Jump to content

Ooga

 • פרסום הודעות

  1,401
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Ooga שיחק אותה בתאריך מאי 3

התכנים של Ooga היו האהובים ביותר!

מוניטין

116 טוב

אודות Ooga

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בין איביזה לטולדו
 • איזה רכב יש לך?
  206

צפיות אחרונות בפרופיל

3,271 צפו בפרופיל
 1. שמע, הבעיה מבחינתי היא הבולם. ההבדל בין בולם גנרי לבולם של מותג (אפילו סאנטור פשוט) הוא ענק, וזה לא משהו ששווה להתפשר עליו. הבעיה היא שזה משהו שראית כשעוד באת לקנות.. אז כנראה שוותר על זה, קח 400 שח זיכוי, ושיתקינו לך מעביר טוב יותר. ואני לא מבין. חייבו אותך מחיר של אופניים מסדרה X , אמרו שעוד עושים לך מחיר מבצע, ובפועל לקחו ממך מחיר של סדרה אחת מעל, בלי לתת לך את הקבלה שבה זה רשום? כל זה לא נשמע כמו משהו שנעשה בתום לב.
 2. אגב, תוכלו לרשום מה אמורה להיות ההשפעה של הספייסרים מבחינת התנהגות? 1סמ זה לא הרבה אבל זה בטח משנה משהו. ומה קורה אם שמים ספייסרים רק על סרן אחד? נניח, מהי ההשפעה אם שמים ספייסרים רק על הגלגלים הקדמיים, ומהי ההשפעה אם שמים רק על האחוריים?
 3. לא הגיוני כל כך הדבר הזה, לפחות בכל הנוגע לכרית של הנהג. היא חלק אינטרגלי מכיסוי ההגה ואין דרך להשיג אותו "בלי". זה רק אם מביאים משהו מזוייף, כמו בסרטון שצירפו פה מחו"ל.
 4. לפני כחצי שנה מכרה איבדה שליטה על הרכב ועפה מעל פסי רכבת ומשם לתעלה. כשהרכב הגיע לשם הנזקים הסתכמו במשולשים עקומים וגלגלים קדמיים הרוסים. חילוץ לא היה דבר פשוט (מעל פסי רכבת ותעלה עמוקה, עם שיפוע מוגזם), ודרך הביטוח הוא היה יקר וגם שם הסירו כל אחריות על נזקים. בסוף שכן בא עם טרופר, ואחרי הרבה מחשבה (כיצד לא להביא לטוטאלוס), עצירות, הערות ופאניקה מצידי הצלחנו לחלץ עם קרטר שבור ותחתית שגולחה כי נגררה בערך 5 מטר על פסי רכבת. בתכלס, מישהו שמוק היה יכול אולי לתבוע אותו על זה, כי הנזק בחילוץ היה די גדול. מצד שני לדעתי חברת גרירה הייתה עושה נזק גדול יותר והרכב היה מושב
 5. גם אני אוסיף מקרה שבו מפתחות ננעלו בתא המטען של פאביה, שיש בה מערכת שמתריעה אם משאירים מפתח באוטו. הבעלים שם את התיק עם המפתחות בתא המטען (כמו שהוא תמיד עושה) רק שפעם אחת אחרי שהוא סגר את תא המטען הרכב ננעל ולא קלט יותר שהמפתחות בפנים.
 6. גם לי זה הזכיר את חורבת רקית שבכרמל, אבל אחרי השוואה הבנתי שזה לא אותו מקום ואת המקום שבסוף ניחשת לא הכרתי. ואין ספק שהרמה פה גבוהה.
 7. יפה, התמונה צולמה מהר טורען והישוב שרואים למטה הוא בועיינה נוג'ידת (יא אללה איזה שם). מעלה רמת קושי. תמונה עם שטח מאוד מצומצם אבל מצד שני מקום ייחודי.
 8. הפעם לא בגולן (למרות שיש לי 2 נקודות שממש מעניין אותי אם יזהו, לא עוברים שם כמעט).
 9. שמע, יש כל כך הרבה מקומות שנראים בדיוק ככה שקשה לי להבין כיצד זה אפשרי לנחש.
 10. פסיכי אתה. ועוד התלבטתי אם לחתוך אותה כדי להקשות או לא, אבל איתך לא נראה לי זה היה משנה.
 11. כל מה שאתה רושם נכון אבל אני לא רואה כיצד זה ישפיע באיזושהי צורה מורגשת על פעולת המנוע. אתה לוקח מערכת עם הרבה מקדם בטחון ומגדיל אותו עוד קצת. מה זה משנה? הגישה שלי היא לשים 50/50 או נוזל מוכל מראש (שלרוב מגיע ביחס כזה) משתי סיבות: א. יותר חומרים נוגדי קורוזיה. ב. אם אצטרך מסיבה כלשהי להוסיף קצת מים אוכל להוסיף מים מזוקקים תוך ידיעה שהיחס נשאר טוב לפעולת המנוע בלי להעסק בלחפש נוזל קירור.
 12. rainx עושה עבודה טובה ולא צריך מגבים כל עוד נוסעים במהירות מעל 30 קמ"ש, אבל לי אישית אין כח ליישם אותו כל כמה שבועות אז משתמש במגבים טובים וזהו. איפה שכן מצאתי אותו יעיל ׁ(כי אין מגבים) זה בקסדה. בגשם זה מציל.
 13. זה גרושים, שלם ושכח. וכן, יש עלויות שחרור עם כל חברות השילוח והמוכר לא אמור לשלם על זה. אני אישית שילמתי 250 שקל רק על עלויות שחרור מהמכס על מוצר ששוויו מתחת ל 75$ בכלל (לא רוצה לחשוב כמה הייתי משלם אם הוא היה מעל).
×
×
 • Create New...