Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, farkash7 כתב:

נגיד לתת פייט לDavid Attenborough בדיבוב סרטי טבע למשל?

אריה ימן חזק. אנטילופה שמאל חלש. 

אריה מלך החיות.

• מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

אבל למה זה ככה? אם ביבי כזה אלוהים?

לא שזה גם נכון, כן? יאיר לפיד ישב עם ביבי בעבר. אנטי ביבי לא היתה המנטרה שלו כשהקים את המפלגה

(לפני שתענה לי ב"אתם", שוב, בפעם המיליון: אני לא מצביע יש עתיד ולא מתכוון להצביע יש עתיד)

הלכת לספור ילדים שאוהבים את ביבי. זה קצת מוקצן לא?

זה ככה כי זה מאתגר את האנשים במוקדי כוח.
ולא הלכתי לספור ילדים, אבל כן אפשר להבין את הכוונה בזה שאומרים על הימין שהוא "מזוהם", "כוחות אופל", "גזענים". הכוונה פה היא לא רק למי שמצביע לביבי, אלה גם לסביבה שלו.
כאשר אומרים "לשים את החרדים במריצות", ברור לך שלא מדברים רק על מי ששם ש"ס, אלא גם על הילדים שלו שלומדים בישיבה.
גם אם מישהו נגד דעות של מישהו אחר, יש דרך להתבטא ויש דרך לפעול.
אני חושב שיאיר לפיד טועה בערך בכל מה שהוא עושה, ועדיין לא אקרא לו שונא ישראל כי הוא לא יצא באופן חד חד ערכי נגד כוחות הביטחון או ביצע פעולה אקטיבית נגדה. זכותו לחשוב מה שהוא רוצה, זכותו לטעות.
הבעיה היא שלפיד וחבריו לא חושבים שגם לימין מגיע שיהיו דעות.

ושוב, תפסיק להיות קטנוני. אתה נתפס לדברים הלא רלוונטים, אם הצבעת למרצ או לכחול לבן זה לא משנה. או שאתה בעד המשך הממשלה ושותפות עם רע"מ, או שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות זאת אני מאחל ליפה בן דוד שתדרדר לרחוב ותקבץ נדבות.

אני מקווה שליברמן יעמוד על שלו ולא יוותר על קוצו של יוד

(אני גם חושב שזה יביא לו קולות)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יפה בן דוד הזאת היא אחת הסיבות למה לשלוח את הילדים לחינוך פרטי כל עוד יש אפשרות. תקציב החינוך ענק. לא משנה כמה כסף ישפכו שם, הכסף מגיע למקומות הלא נכונים אם אחרי 4 שנים 30 ומשהו אחוז מהמורים פורשים מהמקצוע.

ואל תדאג לה, יש לה קביעות והיא לא תגמור ברחוב.

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

לא אקרא לו שונא ישראל כי הוא לא יצא באופן חד חד ערכי נגד כוחות הביטחון או ביצע פעולה אקטיבית נגדה.

אז להחליש את המשטרה למצב שהיא לא מסוגלת לתפקד כשהערבים מתפרעים בערים המעורבות זה לא שנאת ישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, יובל .מ. כתב:

וגם הצל הם אנשים מאוד טובים עם אכפתיות לסביבה, פשוט לתקשורת יש אינטרס להציג אותם כגזענים.

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

לא הלכתי לספור ילדים, אבל כן אפשר להבין את הכוונה בזה שאומרים על הימין שהוא "מזוהם", "כוחות אופל", "גזענים". הכוונה פה היא לא רק למי שמצביע לביבי, אלה גם לסביבה שלו.
כאשר אומרים "לשים את החרדים במריצות", ברור לך שלא מדברים רק על מי ששם ש"ס, אלא גם על הילדים שלו שלומדים בישיבה.
גם אם מישהו נגד דעות של מישהו אחר, יש דרך להתבטא ויש דרך לפעול.
אני חושב שיאיר לפיד טועה בערך בכל מה שהוא עושה, ועדיין לא אקרא לו שונא ישראל כי הוא לא יצא באופן חד חד ערכי נגד כוחות הביטחון או ביצע פעולה אקטיבית נגדה. זכותו לחשוב מה שהוא רוצה, זכותו לטעות.

אז אתה לא קורא ללפיד שונא ישראל ואתה מאוד מתקומם על זה שאומרים על הימין "מזוהם" וכו'. (לכאורה, אני לא מכיר דמות שמאל מובילה שקוראת לימין מזוהם).

