Jump to content

noknok

 • הודעות

  5,083
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

noknok שיחק אותה בתאריך אוגוסט 21

התכנים של noknok היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

6,363 צפו בפרופיל

הנקודות של noknok

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

232

מוניטין

 1. לא כל אחד מתאים לכל מושב, זה עניין ארגונומי חבר - מושב שנוח לאחד לא בהכרח נוח לאחר.
 2. הייתי בארהב ואני חייב להגיד שהמסחריות שלהם הולכות ממש חזק בארה״ב - אפילו לרמת רוב המסחריות(קופסא לייק - לא מדבר טנדרים) שראיתי היו פרומאסטרים במגוון גירסאות.
 3. אני זוכר שבשטח של ארמון המדע יש אוהל עם אמבולנס שעושה בדיקות ב270 זלוטי - הטווח מחירים בפולין זה 270-350 זלוטי לבדיקת קורונה(בערך 230-280 שקל).
 4. אני עם הדיינמיק 1.5 כבר חודשיים וחצי. אני ממש נהנה מהרכב: - בדיינמיק המושבים הם שונים(באקט סטייל)אבל בניגוד לבאקטים רגילים הם פשוט מרגישים כמו כורסא - הסיבה המרכזית למה ביקשתי ספציפית את הדיינמיק - המנוע-גיר מגיבים מעולה אבל קצת מצ'עממים(חזקים אבל בלי ריגוש - חסר קצת לינאריות מהמנוע) - המערכת STOP START האמת פשוט ממש טובה עם המיילד הייבריד אני לא מרגיש אותה כמעט בכלל - המתלים נוקשים, בדיינמיק יותר - הרבה יותר מהגולף הקודמת שלי באופן משמעותי - המזגן לא גרוע(כמו שהיה לי בקליאו) אבל לא להיט - ההגה ממש קל ורך בצורה מציקה - יש אבל באגים, מידיי פעם קופצת שגיאה על זה שהמערכת front assist לא זמינה, מידיי פעם שהחיישני רוורס לא זמינים(אבל הם עדיין עובדים כרגיל) והמערכת התראה מנתיב פשוט מציקה סתם - באמת שאני במרכז הנתיב ואני לא מבין למה היא מציקה כ"כ - אפילו יותר ממובילאיי לא מכוייל - האנדרואיד אוטו עובד מושלם, אני עם כבל מקורי של סמסונג שקניתי בKSP ב40 שקל - עובד בלי שום ניתוק או בעיה והשימוש היום יומיומי וקבוע, אבל משום מה היא על 2/3 מהמסך ש1/3 ממנו שמורים למידע כמו שעה או מוזיקה שאני מקשיב לה, מה שבגולף היה מופיע בשורה קטנה למטה והמסך היה כולו מופיע עם וויז - הרכב עם מלא שטיקים מגניבים ואקסטרות, הווריטואל קוקפיט מלא שיט(כשמניעים יש אנימציה מגניבה של סקודה, שמכבים יש אנימציה של אוקטביה נוסעת לאמצע המסך ואז מסביבה עולים נתוני הנסיעה והדלתות הפתוחות מסומנות על התמונה שלה), יש תאורת אווירה, יש אנימציה באורות האחוריים שנועלים את הרכב לפני שהם נכבים - יודע שזה טיפשי ולא חשוב, אבל זה נותן תחושה ממש מגניבה ושחשבו על כל מיני אקסטרות
 5. זה מה שקרה לי - בתקופה של הסגרים התחלתי ימי עבודה ב1-2 בצהריים וסיימתי ב11 בלילה,הרגשתי חזרה בן 16 בחופש הגדול - הלכה כל השגרה, מה גם שאסור לצאת/לנשום/לעשות משהו בסגרים אז זה פשוט התגלגל ככה. אני בתפקיד שלי נותן שירותי ייעוץ ללקוחות(ב99% מהזמן יום עבודה שלם אצל הלקוח), מעשית תפקיד שאפשר לעשות בהתחברות מרחוק אבל לפני הקורונה כמעט ולא היה דבר כזה לא להגיע ללקוח אם כי כולם היו בקו גדרה-חדרה(כולל כמה ב-ים) את המשרד הייתי רואה בממוצע פעמיים בחודש(וגם זה וולנטרי, כי אם אני לא אצל לקוח זה לא משנה אם אני מגיע למשרד או לא אף אחד לא יבדוק - שוב, לפני הקורונה) הרבה פעמים בצחוק הייתי אומר שהאוטו הוא המשרד שלי. מאז הקורונה התחלתי לעבוד מרחוק אצל הלקוחות, ועדיין כשיכולתי פשוט עבדתי מהמשרד - ככה אני ממסגר לעצמי את העבודה והשעות מצד אחד, ומצד שני אני לא צריך למצוא את עצמי לתפעל דברים שאני לא מתעסק בהם מהמשרד(לא צריך לתפעל אחזקה של קפה/חלב וכו׳ בקצב של יום עבודה לדוגמא) להתעסק בסדר וניקיון יותר מהרגיל והמשלוחים מה10bis יקרים יותר בגלל שאין הזמנות מרוכזות. לי כיועץ העבודה מרחוק הרגישה כאילו אני נותן שירותי תמיכה כאילו אני ממש עובד בcall centerים מהודו או דומיה, וזה מבעס כי זה הורג לדעתי הרבה מהקשר המקצועי עם הלקוח - התקשורת מרגישה הרבה יותר מאולצת. לאט לאט יותר לקוחות רוצים שנבוא אליהם לעבוד כמו פעם ואני שמח על זה.
