Jump to content

DrorZi

 • פרסום הודעות

  218
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

20 נייטרלי

אודות DrorZi

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. 2 אגורות שלי יהיו להתרחק מ DELL בכל מחיר 3 דלים שונים שלי היו צריכים החלפת לוח אם שלם ב 6 שנים האחרונות, נכון השירות העיסקי בארץ טוב לדל, אני אתן להם את זה, אני מעדיף מחשב שלא צריך שיחליפו לו לוח אם, מילא אחד, אבל שלושה מתוך הארבעה שהיו לי? מה קורה איתכם? (ואני לא יחיד, עשרות עובדים אצלנו החליפו להם לוחות אם, סוללות מתנפחות, ועוד) הניסיון שלי עם לנובו טוב משמעותית בנושאים האלה בנוסף הדל הנוכחי שלי הוא XPS - מפגע רעש איום ונורא, אם מישהו מתגעגע לישיבה במטוס סילון שיקנה כזה (וגם לו ד"א הוחלף הלוח אם) כמו שאמרו מעלי, i5 עם 16 RAM ו SSD זה המינימום, אני היתי מנסה למצוא מסך ברזו
 2. אני אומר עד ה 1.12 חודש הוא מה 1 עד ה 31, ה ראשון הבא כבר שייך לחודש הבא אז ה 2.12 כבר שייך לשנה הבאה של הטלויזיה ולכן אני אומר עד ה 1.12.
 3. ברור לי מה ששניכם אומרים, אני תוהה פשוט מעשית כמה פיקסלים יש בטלויזיה הזו, שאלה טכנית לגמרי. ד"א אני מעדיף קצת שוליים שחורים ולא מתיחה, אני עדין בתראומה משנים ששידרו 3:4 כשכל השוק מזמן היה במסכים רחבים וכל מה שראו היה נראה כאילו אלה מתמודדים של "לרדת בגדול" אפילו אם זו היתה כתבה על אנורקסים. ושלא נזכיר ש"רק" 20 שנה אחרי כל העולם הערוצים המסחריים עברו ל HD כי הרגולטור חייב אותם, בוא נראה מתי הם יעברו ל 4K.
 4. כמה דברים א. @stas12 אלוף ועזר לי בפרטי, התקנה של התוסף דולבי אטמוס ושימוש בו (במקום שימוש "קשיח" ב 5.1 של הכרטיס קול) מאפשר למחשב לעבור דרך הטלויזיה למגבר ב 5.1 כשהתוכן כזה ב. נראה שמעבר ל מחשב -> TV -> רסיבר (דרך ARC) לא רגיש לקפיצות חשמל כמו קודם ועכשיו שאלה אחרת, מה הרזולוציה של המסך שלי? שאלה מעניינת, כי LG מצהירים על 4K ו 3840X2160 אבל בחלק מהאתרים דווקא רשום משהו שמקביל ל 4096x2160 והמחשב שמחובר אכן טוען שהמקס זה 4096x2160, אם מכוונים ל 3840X2160 הוא משאיר שוליים שחורים מימין ושמאל מה שתומך במקס 4096, אז למה LG בעצמם אומרים רק 3840?
 5. LG חדשה 65NANO906NA ניסיתי pass through לא שיכנע את המחשב 🤣
 6. עדכון נוסף, כי אי אפשר לערוך כבר המחשב עבר לסטריאו ולא מוכן לעבוד 5.1, לא כל כך מתאים... הוא מזהה את הטלויזיה כסטריאו ולא מוכן לתת בכלל אופציה של 5.1 (נותן בקלות בחיבור ישיר למגבר)
 7. זה רעיון מעניין, בדיוק סידרתי עכשיו את ה arc והוא עובד טוב אז שווה את הניסוי. עדכון: בוצע, כרגע הוצאה והכנסה של טעינת לפטופ לא משגעת את הוידאו (ואוו, התקדמות!) אז נראה לאורך זמן שזה באמת פתר את הבעיה תודה @stas12 !
 8. הרסיבר די חדש ככה שאני חושב שהוא תומך בלא מעט (פיוניר 934) לא האשמתי את הטלויזיה, האמת שזה נראה שזה דווקא הלפטופ שגורם לזה, שזה מעניין מאוד כי: אם עובדים עם הלפטופ כשהוא על סוללות בלבד (ז"א לא מחובר לחשמל) התופעה עדין מתרחשת, מה שהיה אמור להראות שזה לא מהלפטופ אבל מנגד שמתי לב שכל פעם שאני מחבר ומנתק את הטעינה שלו אני גורם לבעיה להופיע לרגע מה שדווקא מחזק את זה שזה מהלפטופ, בקיצור אני חוקר את זה מגיני ברקים מסוג אחר גם לא עזרו להעלים את הבעיה תודה, יש קישור למשהו מומלץ שלדעתך יעזור?
 9. ניסיתי סוג אחד, לא עזר, הזמנתי עכשיו אחרים, לא מאמין שיעזור אבל ננסה.
 10. אז גם אני אעדכן, אכן קניתי nano90 של LG (גודל 65) כרגע מרוצה יש לי בעיה מעניינת שאני נלחם בה הרבה זמן ועדין אין לי פתרון, כל פעם שהמזגן יוצא מפעולה הוא יוצר איזהשהו ספייק בבית שמצליח להוציא את ה HDMI משלוותו וזה גורם לטלויזיה להשחיר לכמה שניות, החיבורים הם לפ-טופ->רסיבר->TV הכל ב HDNI המעניין הוא שכל הסטאפ הוחלף כולל הכבלים (ה-כ-ל, הלפ-טופ, הרסיבר, הטלויזיה, הכבלים, הכל) וזה עדין ממשיך, ניסיתי לרווח את הכבלים, שה HDMI לא ירוץ ליד חוטי חשמל, לא עזר יותר מידי, מצאתי אחרים שמתלוננים על תופעות דומות אבל אף אחד לא הצביע על פתרון שמצאתי אותו עובד, מישהו סבל ממשהו כזה?
 11. אני מקווה שפותח השרשור כבר קנה טלויזיה אני שאלתי באופן כללי בלי קשר לתקציב. והחלטתי על ננו כי אני חושב שכרגע OLED לא מצדיק את הפי שניים כסף שזה יעלה.
 12. מנצלש נניח וכל הטלויזיות עולות אותו דבר, איזו טלויזיה הייתם מעדיפים על בסיס הממשק שלה? LG, סמסונג, פיליפס משהו אחר? האם יש באמת הבדל או שכולן היום מתחברות אותו דבר לנטפליקס ושות? וזה לא באמת משנה? (כרגע אני מכוון אולי על ננו 55" של LG, מחכה לראות מבצעים של black Friday ועושה שיעורי בית ברקע)
 13. אני חושב שאם להתקדם מפה זה ל DSLR של קנון או ניקון.
 14. כמו שכתבתי בטרד אחר, גם המכשיר הזה מצטרף לרשימת הפלסיבו והדברים שקופת חולים מוכנה להמליץ עליהם כדי להוריד ממנה חולים למתעניינים לעומק מומלץ לחפש טרדים בנושא המכשיר הזה בקבוצת "חשיבה חדה" בפייס https://www.facebook.com/groups/sharp.thinking
 15. אני מתנצל, אין לי תמונות חדשות השנה, לא ממש מתחשק לי לצאת מהבית כרגע (לדורות עתידים, בכל זאת השרשור בן 11 שנים, אולי הוא עוד יהיה פה גם עוד 11 שנים) יש סגר שני של קורונה בימים אלה...
×
×
 • תוכן חדש...