אבל אדון הצל, שבעייניך הוא בן אדם טוב עם אכפתיות לסביבה חושב אחרת:

image.thumb.png.01a7de6d806d1fd9b185d9f03fded40c.png

אבל אני בטוח שזה לא מה שיגרום לך להתבכיין על ה0מאל..

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יובל .מ. כתב:

שוב, תפסיק להיות קטנוני. אתה נתפס לדברים הלא רלוונטים, אם הצבעת למרצ או לכחול לבן זה לא משנה. או שאתה בעד המשך הממשלה ושותפות עם רע"מ, או שלא.

בוא נחדד: השיח הפוליטי רעיל. מישהו לא מתנהל ככה? לא. לא בימין ולא בשמאל. יש שנאה לחרדים? יש. יש שנאה לערבים? יש. יש שנאה בין רק ביבי לרק לא ביבי? יש.

אתה חושב שאתה מייצג משהו אחר? אני לא כל כך (וגם אני לא, כן?)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאלי לא רעילה, לא?

לא שאני אומר לרוץ להצביע למיכאלי. 

שוב יאשימו אותי בסמולנות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

בוא נחדד: השיח הפוליטי רעיל. מישהו לא מתנהל ככה? לא. לא בימין ולא בשמאל. יש שנאה לחרדים? יש. יש שנאה לערבים? יש. יש שנאה בין רק ביבי לרק לא ביבי? יש.

אתה חושב שאתה מייצג משהו אחר? אני לא כל כך (וגם אני לא, כן?)

אני לא מייצג כלום, אבל כן משתדל להצביע למי שמתנהל בצורה הכי נורמלית.
זאת אומרת - כשפייגלין רץ, הצבעתי לו. אחר כך לבנט (שבסה"כ הוא אדם מאוד מתורבת ולא משתמש בביטויים כל כך גרועים), הסיבה שלא אצביע לו שוב היא כי הוא הקים ממשלה שאני לא מרוצה ממנה, בניגוד גמור למה שאמר.
בחירות הבאות יהיו בן גביר, שגם אם אתה לא מסכים עם הבחירות שלו אתה לא יכול להגיד שהוא רוצה מחר בבוקר לתלות את כל המתנגדים לימין.

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

אז אתה לא קורא ללפיד שונא ישראל ואתה מאוד מתקומם על זה שאומרים על הימין "מזוהם" וכו'. (לכאורה, אני לא מכיר דמות שמאל מובילה שקוראת לימין מזוהם).

אבל אדון הצל, שבעייניך הוא בן אדם טוב עם אכפתיות לסביבה חושב אחרת:

image.thumb.png.01a7de6d806d1fd9b185d9f03fded40c.png

אבל אני בטוח שזה לא מה שיגרום לך להתבכיין על ה0מאל..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
יודע שאסור, אבל שוב:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תראה את התאריך פרסום.. 
יומיים לפני כן יאיר גולן השתמש בביטוי "מחלה ממארת" על בנימין נתניהו. הצל פשוט מחזיר לשמאל באותו מטבע.
שים לב שזה קפץ לך לעין, אבל האמירה של גולן? כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, SlowRide כתב:

כסף מגיע למקומות הלא נכונים אם אחרי 4 שנים 30 ומשהו אחוז מהמורים פורשים מהמקצוע.

אם מורים פורשים אחרי 4 שנים, כנראה שצריך לשפר את התנאים שלהם.

אם אתה חושב שזה צריך לבוא על חשבון מורים מנוסים, שאחרי 20-30 שנה מצליחים סוף סוף להגיע לשכר מכבד (ולא גבוה במיוחד) אז זו טעות שמקודמת ע"י כל מני ליברטריאנים פופוליסטים.

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

אבל האמירה של גולן? כלום.

אני תומך ביאיר גולן? אני כתבתי שהוא בן אדם ערכי שדואג לסביבה?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שיפור תנאי המורים זה לא להגדיל תקציב למערכת לא מתפקדת. זה רק מנציח את הבעיה ולא מבטיח שום שיפור.

לא צריך לקחת מהוותיקים ולתת לצעירים זה לא הגיוני, אבל גברת בן דוד והארגון שלה שאמור לייצג את המורים לא מסכימה לשום שינוי בשיטת התגמול חוץ מוותק. אז מה שמקבלים בסוף זה מורים בינוניים, כי מי שרוצה ללמד ולהשקיע מרגיש לא מתוגמל על ההשקעה ועוזב ומי שלא ממש אכפת לו העיקר שיכנס קצת כסף כל חודש והעיקר שאח אפשר לפטר אותו, נשאר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

א צריך לקחת מהוותיקים ולתת לצעירים זה לא הגיוני, אבל גברת בן דוד שאמורה לייצג את המורים לא מסכימה לשום שינוי בשיטת התגמול חוץ מוותק.

