Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

גם טראמפ וגם באנון הם די אמידים (שלא לומר מאוד), אז לטעון שהם "שונאים עשירים" או משחקים על הקלף הזה?

באנון?!

לחלוטין.

זה כמו AOC עם סט אחר של הגדרות.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, falou כתב:

ישר כתבתי לביצפר שיימצאו שיעור חלופי, כי זה היא תלמד בחטיבה

שמע, להגיד לילדים שהם יכולים לקום בבוקר ולהחליט מה המגדר שבא להם להיות באותו יום זה דפוק לגמרי. גם לילדים בחטיבה. 

זה לא משחק שבוחרים דמויות...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקליפורניה, גניבה מתחת לסכום מסויים (לזכרוני $950) המשטרה לא באה ולא מעמידים לדין.

לשומרים אסור לדעת בגנבים.

התוצאה:

https://www.instagram.com/p/Cv3_TrRPMgh/

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, SlowRide כתב:

שמע, להגיד לילדים שהם יכולים לקום בבוקר ולהחליט מה המגדר שבא להם להיות באותו יום זה דפוק לגמרי. גם לילדים בחטיבה. 

זה לא משחק שבוחרים דמויות

אני לא יודע מה נכלל בלימודי 'מגדר' בחטיבה, אבל אני יודע שאין שיעור אחד בביולוגיה של המגדר באונ' ת"א... 

באותה מידה יכלו לאמר שהולכים ללמד אותה להיות יהודיה. על גופתם... 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדיוק בגלל דברים כאלה נהיינו חילונים. אז עכשיו במקום לדחוף לילדים הדתה הולכים לדחוף להם את השיט הזה. מה יהיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, gadik6 כתב:

5. ובעיקר כי זה פוגע בנשים אמיתיות - מדהים איך הפמיניזם המערבי זנח את רעיון הסרת "דיכוי" הנשים וקידום שוויון מגדרי לטובת קידום זכויות הטראנסים.

לא רק שטראנסים משתתפים עכשיו בתחרויות שחייה, הרמת משקולות, ריצה ועוד (כשברור שיש להם יתרון פיזיולוגי על פני נשים), הם אפילו זוכים בתחרויות יופי לנשים (מוזמן לגגל את מיס הולנד 2023). וואט דה פאק?   נעזוב את ההזייה של עצם הרעיון לתת לגבר להתמודד בתחרות יופי של נשים. כשמסתכלים על הפנים של מיס הולנד 2023 מבינים שהבחירה בה למקום הראשון הייתה אך ורק בגלל היותה טראנס, אולי כדי להראות עד כמה הם פתוחים ומתקדמים שם.

Caitlyn Jenner Glamour Women of the Year Acceptance Speech (people.com)

תוך שנה זכה בתואר אשת השנה.

לקחו גבר ואמרו לו "אתה יותר טוב מכל שאר הנשים". היידה פמיניזם.

מי שלא מבין כמה זה דפוק ופוגע בנשים פי כמה מאשר עוד אמירה מטומטמת של טראמפ חי מתחת לסלע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

בדיוק בגלל דברים כאלה נהיינו חילונים. אז עכשיו במקום לדחוף לילדים הדתה הולכים לדחוף להם את השיט הזה. מה יהיה?

ועל זה נאמר "רצינו לגדל דור של אפיקורסים, ויצא לנו דור של עמי ארצות". 

ישנה מחלוקת לגבי המקור:  https://he.wikipedia.org/wiki/שיחה%3Aיעקב_חזן

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, David32 כתב:

אז אני כן, הגבולות שיש לי עם חברי הגברים שונים לגמרי מהגבולות עם הנשים

אני אנחש שאין לך נשים חברות ושהבעיה שלך היא לא גבולות בין גברים לנשים, אלא בין חבר למכר, ושאצלך יש חפיפה בין ההגדרה הזו למגדר.

אם היתה לך מערכת יחסים חברית אמיתי עם אישה, כמו שיש לך עם חבריך הגברים, זו לא היתה בעיה. האם אי פעם היתה לך כזו? האם אתה רואה איך יכולה להיות אחת כזו בעתיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

Caitlyn Jenner Glamour Women of the Year Acceptance Speech (people.com)

תוך שנה זכה בתואר אשת השנה.

לקחו גבר ואמרו לו "אתה יותר טוב מכל שאר הנשים". היידה פמיניזם.

מי שלא מבין כמה זה דפוק ופוגע בנשים פי כמה מאשר עוד אמירה מטומטמת של טראמפ חי מתחת לסלע.

קטלין ג׳נר היא רפובליקנית שמתנגדת נחרצות לתרבות ה-woke

התואר הזה לא אומר כלום, הוא עניין של פופ.

בניגוד לתחרויות שחייה, למשל, או במקרה של ניתוח ילדים לשינוי מין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Be roo כתב:

אני אנחש שאין לך נשים חברות ושהבעיה שלך היא לא גבולות בין גברים לנשים

אני לא כול כך מבין מאיפה זה מגיע.

גם לא ההשוואה של פאלו לרוסיות, או גוסר עם הקללות.

יותר מזה, נתתי דוגמא קונקרטית להקנטה חברים שהייתי אומר לגבר אבל לא לאישה.

