Jump to content

מה רע בשביט?

 • הודעות

  725
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  באר שבע

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של מה רע בשביט?

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

9

מוניטין

 1. המתווכים במדינת ישראל מאד רווחיים. אם הוא כל כך דלוק על באר שבע, שיבוא לחיות פה חודש חודשיים (לא חסרים סיבלוטים בחודשי הקיץ) דירת 3 חדרים זה הבר מינימום של דירה, רוב הפרוייקטים החדשים (ליקית, טאץ׳ וכן הלאה) מדברים על מינימום של 4 חדרים. סד״ג של 1.2 מיליון ל4 חדרים על הנייר בפרוייקטים שיסתיימו ב5-7 שנים הקרובות כשהצפי הוא 1.6-1.8 מיליון עם קבלת המפתח. קודם שיבין מה הוא רוצה, לחיות פה או להשקיע. גם סבירות נמוכה היא סבירות.
 2. חמי מטופל מזה כ4 שנים בסורוקה, עשה מגוון טיפולים, האחרון שבהם היה בתה״ש טיפול car t שלא צלח כי חזר. באהבה אני אומר, לא לסמוך על כלום.
 3. מהממת! ראיתי אותך/אותה/אתכם בצומת נתיבות לפני שבועיים או חודש. באמת שפשתי את עיניי להבין אם אני רואה מיאטה אספנות. בהחלט מיוחדת!
 4. תיקח לכמוני, חסרי חברים.
 5. כמה אתה לוקח לשעה?
 6. מנועי טורבו שודכו לdsg7 מטיפוס dq200. מנועים אטמוספרים שודכו לdsg7 מטיפוס 0am. יש הפרש מחירים כתלות בגיר ובקלות החלפה. בכל מקרה, קליברציה תקינה היא ערובה לחיי גיר ארוכים.
 7. קראתי את הרוב, סחתיין!!! על תרבות הדיון, הבעת דעה בצורה מכובדת, שאפו. **זוהי דעתי בלבד** בלי קשר לשמרנות, אני בצד שחושב שהדיון מין/מגדר הוא טרנד שיחלוף בעוד 10-20 שנה. נכון, מין כבר אינו גזרת גורל וניתן לשנות את מה שרוצים מתי שרוצים. אני אקביל את העניין לצריכת נוגדי דיכאון מסוגי SxRI למיניהם. לפני 20 שנה זה היה רק ל"לא יציבים נפשית" והיום זה פחות או יותר כמו טיקטק. (מחקרים מציגים תמונה של פי בערך 1000 צריכה לעומת סוף שנות ה90). היום רוב ההגדרות המנטליות הן נורא נזילות כי אנחנו כאילו חיים בעידן של מודעות. בפועל זה לא נכון כי המספרים אינם משקרים. ילדים עדיין יתאבדו באותם מספרים (ואפילו יותר) כי אנחנו נותנים להם להיות יותר מודעים. אני מאמין בידע, אבל מאמין שיש להתרכז במה שחשוב באמת! ולא בטפל. ילד שחושב שהוא ילדה זה טפל. עד גיל 18-25, הזהות המינית היא טפלה. אני רוב חיי הייתי שמן, תאמינו לי שעדיף להיות עם זהות מינית שגויה ולא ילד שמן בשכונה/בי"ס/סביבה שאני חייתי בה.
 8. אין צורך להחזיר לחנות ולא כלום. זה ידוע בלנובו שהמקלדת שם מקודדת למערכת ההפעלה. תיצור דיסק און קי חדש בעזרת rufus ותבחר שם שיעלה בgpt. תחפש בביוס את ההגדרה של הsecure boot ותעשה לה disable כי זה חסר משמעות. בהצלחה. תעדכן.
 9. התלבלבתי והן מסכים מסוג לד ולא ccfl ולכן, פתוח לכל הצעה שהיא הקפצה אחרונה לפני גריטה.
 10. אצלי בbfg זה היה קיל סוויץ׳ והיה לה פוש-פול לברידג׳ או נק.
 11. אני אעצור את כל המתלהבים פה לרגע, הספק כוח של מחשבי דל הוא דזיגנייטד. כל כרטיס מסך שתצטרכו לו חיבור ספק, לא יתאים. אין אפשרות להחליף ואין אפשרות לבצע התאמות. כיוון ואין באמת כרטיסי מסך חזקים לגיימינג שמתאימים ליישום הנ״ל, הייתי מציע לפות״ש לרכוש מחשב גיימינג ייעודי. הדל הוא מצוין ואמין מאד. אפילו אפשר לשים לו כרטיס מסך קוואדרו 620 והוא ימדל ברמה מאד גבוהה. לגיימינג הוא לא מתאים. נקודה.
 12. כמות ה״נאורות״ שהולכת פה. זה משהו! אתם גם בטח מאלה שמתווכחים למה זה בטיחותי להפגין באויר הפתוח בניגוד פשוט ל... לשבת בבית. איף. פשוט איף.
 13. אהלן. יש לי 2 טלויזיות 32״ lcd ccfl רגילות לא סמארט. עם שלטים. אין צריבות או עניינים כאלה. אני צריך תמי 4 תקין. זה הכל. בגדול מתקיים בבאר שבע. מגיע למרכז מידי פעם. דברו איתי. אפשר טלפון, אפשר וואטסאפ. אפס חמישים, ארבע פעמים שבע, ואז ארבע חמש שש. רב תודות ותחי היעילות!
×
×
 • תוכן חדש...