Jump to content

מה רע בשביט?

 • פרסום הודעות

  719
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי מה רע בשביט?

 1. צחקתי על אמת! בטוח יש איזשהו אתר קינקי כמו 2girls1billionyeast או משהו בסגנון.
 2. בניגוד לחששות של 90 אחוז מבני האדם, שמרים הם יצורים ידידותיים שקיימים בכל מקום, החל מהאויר שאנחנו נושמים עד האוזניים של הכלבים שלכם. ספציפית לגבי השאלה של פותחת השרשור, אין שום חשש להשאיר בצק להתפחה בחוץ. הכנה של באגט צרפתי (בשיטה מסורתית, ידנית כמובן) כוללת התפחה והחמצה ראשונית של 12-24 שעות. לכן, אין חשש. הבדלים של בצק צעיר לעומת בצק בוגר הם בטעם כמובן, בצק צעיר הוא יותר בצקי ומתוק מאשר בצק בוגר שהאופי שלו הוא יותר אוורירי וחמצמץ. באופן אישי, אני מעדיף התפחה ראשונה של 2-4 שעות בחוץ כתלות במזג האויר ולתת לשמרים לאכול טוב את הסוכר. התפחה שניה של שעה-שעתיים ולתנור.
 3. לא טוני רובינס ולא אשך מלוח, הכל זה פסיכולוגיה בשקל. זה מנטורינג. רוצה להרוויח הרבה כסף? לך ללמוד! (ולא, לא מדעי הרוח)
 4. אהלן. אני מניח שזה דגם אמריקאי מיבוא אישי, קוד מנוע bgp. תבדוק אם ביד הקודמת עשו ראש מנוע או טיפלו במנוע בדרך כלשהי.
 5. כנראה לא ביקרתם שם אחרי ג׳ירו דאיטליה. עשו שם עבודה טובה!
 6. סוף העולם מתדפק בדלת. לא ממש אכפת לי מה חושבים עליי. סגול שולתתתת!!11
 7. נובע אני מתכוון שהדיו נוזלי. הציפורן זה אחת מהצורות של הנביעה. העט המודרני של פיילוט v5 הוא עט נובע לכל דבר ועניין. עריכה: סליחה - היברידי. יש לו כדורית צפה בקצה שמאפיין עט כדורי אך הדיו נוזלי ושיטת ההזנה היא נימית כמו בעט נובע. טוב, לא נמשיך. אגב, גם אצלי הסגול שולט בכל מה שהייתי כותב. קטע שכזה.
 8. אהלן, בביתי תנור דה דיטריך דגם שקר כלשהו doe705xj שמסתבר שזה בכלל סאוטר או פלטפורמה זהה ליצרן אירופאי ובוא שים מדבקה של מה שבא לך. הגומיה כבר בסוף חייה. מבירור קצר, מספר החלק הוא 74X2460 והוא עולה הון! מצאתי ב269 ש״ח והכי זול הוא ב189 שקלים בלי דמי משלוח. מישהו מכיר טכנאי תנורים או חנות חלפים זולה ככל הניתן. התנור הוא של בעלת הבית ולא שלי ולכן מבקש פיתרון זול. תודה, מועדים לשמחה ורק בריאות!
 9. אל תגזימו. זה רק שטח אש.
 10. עט כדורי לעומת נובע זה עניין של טעם. עט כדורי הוא יותר אמין ולרוב הרב פעמיים כמו הפרקר הם יכולים להישאר איתך שנים על גבי. רק תחליף מילוי (מקורי כמובן). אני באופן אישי מעדיף נובע ומשתמש בפיילוט 0.4 או 0.5 לעבודה יומיומית וגם כשהייתי סטודנט הייתי מחליף אותם בתדירות מאד גבוהה. אחת לחודשיים בערך. למבחנים ״מיוחדים״ הייתי משתמש בעט נובע ״נוצה״ שרכשתי באלי אקספרס תמורת כ10 דולר עם 10 מילויים. איבדתי אותו עם הלימודים במכללה לפני שנתיים לצערי.
 11. היי לכולם. אני שביט, בן 34 וחצי מאיזור הדרום. אתחיל מהסוף: אני מחפש הזדמנות. בקצרה עליי: בשנת 2014-15 למדתי במכינה להנדסה בסמי שמעון בב״ש, ב2015-2017 למדתי לתואר בהנדסת חשמל שלצערי עזבתי באמצע. עזבתי מסיבה מאד פשוטה: אי יכולת להתפרנס בכבוד כמשפחה במשרת סטודנט. לכן מצאתי עבודה, אני כיום טכנאי שטח בחברת מחשוב גדולה, אבל אני לא שלם עם מה שאני רואה בעתיד. בתחילת השנה ביררתי לגבי חזרה למעגל הלימודים וקיבלתי הצעה שקשה לסרב לה. יתרת לימודים של כשנתיים וחצי עד 3 וחצי שנים תמורת כך שעד סוף שנה״ל, אחזור ללמוד. לא חשוב באיזה פקולטה, העיקר לחזור ללמוד. במהלך החודשים האחרונים שלחתי