Jump to content

noknok

 • פרסום הודעות

  4,914
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

noknok שיחק אותה בתאריך יוני 16

התכנים של noknok היו האהובים ביותר!

מוניטין

104 טוב

אודות noknok

 • דירוג
  פורמוהוליק

צפיות אחרונות בפרופיל

5,222 צפו בפרופיל
 1. לא רק זה - יש 07 פלייט שזה אומר תחילת 2007 ויש 57 פלייט שזה סוף 2007, 15 פלייט זה תחילת 2015 ו65 פלייט זה סוף 2015.
 2. הקטע הכי מצחיק, שגם בעולם יש באלגן בין ממשלה לעם בנוגע לקורונה. אתמול ישבתי לי וכמו יהודי טוב ביום כיפור הייתי דבוק לדיווחים בSKY NEWS(בריטניה) וזה התוצר של הצפיה: - מאיימים שסגר באנגליה(ביינתים רק באנגליה) זה רק עניין של זמן - שאנשים כועסים על הממשלה כי היא סגרה להם את הפאבים ב10 בלילה אבל את הפאבים הפרלמנטרים(יש כזה דבר מסתבר) ישאירו פתוחים בגלל הרישום העסקי שלהם - יש מגבלה של התכונסויות עד 6 אנשים - ותמונות מערים רבות חלקן אדומות של אנשים רוקדים צמוד אחד לשני ברחבוות בצפיפות מטורפת - כולל הפגנות - פתחו את הלימודים באונברסיטאות ו32 אונברסיטאות נכנסו לבי
 3. למנהלי אולם הצוגה של סיאט יש רכב חברה איביזה - והם לוקחים קונים פוטנציאלים ללקוחות על הרכב שלהם הצמוד, יש מצב שזה למה הייתה זמינה לך נסיעת מבחן בקלות רבה כ״כ. לגבי האטקה - לא רק שהיא תהיה יותר יקרה היא תעלה יותר שווי שימוש, יש מצב שעשית החלטה נכונה עם עלות העסקה חשובה לך מאוד(ההפרשים יהיו מעבר ל300 שקל) בגלל ההטבת מס על הרכב ההיברידי.
 4. זה בהסתכלות כללית של המדינה, אבל במרחבים העירוניים הפקקים בערי הענק של אירופה גדולים יותר מישראל(שעתיים-שלוש פקק זה לא מילה גסה).
 5. מה הקשר בין יהדותה של בעלת הבית למוסלמיותו של הדייר בסכסוך הדיירים הזה?, אם הוא היה צ׳רקסי? צרפתי? יפני? והיא בכלל הייתה אנגליה? האם זה משנה?.
 6. אתה טועה, יונייטד הפעילה קו לניו-יורק יומי כרגיל - כולל נוסעים.
 7. לאזרחים זרים, אזרחים ישראלים יכלו להיכנס גם בסגר הראשון(פעלו חלק מהטיסות), אגב לא הייתה מגבלה על יציאת אזרחים בסגר הראשון בכלל - אבל בחזור היה בידוד של 14 יום לכלל המדינות. בלטו בבהלתם ישראלים שחיים בארה״ב(רובם כבר אמריקאים כמעט לחלוטין ששנים לא ביקרו פה) שרצו לישראל כאזרחים ישראלים שגילו שיש קורונה וטיפול בבתי חולים בארהב של קורונה הוא יקר(ולא לכולם ביטוח בריאות מלא שיקר מאוד בארה״ב) בזמן שפה יש ביטוח ממלכתי בחינם - קהילות מסויימות שלא חיו פה עשרות שנים אף עלו חולות על טיסות בידיעה שהם חולים ואחרי שלקחו אקמולים להורדת חום רק כדי להגיע לפה ולקבל טיפול רפואי בחינם - כיף.
 8. אני אתן לך את הטיפ שלי, תנהג רגיל. לא להעביר למצב ספורט תוך כדי שאתה מקשיב באדיקות לקליקים מהקלאצ׳ בזמן שאתה משמר את הרכב במהירות איטית על הילוך ראשון ומלטף את ידית ההילוכים כדי שהמצמדים לא יתפרקו - כי הגיר הזה תוכנן ליסוע, בעיר ובבין עירוני בפקק ובכביש הפתוח בין רמזורים וכשעושים רוורס לחנייה - במדריד, בברלין, בקהיר, בבחריין ובתל- אביב. ככה שהטיפ שלי, תשים d ותנהג, הגיר ישרוד את זה - גם אם תישאר על d בפקק לא יקרה כלום לגיר ושום בלאי חריג לא יקרה לו, אם תנהג בפראות/תפעיל מדיניות גז ברקס/היצמדויות בפקקים כל רכב שהוא ישחק - תנהג פשוט כרגיל, כמו שהיצרן תיכנן.
 9. רק בשביל הקאצ׳פרייזים של קאר-קליק נכנסתי לראות - ״המנהל ההיברידי״ זה פחות טוב מאחרים שלהם.
 10. ^ ברוב מערב אירופה זה ככה - הם גם מתחייבים לך לרכב בן פחות משנה בחלק מהחברות השכרה.
 11. השאלה מתחילה מהסוף, מה הצרכים שלך מרכב? מה התקציב? האם רכב 7 מקומות הוא הכרח? מה הנסועה השנתית? וכו׳ וכו׳.
 12. קודם כל אחלה סקירה, יש בזה משהו כיף מצד אחד מצד שני בארץ כל פעם שאני עם רכב חלופי אני פשוט לא מרגיש בבית(חסר לי אבזור שאני רגיל אליו וכו׳) - מצד שני אם הייתי יכול לתקופה קצרה יש מצב שבשביל האתגר הייתי מקפץ בין רכבים שונים אם זה אפשרי. אני אחדש לך, התמזל מזלך לקבל את רמת הגימור ״דיינמיק״ המאובזרת יותר - למאזדה 2 יש רמת גימור מיוחדת לליסינג בשם ״אקטיב״ - שלא כוללת את המערכת מולטימדיה של מאזדה(רדיו פשוט במקום עם דיבורת פשוטה), בלי בקרת שיוט, בלי שליטה מההגה עם גלגלים שיש להם טאסות - לא רואים ממנה המון על הכביש(כי כמו שיצא לך גם בחברות הליסינג לא אימצו אות
 13. אתה טועה. שווי שימוש מתווסף לברוטו של העובד והמעסיק לא יכול לכסות לו את זה.
 14. יוו איזה חלום אם זה היה חוקי.
 15. ליפ קדמי וספולייר זה בכלל קשקוש עיצובי(0 משמעות בביצועים ברכב הזה) שבתקציב שלך לא רלוונטי, מערכת מולטימדיה אם תרצה להתקין עדיף גם ככה שתתקין משהו איכותי משלך. קח את מה ששמור יותר, מה שיש לו היסטוריה ביטוחית נקייה יותר ומה שבא עם היסטוריית טיפולים שלמה יותר - לא להתרגש מצעצועי עלי-אקספרס שהותקנו. אם נוסעים הרבה נוסעים מאחורה/כיסא לילד אז אולי שווה לשקול 5 דלתות - אם לא גם זה חסר משמעות.
×
×
 • Create New...