Jump to content

tamir3000

 • פרסום הודעות

  26
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות tamir3000

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הרכב לא כזה מסובך כמו שחושבים. זוהי בסה"כ פיז'ו עתיקה עם תוספת מיתלים מיוחדים הדורשים תשומת לב נוספת. בזמנו נהגתי לטפל באוטו בעצמי, ודברים מסובכים כמו הזרקת דלק, קלאצ' וכדומה, הייתי נותן למומחים בתחום להתעסק. לגבי המתלים המשוואה די פשוטה: החלפת הכדורים( בומבות) כל שנתיים שלוש,רצוי גם החלפת נוזל הידראולי ובדיקת נזילות מצנרת הגומי שמחזירה את הנוזל למיכל המרכזי(מומלץ לרענן את הצינורות כל כמה שנים). בהחלט ניתן לעשות זאת בעצמך בקלות, והכל תלוי בכיס ובעצבים. מנקודת מבטי, כל מוסכניק כללי אמין המוכן להתעסק בפיז'ו ישנה יעשה את העבודה.
 2. אל תדאג לגבי בעיות גדולות יותר. כפי שקודמי הציע, התחל מהקל לכבד. גש לפאנצ'ריה הסבר את הבעיה, ושהבחור יבדוק עיוות על המכונה וגם יאזן את הגלגלים על הדרך. אם הצמיגים או הג'אנטים מעוותים, האיזון לא יעזור ותצטרך להחליף את אחד מהם. צמיגים מעוותים הם מחזה נפוץ בימנו בגלל זיופים, סחורה סינית ירודה או סתם אפילו סידרה עם פגם בייצור שנמכרת בזול. לכן כדאי שתהיה לידו ותוודא שהצמיגים החדשים אכן תקינים וישרים. חובה עליך לחזור ולעדכן בשביל שאר חברי הפורום.
 3. צמיגים מעוותים בדרך כלל, אך גם יכול להיות ג'אנט מעוות. הדרך לבדוק היא לעלות את האוטו על מגבה, ולסובב את הגלגל במהירות. אפשר יהיה לראות סיבוב קצת לא ישר של הגלגל. פאנצ'רמאכר טוב יכול לעלות על זה בקלות. הפתרון הוא צמיגים חדשים, שגם בהתקנה יש לוודא שהם תקינים ולא מעוותים.
 4. קח פן עם חום חזק, רצוי אפילו כזה שמשמש ככלי עבודה, קח כפפה מעור או כזאת של עבודה שעמידה קצת לחום. הקרן את החום של הפן על הסטיקר ובמקביל שפשף עם היד שעליה הכפפה. עבודה של 30 שניות.
 5. וואו איציק. תודה רבה על התגובה המהירה והמפורטת. אחפש בכיוון שהמלצת...
 6. התכוונתי התכוונתי למנוע כמנוע לכל דגמי פיז'ו סיטרואן ולאו דווקא לברלינגו. שוקל לקנות פיז' ו 308 בחו'ל עם אחד המנועים, ורציתי לשמוע מבעלי נסיון. תודה
 7. סליחה על ההתעלקות. מישהו מכיר את המנועים האלו hdi 1.6, ואת הhdi 2.0 ויכול לתת עצה איזה מהם עדיף? בעיקר לחסכון בדלק במהירות של כ120. תודה
 8. כפי הנראה, הבעיה באמת בגז המזגן. או שהכמות לא תקינה, או שהגז צבר לחות ודורש מחזור או החלפה.
 9. החלף את הבומבות נקודה. כל ההליכה סחור סחור מבזבזת את זמנך וכספך.
 10. כן. הצמיגים כנראה לא טובים, למרות שהם נראים תקינים. נסה בשלב ראשון להחליף בין האחוריים לקדמיים.
 11. היה לי פעם מקרה דומה בסיטרואן דיזל. הפתרון היה כל כך פשוט והתגלה רק כשהאוטו סירב להניע בחורף. הבעלים הקודם החליף למצבר חלש מידיי שלא סובב את הסטרטר מספיק מהר. לאחר החלפת המצבר באותו החורף לגדול וחזק, הבעיה נפתרה. סיבובי הסטרטר היו כה מהירים, כך שגם אם היתה תקלה זעירה היא היתה מוסתרת באופן שהמנוע הסתובב.
 12. לפני כשנה וחצי שכרנו i10 אוטומטי מחברת השכרה ידועה. ביום השני לשכירות החלטתי לבדוק שמן מים כהרגל מהרכב הפרטי שלי, ונדהמתי לגלות שהמדיד היה יבש לגמרי משמן אלא רק סימני בוץ קטנים. פתחתי את מכסה מילוי השמן לראות שהוא מלא בבוץ וכך גם סביב לו. היה די ברור שהרכב עם קילומטראז' של כ60000 ק"מ לא טופל מעולם ואף לא ברור אם הוסיפו לו שמן אי פעם. הוספתי כ2 או 3 ליטר עד לגובה הנכון והתקשרתי למוקד השירות להתלונן על כך. הם כמובן לא יודעים על מה אני מדבר כי הרכב עובר בדיקה לפני כל יציאה ללקוח. עכשיו עם הסיפור שלך ברור שיש כאן בעיה סדרתית, רק השאלה אם היית יכול למנוע בפעולה פשוטה שבועית או אפילו חו
 13. אין לך מה לבדוק את הקפיצים או הבולמים. זה הכיול של האוטו. בזמנו החלפתי באוקטביה שלי את כל הקפיצים והבולמים לאלו של הגולף מאותה שנה. שמיים וארץ. נסה לראות אם למונדאו מכלול תואם פיזית לפוקוס. המונדאו מכונית נוחה מאוד.
×
×
 • Create New...