Jump to content

qwerty1987

 • פרסום הודעות

  34
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

2 נייטרלי

אודות qwerty1987

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. בעסקה בין שני אנשים פרטיים: עד לסכום של 50,000 ₪, אין לשניהם הגבלה על קבלה או תשלום באמצעות מזומן. בעסקה מעל סכום זה, הם יכולים לשלם או לקבל תשלום באמצעות מזומן, רק עד 10% ממחיר העסקה או 50,000 ₪, לפי הנמוך בהם. https://www.gov.il/he/departments/guides/law-guide-to-reducing-cash-use?chapterIndex=6 בעסקה של 50 אלף אפשר לשלם 50 אלף במזומן, בעיסקה של 50 אלף ואגורה רק 5000 ש"ח. 50K אפשר למשוך מכספומט תוך כמה ימים. 50K אפשר להפקיד בכספומט תוך כמה ימים, או להציג שובר העברת בעלות לבנק.
 2. שמו לי במוסך B71 2297 PSA 5w30. חיפוש באינטרנט מראה שהיצרן ממליץ על 5W40, אבל יש אתרים שמוכרים גם 5W30 לרכב זה. מה דעתכם?
 3. נניח ולאדם יש רשיון לרכב אוטומטי משנת 2000 וב-2020 הוא עושה רשיון גם לידני. עבור ביטוח לרכב ידני - מה הותק של הנהג? האם שתי השנים יופיעו ברשיון?
 4. המשכתי לעקוב ואני כמעט משוכנע שזה קורה רק לאחר עצירה בה מערכת ה- start-stop מופעלת (כלומר המנוע נכבה). למישהו יש רעיון?
 5. בעיה הזויה - פעם ביום, לאחר כמה דקות של נסיעה כל בוקר, לאחר שילוב הילוך שני/שלישי, דוושת הגז לא מגיבה ללחיצה במשך 2-3 שניות. לפני ואחרי הכל בסדר ואין בעיות נוספות. מה יכול לגרום לזה? (לא רואה טעם ללכת למוסך אם לא יצליחו לשחזר את הבעיה) תודה.
 6. יש מקום מומלץ במרכז לרכישת מצבר מתאים? כמה אמור לעלות? איפה אפשר למצוא הסבר על המערכת? זה נראה כאילו 2 החוטים מחוברים להתקן כלשהו שיושב רק על הקוטב השלילי... תודה
 7. איפה באזור המרכז אפשר לקנות מצבר כמו בתמונה? (וכמה אמור לעלות) באזור הקוטב השלילי מתחברים בנוסף שני חוטים דקים עם קונקטור פלסטיק (לא רואים בתמונה) - מישהו יודע מה הם?
 8. זה לא מתג, הרעש לקראת סוף הלחיצה, ואם לוחצים לאט אז הוא נעלם. הרכב נרכש מקרסו עם 30K ק"מ. הרעש מכיוון הדוושה.
 9. כאשר לוחצים על הדוושה כמעט עד הסוף - ישנו רעש (רגעי) כמו של ממסרים נפתחים/נסגרים. זה קורה גם כשהרכב כבוי, אז נראה לי שזה משהו מכני בדוושה. הרעש החל כשעה אחרי שיצאתי עם הרכב מקרסו. מישהו יודע מה יכול לגרום לזה?
 10. בהנחה ומדובר ברכב בן 3-4 עם קילומטראז' נמוך - מה עדיף מבחינת אמינות, צריכת דלק, עלויות טיפולים וכו'?
 11. הספארק לא שותה יותר דלק? איך ה-C1 בהשוואה אליהן?
 12. תשמש לנסיעה של כ-40 ק"מ הלוך ושוב מדי יום. חובה: אמינות - אין לי זמן למוסכים חיסכון בדלק רמת בטיחות סבירה עדיפות לעלות טיפולים וחלקי חילוף זולים. עדיפות לרכב לא גניב עם ביטוח מקיף זול. אין בעיה עם גיר ידני. אשמח לדגמים מומלצים. מבחינת תקציב, מחפש רכב לתקופה ארוכה אז מוכן להוציא גם 50K, אך אם אפשר למצוא משהו שעונה על הקריטריונים גם ב-30K -- עדיף. תודה מראש לעוזרים.
 13. ברחוב חד סטרי עם נתיב נסיעה יחיד ועם חנייה לאורך הרחוב משני הצדדים. מצד שמאל צבוע בכחול לבן, ומצד ימין בלבן רציף (דהוי). בתחילת הרחוב מצד שמאל יש שלט המסדיר את שעות החניה בתשלום, ומצד ימין שלט המאפשר חניה לבעלי תו דייר בלבד בשעות מסוימות. במצב היפותטי בו אדם חונה בצד ימין של הרחוב ומקבל דו"ח בגין עבירה על סעיף 11(1): 1. האם עירייה רשאית להמציא תמרורים שאינם קיימים בלוח התמרורים? (כגון סימון אבני שפה לבנות) 2. האם לגיטימי שיהיה הסדר חניה שונה משני צידי הנתיב? האם מצופה מנהגים לשים לב לשני שלטי מלל שונים? 3. היכן נקבע גובה הקנס לעבירה זו? (הדו"ח ניתן על סך של 100 ש"ח, אך זה אמור להיות קבוע
 14. בדו"ח חניה מעיריית רחובות בגין עבירה על סעיף 10ד לחוק העזר העירוני (העמדת רכב וכו') מופיע סכום לתשלום בסך 250 ש"ח. בחוק עזר עירוני אין שום זכר לסכומי קנסות. באיזה חוק/תקנה הסכומים מופיעים? תודה.
 15. עושה רושם שהבעייה נפתרה לאחר ניתוק של המצבר לכמה דקות וחיבורו מחדש...
×
×
 • Create New...