Jump to content

Ooga

 • הודעות

  1,556
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Ooga שיחק אותה בתאריך מאי 3 2020

התכנים של Ooga היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בין איביזה לטולדו
 • איזה רכב יש לך?
  206

צפיות אחרונות בפרופיל

3,754 צפו בפרופיל

הנקודות של Ooga

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

174

מוניטין

2

תכנים שנפתרו

 1. זה לא נכון. את האוויר החם הוא זורק החוצה. יעיל מדי הוא לא, אבל בשום צורה ודרך הוא לא מחמם את החדר. זה לא מקרר (שכן מחמם את החדר).
 2. דווקא השיפועים הכי חדים שנתקלתי בהם היו בכפרים ערביים, לא דרוזיים (ואני מכיר גם כאלה וגם כאלה). בנצרת שזאת עיר בכלל, יש מקומות שבגשם אנשים מפרפרים בהם. התיישבות על הרים זה משהו שתמיד מועדף על האדם, בישראל זה גם מספק מזג אוויר טוב יותר וגם הגנה מסויימת. מצד שני, מקורות המים למטה אז תמיד תדרש גישה גם לחלק התחתון של הכפר. הסיבה העיקרית לדעתי שהמצב בכפרים כזה היא שפשוט לא הייתה שום רגולציה או תכנון לכפרים, בניגוד לישובים יהודיים, שאלה גם אם נבנו על הר - שוטחו כמו שצריך על מנת שיהיה מעבר סביר. בכפרים כל אחד בנה איך שהוא רצה ואיפה שהוא רצה, ונוצר מצב שצפוף מדי מכדי לנסות לשפר את התשתיות.
 3. בארץ רכב לימוד נהיגה חייב להיות מעל 3.8 מטר, מה שאומר שאי אפשר ללמד על מכוניות כמו אלטו, פיקנטו, פיז'ו 107 וכו'. לא יודע מאיפה הבאת את זה, אבל יש הרבה i10 ללימוד נהיגה. אני גם מכיר אישית מורה נהיגה שמלמד על אחת כבר 4 שנים. האורך של האוטו אגב, 3.66. היית בכפרים ערבים בישראל? יש שם שיפועים מטורפים, דברים שאפילו ברגל קשה לעלות. עשיתי חיפוש בפורום אופני כביש, שם הם אשכרה מודדים אחוזי שיפוע ב"קירות". 35-37% מופיע שם הרבה.
 4. די בטוח שאם המערכת האוטומאטית תתערב לך בנהיגה, אתה תיכשל. סה"כ קל מאוד לדעת אם זאת המערכת האוטומאטית או לא. במיוחד כשיש גם דוושות בצד שלך.
 5. Ooga

