Jump to content

wee~man acuna

 • הודעות

  183
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של wee~man acuna

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

12

מוניטין

 1. פיאט 500x נכנסת בתקציב. בעבר התענייתי ברכב - אין לו מחלות בולטות, מעט קופצני, VFM גבוה. לדעתי הוא מגיע עם תיבה רובוטית אבל זכור לי שראיתי כמה בלוחות עם גיר אוטומט רגיל, תצטרך מעט לחקור את העניין.
 2. זה משהו שאני יכול לראות עם סורק תקלות אוניברסלי פשוט?
 3. היי תקלה שאני סוחב כבר תקופה, בהנעות כשהמנוע קר הטורים לא יציבים ונראה שהמנוע הולך להיכבות, לעיתים הוא באמת נכבה ולעיתים אחרי מס' שניות הטורים מתייצבים והרכב מתנהג כרגיל. במידה והמנוע כן נכבה, בהנעה השנייה התופעות כבר לא חוזרות והרכב מתנהג כרגיל. אין עוד בעיה חוץ מזה, ז"א הרכב מעולם לא מגמגם \ נכבה במהלך נסיעה או עצירה ברמזור. בעבר הוחלפו סלילי הצתה ומכסה שסתומים, תמיד התקלה חזרה תקופה קצרה לאחר מכן. לאחרונה ביקרתי במוסך מורשה לצורך טיפול במשהו אחר, ואחד העובדים כדרך אגב איבחן שיש חלק תקול, פשוט לחלפה שנקרא Fuel Tank Breather Valve, אחראי על סילוק אדי הדלק ממיכל הדלק כדי לסייע בהצתה. הוא הראה לי שגם לאחר ההנעה השסתום הנ"ל ממשיך להזרים אדי דלק למנוע ובעצם "חונק אותו" לאחר ההנעה. אני מעוניין להזמין את החלק ולהחליף אותו לבד, עבודה מאוד פשוטה. אמנם סומך על המוסך הזה אבל אשמח לפני כן לקבל חוות דעת מכם. - האם התקלה שתיארתי אכן יכולה להיות קשורה לשסתום הזה? - האם האבחון שתיארתי אכן בהכרח אומר שהשסתום הזה תקול אצלי? *צירפתי תמונה של החלק תודה!
 4. זה בדיוק החלק שהוחלף לפני כמה שנים, וכמו בפעם ההיא, לא חושב שזה מה שיפתור את הבעיה.
 5. היי הבעיה קיימת לסירוגין כבר כמה שנים. לפני כמה שנים הוחלף כויל הצתה בעלות שערורייתית במוסך מורשה, אבא שלי מתוך תמימות שילם וחשב שכאן הבעיה תיפתר, זה לא ממש עזר. לפני חצי שנה הבעיה החמירה - נדלקה נורה כתומה כלשהי, הרכב לסירוגין גמגמם בזמן נסיעה. לקחתי את הרכב לעשות טיפול במוסך שמתמחה באופל (לא מורשה הפעם), ועל הדרך לטפל בבעיה, הוחלט ע"י המוסך שיש בריחת אוויר ושצריך להחליף את מכסה השסתומים, גם כן בעלות לא קטנה. בערך חודש אחרי ההחלפה של המכסה, הרגשתי שהבעיה חוזרת לאט לאט והיום כבר כמעט בכל התנעה ראשונה כשהמנוע קר הטורים לא יציבים, הרכב נכבה, אני מניע שוב, הוא מגמגם מעט ונוסע לאחר מכן כרגיל. יש רעיונות מה יכולה להיות הבעיה? אני קצת מיואש מכל הסיפור ושוקל להשאיר את זה ככה, מצד שני חושש שהבעיה שוב תחמיר ואאלץ לחזור למוסך ולהוציא עוד כספים על בעיה ששוב לא בטוח שתיפתר. כמובן שאני גם הולך לחזור למוסך שביצע את ההחלפה של המכסה, אבל רוצה להגיע לשם עם קצת יותר ידע בנושא. תודה
 6. אם רצונך בעתיד להשתלב בתפקידי ניהול מוצר, אני יכול להמליץ לך לחפש משרות יותר בכיוון אנליטי כמו ניתוח נתונים, או מפתח BI. הניסיון במשרות התחלתיות יכול להיות קריטי, ואם בתפקיד סטודנט אתה הולך לעבוד יותר עם לקוחות, אז המשרות שתיהיה רלוונטי אליהן יותר בעתיד הן משרות שחלק גדול מהן הוא עבודה עם לקוחות. למשל, אם בתפקיד ההתלחתי שלך אתה תיהיה מנהל פרויקטים יותר מכוון לקוח, יהיה לך אחרי זה יותר קשה להשתלב במשרות ניהול פרויקטים של תוכנה במחלקות פיתוח. גילוי נאות - אני מהנדס תעו"נ שעוסק בניהול פרויקטים. בהרבה משרות לניהול מוצר שמתי לב שמחפשים מהנדס תעו"נ אבל עם ניסיון של אנליסט. כמובן שCSS עם ניסיון רלוונטי (יותר טכני, אולי תפקיד כחלק ממחלקת תמיכה) יכול גם להתאים לתפקיד עתידי במוצר, בניגוד לCSS שעובד כחלק ממחלקת מכירות כשהעבודה על המוצר פחות טכנית.
