Jump to content

Nissan Skyline GTR

 • פרסום הודעות

  1,432
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

23 נייטרלי

אודות Nissan Skyline GTR

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני הכי אוהב לראות את הדברים האלו, פשוט תענוג! והיה פה (ואולי עדיין) משתמש שאני לא זוכר את שמו, הוא שוטר שרוכב על אופנוע/קטנוע ולפעמים רכב והיה עוצר עבריינים בנסיעה שלו והיה מעלה לפה. חבל שהוא לא ממשיך כי זה גם היה מדהים לדעתי.
 2. כל ההרשאות שנדרשו, אושרו כבר. אבל אין פתרון עדיין..
 3. הדבר הראשון שאני עושה לאחר התנעת הרכב, הוא ביטול ה start-stop ע"י לחיצה על לחצן, עניין של חצי שניה. מציע לך לעשות כך. החסכון בדלק הוא כל כך מזערי שזה לא שווה את הבלאי והעצבים בכיבוי הזה בכל עצירה.
 4. חשבתי אם השאלה קשורה לפורום אודיו אבל זה יותר כללי מאשר אודיו.. לפני כמה חודשים כנראה שהיה איזה עדכון שגרם לאנדרואיד אוטו לא לקבל את ההנחיה הקולית כשתוכנת הוויז פתוחה. מישהו מצא לזה פתרון? הבעיה היא כזאת: לפני כן הייתי מחובר ל WAZE דרך אנדרואיד אוטו, לוחץ על הלחצן של החיפוש הקולי שבהגה ואז יש צליל כלשהו אופייני ואז אני אומר את הכתובת והוויז מראה את התוצאות לחיפוש ומנווט לשם. כבר כמה חודשים שהפונקציה הזאת לא פעילה. מיד לאחר לחיצה על הלחצן של החיפוש הקולי שבהגה המערכת פולטת את המשפט "google assist" ולא קורה כלום. למרות שביטלתי את google assist בטלפון שלי
 5. שטיחים לרכב סובארו B4 משום מה כשרכשתי רכב (לא B4..) הם היו בתא המטען ושמתי אותם בצד עד היום. למסירה בחיפה. לפנות בהודעות פרטיות באתר.
 6. אומנם לא סרטון של דביל.. זה דווקא משהו ממש חמוד לגור התן שלום
 7. חן ג. אני מיישם את הכלל הזה תמיד וממליץ גם לנוהגים שאיתי אם אני שם כנוסע. משתדל לעקוף כמה שיותר מהר ולהקטין למינימום את משך הזמן שאני קרוב אליהם. ומעבר לאזורים המתים שהם ברורים מאליהם, אני מתייחס גם לדברים שיכולים לעוף מהמשאית או להתנתק איכשהו. החל מאבנים קטנות שיכולות לסדוק לך את השמשה ועד לדלי שלא קשרו אותו שעף עלייך פתאום. (כשרכבתי מאחורי משאית לפני למעלה מעשור, זה קרה לי עם הדלי רק שהצלחתי להתחמק ממנו - מאז ה"חוק" שלי)
 8. מוזר.. הצלחתי איכשהו כשהדבקתי שוב אבל לא הופיע לי סרגל. תודה בכל זאת.
 9. היום בבוקר משהו קצת שונה.. לא תאונה ומזל שלא. בעבר גם רכבתי כמה שנים, וזה חוק אצלי שלא רוכבים ממושכות מאחורי/בצד משאיות ורכבים גדולים אחרים. יש לרוכב הזה הרבה מזל - ועוד מלמלתי לעצמי "מי רוכב ליד משאית ככה" (ואני לבד ברכב..) עברה בדיוק שנייה מהרגע שסיימתי למלמל וזה מה שקרה: בעבר יכולתי להטמיע את הסרטון, במערכת החדשה באתר אני לא מצליח למצוא את זה. מנהל יכול לעזור? ולהסביר איך..
 10. לגמריי ברכב הקודם היה לי גג נפתח (פנורמי) ולא השתמשתי בו מעולם, רכשתי את הרכב כי הוא מגיע משנה מסוימת עם הגג הזה בכל רמת גימור ולא יכולתי להתחמק ממנו. אבל מאז, לא מתקרב לרכבים כאלו. קודם כל, זה רק פתח לתקלות. שנית, החום שנכנס לרכב מהחלון פשוט נוראי! ומה שאני רוצה להוסיף ואני רואה שאף אחד לא הוסיף אותו ומאוד מציק לי בלם יד חשמלי הוא אמור להיות גם בלם חירום (emergency brake) אבל בפועל אם אתה צריך להשתמש בו בזמן נסיעה, ככל הנראה הוא ידפק ולא יתפקד כמו שרצית עם שליטה איטית על בלימת החירום. בנוסף, מה קורה אם המצבר גמור? הגלגלים האחוריי
 11. פעלת נכון ולא נכון - נכון שעצרת, לא נכון שצפרת. הולך רגל יכול להיבהל ממך ולרוץ מהר את המעבר בלי לשים לב לשאר הדברים ולהיפגע. להבא, פשוט תעצור ואל תסמן להולך רגל בשום צורה, בלי לצפור ובלי סימנים עם היד.
 12. אני מכיר את הספוגים הללו, לדעתי הם קשים מדי ויכולים ליצור שריטות. עדיף ראש מכותנה או מבד רך כלשהו אחר ולא ספוג.
 13. תעדכן בבקשה אחרי הטסט מה היה הנוהל לגבי הפעלת בלם חשמלי בזמן שהרכב על הגלילים. זה נושא שמעניין גם אותי.. מסרטונים שראיתי, בזמן נסיעה אם מפעילים את הבלם החשמלי, הוא עלול להינזק ואמורה להיות הודעה שיש תקלה ואז צריך לגשת למוסך.
×
×
 • Create New...