Jump to content

Nissan Skyline GTR

 • פרסום הודעות

  1,422
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות Nissan Skyline GTR

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)
 1. אני מכיר את הספוגים הללו, לדעתי הם קשים מדי ויכולים ליצור שריטות. עדיף ראש מכותנה או מבד רך כלשהו אחר ולא ספוג.
 2. תעדכן בבקשה אחרי הטסט מה היה הנוהל לגבי הפעלת בלם חשמלי בזמן שהרכב על הגלילים. זה נושא שמעניין גם אותי.. מסרטונים שראיתי, בזמן נסיעה אם מפעילים את הבלם החשמלי, הוא עלול להינזק ואמורה להיות הודעה שיש תקלה ואז צריך לגשת למוסך.
 3. ממה שאני יודע והבירורים שלי לגבי ביטוח כשהיה לי רכב עם גג פנורמי, אם הגג הוא חלק בלתי נפרד מהרכב כפי שהיבואן רשם אותו (ז"א שהגג מקורי וככה הרכב נכנס ונרשם בארץ), אז הוא צריך להיות מבוטח תחת שמשות. אני לא יודע אם זה היה רשום בפוליסה אבל תמיד דאגתי להקליט שיחות בכל פעם שאני סוגר על ביטוח ושואל את כל השאלות הללו בטלפון. כמו כן, תמיד שואל אם יש כיסוי ל: מהומות, פגעי טבע ועוד ועוד..
 4. נכון, שכחתי שהמתחים שונים.. אבל עדיין כמות משמעותית של קיבולת יורדת בחיבור למשך כל כך הרבה זמן ולכן המתח גם כן יורד עד לרמה שלא תוכל להניע. יש מכשירים מתווכים שאתה יכול לחבר והזרם למצלמה יקטע לאחר שתגיע למתח מסוים במצבר על מנת שתוכל להניע לאחר מכן בבטחה.
 5. בקצרה? כמובן שכן. לפי הנתונים הרשמיים של רוב מצלמות הרכב, הצריכה היא 1 אמפר לשעה (כך גם מסופקים מטענים בדירוג הזה) בפועל במצלמות שיש לי, כל מצלמה צורכת פחות מזה, באזור ה-חצי אמפר. לשאלתך הפעלה רצופה של מצלמה שצורכת 1 אמפר לשעה, במשך 25 שעות = ז"א שהמצבר מתרוקן ו"נאכלים" לו 25 אמפר מהקיבולת שלו. מה קיבולת/גודל המצבר שלך? 50A ? 40A ? אתה מבין שאתה מוריד לו יותר ממחצית מהקיבולת שלו.. ומן הסתם המתח (וולט) שלו יורד ככל שאתה צורך ממנו. ממתח מסוים, נניח 10 וולט הרכב יכול שלא להניע כלל.
 6. אשמח לקבל המלצה לצמיגים (רביעייה) במידה 255/55/18 ומהיכן מומלץ לרכוש. מוכן להשקיע 600-700 ש"ח לצמיג. מבחינת פרמטרים, חשובה לי יותר רמת האחיזה בכביש. קוד מהירות/עומס: 98V ניתן לבקש שינוי במשרד הרישוי ל-H, מופיע במדבקת הוראות לחץ אויר בדלת. מה דעתכם על FALKEN ZE310 TL ? https://www.tiredeal.co.il/html5/ProLookup.taf?_ID=35016&PF=&did=1120 כמו כן, ארצה המלצה נוספת לצמיג כביש-שטח שיהיה בעיקר נעים ושקט לנסיעה יום-יומית (ורק פעם במס' חודשים נהיגה בשטח קל - חצץ, מעט בוץ וכו')
 7. במשך שנתיים "אגרתי" 4 סוגים במטרה להחליף לאחד מהם ברגע שנורות OSRAM NIGHT BREAKER המותקנות אצלי ישרפו (ואני כבר חשבתי שאחרי שנה וקצת זה כבר יקרה..) אני כבר מחליף לרכב עם חיבור שונה - כל הקיטים הללו חדשים לגמרי, ללא שימוש. כל סט (2 יח' כמובן) - 100 ש"ח - לא גמיש במחיר - פחות מחיר עלות. מחיפה, פניות בהודעות פרטיות דרך מערכת ההודעות שבאתר. סוג חיבור: H7
 8. אני לא רוצה לפרק את כל הפלסטיקה בין הדשבורד למערכת כי זה כולל הוצאת היחידה עצמה ולראות אם יש כבל מחובר לכניסה מס' 1 שבתמונה. חשבתי שמישהו מכיר את החיבור הזה ויכול לעזור לי שלא אפרק סתם..
 9. בזמן שהחלפתי פילטר אוויר למזגן, שמתי לב שיש חיבור שמסתתר מאחורי הפלסטיקה האם החיבור שבתמונה שייך ל AV IN? ז"א חיבור 3.5 מ"מ AUX וכו' המערכת היא: JVC KW-V21BT מצורף גם עמוד רלוונטי מהמדריך. אם מדובר בחיבור שמגיע לשם, מאיפה ניתן לרכוש את הכבל שמתחבר אליו, עם יציאת 3.5 מ"מ?
 10. Nissan Skyline GTR

  נעלי "רדבק" בזול?

  רצוי לציין: צבע? מאיפה אתה / יכול להגיע ל..?
×
×
 • Create New...