Jump to content

punga

 • הודעות

  11
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  הדרום הרחוק

הנקודות של punga

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. punga

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  מתעלק על השרשור כדי לא לפתוח אחד חדש. איזה גלאי הוא המומלץ ביותר לגילוי מכמונות שמשמשות את המשטרה בכביש הערבה (ואילו מכמונות יש, בעיקר קרוב לאילת)?
 2. הרכב שלי מגיע במקור מצוייד בצמיגי ראן פלאט. האם החלפה של כל ארבעת הצמיגים בצמיגים רגילים באותה המידה תהיה חוקית מבחינת אחריות היצרן ו/או מבחינה ביטוחית? האם יש צורך באישור כל שהוא?
 3. ושאלה אחרונה: האם ניתן ליישם את האוטם בעזרת מכונת הDA שלי (DAS 6 PRO) עם פד רך או שעדיף ידנית?
 4. אחלה, תודה. זה פחות או יותר סוגר לי את הפינה. בכל מקרה התכוונתי ליישם רק את האוטם ולעבור עליו מהר יחסית כדי שלא יתקשה.
 5. תודה אסטרו. העניין הוא שתנאי מזג האויר לא ישתנו מהותית עד לחודש נובמבר. האם עדיף לא לבצע שום פעולת דיטיילינג בחודשים הקרובים? עדיף להסתפק בשטיפות שבועיות ולהשאיר את הרכב החדש ללא הגנה? כאמור, השמש לא תהווה בעיה, העבודה תתבצע בחניה הפרטית, בצל, רק הטמפרטורות הלא שפויות..(אין לי אופציה לגראג' ממוזג לצערי). מה הworst case scenario? שהאוטם יהיה פחות עמיד, או שרחמנא ליצלן עלול להיווצר נזק כל שהוא לצבע?
 6. זאב, הפוליש לא מיועד לרכב החדש (של אשתי), אלא לרכב הישן יותר, שלי, יבוצע בהמשך. כאמור, הרכב החדש יעבור רק רחיצה, פלסטלינה ואוטם צבע. אדם, זה לא המקרה. המצב של הרכב בחדש עדיין סבבה.
 7. תודה שי, אין לי את המוצרים שציינת. אני מתכוון ליישם אוטם מנזרנה PL. לא מצאתי את טמפרטורות העבודה המתאימות ליישום שלו אבל אני מניח שהיצרן לא תכנן יישום בטמפרטורות של 35-40 מעלות... מחר מוקדם בבוקר אני מתכוון לעבוד על רכב חדש בן חודשיים שעבר עד כה רק 2 שטיפות פשוטות בעזרת גרניק וייבוש. המתנתי עד שאקבל את כל המוצרים והמכשירים הרצויים כדי לבצע דיטיילינג איכותי ולא להסתכן בגרימת נזקים לא רצויים כתוצאה ממחסור במוצרים המתאימים. בהנחה שמצב הצבע משביע רצון עדיין, האם סדר הפעולות הנכון יהיה: שטיפה+ קצף בגרניק> מעבר פלסטלינה> אוטם? רק החום הארור הזה מסבך את העניינים.
 8. שלום לנמצאים, אני מתגורר באזור החם ביותר בארץ. מהי הדרך הטובה ביותר לבצע את הפעולות הנ"ל בתנאים מדבריים בימים אלה, כאשר כבר בשעות הבוקר המוקדמות הטמפ' עולות על +30 מעלות? תנאי העבודה שלי הם חניה מוצלת ברמה של 90% (פרגולה צפופה שחשופה לשמש החל מהשעה 9 בערך) ואני מצוייד בכל הכלים/ החומרים הדרושים . אני מעריך את הזמן שיידרש לי להשלים את העבודה במספר שעות, כך שלקראת שעות הצהריים אצטרך להתמודד עם טמפרטורות של 40 מעולות. האם ניתן לעבוד על הרכב בשלבים, במספר ימים בשעות הבוקר המוקדמות? הצעות לביצוע אופטימלי של העבודה יתקבלו בברכה.
 9. שלום לכולם, חדש כאן וזקוק לעזרה: ברצוני לרכוש את המכשיר הנ"ל מאיביי. מחפירה יסודית בפורום הבנתי שמכשירי פיוניר עם סיומת 00 הינם מותאמים לארה"ב ואינם מתאימים לקליטת FM בארץ. מצד שני נכתב שמכשירים עם טיונר RDS מתאימים לכל התדרים. עד כמה שראיתי המכשיר הזה הוא RDS. מה שמדאיג אותי הוא שבאתר שאני מתכוון לרכוש ממנו ישנה התייחסות לא חד משמעית לנושא של תדרים זוגיים וזה קצת בילבל אותי. ישנה אפשרות נוספת שארכוש את הדגם האסיאתי (MVH-8250) אך משום מה הוא יקר יותר בצורה משמעותית . האם מישהו מכיר את המכשיר המדובר ותאימותו לארץ ויכול לשפוך מעט אור על הנושא? תודה!
×
×
 • תוכן חדש...