  קורקינטים שיתופיים Wind

  ניסיתי כלי דומה בגרמניה, שם זאת חברת Tier (שלא מזמן תיעדו איזה נסיך אפריקאי מנסה אותו עם המאבטחים ). שם זה עובד קצת אחרת. קודם כל יש המון המון מגבלות מבחינת איפה אפשר להחנות אותו, ובמקומות חניה עמוסים כמו ליד תחנות מרכזיות, מחייבים אותך לצלם את מקום החניה כדי לוודא שאתה לא חוסם כלום. יש מקומות שהכלי מוגבל בהם ל 10 קמש במקום ל 25, שטכנית הם אסורים לכניסה. מבחינת עלויות - 30 סנט לפתיחה, ועוד 10 סנט לכל דקה. אם מחליפים סוללה לכלי עם מתחת ל 30% (יש תחנות החלפה במפה) - מקבלים עוד 10 דקות נסיעה בחינם. אם אני לא טועה ב 10 אירו מקבלים 24 שעות של רכיבה בלי הגבלה, על כמה כלים שתרצה, כולל קטנועים חשמליים שיש להם. סהכ מצאתי את זה כלי סביר, וזה גם נחמד שיש אמצעי שעולה גרושים וב 5 דקות נסיעה מאפשר לך לא לפספס את הרכבת אם התעכבת.
 6. נשמע כמו פחמים שנשרפו בשטח המגע שלהם עם הקומוטטור, אולי בגלל עומס יותר. כשאתה מפעיל הרבה זמן אתה שוחק את השכבה השרופה והמגע חוזר להיות תקין, בערך. זה גם מסתדר עם הסרטון שבו הפחמים שהוא החליף היו תכלס עם הרבה בשר. תזמין פחמים מעלי, זה איזה 20 שקל, וברגע שבהם באמת ימותו (ואם זה באמת קורה הרבה, אז לא עוד המון זמן) פשוט תחליף אותם. אגב, מנועים הסתכלתי, בעלי יש דברים שנראים טוב באיזה 80 שקל. גם זאת אופציה שיכולה לשכב בצד.
 7. המברגה הזו היא לא בראשלס. בסרטון ששלחת הוא חופר במברגה שעה אבל תכלס מה שפותר את הבעיה שם זה החלפת פחמים וניקוי הקומוטטור. אז יש לך שתי אופציות: להחליף את כל המנוע קומפלט (להבנתי זה עולה גרושים) או להחליף רק את הפחמים, אבל אז זה דורש קצת יותר התעסקות. לגבי לקנות חדשה - אל תעשה את זה. קראתי קצת והמנוע הזה כנראה לא הכי מוצלח והוא די מועד לתקלה הזו (מאיך שזה נראה בפנים, הוא באמת פשוט וחלש), אז אם אתה מחליף תחליף לבראשלס, ההפרש לא גדול אם בכלל. מאיפה אתה בארץ?
 8. אבל זה בדיוק העניין, הוא לא מלווה למי שנותן לו את הכסף. העמלות אכן זניחות, לפחות היום (לא יודע לגבי פעם)
 9. זה לא נכון. כשאני פותח חשבון בנק, אני לא בא כדי לקחת הלוואה. אני בא כדי לשים את הכסף שלי שם. גם מי שבא למפתח תוכנה בא בשביל תוכנה ולא בשביל שימכרו לו משחקי מחשב או משהו כזה, וגם לא בשביל שמפתח התוכנה כל פעם יציע לו משחקי מחשב בטלפון או בפגישות. זה גם לא הקונספט של הרווח של הבנקים (היום באמת רוב הרווח מגיע מהלוואות, אבל זה עסק נפרד, במקור). בתכלס מה שאמור להחזיק את הבנקים כשירות ששומר לך על הכסף, הן העמלות, והמשחק עם הכסף של אנשים שנמצא בבנקים. תזכור שכשהכסף שלך בבנק, הוא אצל הבנק, והוא יכול לעשות מה שבא לו עם הכסף הזה (כמו להשקיע אותו, או לתת אותו בהלוואה לאחרים) וזה גם מה שהוא עושה בפועל. אומנם הוא צריך להביא לך אותו מיד כשתבקש, אבל נקודת ההנחה היא שכולם לא יבואו למשוך את כל הכסף ביחד, אז מספיק לשמור רק על חלק מהכסף נזיל (בארהב במשבר האחרון כולם נהרו למשוך וזה אכן יצר בלאגן, כי לבנקים לא היה את הכסף).
 10. זה תלוי איזה דיירקט. מאסטרקרד דיירקט בינלאומי מתפקד בדיוק כמו כרטיס אשראי במקרים כאלה, הוא כאילו סמי אשראי. לגבי השאר - זה נכון.
 11. בארום חברה בסדר, אם תיסע לצ'כיה תראה שמשהו כמו מחצית מהרכבים שם עם צמיגים כאלה (מיוצרים שם, אבל מצד שני גם לא גרועים). כמובן שצריך לדעת דגם, ואם ההפרש באמת לא גדול ה ze310 אפשרות טובה
×
×
 • תוכן חדש...