Jump to content

noknok

 • פרסום הודעות

  4,964
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

noknok שיחק אותה בתאריך יוני 16 2020

התכנים של noknok היו האהובים ביותר!

מוניטין

128 טוב

אודות noknok

 • דירוג
  פורמוהוליק

צפיות אחרונות בפרופיל

5,474 צפו בפרופיל
 1. מאז שאני עם אנדרואיד אוטו לא רואה את עצמי פשוט חוזר להתעסק בלתלות את הטלפון כמו אידיוט או לחפש מקומות להעמיד אותו בשביל ניווט, מבחינתי היום זה תנאי ס לרכב - אני עם רכב חברה כי אני נוסע בין לקוחות ואין לי את היכולת לברברת הזאת.
 2. ^ הבעיה שאתה נתון פה ל2 דברים: - כוח של הלקוח מול החברת ליסינג(אם הלקוח זה חברה עם מספר רכבים קטן יש יותר סיכוי שמה שאתה מבקש יהיה מורכב יותר) - כוח של חברת הליסינג או הנציג מחברת הליסינג לעזור. בזמן שבאולם תצוגה אתה פשוט צריך לתאם בעצמך, אני לא מבין למה אי אפשר לתגמל את הנציגי נסיעות מבחן/הסוכנים אם הם עוזרים לסגור עסקת ליסינג(בשיטת באק-צ'ארג' כלשהיא) כלשהיא במקום לטרטר את הלקוח לעמוד בתור לשירות לקוחות של החברת ליסינג, מה שמייצר את המצב שרוב האנשים פשוט "משחקים אותה" שהם רוצים לקנות רכב ועושים הצגה כדי לקבל הזדמנות לנסיעת מבחן על הרכב שהם רוצים כי זה יותר פשוט(ואז
 3. תתחיל להקליט שיחות, המוקד הוא זה ששולח את בקשת ההחזר ויכול לעקוב אחריה, אצלי לדוגמא בבריטיש התוקף של הכרטיס אשראי השתנה כי החלפתי לחדש מה שגרם להחזר להיתקע...תבדוק אם אין מקרים דומים אצלך.
 4. להתקשר למוקד הטלפוני של חברת התעופה לא נתן מענה?
 5. חברות אירופאיות הרבה יותר מסודרות, גם אייר באלטיקה(לטביה) גם KLM וגם בריטיש החזירו לי במועד ואת מלוא הסכום על הטיסות המבוטלות. בסוויס הזזתי כבר 4 פעמים את הטיסה במקום לבטל בתקווה שאוכל לטוס באמת ביוני. אלעל התחילה להחזיר כסף למיטב הבנתי - אבל אם הזמנת דרך סוכן זה סיפור אחר, מי שהזמנת ממנו הוא זה שאחראי להחזיר לך את הכסף.
 6. הכל תלוי, יש יבואנים שמראש מנפחים את המחירי מחירון של רכבים חדשים בעיקר בשביל לתת ללקוח תחושה של "דפקתי את המערכת" כשהוא מבקש הנחות ויקבל כאלו(מקסימום מה יש להם להפסיד? למכור ביותר כסף) - תיקח כנקודת מוצא שככל שקיבלת יותר "הטבות" המחירון בסיס של הרכב שרצית לקנות בפועל נמוך יותר מהמחיר שחשבת שהוא עולה. אני זוכר שבזמנו התעניינו במשפחה על רכב X- אז הסוכן אמר לנו "יש הנחה של 12,000 אם אתם עושים טריידאין והנחה של 18,000 אם אתם לא עושים טריידאין" - ה"הנחה" הזאת היא פשוט בלון של מחירון על שהודפס על נייר ואין לו שום משמעות - רק מלשבת אצל איש המכירות אוטומטית יש לך "הנחה" של עשרות אלפי שקלי
 7. הכי מצחיק זה שהייתי בשוויץ וקניתי שמה קפסולות פעם התפלאתי לגלות שגם בשוויץ(ארץ הייצור של נספרסו) הכיתוב בעברית על הקופסא של הקפסולות הוא הגדול והבולט ביותר(הייתי בטוח שהכיתוב בעברית קיים רק בארץ). אני משתמש בנספרסו, המכונה נוחה לתפעול ודורשת מינימום תחזוקה - המכונה שלי(איניסייה אם אני לא טועה - ההכי זול עם הנחות של חבר שעלתה לי איזה 300-400 שקל בזמנו) היא הזולה ביותר בטווח ונקנתה ב2012 בערך, ולמען האמת אני לא מוצא סיבה מיוחדת להחליף אותה(רועשת טיפה אבל עובדת מעולה ועושה את אותו קפה בדיוק שמכונה חדשה ומפונפנת עושה) היא פשוט עובדת ולא דורשת שום תחזוקה. הקפסולות אני לא קו
 8. זה הידית הילוכים נהגתי באחת 2016 חדשה כמעט עם 20 אלף קילומטר ידנית ב2017 והידית הילוכים שלה פשוט איומה.
 9. אני בחניון תת קרקעי בבית בלי קליטה, לפי מה שהבנתי צריך אינטרנט כדי לסנכרן את השעון ולחכות כמה דקות - וגם זה רק אחרי שאצא החוצה מהחניון, נשמע כמו חתיכת כאב ראש בשגרה היום יומית.
 10. אני בסביבות מאי מחליף את הגולף בליסינג - כבר ראיתי את עצמי יושב בפוקוס כרכב הבא אבל כל הדיבורים האלה על הבאגים המעצבנים במולטימדיה עם האנדרואיד אוטו, על הרעידות של המנוע וכו' פשוט הורידו לי לגמרי מהרכב.
 11. לא חושב שזה ישפיע בכלל על המכירות, מי שקונה ספייסטאר מתעלם מסעיף הכוח סוס/מומנט כי זה לא מה שמעניין ברכב כזה.
 12. צריך להתחיל מההגדרה למפואר, יונדאי I10 מאובזרת היא לא רכב מפואר. להרבה אנשים אין מושג מה ההבדל בכלל בין רמות הגימור.
 13. שזה תואם למציאות ללא ספק של נהיגה ביונדאי אלנטרה(הרכב עליו היה הפרסומת). אבל אם וויתרת על ארוחה בשרון הרי הסגר עובד בצורה כזאת או אחרת, גם אני גר באיזור שלרוב בסופשים הומה במבקרים וגם אתמול בלילה וגם היום בבוקר שקט אצלי מחוץ לחלון לחלוטין - משמע, יש הפרות אבל בבסיס של העניין יש פחות מגעים.
 14. ללכת למכון בדיקה בשביל תקינות מכאנית על רכב בן 9 זה בזבוז זמן(היסטוריית תאונות זה משהו אחר) - צריך ללכת למוסך שאתה סומך עליו שיעיף מבט, לדעתי? הסיבה הטובה לפסול את הרכב זה שהוא לא יכול להציג לך היסטוריית טיפולים או אינדיקציה לטיפולים.
×
×
 • תוכן חדש...