 7. מצטרף לבקשה, erez59, יצא לך אולי להתנסות? אם כל תוכל לתת חוות דעת?
 8. יש קצת רעש של חריקה כשעוברים על באמפרים, לא משהו שמפריע לי. אשאיר את זה ככה לבינתיים, תודה!
 9. היי שמתי לב שהגומי סביב הבולמים האחוריים ברכב שלי נראים גמורים, יש לזה השפעה (זקוק להחלפה) או שזה קוסמטי בלבד? הרכב שלי זה אופל קורסה 2012 תודה!
 10. לפי הספר רכב זה Dexos 1 לישראל, להבנתי זה תקן לשמנים תוצרת GM. האם זה באמת השמן שמשתמשים בו? אלו השניים שמצאתי, האם הם מתאימים? https://www.justmotor.co.il/product/שמן-מנוע-5w30-מקורי-gm-ליטר-dexos-1 https://www.otopoint.co.il/98245-שמן-מנוע/236727 נראה כמו סוג זמן לא נפוץ במיוחד.
 11. היי אני מחפש להבין איזה שמן הכי מתאים לרכב הזה - קורסה Enjoy 2012 מנוע 1.4(A14XER). מקריאה ברשת אני מבין שצריך להשתמש בסינטטי 5W-30 או 5W-40. אני רוצה להשתמש בשמן איכותי ושמעתי דברים טובים על Liqui Mol, מצאתי את השניים למטה, ידוע למישהו אם שניהם מתאימים ואם כן מי מהם עדיף? אם יש המלצות מתאימות יותר לרכב הזה אשמח לשמוע https://www.liquimoly.co.il/product/6319/ https://www.liquimoly.co.il/product/6321/ תודה
 12. היי התקנתי לאחרונה לבדי מערכת מולטימדיה שהזמנתי מAliexpress ומותאמת לרכב שלי. ההתקנה היתה פשוטה - חיבור אנטנת GPS וחיבור צמת החוטים מרוכזת לחיבור אחד, שהיתה מחוברת למערכת הישנה וכעת מחוברת לחדשה. הכל עובד פיקס כולל השליטה מההגה, אך יש שני דברים שמאוד מציקים לי: 1. אף אחד מהכפתורים שעל ההגה לא מסוגל כרגע לנתק או לענות לשיחה. אני נאלץ או לענות\לנתק מהפלאפון עצמו או ממסך המולטימדיה. 2. מעבר בין תחנות רדיו מההגה מאפשר רק הקפצה של תדרים. אין אפשרות לעבור בין התחנות השמורות ברדיו. מצאתי בהוראות הפעלה של המכשיר את ההסבר שלמטה. בפועל כשאני נכנס לפונקציה הזו שבמערכת, אף אחד מהכפתורים לא עושה כלום ואני רואה את הכותרת של הפונקציה + כפתורי הsave ו-reset. כפתור הresert לא עושה כלום ולא מגיב. אשמח לעזרה ממי שיכול, על המערכת מותקן Android 10 שנראה די סטנדרטי מלבד הגרסא שמותאמת לרכבים.
 13. מצאתי אתר עם שרטוטים ומקט"ים - catcarinfo, אבל אין בשרטוטים מידות של כל חלק לצערי. כן מצאתי אתר בוא מצוין לכל חלק לאיזה דגמים של רכבים הוא מתאים (ממש לפי מנוע) אפשרי לדעתכם להסתמך על זה? השם של האתר הוא cars245.
 14. היי אני מעוניין לעשות טיפול בעצמי לרכב - אופל קורסה 2012, מנוע (A14XER (100HP 1.4. אני מסייר באתרים בחו"ל כדי לעשות הזמנה ובכולם אני חווה את אותו מקרה שבוא אני בוחר את הדגם, מקבל רשימת חלקי חילוף שמתאימים לרכב מחברות שונות, אבל לכל סוג של פילטר יש מידות שונות. דוגמא לזה אפשר לראות באתר MickesGarage.com, אני מבצע חיפוש לשמן פילטר ומקבל כמה אפשרויות, ביניהם הפילטר של MANN והפילטר של BOSCH. לכל אחד מהם קוטר שונה, גובה שונה וכו'.... אני חושש שבטיפולים קודמים לא הכניסו חלפים הכי איכותיים ואני לא יודע אם כרגע מה שיש ברכב זה שיא ההתאמה. האם שניהם באמת אמורים להתאים? לפעמים הפערים הם מילמטרים ספורים. יש דרך לדעת מה המידה המתאימה בוודאות? ניסיתי ב
×
×
 • תוכן חדש...