Jump to content

מה רע בשביט?

 • פרסום הודעות

  718
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות מה רע בשביט?

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)
 • תאריך לידה 08/11/1985

Personal Information

 • מיקום
  באר שבע

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. היי לכולם. אני שביט, בן 34 וחצי מאיזור הדרום. אתחיל מהסוף: אני מחפש הזדמנות. בקצרה עליי: בשנת 2014-15 למדתי במכינה להנדסה בסמי שמעון בב״ש, ב2015-2017 למדתי לתואר בהנדסת חשמל שלצערי עזבתי באמצע. עזבתי מסיבה מאד פשוטה: אי יכולת להתפרנס בכבוד כמשפחה במשרת סטודנט. לכן מצאתי עבודה, אני כיום טכנאי שטח בחברת מחשוב גדולה, אבל אני לא שלם עם מה שאני רואה בעתיד. בתחילת השנה ביררתי לגבי חזרה למעגל הלימודים וקיבלתי הצעה שקשה לסרב לה. יתרת לימודים של כשנתיים וחצי עד 3 וחצי שנים תמורת כך שעד סוף שנה״ל, אחזור ללמוד. לא חשוב באיזה פקולטה, העיקר לחזור ללמוד. במהלך החודשים האחרונים שלחתי קורות חיים לכל משרה רלוונטית. לצערי לא קיבלתי פניות בחזרה. ופה הגעתי לסוף: אני מחפש הזדמנות. אני מחפש את המקום שיתן לי את ההזדמנות לכלכל את משפחתי בכבוד ולצאת ללמוד בראש שקט. אין לי בעיה של גאוגרפיה. לגבי הכישורים שלי, אני יודע לעשות (כמעט) הכל. דברו איתי, תאתגרו אותי, אני מוכן ללמוד (כמעט) הכל. מה שלא: פיזית (ברך דפוקה), מוקדים, מכירות, סליחה אבל שבעתי מזה. אם מישהו רואה במשהו שכתבתי אפילו חריר קטן לעזרה, אני אשמח לפניה אישית בכל מדיה שתבחרו: טלפון: אפס חמישים, שבע שבע שבע שבע ארבע חמש שש. אימייל: shavitbk ג׳ימייל קום. אשלח לכם קו״ח בחדווה. תודה, המון תודה!
 2. שלחתי לך 2 הודעות פרטיות. השניה הכי רלוונטית
 3. צפרא טבא ידידיי. אני מחפש מאן דהוא שיש לו 80 נקודות פלייקראד לעזור לחבר. עלות הכרטיס לפני ההנחה היא 390 ואחרי ההנחה היא 310! אפשר לפנות אליי בהודעה פרטית, מייל ל:shavitbk בג'ימייל או אפילו לסלולרי אפס חמישים, שבע שבע שבע שבע - ארבע חמש שש. תבוא עליכם הברכה! תודה
 4. כך או כך, עדיף לעבוד תמיד מ"בחוץ". ממליץ על strelec.
 5. kenwood הבריטי וkitchenaid האמריקאית הן די מתחרות. הייתי מת לדעת מה קנית לאשתך...
 6. בדרך כלל, לא יוצקים פסי האטה על סמך בקשה של מספר קטן של תושבים. המקובל הוא להחתים 90% מדיירי הרחוב או לפנות לועד השכונה אם קיים. ולגשת פיזית למדור/מחלקת תחבורה/תנועה ולמסור את המסמך החתום. אני רק אומר, עלות של כל פס האטה היא סביבות ה15K כאשר רק כ1000 ש"ח משם זה באמת העלות של האספלט. חצי מזה הולך לאוכלי חינם והחצי השני על "עבודה".
 7. תוצרת גרמניה? הפסנתר מצדיק השקעה. תוצרת צ'כיה? תמתין לל"ג בעומר.
 8. *תעשי מכונה מתוצרת איטליה במקרה?
 9. נתקלתי בברנש בקניון קריית גת באחד מהימים, אמר לא סגרו טוב את הבורג של הקארטר. אמרתי לו שיסע מהר למוסך כדי שיסגרו לו כי אני לא רואה 9 ליטר שמן על הכביש. הוצאתי מה שהייתי צריך מהאוטו שלי ואחרי שקלטתי אותו ניגש לאיזו מישהי באתי להזהיר אותה אבל קלטתי את החריפות שלה שהיא אומרת לו שמי שמסתובב עם מרצדס מסתובב גם עם כספת בגרב ושהוא מוזמן להתנדף לה מהעיניים. חזרתי אחרי כ4 דקות והברנש כבר לא היה שם. כנראה לצערי עשה את היומית וברח.
 10. היי. נפלו לי רייבאן מדגם rb8301 ונשברה עדשה אחת. אז זהו שזו כבר פעם שלישית!! שאני מחליף להן עדשות. אני כבר רוצה להסב אותן לראיה. האם אתם מכירים מעבדה (חוץ מסגם) שעושה עדשות לפי מרשם וגם לפי מידה לאיזה מסגרת שאני מספק? על הדרך גם ליישר את המסגרת. עדיפות לדרום אבל אין בעיה עם המרכז. תודה, שביט
 11. אז זהו. מחקתי הכל מהרוט והעלתי מחדש, הכל עולה פיקס. עכשיו רק לרכוש דומיין ולשדך. הבעיה היא תיבת מייל וזהו.
 12. כל האתר שלו שוקל 25 מגה. הכל. העלתי את כולו לfreewha.com. קיבלתי כתובת, הכל טוב. אבל הוא לא מעלה הכל כמו שצריך.
 13. היי. בקיצור, הוא היה חי בארה״ב ואני כמו אהבל אמרתי לו שאעזור לו עם האתר שלו. ניסיתי לקרוא קצת מה עושים ואיך עושים, לא הצלחתי להבין דבר. הורדתי את האתר שלו בשלמותו מההוסטינג שלו בארה״ב, הספק שלו כבר הוריד את האתר. כל free hosting שאני מחפש לא נותן לי אפשרות של להעלות אתר בשלמותו ושרק לעשות פאבליש לאינדקס. בקיצור המצב היום, אני חייב להעלות את האתר שלו + לרכוש עבורו דומיין ולשדך. ככה הוא ירד מהחיים שלי ואוכל לחזור לחייך. תודה למי שיעזור וגם למי שקרא ותומך נפשית.
 14. איזה ויכוח מטומטם. אגע בעניין לשמו השרשור קיים: כן, ממליץ בחום לעברת. יש המון שמות שנשמעים ונראים טוב גם בעברית וגם לדוברי שפות אחרות.
×
×
 • Create New...