 6. הנה קח סיפור - לפני שנה ככה אני נוסע בירושלים ופתאום מיצובישי האנטר מנסה להשתלב לנתיב ולא מצליח, לא ידעתי איך לסמן לו שאפשר לעבור אז הבריטי שבי סימן לו עם אורות גבוהים שהוא יכול לעבור - אחרי שניה של בילבול(בארץ הרבה פעמים זה אומר הפוך הרי) הוא השתלב מקדמי וסימן לי ״תודה״ עם הבהוב אורות, הרגשתי כ״כ בבריטניה לשניה.
 7. ^ אתה מסיק מסקנה מעניינת - שהרכב היה בהכרח בהשכרה לתייר אירופאי עדין. אבל רכב השכרה במהלך חייו יכול להיות שבוע אצל תייר בשוויץ, חודשיים כגיבוי ציי בתור ניידת סיור של המשטרה(יש כאלה שכורות), שבוע אחרי בתור רכב שכור של חברת משלוחים כגיבוי לתקופת החגים ולבסוף כרכב גישור בליסינג.
 8. רופא! אדם עם אחריות על חיי אדם החליט שלא לדווח לגורם האחראי(משרד הבריאות) על תופעת לוואי שעלולה לסכן חיים כי "הטופס מסורבל לו מידיי" זה כמו ששוטר לא ימלא דו"ח על זירת פשע כי "זה לא כיף" - אין דבר כזה! זה חלק מהתפקיד שלך בתור רופא גם אם "זה לא כיף ופייסבוק היא פלטפורמה כיפית ורעננה יותר" - זה על גבול הרשלנות המקצועית.
 9. אחרי ההתקנה של המערכת הפעלה? אם אתה רואה שהמחשב קיבל IP לא אמורה להיות שום ייחודיות במכונה ווירטואלית ביחס למחשב פיזי.
 10. מה הבקר דיסקים? האם באימג של הmdt כשאתה פותח cmd ונכנס לdistpart אתה רואה את הכונן המקומי?
 11. איזה כרטיס רשת ואיזה בקר דיסקים הקצה למכונה הווירטואלית - קח בחשבון שהדרייברים של vmxnet3 לדוגמא שבאים עם השרת הווירטואלי בדיפולט לא קיימים באימג׳ boot של הmdt ולכן הtask יקרוס בשניה שהמערכת הפעלה הזמנית תעלה כי היא לא תצליח לתקשר עם השרת mdt. גם חלק מבקרי הדיסקים של vmware לא יזוהו ע״י המערכת של הmdt בדיפולט תנסה לשנות בהגדרות של השרת הווירטואלי את הכרטיס של המכונה לe1000 זמנית לראות אם פותר ותעדכן את הwim boot image עם הדרייבר של הvmxnet3 או הדרייבר שהמכונה מנסה לעלות איתו, גם תבדוק אם אתה משנה את הבקר דיסקים לlsi logic או בגריסא חדשה של esx לsata זה משנה משהו.
 12. היא מתחילה מ0 אבל אם אתה עמדת במקום כמה שניות צריך נגיעה קטנה בדוושה כדי לשחרר(ואז היא מתחילה מ0 קמש) - זה ככה בכל הVAGיות גם בגולף הקודמת שלי.
 13. מאוד יכול להיות שלתאונה אין משמעות בטיחותית אבל יש לה משמעות מסחרית, כנף אחורית זה חלק שמולחם לגוף של הרכב - בניגוד לכנף קדמית שהיא מורכבת עם ברגים(ואפשר להחליף אותה בקלות) ולכן יש לה משמעות מבחינת ירידת הערך של הרכב. בכל מקרה הבדיקה של חברת הליסינג לא שווה כלום(היא מוזמנת לצאת נקייה עם טיפלה Xים במרכב, לרוב לא תמצא בה באמת מידע מכאני על הרכב) - תיקח לבדיקה משלך! במכון אחר ממה שחברת הליסינג עובדת איתו, אחר כך תעלה לפה את הדו"ח במחיקת הפרטים האישיים שתוכל לקבל חוו"ד עליו. ממליץ לחפש רכב במגרשי הטריידאין הגדולים של היבואנים(כמו אוטו-דיל, טריידמוביל וכו') ולא בהכרח להתחיל עם מגרשי הליסינג.
 14. לא נראה שהרכב עבר חיים קלים - מכות לא נעימות כולל תיקונים בדופן האחורי ובמשקוף(כנראה ללא נזק בטיחותי אבל בטח מסחרי), לא יודע אם הייתי רוצה לקנות לעצמי רכב כזה - נראה שהוא קצת בלי אבא ואמא.
 15. אני הייתי לוקח למכון בדיקה לעשות בדיקה רק לשלדה(250 שקל) וככה בודק אם אין נזק לשלדה, אם אין מפרסם את זה עם המודעה.
×
×
 • תוכן חדש...