Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לאל פסק.

mikyl

פוסטים מומלצים

ישנם אצלי פעם ב- הפסקות חשמל רגעיות של שניה או כמה. אז כדי לשמור על הציוד ולא להרוג את הלוח אם בזמן BIOS update חשבתי להוסיף אל פסק. מדובר במסך 60W, מחשב עם AMD 7800X3D/4070 TI ומספר כוננים HHD/SSD. אם אפשר להוסיף ראוטר מה טוב אבל לא קריטי. רצוי שיחזיק לפחות איזה 5/10 דקות ויהיה אפשרות להחליף סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד מהמותגים המוכרים יעשה את העבודה

אני משתמש ב Eaton בהספק 1500 וואט

בינתיים סבבה

יש לי ניסיון פחות מוצלח עם APC. 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני מבין שרובם יעשו את העבודה. אבל הייתי רוצה המלצה לדגמים ספציפיים. אמינים מצד אחד, אבל בלי overkill ובלי להתפרע במחיר מצד שני. ראיתי מחירים מ-270 ש"ח עד אין סוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תלוי בצורך וברצון שלך. אני משתמש בדגם ישן של Eitan מסוג On-Line והוא באמת שומר על הציוד, כבר קרה שבדיוק העתקתי קובץ ופתאום הפסקת חשמל. חוץ מהצפצופים שהעידו שהאל פסק עושה את מה שהוא אמור, לא הרגשתי שיש הפסקת חשמל. 

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך להחליף סוללות ל EITAN שלי כבר. לא עושה את העבודה.

שאלה- מדוע אין סוללות ליתיום נורמליות למכשירים האלו? האם זה בגלל שהן לא טובות בעבודה עם חיבור רצוף וקבוע לחשמל, או שזה בכדי שיהיה צריך להמשיך ולקנות סוללות כל חצי שנה?...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Pavlik כתב:

תלוי בצורך וברצון שלך. אני משתמש בדגם ישן של Eitan מסוג On-Line והוא באמת שומר על הציוד, כבר קרה שבדיוק העתקתי קובץ ופתאום הפסקת חשמל. חוץ מהצפצופים שהעידו שהאל פסק עושה את מה שהוא אמור, לא הרגשתי שיש הפסקת חשמל. 

את הצורך כתבתי בפתיחת השרשור. מחשב שלי הוא לא לצרכי עבודה, לכן מטרה היא אך ורק שמירה על הציוד. התרשמתי שאל פסק מהסוג On-Line הוא לא רק overkill מבחינת המחיר לצרכים שלי, אבל גם תופס הרבה מקום ויחסית רועש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש כמה שנים באל-פסק של ADVICE

הוא מחזיק יפה את המחשב הנייח

הוספתי לו מתאם לשקע רגיל, ואז אני גם מחבר אליו את המטען של הטלפון, וגם את הטלויזיה.

בגדול הוא אמור להחזיק מחשב 15 דקות בערך. אבל שנה לאחר הרכישה, הסוללה כבר עשתה את שלה, ובדרך כלל רק חצי מהזמן.

בממוצע, כל שנתיים אני קונה לו סוללה חדשה (בערך 100 ש"ח) ומחליף.

לחובבי הזא'נר (ראיתי כמה כאלה ביוטיוב)

אפשר גם לחבר מצבר של רכב במקום הסוללה הפנימית, אבל צריך לדעת מה עושים

כדי שלא יקרו תקלות בלתי צפויות/שריפות.

בגדול, הגדלת המצבר תיאורטית יכולה לתת אפילו שעות של חשמל, אני רק לא יודע אם הרכיבים

הפנימיים שלו יכולים לעמוד בעומס חום של עבודה לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול יש 3 סוגים של מערכות אל פסק:

1. online - החשמל אל העומס מגיע מהסוללה בלבד (נקרא גם המרה כפולה)

2. offline - החשמל מגיע מהשקע ועובר לסוללה במקרה של הפסקה, אבל לא נותן מענה למקרים של קפיצות את תת-מתח.

3. line interactive - דגם היברידי שמשלב בין היתרונות של online ו-offline, רוב המערכות לשוק הביתי הם מהקטוגוריה הזו.

כמו כן כל סוג נחלק ל-2:

1. pure sine wave

2. simulated/modified sine wave

אתה צריך מכשיר LINE INTERCATIVE בעל PURE SINEWAVE בהספק של 1200-1500VA עם יציאת USB לניטור והורדה אוטומטית של המחשב, ADVICE  ו-APC נחשבים טובים.

אם רוצים לשדרג למצבר רכב - המצברים הרגילים לא יחזיקו את סבבי הפריקה-טעינה, יש צורך במצבר פריקה עמוקה.

עריכה אחרונה על ידי saay222
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן עוד פרטים על האל-פסק

מיהו היצרן? דגם? הספק

בעיקרון, לאל-פסק ביתי בדרך כלל מתאים סוללת של 7AH או 9AH

העלות בערך 100 ש"ח.

לא יודע אם מותר לתת כאן קישורים לרכישה

אז למשל, חפש בגוגל: סוללה לאל פסק 12V 9Ah UPS DAHUA Power

עריכה אחרונה על ידי boli19
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://ksp.co.il/web/item/190655

זה האל פסק שיש לי

נרכש לפני חצי שנה בדיוק (הרגיש לי יותר) וכבר הסוללה בערך ברבע מהקיבולת, הגיוני?

לפי התוכנה רשום שמומלץ להחליף פעם ב-3 שנים ונראה שהמצב שלה תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחליף בערך פעם בשנתיים, אבל היו מקרים שסוללה חלופית החזיקה לי רק שנה.  תלוי באיכות, תלוי כמה זמן היא שכבה בחנות עד שנמכרה.

ממה שאני יודע, APC נחשבת חברה איכותית, סוללה מקורית אמורה להחזיק יותר משנה

צריכה להיות לך אחריות של שנתיים לפי מה שראיתי, תתקשר לשירות לקוחות שלהם. סוללה לא אמורה להיות בחצי מהקיבולת שלה אחרי חצי שנה...

היה לי מקרה אחד עם אל-פסק של ADVICE שהסוללה שלו מתה אחרי שנה ו-9 חודשים.

התקשרתי אליהם, בלי שאלות מיותרות, אמרו לי שיגיע שליח לאסוף אותו לתיקון/החלפה.

באו, לקחו, החזירו לי את ה-UPS עם שליח של UPS -  משעשע :)

קיבלתי שירות מצויין.

זה הדף מוצר של האל-פסק שלך באתר של APC:

https://www.apc.com/il/en/product/BX2200MI/apc-backups-2200va-230v-avr-iec-sockets/

לפי האתר שלהם, 
הסוללה שמתאימה לו
APCRBC177

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, saay222 כתב:

PURE SINEWAVE

למה בדיוק?

אל פסק כזה עולה מעל אלפיה ומחשבים עובדים מצויין עם גל סינוס מדומה.

לגבי השרשור - לצערי רוב האלפסקים די חרא, הסוללות עם דגרדציה מוגזמת, וצריכת החשמל די גבוהה במנוחה (30w~).

במקרה שלך יש לך מחשב שצורך די הרבה חשמל. אומנם הסיכוי שתהיה הפסקת חשמל בדיוק כשהוא בשיא המאמץ נמוכה, אבל עדיין..

כדאי אחד עם שני מצברים של 7ah, לדוגמא advice AIN1200.

הם גם לרוב שורדים יותר זמן כי המצברים לא נאנסים בזמן הפסק חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...