Jump to content

Basko

 • פרסום הודעות

  45
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות Basko

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שלום. ברכב זה, הגיר אצל חבר שלי, תוקן בעלות 6000 ש"ח.
 2. שלום מניסיון של חבר, תשלחי את החומר כולל תמונות אל מר ליאור ברנד מנהל שירות לקוחות מאזדה. מייל: [email protected] אנסה לברר עם החבר אם יש לו מייל יותר ספציפי. בינתיים תשלחי למייל זה. בהצלחה
 3. שלום מעבר לנושא הבדיקה, תביא בחשבון אם הגיר הרובוטי מתאים לכך. מנסיון של חבר שלי, הוא לא מרוצה מהפעולה הלא חלקה של הגיר.
 4. כבעל רכב זה, סדאן 2020, פעולת הבלמים תקינה. בכל רכב חדש, תמיד יש אפשרות לתקלה חריגה ברכב מסויים, אם יש זה מטופל במסגרת האחריות. תסיר דאגה מליבך, הרכב עובד יפה וחלק. בהצלחה
 5. בדיקה במוסך לא מחליף מוסך לא מחליף מכון בדיקה! לדוגמא, במוסך לא בודקים מרחקי סרנים משני הצדדים, אידיקציה לפגיעה בשלדה. יש עוד בדיקות שבמוסך רגיל אין גם האמצעים לבדיקה. כפי שציינתי בתגובות קודמות, הכלל "אין צירוף מקרים", כנראה שהבעייה הייתה קיימת והמוכר הסתיר זאת. מקווה שהמוסכים שבדקו לא היו מטעם המוכר. לכן, אין ברירה אלא לקחת הרכב למוסך מומלץ. בהצלחה
 6. תתרחק מהיונדאי בעלת גיר רובוטי חד מצמדי זה כמו מאש! תלמד מההיסטוריה של טויוטה קורולה בשנים 2008 עד 2013 עם הגיר הרובוטי ה"מטלטל" תרתי משמע. מצרף קישור וציטוט: https://m.ynet.co.il/Articles/5464046 "השורה התחתונה: המכונית שטלטלה את שמה הטוב של הקורולה".
 7. שלום לכולם הכלל הוא: שאין צירוף מקרים! פעם אחת ולתמיד צריך להבין שאם נעשתה פעולה א' ופתאום נוצרה פעולה ב', אז קודם כל יש לחזור לפעולה א' ולוודא טוב טוב שהוא לא הגורם, מנסיון שלי של 30 שנה, בד"כ הוא הגורם! על כן, בשלב ראשון, לא תפקידך לשבור הראש היכן הבעייה, תחזור מייד למוסך המטפל ותדרוש בדיקה ופתרון. אם הפתרון כרוך בתשלום, תוודא בחוות דעת שניה את גירסת המוסך שאכן הוא סביר. אם כן, תסכם מראש עם המוסך שיוחזר כספך אם הבעייה לא נפתרה (אם חלקים הוחלפו, שישמרו אותם למקרה שיוחזרו אם הבעייה לא נפתרה). בהצלחה ותמיד לזכור שבכל נושא לא רק רכב - הכלל הוא: אין צירוף מקרים.
 8. לגבי צריכת דלק בינעירוני של 17 קמל, ראה מבחן בקישור המצורף: https://www.auto.co.il/article/roadtest/133598-comparison-tests ציטוט: בשיוט רשמה ה־3 יותר מ-17 ק“מ לליטר, ואילו קורולה צרכה 22 ק“מ לליטר.
 9. שלום. תבדוק אם לחץ אוויר בצמיגים מתאים לרשום בטבלה, לעומס הנמוך (מניח שבד"כ אתה לא נוסע עם עוד 4 נוסעים נוספים). הטבלה בדופן דלת הנהג.
 10. בהחלט לא, להיפך, תצפה במבחנים המוצגים ביוטיוב.
 11. כבעל מאזדה 3 סדאן 2020, יש לך הספק מנוע די מכובד (165 כ"ס). ביחס לפיג'ו 2008, יחס הספק למשקל של מאזדה גדול בכ- 20%. צריכת הדלק סבירה בהחלט. אישית, ממליץ מאוד. אם תחליט על מאזדה, תוכל להוריד המחיר די קרוב למחיר של "חבר"(הנחה 5000-7000 ש"ח). מבצע מאזדה בחבר צפוי להיות בפברואר/מרץ. בהצלחה.
 12. התכוונתי לרכב משומש הרבה אחרי זמן האחריות כולל הארכה.
 13. רכב חדש מיולי 2020, עד היום 3000 ק"מ.
 14. לכל הספקנים, ראו מצורף. להביא בחשבון שלסגנון הנהיגה יש השפעה משמעותית על צריכת הדלק. בטבלה המצורפת כל מילוי הוא למיכל מלא, בשני המילויים האחרונים תקבלו כ- 17 ק"מ/ליטר. ראה מצורף, הממוצע 15.3 ק"מ/ליטר. לפי שני מילויים האחרונים שהיו בעיקר בינעירוני, תקבל כ- 17 ק"מ/ליטר.
 15. להורים של החתן שלי רכב זה. תקועים איתו זה כמה שנים, ים (אם לא אוקיינוס...) של צרות. ישמחו למסור לך הרכב במחיר סמלי... שומר נפשו ירחק מרכב זה.
×
×
 • תוכן חדש...