Jump to content

DrorZi

 • הודעות

  218
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

DrorZi שיחק אותה בתאריך ספטמבר 16

התכנים של DrorZi היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • עמוד הבית שלכם
  DrorZi.com

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של DrorZi

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

32

מוניטין

 1. להבנתי אבקת כביסה היא בסיסית מאוד (PH גבוה) כדי לנטרל בסיסיות מוסיפים חומץ (PH נמוך) וככה מסימים עם שאריות אבקת הכביסה בסיבוב מים אחרון ויחיד במקום להריץ עוד ועוד שטיפות במים - אפשר להוסיף חומץ נקי (כמו שכתבו, סנטטי 5%, כמות קטנה) ואפשר להוסיף מרכך שבבסיסו הוא חומץ ריחני. אנשים עושים טעות לפעמים ורוצים שהכביסה תריח טוב יותר אז הם מתפרעים עם כמות המרכך, ואז הכביסה יוצאת עם PH נמוך מאוד ולא מאוזן והבגדים לפעמים מגרדים ובסוף גם לא מריחים טוב כשריח המרכב נעלם. עד כאן ההסבר שלי עם הבנתי הלא גבוהה בכימיה.
 2. אני לא רואה יתרון ל I9 למשתמש רגיל, אם היתי מריץ כמה מכונות וירטואליות במקביל זה מתחיל להיות אטרקטיבי
 3. טסת פעמים בחודש אבל אני לא מניח שהטיסות הוזמנו 4 חודשים מראש, יש הבדל בין לטוס מעכשיו לעכשיו ללנסות לתכנן משהו ל 2022
 4. אני באמת תוהה האם תהיה חופשת חורף השנה אבל כל כך הרבה שאלות על מה קורה אם שאני בספק, אני מרכיב לבד הכל (טיסה, רכב, מלון) - מה קורה אם "רק" הטיסה בוטלה? (כי אני משלם מראש על הכל) מה קורה אם "רק" מדינת היעד פתאום מחייבת בידוד למגיעים? (מה שהופך את כל החופשה ללא רלוונטית) מה קורה אם בטעות אני חיובי בבדיקה לפני החזרה לארץ? (ומה אם אני חיובי שניה לפני החופשה?) מה קורה אם דווקא הטיסה חזרה בוטלה? ואלו רק חלק מהשאלות, העולם עדין לא ערוך בכלל לחזרה של תירות...
 5. הלנובו הזה באמת נראה אחלה מפרט במחיר שלו (https://ksp.co.il/web/item/157467) שים לב שהוא ללא מערכת הפעלה.
 6. באנגליה כמעט הכל יותר זול מישראל (אוהבים לתת תמיד את אנגליה כדוגמה למדינה יקרה) פרט לשני דברים עיקריים שמצאתי אותם יקרים יותר - תקשורת ורכבות. חבילות סלולר זולות הם סביב 13 פאונד (נגיד 60 שקלים, של חברת 3) סיב של 400 בעסקה טובה יוצא כ 200 שקל (של SKY) וזה מעולה כי עד לא מזמן בחיר הזה היו מקבלים 100M אבל מאז שעובדים מהבית הביאו קצת קפיצה בתחרות במחירים ובמהירות שנותנים, אפילו בזק היקרנים ביותר בשוק לא מגיעים ל 200 שקל על קצב גבוה בהרבה.
 7. ז"א אם רק בזק פרסו בבניין וחשקה נפשי בסיב אני נעול עם בזק+בזק בינלאומי? המחירים של בזק גבוהים משמעותית ואני הבנתי שהם גם מחייבים לבלוע את הראוטר המגעיל שלהם בחיוב חודשי כי הוא גם המודם ואין שום אפשרות אחרת (ראיתי ש borsood ציין שבלת ברירה הם ימכרו מודם ב 180 שקל, אבל משיחה עם חבר הבנתי שהוא לא הצליח בשום אופן לחמוק מהראוטר המעפן שלהם והחיוב החודשי עליו). האם החיבור לבזק כולל התחיבות לתקופה או שאין יותר שום התחיבות לשום דבר גם לא בסיבים היום?