קורות חיים לכל משרה רלוונטית. לצערי לא קיבלתי פניות בחזרה. ופה הגעתי לסוף: אני מחפש הזדמנות. אני מחפש את המקום שיתן לי את ההזדמנות לכלכל את משפחתי בכבוד ולצאת ללמוד בראש שקט. אין לי בעיה של גאוגרפיה. לגבי הכישורים שלי, אני יודע לעשות (כמעט) הכל. דברו איתי, תאתגרו אותי, אני מוכן ללמוד (כמעט) הכל. מה שלא: פיזית (ברך דפוקה), מוקדים, מכירות, סליחה אבל שבעתי מזה. אם מישהו רואה במשהו שכתבתי אפילו חריר קטן לעזרה, אני אשמח לפניה אישית בכל מדיה שתבחרו: טלפון: אפס חמישים, שבע שבע שבע שבע ארבע חמש שש. אימייל: shavitbk ג׳ימייל קום. אשלח לכם קו״ח בחדווה. תודה, המון תודה!
 12. שלחתי לך 2 הודעות פרטיות. השניה הכי רלוונטית
 13. צפרא טבא ידידיי. אני מחפש מאן דהוא שיש לו 80 נקודות פלייקראד לעזור לחבר. עלות הכרטיס לפני ההנחה היא 390 ואחרי ההנחה היא 310! אפשר לפנות אליי בהודעה פרטית, מייל ל:shavitbk בג'ימייל או אפילו לסלולרי אפס חמישים, שבע שבע שבע שבע - ארבע חמש שש. תבוא עליכם הברכה! תודה
 14. כך או כך, עדיף לעבוד תמיד מ"בחוץ". ממליץ על strelec.
 15. kenwood הבריטי וkitchenaid האמריקאית הן די מתחרות. הייתי מת לדעת מה קנית לאשתך...
 16. בדרך כלל, לא יוצקים פסי האטה על סמך בקשה של מספר קטן של תושבים. המקובל הוא להחתים 90% מדיירי הרחוב או לפנות לועד השכונה אם קיים. ולגשת פיזית למדור/מחלקת תחבורה/תנועה ולמסור את המסמך החתום. אני רק אומר, עלות של כל פס האטה היא סביבות ה15K כאשר רק כ1000 ש"ח משם זה באמת העלות של האספלט. חצי מזה הולך לאוכלי חינם והחצי השני על "עבודה".
 17. תוצרת גרמניה? הפסנתר מצדיק השקעה. תוצרת צ'כיה? תמתין לל"ג בעומר.
 18. *תעשי מכונה מתוצרת איטליה במקרה?
 19. נתקלתי בברנש בקניון קריית גת באחד מהימים, אמר לא סגרו טוב את הבורג של הקארטר. אמרתי לו שיסע מהר למוסך כדי שיסגרו לו כי אני לא רואה 9 ליטר שמן על הכביש. הוצאתי מה שהייתי צריך מהאוטו שלי ואחרי שקלטתי אותו ניגש לאיזו מישהי באתי להזהיר אותה אבל קלטתי את החריפות שלה שהיא אומרת לו שמי שמסתובב עם מרצדס מסתובב גם עם כספת בגרב ושהוא מוזמן להתנדף לה מהעיניים. חזרתי אחרי כ4 דקות והברנש כבר לא היה שם. כנראה לצערי עשה את היומית וברח.
 20. היי. נפלו לי רייבאן מדגם rb8301 ונשברה עדשה אחת. אז זהו שזו כבר פעם שלישית!! שאני מחליף להן עדשות. אני כבר רוצה להסב אותן לראיה. האם אתם מכירים מעבדה (חוץ מסגם) שעושה עדשות לפי מרשם וגם לפי מידה לאיזה מסגרת שאני מספק? על הדרך גם ליישר את המסגרת. עדיפות לדרום אבל אין בעיה עם המרכז. תודה, שביט
 21. אז זהו. מחקתי הכל מהרוט והעלתי מחדש, הכל עולה פיקס. עכשיו רק לרכוש דומיין ולשדך. הבעיה היא תיבת מייל וזהו.
 22. כל האתר שלו שוקל 25 מגה. הכל. העלתי את כולו לfreewha.com. קיבלתי כתובת, הכל טוב. אבל הוא לא מעלה הכל כמו שצריך.
 23. היי. בקיצור, הוא היה חי בארה״ב ואני כמו אהבל אמרתי לו שאעזור לו עם האתר שלו. ניסיתי לקרוא קצת מה עושים ואיך עושים, לא הצלחתי להבין דבר. הורדתי את האתר שלו בשלמותו מההוסטינג שלו בארה״ב, הספק שלו כבר הוריד את האתר. כל free hosting שאני מחפש לא נותן לי אפשרות של להעלות אתר בשלמותו ושרק לעשות פאבליש לאינדקס. בקיצור המצב היום, אני חייב להעלות את האתר שלו + לרכוש עבורו דומיין ולשדך. ככה הוא ירד מהחיים שלי ואוכל לחזור לחייך. תודה למי שיעזור וגם למי שקרא ותומך נפשית.
×
×
 • Create New...