Jump to content

Big Guy

 • הודעות

  287
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Big Guy

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

14

מוניטין

 1. אהלן! פחות מבין בתחום ואשמח לעצה מאנשים מביני עניין. מחפש אוהל בגודל של 4-6 , כאשר חשובה בעיקר נוחות וכן עמידות לגשמים. אשמח לקבל המלצות. מוכן גם להזמין מאמאזון.
 2. אהלן לכל הירושלמים ו מי שמכיר - מתכנן סופש בירושלים עם לינה ממש באזור שוק מחנה יהודה. מחפש מקום שבו אני יכול להשאיר את האוטו מחמישי בצהריים עד מוצ"ש כי התכנון הוא לטייל הכל ברגל. בחנינונים הבנתי שזה סביב ה 60 ש"ח צפונה ליממה. האם ישנה אופציה זולה יותר? אין לי בעיה להחנות רחוק מהמרכז ולקחת מונית הלוך וחוזר. אשמח להמלצות אם מישהו מכיר.
 3. אהלן! יש ברשות המשפחה honda jazz comfort עם סה"כ אחלה מולטימדיה למעט העדר WAZE. הבנתי שפעם היה בחור שידע להתחבר עם USB ולהתקין את הוויז, וזה יה התחת האתר WAZEFORJAZZ.com האתר סגור, ואני לא יודע איך ליצור קשר עם אותו בחור. יש למישהו מושג מי מתעסק עם זה? לא מעוניין להחליף את כל המולטימדיה.
 4. כלומר אתה במילים אחרות מתחייב שהרכב לא עבר תאונה רצינית שגוררת פגיעה בשלדה? אבל אתה לא מתחייב לגיר ומנוע - כי בעצם לא משנה כמה שמרת על הרכב, תמיד יכולים לגלות בבדיקה דברים שלא תלויים בך
 5. שנה וחצי בגלל דריסה עם פגיעה והרג של הולך רגל. לעומת זאת 3 שנים על זריקת נעל https://m.ynet.co.il/Articles/3913374 זה הפרופורציות במדינה. לדעתי הייתה צריכה לקבל יותר.
 6. תראה זה שמדובר באדם שהוא מבחינתי המיץ של הזבל זה בטוח. האם מדובר העבריין כלשהו ייתכן וכן. אם אשיג מספר - מפנה לביטוח והם ישברו את הראש. ברור לכל שאף אחד לא מתעניין ברכב שלי אם פגעו בו או גנבו אותו כי כמו שנאמר פה מקודם אין למשטרה אמצעים לפתור את זה. יחד עם זאת מישהו כזה שפוגע ברכב חזק ואפילו לא עוצר לראות אם הוא גרם נזק גופני - זה המיץ של הזבל. אני אישית לא מבין למה אין פה עונש פלילי. מילא דפקת מישהו בחניה וברחת. אבל על כביש מהיר להעיף אותו למדרכה ולברוח וזה לא מעניין את המשטרה? נקווה שפעם הבאה לא יהיה מדובר באמא עם ילד על מעבר חציה. המשטרה באי ספיקה ברורה, וזה צורם אבל מבין את המציאות של זה. ניסיתי. נסע כל כך מהר שאין תוצאה טובה.
 7. זו באמת התחושה כשאתה ניגש לשם ומדבר עם "חוקר" - ובין השורות אומר לך שהוא לא מתכוון לעבוד קשה מדי על התיק שלך. מחובר למציאות. בתור פעם ראשונה שנתקל בזה - מאכזב. זה הכל
 8. מי שעושה פגע וברח בלי לעצור במהירות מטורפת, ואפילו לא מודע האם יש פגיעה או אין פגיעה בגוף - אם לא היום אז בעוד חודש חודשיים יעשה עוד ארוע כזה הפעם עם נפגעים בגוף. זה הרי דפוס של בן אדם שבסוף מבין שעדיף לברוח. אני פשוט חושב שכשהפתרון הגיוני ועל השולחן - אפשרי לפחות לנסות לעשות זאת. אני לא בא ואומר שהמקרה שלי הוא בעדיפות גבוהה יותר מאשר דריסה או תאונה עם הורגים, אבל יחד עם זאת אני לא חושב שזה כזה הזוי לצפות שתהיה עזרה במשטרה לעשות את זה. ובוא נשים את הקלפים על השולחן - אם זה היה קורה לקרוב משפחה של אחד השוטרים - הרי כן היו עושים את זה, לא?