 8. תודה על הסבלנות לרשום הכל! אפילו לא שמתי לב שבאייפד יש ויזין אבל הוא רושם HD ליד ו LG הוא רק רושם ויזין אבל כלום ליד ואז זה אומר 4K לא חשבתי שצריך גם חומרה ו/או סרטיפיקציה של דולבי וזה באמת יכול להסביר חלק מהשאלות שלי. פעם היית פותח טלויזיה, CRT פשוט וענק, ערוץ אחד, שידור ליניארי וזהו, זה מה יש, לך תשחק עם חוגת ה VHF לנסות לקלוט את ירדן אולי, היום תראה כמה שאלות יש למי שבאמת רוצה להבין 😄
 9. @Liviur נראה שיש לך הרבה ידע, מעניין אותי משהו כבר הרבה זמן, למה איכות התמונה בנטפליקס הכי טובה היא באפליקציה הפנימית של ה LG? ומה בכלל ההבדל בין הדברים הבאים (שימו לב לתמונה שצרפתי) מתוך ה LG אני מקבל dolby vision , גם על ה IPAD אני רואה שהוא dolby vision. אבל מתוך הסטרימר של יס הוא כותב רק 4K HDR ואם זה מתוך מחשב הוא כותב בכלל ultra hd 4K (שניהם מחוברים לאותו מסך LG!) מי מבין שניהם טוב יותר? ( ה HDR?) במה הוא פחות טוב מהדולבי? למה רק האפליקציה הפנימית של ה LG מביאה את הדולבי?
 10. איכות ה VOD אכן גבוהה יותר. דברים שאפשר לראות בערוץ ליניארי ב SD אפשר למצוא לפעמים בספריית ה VOD ולקבל את זה ב HD, כבר מצאתי תכנים כאלה. ד"א בדקתי עוד קצת, אפליקצית הנטפליקס שעל הסטרימר של יס מוציאה לרסיבר 5.1, אז זה בוודאות ספציפית השידור של יס+ שמוציא סטריאו (@hans אכן טעיתי, זה היה סאב השלישי)
 11. אהבתי את התשובה המפורטת, תודה. יש סיב והסטרימר מחובר למודם בכבל 1000, אז אני די בטוח שהוא מושך את האיכות הכי גבוהה שהוא יכול מיס למה לעזזל הם משדרים ערוצים ב SD אלוהים יודע... אתה יודע משהו על למה הרסיבר מראה 3 ערוצים (ימין שמאל וסנטר) ולא 5.1? האם ככה הסטרים יוצא מיס? האם קונפיגורציה לקויה? (לא מצאתי משהו בסטרימר לקינפוג וגם לא אופציה להוריד אליו דולבי אטמוס)
 12. חמש שש דקות? זה תוכניות של אחה"צ 😄 בתוכניות הלייט נייט (למשל חתונה מ וכו) ברייק הוא של 12-14 דקות עד שחוזרים. זה דיון אחר לגמרי למה 12 ו 13 חושבים שלהתחיל תוכנית ב 21:50 ולגרור את הצופים עד 23:15-23:20 נראה למישהו שם הגיוני, אבל שוב יש הקלטות ושנים כבר לא ראיתי את התוכניות האלה בצפיה ליניארית או את הפרסומות שלהן, זו הסיבה שאני יודע כמה זמן הברייקים כי צריך להגיע ל X30 במקס וללחוץ עוד פעמיים (10 דקות קדימה) ואז נופלים על הטיימר סיום פרסומות סביב 2:30 אני צריך לשחק קצת יותר עם היס+ אולי אני אפתח הרגלי הרצה טובים יותר שם, ועדין זה שאין אפילו preview ממש הורס את השימושיות של זה וכרגע מתסכל אותי. @פינדר תבדוק לגבי הסטירמרים אולי תופתע לטובה שתוכל לאקטב עוד שניים, אני אבדוק את הסטירמר שציינת למעלה, תודה.
