכב צריך בעיקר סבלנות ובסוף נוצאים משהו טוב במחיר סביר. 

לי אישית אין בעיה לשלם מעל למחירון על משהו שמתאים לי ושווה לי, אבל כמו לכולם גם לי יש גבול וצריך בסוף קצת היגיון בריא. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תררה, הבחור זרק חכה, מחכה לדג. בינתיים משלם רישוי, ביטוח ואחזקה. אם הרכב מתאים לך תגיש הצעה נמוכה מהמבוקש ונהל מו"מ. 

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית לדגם 2003 המחיר לא מוצדק,  כאשר בפחות מזה ניתן לרכוש ניסאן טיידה 2008-2009. זה  גם היה דגם של קורולה עם אמינות פחות טובה ( בוצה במנועים, ממירים קטליטיים מתים).

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מופרז בעליל.

לפני כמה שנים מכרתי קורולה 00' שנכנסה לשנתה ה-20 ב-4000₪.

רכב תקין, לא חבוט ונוסע יפה.

טלפונים כמעט לא היו. המעט שהיה הגיע מהמגזר הערבי והפזורה בדרום, וההצעות בהתאם.

אנשים מאוד נרתעים מרכב שדורש 2 טסטים בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במצב הרכב - אקזמפלר שמור או שבור. תראה מה עוד אתה יכול לקנות באותו סכום ותחליט.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן שלי מכר לפני חודש קורולה 2005 במצב לא לגמרי אייאמיאיי אבל נסועה יחסית נמוכה בקצת פחות מ-10 אש"ח. הקונה הגיע מגוש דן לחיפה. שנתון 2003 ידוע לשמצה בגלל בעיית הבוצה, כתה צריך לבדוק מה עבר על הרכב במהלך השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסט פעמיים בשנה זה דיל ברייקר.

בהחלט עדיף משהו חדש יותר ואמין כמו הניסן שהציעו כאן

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Alloytoy כתב:

שדורשים על קורולה 2003 12 אלף שקל האם לדעתכם זה מוצדק? הרכב באמת יוכל לנסוע אחרי שנמות?

חבר מכר שנת 2002 (צורה קודמת) ב6 אלף לפני שנה, באמת שלשלם יותר מ8 עבור רכב בן 20+ עממי זה בזבוז כסף.

ולא טויוטה זה טנק חסין כדורים, לפחות לא אחד בן 21 שנים, במידה והיא טופלה כן האוטו יסע עוד שנים אבל אם הוזנחה אתה תבקר הרבה במוסך

עריכה אחרונה על ידי xdmanxd99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...