 9. עצוב לי לשמוע שזה ככה. כאילו מישהו שהוא מבחינתי המיץ של הזבל של האוכלוסיה, עם רכב יוקרה פוגע ומחריב לי את הרכב. וזה פשוט לא מעניין אף אחד. כאילו מחכים לפעם הבאה שיוריד איזה ילד ואז פתאום זה כן יהיה מעניין. עצוב לדעת שזה המדיניות במדינה שלנו
 10. כלומר לפי דעתך גם אעשה רעש וצלצולים ואגיש מכתב תלונה להציב תלונות המשטרה שום דבר לא יעזור?
 11. זה ברור לחלוטין. השאלה למה שהמשטרה לא תעזור בזה? הרי יש פה עבירה ויש תיעוד שלה וצריך סך הכל התערבות שלהם למה בעצם שלא ינסו לפחות? הרי יש לי תעוד של מצלמות למסלול נסיעה ואפילו במצלמות של העירייה אפשר לראות אחורה איפה הוא גר - אבל דרושה התערבות של משטרה. הרי לא בשביל זה הם שם?
 12. אהלן בחמישי האחרון בלילה בזמן שאשתי נהגה רכב חתך אותה במהירות מופרזת כאשר חצה 3 נתיבים בתוך העיר, פגע בכנף שמאל קדמית ופגוש וברח. לפי מצלמת הרכב מדובר כנראה על מרצדס שחורה - המספר לא נקלט עקב המהירות המהירה שבה הכל קרה פניתי למוקד המצלמות העירוני - רואים את התאונה ועקבו אחרי מסלול הרכב אולם לא מצליחים לתפוס את המספר. הגשתי תלונה במשטרה - שם לא הפגינו עניין רב מדי. מדובר בוודאות ברכב יוקרה וסיכוי סביר שיש לו איתורן. פניתי למוקד איתוראן ושם נאמר לי שאפשר לקבל את המידע רק באמצעות פניית משטרה או בית משפט. המשטרה לא עשתה רושם כאילו הם מתכננים לעשות זאת. האם יש איך להתקדם? האם יש לי דרך לגרום למשטרה כן לפנות לאיתוראן? לא מדובר פה על הצד הכספי אלא העקרון מרגיז אותי ואני רוצה להשתדל לעשות הכל כדי לתפוס את הנהג תודה רבה
 13. תעדכן מה היה בדיקה מטעמך. האם שוב יש פה מקרה של דוח לא אמין של חברת ליסינג ?
 14. אהלן! קראתי על זה רבות בארץ ובחו"ל ורציתי לשמוע עד כמה אתם גולשי הפורום מקפידים אם בכלל. נוסע על 208 דיזל ידנית, והחלפתי צמיגים לפני כשנה ועברתי כ 50K מאז ועשיתי בדיוק טיפול 10K עכשיו במוסך מוכר במרכז, והתייעצתי לגבי הצלבת צמיגים - נאמר לי שזה לא מומלץ, וכי להעביר את הצמיגים הפחות טובים (קדמיים שנשחקים יותר מהר מהאחוריים) אחורה זה לא חכם כי אז תהיה פחות שליטה מאחור, ועדיף להישאר כמו שיש. קפצתי ל2 פאנצ'ריות מוכרות - אחד אמר שממליץ להחליף מיקום צמיגים כל 10K על מנת שהשחיקה תהיה שווה - כאשר יש 2 סוגי הצלבה - או שפשוט להחליף בהצלבה (ימני קדמי עובר לשמאלי אחורי) או שלהעביר את הגלגלים הקדמים אחורה כמו שהם, ואת האחוריים להחליף בצדדים (אחורי ימני הולך לקדמי שמאלי ואחורי שמאלי לקדמי ימני). מה אתם עושים? האם אתם אכן כל טפול עושים הצלבה? האם אתם עושים זאת כחלק מהטיפול השנתי במוסף או לחילופין נוסעים במיוחד לפאנצ'רייה? תודה!
×
×
 • תוכן חדש...