Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת רכב לפני קניה

idom88

פוסטים מומלצים

אני עומד לפני קניה של CX30 2021 עם 9,000 ק"מ, מפנסיונר שנראה לי די אמין (גם וידאתי התאמה של שם וכתובת ברשיון).

פעם אחרונה שקניתי רכב הייתה לפני בערך 8 שנים, אז אשמח לכמה תזכורות/הבהרות:

1. מבחינת "ספר טיפולים" - מה שקיבלתי ממנו (לאחר שדיבר עם המוסך) הן קבלות נפרדות עבור הטיפולים השנתיים במוסך המרכזי, שבכל קבלה כתוב את הק"מ הנוכחי והק"מ בבדיקה האחרונה, כך אני יכול לראות שיש רצף ולא חסרה קבלה באמצע.
אבל האם אני מפספס כאן משהו מקיף יותר כדי לוודא שראיתי את כל הטיפולים?

2. דיברתי עם מכון בדיקה בו אני מתכוון לבדוק את הרכב, והם טעונים שהם מחברים למחשב לבדיקת תקלות.

הבנתי שיש כל מני סוגים של מחשבים, פשוטים ומורכבים יותר.

האם אפשר לסמוך עליהם מהבחינה הזאת או שכדאי ללכת למוסך מרכזי לבדיקה ספציפית של המחשב?

3. איזה דברים לא בודקים במכון שכדאי שאבדוק בעצמי?
עשיתי נסיעת מבחן כמובן, אבל האם הם גם עושים כזאת?

הם בודקים את כל הכפתורים (רדיו, חלונות, מיזוג, וכפתורים נוספים) או שזה עליי?

אשמח לכל טיפ נוסף

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכון בודקים הכל , כל עוד יש גם קבלות על טיפולים בנפרד והם מתאימות לתאריכים הכל טוב

תיקח לנסיעה ותראה שאין רעשים או דברים מוזרים בהתנהגות של הרכב 

אתה יכול להעלות את הבדיקה לכאן ונעזור לפענח אותה 

עריכה אחרונה על ידי nissan1211
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, nissan1211 כתב:

במכון בודקים הכל , כל עוד יש גם קבלות על טיפולים בנפרד והם מתאימות לתאריכים הכל טוב

תיקח לנסיעה ותראה שאין רעשים או דברים מוזרים בהתנהגות של הרכב 

אתה יכול להעלות את הבדיקה לכאן ונעזור לפענח אותה 

תודה

מה לגבי מחשב הרכב? הבנתי שיש כל מיני סוגים של סורקי מחשב ולמוסך המרכזי יהיה את ההכי "משוכלל", כך שבמכון בדיקה יכולים לפספס דברים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, idom88 כתב:

תודה

מה לגבי מחשב הרכב? הבנתי שיש כל מיני סוגים של סורקי מחשב ולמוסך המרכזי יהיה את ההכי "משוכלל", כך שבמכון בדיקה יכולים לפספס דברים 

יש גם למכון סורק טוב 

אבל זה לא כזה יעיל כי בלי נורת מנוע דולקת אין יותר מדי מה לסרוק ולבדוק את המחשב 

הוא מראה רק קודים מינוריים או מהעבר , במקרה של מאזדה לרוב אין הרבה קודים אם בכלל במיוחד כשהרכב חדש . מה גם שכשכן יש זה דברים כמו לחץ אוויר בצמיגים ושטויות כאלה. אין מה לדאוג 

ברכב עם קמ ושנה כזאת אתה צריך לשים לב בעיקר להחלפות שמן ושאכן השמן במצב טוב , מצבר , צמיגים ופחחות יותר מאשר תקלות מנוע מהותיות, והמכון ירשום לך את כל מה שלא תוכל לבדוק בעצמך 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...