Jump to content

tamir3000

 • הודעות

  65
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אתה צריך קפיצים ובולמים של הדגם הרגיל. החלפת צמיגים תשפר באופן זניח ביותר את נוחות הנסיעה, כיוון שקרוב ל90% מהשיכוך מתבצע בעזרת הקפיצים ובולמי הזעזועים. צמיגים רכים יותר יבודדו רק חיספוס של אבנים קטנות או קפלי כביש קטנים אך לא יהפכו לסופגי אנרגיה של כביש קופצני. אולי תמצא כאלו קפיצים ובולמים בפרוקיה, שלבטח יהיו זולים יותר מצמיגים.
 2. אתה צודק צבי לאורך כל התגובה. לכן הזכרתי זאת כאפשרות קיימת שלא חייבת להיות בצורת חבלה בכוונה תחילה. רק לקחת בחשבון שאולי הוחלף חלק שלא לצורך.
 3. מצאתי שהחליפו זוג בולמי זעזועים כשהרכב לא היה ישן במיוחד והבולמים היו תקינים לפני הכניסה למוסך. הרגשתי שהאוטו קשה, ובהתחלה לא ייחסתי חשיבות. לאחר תקופה קצרה גיליתי במקרה ויזואלית שהבולמים חדשים אך שום דבר לא הופיע על החשבון. התקשרתי למוסך לברר מדוע הם החליפו ומדוע לא חייבו, ומנהל המוסך הסביר לי( בגמגום חשוד) שהרכב נפל מהג'ק והבולמים נפגעו. לכן הם פיצו אותי בבולמים חדשים ללא ידיעתי. הישנים כבר "נזרקו לפח". בזמנו לא הייתי קפדן כל כך וקצת האמנתי לסיפור, אך מאוחר יותר ההגיון קצת הפריע לי ובנוסף לסגנון תגובתו עלה בי החשד. ולמרות זאת, ויתרתי גם שלא לפתח מבוכה עבורו וגם בגלל שעבר כבר קצת זמן. היום הייתי מתנהג אחרת ודורש להחזיר את הרכב לקדמותו. סיפור אישי לקחת לדרך כאנקדוטה כללית, אך כמובן לא אומר שהסיפור האחרון בהכרח דומה.
 4. לא הייתי שולל שחיטה של חלקים תקינים מהאוטו והתקנה של חלקים בלויים או ישנים. קרה לי דווקא במוסך שסמכתי עליו ועוד הייתי לקוח קבוע שם( מן הסתם לא עוד ). לא אומר שזה המקרה אך never say never.
 5. דיעה אישית. הגיר עצמו אמין כגיר ידני אם רק מתייחסים לחלק של מכלול גלגלי השיניים. בנסיעות ארוכות ללא חיכוך של המצמדים תוכל באופן תיאורטי לשמור על הגיר לאורך כל חיי הרכב או לפחות המנוע. הבלאי במרכיבים סביב הגיר, קרי מצמדים ומכטרוניק קורה מן הסתם בשימוש עירוני או בפקקים כאשר המצמדים עובדים( והמכטרוניק שמפעיל את כל התזמורת ). אם הבנת את הפואנטה, אז ממש כמו בגיר ידני שבו מחליפים מצמד בשימוש עירוני כך גם הdsg. אני לא אהבתי ב dq200 שלי את אופי ההחלפה המקרטע בזחילה עירונית לעומת גיר פלנטרי, את החלפת ההילוכים המוקדמת מידי בתאוצות בינוניות, ואת הרעידות לפעמים בהחלפה בין ההילוך הראשון והשני תחת עומס(ייתכן שזה היה רק אצלי ). לפי דעתי, רכב שהוחלפו בו מצמדים ומכטרוניק אמור לאפס את חיי הגיר עד להחלפה הבאה, כך שמדובר יותר במושג שחיקה מאשר במושג תקלה.
 6. נראה שכולם שם יודעים ואנחנו רק טוחנים כאן מים. מי מרים את הכפפה לתביעה ייצוגית?
 7. מחזיק בטויוטה אוונסיס ידנית 2.0 שנת 98 עם 300000 קמ. בלוק מנוע מברזל למי שמכיר. חוץ מהחלפת שמן פעם בשנה אין לי באמת על מה להתלונן. מאוד מאוד תלוי בדגם הרכב ובהיסטוריה שלו. וזה אולי רעיון לפתיחת שירשור לנושא הזה.
 8. תודה לך על העדכון. חלק חשוב מהשרשורים והבעיות כאן הוא נושא הפידבק. לצערנו אין כמעט משתמשי פורום שחוזרים הנה לאחר פתרון הבעיה לצורך עדכון ופידבק. ועל כך מגיע לך כל הכבוד.
 9. https://m.pkwteile.de/autoteile/renault-ersatzteile/clio-iv/57401/10454/kompressor-einzelteile תבדוק מהרשימה הזאת איזה מדחס מותקן אצלך.
 10. גם אם נניח שיש כשל סידרתי מסוים עדיין יש מספר יצרנים למדחסים שרמת אמינותם תהיה שונה אני מניח. לי אישית זה נשמע יותר שמי שהרכיב את המדחס החדש לא ביצע שטיפה של המערכת והחלפת הפילטר, וייתכן ששבבים מהמדחס הישן שנשארו במערכת חדרו למדחס החדש והרסו אותו.
 11. אין צורך להכנס לפאניקה. נסה לברר איזה מדחס של איזה יצרן מתקלקל מהר, ופשוט הזמן מחו"ל מדחס מספק אחר. לפי דעתי תוכל למצוא מדחס חדש איכותי במחיר של 200-300 יורו באינטרנט.
 12. וכאן אולי קבור הכלב.... מדוע הוא מילא? אולי יש בכלל דליפה? כאמור, יישור קו בסיסי ויחסית זול מתבקש כאן ומשם השמיים הם הגבול. אני אישית לא הייתי מתחיל בהחלפת חלקים יקרים, אך כן הייתי מתחיל בגז ובודק על הדרך אם המערכת אטומה כמו שצריך.
 13. הייתי מתחיל מהקל לכבד. נסה למחזר קודם את הגז, כלומר להכניס גז טרי ובכמות הנכונה למערכת. מניסיוני האישי קרה לי ברכבים שונים שהיו לי שהגז איבד מתכונותיו לאחר כמה שנים כתוצאה מספיחת אויר ולחות. מניח שזה יהיה משמעותית זול יותר ומהר יותר ע"מ לשלול תקלה קטנה יחסית.
 14. ייתכן והמנוע עובד בסל'ד סרק נמוך? אם כן, נקה את בית המצערת עם ספריי ניקוי.
 15. סיפרתי לך סיפור כל כך יפה וכל כך אישי שהפתרון כבר בפנים, אבל אתה ממשיך לחפש תיקונים יקרים ובלתי מועילים. המנוע שלך ישן וכבר לא במיטבו, ולכן כל פלסטר שתשים יוריד לך את הריח בכמה גרמים, אך את שריפת השמן או עודף הדלק לא תוכל להביא ל100% תקינות. אני שוב מחזיר אותך להתחלה וממליץ לך להתקין ממיר אוניברסלי על צינור הפליטה, וכמה שיותר קרוב לסעפת הפליטה. זה עבד אצלי וזה יעבוד גם אצלך.
×
×
 • תוכן חדש...