מכר לא מקניטים לדוגמא, לא משנה מה המין שלו.

לפני 31 דקות, Be roo כתב:

האם אי פעם היתה לך כזו?

כן, ברור. שגם כללו שיחות ושיתופים על יחסים אינטימיים, ועדיין לא הייתי קורא לה שרמוטה בצחוק.

אבל באמת, למה ללכת כזה רחוק, אני בא לחבר שהשמין ומעיר לו על זה, ובחיים לא אבוא לחברה שהשמינה ואגיד משהו על זה. לא יודע, זה ברור לי מעליו. כמו שלא אגיד למישהי שהיום היא נראת זקנה. הגבולות שונים. לא אשאל אישה כמה היא שוקלת וגבר כן.

אולי זה כי ככה חונכתי, ואתם עם חינוך אחר, לא יודע, למרות שכן חונכתי לשיוויון בין המינים, אבל לא בהכול. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, David32 כתב:

אני לא כול כך מבין מאיפה זה מגיע.

זו היתה תחושה.

לפני 9 דקות, David32 כתב:

הגבולות שונים. לא אשאל אישה כמה היא שוקלת וגבר כן.

אולי זה כי ככה חונכתי, ואתם עם חינוך אחר, לא יודע, למרות שכן חונכתי לשיוויון בין המינים, אבל לא בהכול. 

וזה ההסבר האלטרנטיבי. משום מה אתה חושב שכל חבריך הגברים לא רגישים להערות לגבי המשקל שלהם והנשים כן. זו תפיסה רווחת, אבל כיום אין סיבה להניח שהיא נכונה. רק לנשים אכפת מהמראה שלהן? רק להן קשה להוריד במשקל ולא נעים להתסכל במראה?

מן הסתם, אם חבר היה מעיר לך שזה לא נעים לו, היית  מפסיק. אז למה לא לנהוג באותה צורה עם חבר טרנסג'נדר? 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהם רגישים. אבל, הם גברים.

לפני 4 דקות, Be roo כתב:

מן הסתם, אם חבר היה מעיר לך שזה לא נעים לו, היית  מפסיק.

והנה הוכחה שאת אישה, וגדלת כאישה. אני מתנצל, באמת, אבל זה לא ככה. יותר מזה, אם בחבורה מישהו היה מתבכיין שצוחקים עליו שהוא שמן, היו צוחקים עליו עוד יותר על זה. אולי זה לא ככה עם הדור הצעיר עכשיו - לא יודע, לא מכיר.

זה גם חלק מהקטע שטראנס שיחליף את מינו/ה לא יהיה אף פעם כמו אדם מהמין שאליו עבר/ה. חוויות שונות שעברו בחיים שמשותפות לרוב האינדיבידואלים מאותו המין.

• אהבתי 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Be roo כתב:

אני אנחש שאין לך נשים חברות ושהבעיה שלך היא לא גבולות בין גברים לנשים, אלא בין חבר למכר, ושאצלך יש חפיפה בין ההגדרה הזו למגדר.

אם היתה לך מערכת יחסים חברית אמיתי עם אישה, כמו שיש לך עם חבריך הגברים, זו לא היתה בעיה. האם אי פעם היתה לך כזו? האם אתה רואה איך יכולה להיות אחת כזו בעתיד?

מה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 42 דקות, David32 כתב:

גם חלק מהקטע שטראנס שיחליף את מינו/ה לא יהיה אף פעם כמו אדם מהמין שאליו עבר/ה. חוויות שונות שעברו בחיים שמשותפות לרוב האינדיבידואלים מאותו המין

מעבר לזה, נכון ליכולות של הרפואה כיום, לא ניתן להחליף מין. זה בלתי אפשרי.

ביולוגית טראנסים ישארו במין שבו נולדו לא משנה כמה ניתוחים יבצעו. 

אין לי מושג כמה זה נכון אבל שמעתי שיש מקומות בארה"ב שאסור להגיד בהם כזה דבר כי זה סוג של הייט ספיצ'.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

ברור שהם רגישים. אבל, הם גברים.

והנה הוכחה שאת אישה, וגדלת כאישה. אני מתנצל, באמת, אבל זה לא ככה. יותר מזה, אם בחבורה מישהו היה מתבכיין שצוחקים עליו שהוא שמן, היו צוחקים עליו עוד יותר על זה. אולי זה לא ככה עם הדור הצעיר עכשיו - לא יודע, לא מכיר.

זה גם חלק מהקטע שטראנס שיחליף את מינו/ה לא יהיה אף פעם כמו אדם מהמין שאליו עבר/ה. חוויות שונות שעברו בחיים שמשותפות לרוב האינדיבידואלים מאותו המין.

בתור אחד שנלחם במשקל שלו כל החיים (כרגע יותר בהצלחה, היו תקופות שפחות), זה בהחלט היה מעליב אם ״חבר״ היה צוחק על המשקל שלי. הוא גם היה מפסיק להיות חבר. 

מצד שני, אם חבר היה בא ואומר בדאגה ״תשמע, די עלית במשקל בזמן האחרון. קרה משהו?״ זה היה מתקבל בצורה אחרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...