Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פישר אוטו סטיילינג

פוסטים מומלצים

מרבית המשתתפים בפורום הזה הם אנשי DIY שאוהבים לטפח את הרכב בעצמם כך שמניח שיש כאן פחות ניסיון עם סדנא זו או אחרת. על פישר שמעתי לא מעט וכמובן ראיתי עבודות בפייסבוק, עושה רושם של מקום רציני עם לקוחות מרוצים. 

ממליץ לקפוץ לסדנא, לראות עבודות בפועל ולשאול את השאלות הנכונות כמו מי יצרן ה- PPF בו הם משתמשים, מה העובי (רצוי 200-250 מיקרון)? שאריות דבק שנותרת לאחר הסרה, האם הציפוי מכיל חומר קרמי שמקל על הניקוי ועם תכונות הידרופוביות (יש יצרן PPF שהתחיל עם זה ואחרים שהלכו בנושא בעקבותיו) אחריות, תיקונים לאחר ההתקנה אם צריך, מחיר כולל PPF לפנסים ומראות צד ועוד.

במקביל הייתי מסתכל על העבודה עצמה בכל הנקודות שמבדילות מקום איכותי ללא, האם ה- PPF לדוגמה מוסתר בכל נקודות החיבור של הפאנלים השונים או שהוא מסתיים על הפאנל ובולט, מסתכל על היישום בפגוש הקדמי שהוא המקום הכי בעייתי בשל ריבוי הזוויות והחלקים וכו' ומסתכל על הגימור בכל נקודות החיבור כמו גריל, פנסי ערפל וכו'. 

זו למשל עבודה גרועה מאוד ברמה שאם אני הייתי מתקין כך זה היה יוצא והיום כל אחד בטוח שהוא יכול להתקין. 

798144856_Doesntmeetpaneledgeandnotuniform.jpg.8372f94ce5c94741712e437bda23a449.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים..

ראשית תודה על התגובות..

אז היום הייתי בסדנא שלהם אגב יושבים באור יהודה לא ביהוד..

Ppf 200 מיקרון מבריק או מט מה שאבחר...)אני מתלבט הרכב בצבע ירוק של אלפא) אז האופציה הושארה פתוחה...

מהתרשמות שלי(הייתי שם למעלה משעה) סדנה רצינית היו שם רכבים בשלבים שונים של עיטוף...

נראה מאוד מקצועי ישבתי עם בעל הבית בחור סופר נחמד אוהב רכבים כמו רוב מי שפה...

בקיצור סגרתי נקווה לעבודה טובה

תמונות בהמשך...

אשמח לתגובות מה כדאי מט או מבריק..

תודה חברים

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...