Jump to content

גל_123

 • פרסום הודעות

  11
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

0 נייטרלי

אודות גל_123

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. המוסך טוען שלוקח הרבה זמן לפרק את הכל (יש גם כאלה ששמים גומייה נמתחת ואז זה פחות עבודה אבל גם מחזיק פחות טוב) אז זה לפחות שעה עבודה על כל צד לגבי האבחון - לא איבחנו את מצב הציריות עצמן, אבל אם אני כבר נגיד שנה עם גומיות סדוקות שברח מהן גריז, מה הסיכוי שהציריות עדיין בסדר?
 2. ליעד, מה שתקול זה שהגומיות קצת קרועות ויש נזילת גריז. לגבי העלויות - עלות הגומיה זו לא הבעיה. הבעיה היא העבודה, שהיא יותר ארוכה ומסובכת ומהחלפת ציריה קומפלט, ולכן נוצר מצב שהחלפת גומיות עולה כמעט כמו החלפת ציריות (במוסך מורשה יבואן רוצים 650 ועוד מעמ, במוסכים רגילים בסביבות 450-500), ומכיון שאני לא יודע כמה זמן נסעתי עם גומיות קרועות, יכול להיות שהציריות בסוף דרכן ואז גם ככה אצטרך להחליף אותן, וה600 ש"ח הלכו לפח.
 3. מחר אני נכנס למוסך, מתלבט עדיין בעניין הגומיות לציריות. קראתי קצת על הנושא והרבה טוענים שלהחליף גומיות זה בזבוז, כי עדיף להישאר איתן ואז: 1. או שהציריה תחזיק מעמד הרבה שנים עם גומיות קרועות (אני נוסע מעט מאוד) 2. או שהציריה תלך והחלפה שלה לא יקרה משמועתית מהחלפת הגומיות כי העבודה יותר קלה. 3. יכול להיווצר מצב שהחלפתי גומיות, ואז ילכו שוב הגומיות הפנימיות או שהציריה תלך בכל מקרה כי אולי הנזק כבר נעשה, ואז הפסדתי פעמיים - גם עלות החלפת גומיות וגם צורך בשיפוץ / החלפת ציריה. מה דעתכם? וכמה תעלה ציריה משופצת ליאריס 2005 אם אצטרך להחליף בסוף?
 4. פריג'י, בהחלט אבקש מהם לבדוק, אבל לא יותר סביר שצינור בן 16 פשוט גמר את הקריירה? במיוחד שזה קרה בנקודת צומת עם צינור אחר שאני מניח שמראש מועדת לפורענות, זה לא שהוא סתם נסדק באמצע..
 5. רפי, דיברתי עם המוסך שהמלצת עליו, עושה רושם של מקום רציני מאוד אבל אין בשורה במחיר: מעט יותר זול מהמורשה יבואן בהצעה עם חלקים לא מקוריים, יקר משמעותית מהיבואן עם חלקים מקוריים.
 6. רפי, אני מרמת גן, כעיקרון אין בעיה עם הרצליה.
 7. רמי ונתנאל, האם אתם מכירים מוסך אמין במרכז שיעשה את זה פחות מחצי? ההתרשמות שקיבלתי ממוסכים רגילים: 1. כמו שפריג'י אמר, הם לא עובדים בחינם - ההוזלה ממש לא מגיעה לחצי, יותר בכיוון של 25 אחוז פחות. 2. ההצעות לא ניתנות להשוואה מדוייקת כי הם משתמשים בחלקים לא מקוריים 3. הם לא נותנים הצעות מסודרות ומדוייקות ("זה יעלה בערך X, זה יעלה בערך Y") 4. כנראה שמוסך יבואן שמתמחה בטויוטה יעשה עבודה טובה יותר וגם יתן אחריות אם משהו ישתבש. אם אתם מכירים מוסך במרכז שמתמחה בטויוטות, לא שוחט במחיר ועושה עבודה ברמה של המורשה יבואן אשמח להמלצות. הנטייה שלי היא לתקן במורשה אבל לא את
 8. היי חברים, אני מטפל בטויוטה יאריס 2005 שלי במוסך מורשה יבואן. הרכב עם 186K אבל בשנים האחרונות עם שימוש מועט מאוד (4000 ק"מ בשנה) בטיפול קטן קיבלתי רשימה של דברים שהם ממליצים לתקן בעלות של 4000 שח כולל מעמ (בנוסף לעלות הטיפול שכבר שילמתי). אשמח לקבל דיעה, ככל שאפשר דרך האינטרנט, לגבי הצורך של כל סעיף וגם לגבי רמת המחירים. במוסך לא מורשה יבואן שדיברתי איתו המחירים לא היו זולים משמעותית מספיק כדי לוותר על המקצועיות + אחריות + חלקים מקוריים של מוסך יבואן כל המחירים לפני מע"מ 1. החלפת צינורות חימום: 496 צינורות + 178 נוזל קירור + 280 עבודה. הצינורות חייבים להיות מקוריים, לא
 9. הרכב משנת 2005 לגבי הטסט - אני לא אעבור בגלל שהבוחן יראה את הנורה או בגלל שהרכב יכשל ב100% על זיהום אוויר? אין סיבות אחרות שהוא מדליק נורה שניתן לנסות לתקן בלי להחליף אותו?
 10. שלום, בטויוטה יאריס נדלקה לי מנורת מנוע צהובה בירור אחרי חיבור למחשב במוסך הראה שמדובר בחיישן חמצן. הרכב דיי ישן ואני מעדיף להימנע מלהשקיע סכומים משמעותיים בתיקונים כך שהחלטתי לא להחליפו לפני שאני מבין את המשמעויות. כרגע הרכב מתנהג כרגיל ואין שום הבדל בנסיעה. גם לא נראה שיש הבדל בצריכת דלק. במוסך איפסו לי את המנורה והיא נדלקה שוב רק כעבור כמה ימים, בנסיעה בכביש מהיר. מה המשמעות של נסיעה לאורך זמן עם חיישן תקול? האם יש סיכוי שמדובר בדלק תקול או ששכב יותר מדי זמן ברכב (אני ממלא פעם בחודשיים מיכל, עובד מהבית) ובמילוי הדלק הבא זה יסתדר? האם כדאי להשתמש בתוסף לניקוי קרבורטור כדי שאולי
 11. אשמח לשמוע גם דעות לגבי הקלבר dynaxer hp4, מחפש בעיקר נוחות נסיעה בטויוטה יאריס. הציעו לי במחיר דומה גם goodyear eaglesport טורקי ומקסיס ששכחתי את הדגם. כמו כן - הקלבר שהציעו לי קרוב לבית עם תאריך ייצור של לפני כמעט 11 חודשים - זה סבבה או ששווה לבזבז זמן בחיפושים ולנסוע למקומות יותר רחוקים בשביל צמיגים טריים יותר?
×
×
 • תוכן חדש...