 13. רציני לגמרי, אתה גם מחזק את מה שאני כותב, שלראות אחורה זה הדבר שהיס+ מנצח בו ואין ספק שזה פיצר שהמקס מפגר בו ושזה כשלעצמו קילר פיצר. במקס אפשר להריץ בקלות קדימה את כל הפרסומות של 12/13 כי זה רץ על המסך, ביס+ אני כל הזמן מריץ אחורה וקדימה כמו מפגר כדי לדייק מתי נגמרו הפרסומות כי זה לא רץ על המסך, חרא רציני ביותר, מילא היתה תצוגה מקדימה כמו שנטפליקס עושים אבל כלום, גורנישט, אתה מריץ על עיוור, טמטום רציני. עוד? אני רואה ערוץ 12, רוצה לעבור ל 40, לחיצה עיוורת על השלט 40 והופ אני שם, ביס+ זה לוקח נצח עד שאתה מגיע לערוץ שאתה רוצה. אם יש דרך נוחה לרכז ערוצים שאני מעויינן בהם - ספר לי כי לא מצאתי מה ההגבלה על מספר הסטרימרים? הבנתי ש 5 וצופים 3, יש לך יותר מ 5?
 14. מחיפוש שעשיתי לא ראיתי טרד דומה (יותר על סטרימרים ספציפים) סליחה אם יש. לאחרונה נתקלתי בסטרימר שחברת יס מספקת בשביל היס+ שלהם. אם אני מבין זה העתיד מבחינת יס, קצת עגום לטעמי, לא קרוב אפילו ליס מקס שלהם מבחינת חווית שימוש (ולא שהמקס מושלם, בעיקר בנושא החיפוש הלא קיים והמתסכל) פירגון? סוף סוף יש קאטץ-אפ למה שרוצים. עכשיו השאלות הרבות לשרשור די פתוח, איך היס+ אל מול הפתרונות של סלקום ופרטנר למי שמכיר? מה ההבדל בין הקופסה שיס מספקים לסטירמרים שאני קונה לבד? (אם אני מבין נכון יש שיאומי די טוב שאפשר לקנות לבד ולא לשלם ליס כסף על הקופסה שלהם? אפשר דגם מדוייק?) כמה אנשים כבר אמרו "האיכות של היס+ באפל TV טובה יותר מהאנדרוייד שלהם" הכיצד? אני שם לב שיש ערוצים שאפילו שהם עכשיו על הרשת ולא תופסים רוחב פס של לוויין עדין משודרים בצורה מביכה על SD (נגיד ערוץ האוכל/28) אז איפה זה משנה אם יהיה לי אפלTV? ואם כבר למה האודיו לא 5.1 ביס+? פספסתי משהו? בקיצור הרבה שאלות אחרי נסיון קצר על היס+ אשמח לתובנות
 15. הלכתי טיפה לאיבוד בתיאור שלך, האם הנורות הן נורות E27 סטנדרטיות? הפתרון היקר והטוב הוא פיליפס hue (איך כותבים את זה בעברית?!) הנורות יקרות וצריך גם גשר בהתחלה (אותו זיגבי שציינת) שהוא מתקשר איתן והן לא על הרשת WIFI של הבית היתרון, הן נורות שאפשר לשלוט בעוצמה ולא רק ב ON/OFF ויש לפיליפס שלל אביזרים מגניבים, בנוסף זה יציב, חברה מוכרת וכו אם הולכים על נורות צבע של פיליפס בכלל האפשרויות מגניבות חסרון? יקר יש מלא אפשרויות אחרות כמו שקראת, חלקם יהיו טובים רק להדלקה וכיבוי, חלקם יהיו מאתגרים להרכבה, תלוי בך כמה אתה רוצה להתעסק עם זה הזכירו מעלי את שלי שהיום הרבה מטמיעים את זה, כדי שזה יעבוד טוב צריך "קו 0" במפסק וקופסה עמוקה שיש מספיק מקום מאחור, בגלל זה שאלתי אם הבית שלך כי זה כבר פרוייקט עם חשיבה רחוקה אני הלכתי על פיליפס
×
×
 • תוכן חדש...