אני לא מעריץ של יפה, אבל אתה אומר מצד אחד שלקחת מהוותיקים ולתת לצעירים זה לא הגיוני ומצד שני כל הרעיון ב"תגמול לא לפי וותק", הוא לתגמל מורים צעירים בלי להעלות את תקציב משרד החינוך.

אני לא חושב שוותק צריך להיות הפקטור היחיד בקביעת השכר אבל אני כן חושב שהוא מאוד מאוד משמעותי. בייחוד בעבודה של מורים.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, פינדר כתב:

אני תומך ביאיר גולן? אני כתבתי שהוא בן אדם ערכי שדואג לסביבה?

הבאת אמירה של הצל שבאה כקונטרה ליאיר גולן.
גם אתה לא מסכים עם הדרך מחאה הזאת, זה עדיין לא הופך אותו לקיצוני גזען.
מחכה להוכחה.
תראה לי אמירה שלו שבא דרש לפגוע בערבים חפים מפשע או אנשי שמאל שלא עשו כלום.
ולא, אם מישהו קורא להחרים "אמן" סוג ד' שהעלה תמונה של ביבי עם חבל תליה או שהתבטא נגד חיילי צה"ל מבחינתי זה לא גזענות.
כמו שלאותו "אמן" הייתה את האפשרות להעלות את התמונה, ככה לצד הימני של המפה יש את הזכות להחרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

אני לא מייצג כלום, אבל כן משתדל להצביע למי שמתנהל בצורה הכי נורמלית.

...

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

בחירות הבאות יהיו בן גביר, שגם אם אתה לא מסכים עם הבחירות שלו אתה לא יכול להגיד שהוא רוצה מחר בבוקר לתלות את כל המתנגדים לימין

🤣 איבדת אותי.
בנגביר? מתנהל בצורה נורמאלית? 🤣 לא רוצה לתלות את המתנגדים לימין 🤣, זה בדיוק מה שהוא רוצה! הוא רצה לתלות ראש ממשלה עד לפני כמה שנים.
בחייך מדובר בטרוריסט בפוטנציה שעכשיו עובר את שלב ה"כשרות דרך פוליטיקה" אני קורא לזה.
לובש חליפה יפה ומדבר גבוה, מסתיר מה שנקרא את השאיפות האמיתיות (אבל מדי פעם קופץ לו).

Slowride אל תדאג. עוד מעט לא יהיה לך מה לפטר. לא ישארו לך מורים. גם הגרועים לא יכולים לחיות מהמשכורות האלו.
חוץ מזה איך אתה רוצה שיבואו מורים טובים עם שכר כזה? תן שכר טוב יהיו לך הרבה מועמדים ותוכל לסנן.
במקום למצוא את עצמך עם עובדים גרועים שאתה רוצה לפטר מראש תגייס את הטובים.
שום שיטת תגמול או פחות שבוע חופש בחופש הגדול הם לא תירוץ לא לעשות את זה. מורה שמלמד את הילדים שלך לא יכול להרוויח משכורת שילד בת"א עושה ב-2-3 משמרות בר בשבוע.
הם מרוויחים שכר רעב.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

תראה לי אמירה שלו שבא דרש לפגוע בערבים חפים מפשע או אנשי שמאל שלא עשו כלום.

בן אדם יכול להיות הכי גזען שבעולם, גם בלי לקרוא מפורשות לפגיעה פיזית באנשים.

כמו שסמוטריץ לא קורא לפגיעה בערבים "חפים מפשע" אבל לא רוצה שאשתו תשכב ליד ערביה בבית חולים ואשתו לא רוצה שידיים של ערביה יגעו בתינוק שלה.

image.png.1269da07b7b1c5cc1ec849acbd832ccf.png

image.png.dc33327b6f2940599ae3df5b55e9057e.png

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@farkash7 אמירות קשות נגד בנגביר אבל משום מה אתה תומך בממשלה עם מנסור עבאס (שבעברית אומר משהו אחד אבל בערבית משהו אחר לגמרי), וואליד טאהה (שמדבר כמו מחבל גם בעברית גם באנגלית) ואבתיסאם מראענה שרוצה למחוק את זכרון יעקב 🤔

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...