Jump to content

itamarg

 • הודעות

  8,012
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

72 נייטרלי

3 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  במרדף אחרי אוטובוסים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. חסרות מכוניות בשוק שאתה מתעקש על רכב שטחנו אותו בכל כך הרבה קילומטרים ועוד בליסינג?. שמי יודע איך נהגו עליו ואיך טיפלו בו?.
 2. ההלוואות האלו מפתות, אבל זו מלכודת. עדיף לקחת הלוואה מהבנק ולרכוש רכב יד 2, שכבר חטף את ירידת הערך הגדולה שלו. תוכל לחפש מטרייד יבואן כמו אוטוסנטר/לובינסקי טרייד/קראסו טרייד רכבים יד 1 פרטי עם ק"מ נמוך, וגם תקבל אחריות.
 3. אני נוסע המון, כ 100 ק"מ ליום ובחרתי בהונדה ג'אז. סופר חסכונית, בטיחותית מאוד (ציון גבוה במבחני הריסוק האמריקאי והאירופאי+בלימה אוטונומית) אמינה מאוד, מרווחת מאוד, ביטוח זול. חיסרון- מנוע קצת חלש, אבל זה לא נורא הוא עושה את העבודה. תבדקו ברשת אוטוסנטר הטרייד אין הרשמי של הונדה.
 4. דבר אחד אני יכול להגיד לך בוודאות: אל תאמין ל 99% מהסוכנים. גם אם תביא להם 500 אלף שקל יגידו לך שזה לא מספיק כסף, וינסו לדחוף לך את הנבלה הראשונה שעולה להם למסך מסיבה פשוטה: ככה שהסוכן סוגר עבורך עסקה גרועה יותר (דהיינו רכב עם קצה שלדה / ק"מ גבוה/לא מבוקש) ככה הבונוס שהוא מקבל גבוה יותר!. ובלי קשר אני ממליץ שתיגש לטרייד של היבואנים הרשמיים ולא לליסינג. שם הסיכוי למצוא יד 1 פרטית עם ק"מ נמוך גבוה בהרבה, וגם הליסינג לפעמים מוכרים את המכוניות בכמעט מחיר מחירון ואפילו יותר. כמובן שזה תלוי בסוכן וביכולת המיקוח שלך. יכול להיות שב 2 סניפים שונים תקבל על אותו רכב בדיוק מחיר שונה לחלוטין.
 5. אני לא יודע היכן אתה גר, אבל כל הארץ כבר פקקים. גם בבאר שבע, גם באשדוד, גם באזור קריית מלאכי שזו עיר ממש ממש קטנה, יש פקקים מטורפים במיוחד בצומת קסטינה. אז זה כבר לא משנה, תקנה רכב שמור ומטופל עם תיעוד טיפולים. זה יותר חשוב מהכל .
 6. פראיירים לא מתים, רק מתחלפים. כולה יונאי קיה. לא איזה רכב ספורט נדיר. רק מזכיר שיש תביעה ייצוגית נגדם בנוגע לצריכת הדלק של הפיקנטו. אבל זו דעתי. שהעדר הישראלי יעשה מה שהוא רוצה.
 7. מי ישמע איזו מציאה....כאילו זה רכב נטול תקלות. כולה יונדאי, לא איזה רכב נדיר. שאני חיפשתי ג'אז כולם ביקשו מעל המחירון, בסוף מצאתי אחת יד ראשונה בת 3 עם 35000 ק"מ מטופלת בחברה, פרטית וקניתי קצת מתחת המחירון. אז הסבלנות משתלמת.
 8. itamarg

  רכב שני עד 60k~

  הונדה ג'אז מסוף 2015 ומעלה. ועזוב אותך מליסינג. בטיחותית מאוד, הרבה יותר מהפיקנטו ומהסוויפט, וגם חסכונית יותר. מרווחת. ביטוח זול. מבוקשת. בקיצור אחלה אוטו.
 9. אני בעד לקנות במה שיש לך בלי הלוואה. או אם אין ברירה לקחת הלוואה ממש קטנה ולרכוש רכב ידני קטן בן 4 כמו פיג'ו 208 ידנית.
 10. כי לא תמיד הצביעה המקומית מחזיקה מעמד כמו הצביעה במפעל והיא לא תמיד איכותית כמו במפעל. מבחינתי זה לא דיל ברייקר, אבל כן משהו שמוריד מהערך של הרכב.
 11. האם ניסית פלסטלינה? זה פתרון זול ועובד מעולה אפילו על בטון. יש כפפת פלסטלינה שאתה יכול להזמין אמזון/איביי בכמה עשרות שקלים או גוש פלסטלינה של 3M בכמה גרושים, ביחד עם מים וסבון עושה עבודה מעולה. אגב, על ההונדה ג'אז שלי טיפטפו המון טיפות צבע מבניין סמוך שהיה בבניה. כל האוטו היה כתמים! ל'חתי נוזל שמשות של פז, ערבבתי עם נוזל כלים של סנו, והפלא ופלא הכל ירד.
 12. אתה יכול למצוא גם הונדה ג'אז ידנית יד שנייה בפחות כסף עם ק"מ נמוך. שווה לבדוק גם באוטוסנטר. יש לי ג'אז אוטומטית והיא ממש אחלה, מגיעה עם בלימה אוטונומית עד 40 קמ"ש בכל רמות הגימור. מרווחת, נוחה, חסכונית מאוד, בטיחותית, ביטוח זול.
 13. האמת שטורבו בתקציב הזה - רק הפיג'ו 208 או סיטרואן C4 1200 טורבו אם יהיה לך מזל. רק חשוב לרכוש אחת שמורה מומטופלת עם תיעוד טיפולים כי צריך שמן בתקן b712297 בלבד, ולוודא שעבר ריקול טיימינג. הגיר שם הוא גיר יפאני של איסיין. אני מאמין שעם קצת סבלנות ומיקוח אתה תמצא בתקציב שלך.
 14. על מה מחירון? על זה שהרכב קיבל פיצוץ? על זה שאולי יש פגיעת קצה שלדה? על מה בדיוק?. גם אם זה יד 1 וק"מ סופר נמוך, אני לא הייתי משלם מחירון. ובכלל אין לך דוח שמאי אז אתה לא יודע מה הנזק. כמו שאמרו, הייתי מפחד יותר מהתיקון עצמו.
 15. אי אפשר לדעת ולהבין כלום כל עוד אין דוח שמאי. לביטוחים יש נטייה לתת פיצוי נמוך אז תיקח בחשבון שאם למשל הוא קיבל 5000 שקל והרכב היה שווה 50 אלף שקל, אז יש פה ירידת ערך של 10%, וזה אומר שבפועל הרכב יימכר הרבה פחות, אולי אולי ב 30% מתחת המחירון. שינוי מספר רישוי כמדומני זה שינוי בפוליסה ולא קשור לרכב. על איזה רכב מדובר ולמה אתה מתעקש עליו אם אתה תהיה יד 3?.
×
×
 • תוכן חדש...