Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי עד 120k

Bremys

פוסטים מומלצים

אני מחפש לקנות רכב שני, משפחתי, משנתון חדש יחסית לפחות 2021

המדדים שחשובים לי הם אמינות, בטיחות ושיהיה גדול מספיק (לדוגמא בשביל בוסטר לתינוק ועגלה)

כמובן שמחיר וצריכת דלק גם חשובים במידת האפשר

חווית הנהיגה עצמה זה עדיפות שולית ביחס לשאר

שני המועמדים הטבעיים בשבילי הם טויוטה קורולה ויונדאי איוניק/אלנטרה אבל ראיתי כל מיני אפשרויות זולות יותר שאני לא בטוח האם הן עונות על הצרכים שלי.

לדוגמה, יונדאי קונה, מיצובישי ASX או בעצם כל הקטגוריה של רכבי פנאי / שטח קטן

חוץ מזה, הפחידו אותי שיש מכת גניבות של טויוטה קורולה אבל אני לא בטוח שזה שיקול רלוונטי

האם יש מועמדים ברורים שאני מפספס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בקטע של לשלם פחות תוכל לרכוש יונדאי אלנטרה מהדגם הקודם שנת 2021 מליסינג בפחות מ-90000 ש"ח.

מרווחת עם תא מטען גדול, מערכות בטיחות מלאות וצריכת דלק סבירה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.4.2024 בשעה 15:02, nissan1211 כתב:

קאמיק / קארוק 

קשקאי 1.3 משנת 2020 יכולים להתאים עם מנועים יחסית חסכוניים וחזקים.

אם לא נוסע הרבה הייתי אומר שמאזדה 3 היא אופציה טובה

יש סיבה לקחת דווקא את 2020?

אני מסתכל כאן על סקר של הרכבים המשומשים האמינים ביותר דווקא קשקאי החדשה יותר הגיעה למקום 11 כשהישנה למקום 19 בקטגוריה של SUV משפחתיות

בתאריך 25.4.2024 בשעה 18:20, zvit כתב:

אם אתה בקטע של לשלם פחות תוכל לרכוש יונדאי אלנטרה מהדגם הקודם שנת 2021 מליסינג בפחות מ-90000 ש"ח.

מרווחת עם תא מטען גדול, מערכות בטיחות מלאות וצריכת דלק סבירה.

יש לי איזשהו חוסר אמון בלקנות יד שנייה מליסינג, אולי הוא לא רציונלי אבל אני תמיד מרגיש שהם מסתירים ממני בעיות

אני בהחלט אחפש אלנטרה מאנשים פרטיים שמוכרים, תודה 😄

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלנטרה החדשה חסכונית מאוד. 21 קמ/ליטר. זה חשוב כשנוסעים הרבה. מחירי הביטוח יכולים "לשכנע" אותך בבחירת הרכב הבא. כדאי לבדוק מראש.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבוסטר אחד ולעגלה מספיק יונדאי קונה/ קיה נירו היברידי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Michazzz כתב:

אלנטרה החדשה חסכונית מאוד. 21 קמ/ליטר. זה חשוב כשנוסעים הרבה. מחירי הביטוח יכולים "לשכנע" אותך בבחירת הרכב הבא. כדאי לבדוק מראש.

יש דרך נוחה להשוות מחירי ביטוח של דגמים? לא הכנסתי את זה לשיקולים

אני ארשה לעצמי להתפזר עוד קצת, הזהירו אותי מלקנות היברידי ישן יותר מ2021 בגלל שנגמרת אחריות על המנוע החשמלי

חשש לגיטימי או הפחדות מיותרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Bremys כתב:

יש סיבה לקחת דווקא את 2020?

אני מסתכל כאן על סקר של הרכבים המשומשים האמינים ביותר דווקא קשקאי החדשה יותר הגיעה למקום 11 כשהישנה למקום 19 בקטגוריה של SUV משפחתיות

כן, מהשנה הזו ומעלה שיפרו את הבית טרמוסטט שהיה נסדק לעיתים וגורם להתחממות מנוע אם לא התגלה בזמן.

הסקר הזה לא הכי רלוונטי לארץ ולא יודע מה המקורות שלו, ובכל מקרה מקום 11 זה סבבה לגמרי בהתחשב בזה שכל המקומות הראשונים הם לקסוס.

דבר תמוה שבמוו סדרה 1 נחשבת הכי אמינה, ואיוניק מקום 10 כשידוע שהיא אמינה בארץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nissan1211 כתב:

כן, מהשנה הזו ומעלה שיפרו את הבית טרמוסטט שהיה נסדק לעיתים וגורם להתחממות מנוע אם לא התגלה בזמן.

הסקר הזה לא הכי רלוונטי לארץ ולא יודע מה המקורות שלו, ובכל מקרה מקום 11 זה סבבה לגמרי בהתחשב בזה שכל המקומות הראשונים הם לקסוס.

דבר תמוה שבמוו סדרה 1 נחשבת הכי אמינה, ואיוניק מקום 10 כשידוע שהיא אמינה בארץ. 

וואלה מעניין מאוד העניין עם התרמוסטט, חשבתי לקנות קשקאי 2020 ספציפית שראיתי אבל היה שם איזשהו תקתוק שאני עכשיו מבין שיכול לקרות אם המנוע מתחמם יותר מידי וזה היה אחרי נסיעה קצרה

וזה קצת אופ-טופיק אבל אם תסתכל על התוצאות מחולקות לפי קטגוריות אז איוניק מקום שני במשפחתיות וזה תואם לציפיות של הצרכן הישראלי

קשקאי החדשה מקום 11 מכובד בקטגוריה של SUV משפחתיות והישנה מקום 19

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Bremys כתב:

וואלה מעניין מאוד העניין עם התרמוסטט, חשבתי לקנות קשקאי 2020 ספציפית שראיתי אבל היה שם איזשהו תקתוק שאני עכשיו מבין שיכול לקרות אם המנוע מתחמם יותר מידי וזה היה אחרי נסיעה קצרה

וזה קצת אופ-טופיק אבל אם תסתכל על התוצאות מחולקות לפי קטגוריות אז איוניק מקום שני במשפחתיות וזה תואם לציפיות של הצרכן הישראלי

קשקאי החדשה מקום 11 מכובד בקטגוריה של SUV משפחתיות והישנה מקום 19

הבית טרמוסטט עד 2020 היה מגיע מהמפעל עם הלחמה רגישה בין הרכיבים, ולכן בחלק מהרכבים (לא כולם) היה נסדק או נשבר וגורם לבריחה של מי קירור, מי ששם לב בזמן או שעצר את הרכב מיידית כשהתחמם , המנוע נשאר תקין והבית טרמוסטט החדש שמרכיבים במוסך הוא משופר בלי הבעיה. מ2020 למיטב ידיעתי זה כבר מגיע מהמפעל עם בית טרמוסטט משופר. 

אפשר לראות בהיסטוריית טיפולים אם הוחלף בית טרמוסטט או לא. 

עריכה אחרונה על ידי nissan1211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק עלויות ביטוח. זו בעיה קשה בקורולה, כנראה גם בדגמי יונדאי.

למשפחה עם ילד אחד בהחלט יספיק סופרמיני או B-SUV, בודאי כרכב משני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...