Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני 45 דקות, יובל .מ. כתב:

פינדר אתה חייב להפסיק ללכת לקיצון

לאיזה קיצון הלכתי? ברצינות.

בזה שציינתי שארצות הברית מבוססת על הגירה? שמיטב הכשרונות העולמיים שואפים להגיע לשם?

לפני 48 דקות, יובל .מ. כתב:

כמו שאנחנו שמחים שיש לנו פה בישראל רוסים ואוקראינים שהביאו לנו רופאים, מהנדסים ומדענים, ככה גם הסינים בנבחרת מתמטיקה הם סינים

אני והורי נולדנו בארץ אז אני לא יכול להעיד מגוף ראשון. אבל יש פה הרבה יוצאי רוסיה ואוקראינה בפורום. מישהו מכם מגדיר את עצמו כרוסי או אוקראיני? או ישראלי ממוצא רוסי וכו'?

זה בדיוק מדגים את מה שאני אומר, על היתרונות של הגירה איכותית.

לפני 51 דקות, יובל .מ. כתב:

וואלה כנס לאחת מקבוצות הטלגרם ותראה את סרטוני המסוממים ברחובות של המדינות הכחולות, את הכנופיות שעושות שופינג בחנויות ואז ההזנחה ואז תגיד לי שכולם רוצים ללכת לשם. המדינה בקריסה חברתית.

יש הרבה רעות חולות שם. אין ספק בכלל.

לטעון שזה בגלל הכחולים? לא יודע.

מי שהביא את משבר האופיאטים זו הגישה הקפיטליסטית, ששמה את הרווח של חברות התרופות במקום הראשון.

המוני מסוממים, פשע וכו' מי אחראי לזה? מדיניות של שנים של שרותי רווחה מצומצמים ביותר. תשאל איזה רפובליקני אם הוא מוכן לשלם יותר מיסים בשביל יותר שירותי רווחה. גם חלק גדול מהדמוקרטים לא יסכימו.

לפני 56 דקות, יובל .מ. כתב:

אתמול יצא סרטון של בחור שנרצח ברחוב על ידי בחור שחור ליד חברה שלו, ומתברר שהחברה שלו פעילת BLM.

יש הרבה טרלול בשמאל הפרוגרסיבי, אבל מה הדוגמה שלך מוכיחה? כלום ושום דבר. אנקדוטה עצובה ותו לא.

לפני 59 דקות, יובל .מ. כתב:

ואז תגיד לי שכולם רוצים ללכת לשם. המדינה בקריסה חברתית

תבדוק כמה נרשמים כל שנה להגרלת הגרין קארד.

כמה שנים צריך לחכות בשביל הליכי גרין קארד או אזרחות.

אפילו יאיר נ. מנסה עכשיו להוציא אישור עבודה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

לאיזה קיצון הלכתי? ברצינות.

בזה שציינתי שארצות הברית מבוססת על הגירה? שמיטב הכשרונות העולמיים שואפים להגיע לשם?

אני והורי נולדנו בארץ אז אני לא יכול להעיד מגוף ראשון. אבל יש פה הרבה יוצאי רוסיה ואוקראינה בפורום. מישהו מכם מגדיר את עצמו כרוסי או אוקראיני? או ישראלי ממוצא רוסי וכו'?

זה בדיוק מדגים את מה שאני אומר, על היתרונות של הגירה איכותית.

יש הרבה רעות חולות שם. אין ספק בכלל.

לטעון שזה בגלל הכחולים? לא יודע.

מי שהביא את משבר האופיאטים זו הגישה הקפיטליסטית, ששמה את הרווח של חברות התרופות במקום הראשון.

המוני מסוממים, פשע וכו' מי אחראי לזה? מדיניות של שנים של שרותי רווחה מצומצמים ביותר. תשאל איזה רפובליקני אם הוא מוכן לשלם יותר מיסים בשביל יותר שירותי רווחה. גם חלק גדול מהדמוקרטים לא יסכימו.

יש הרבה טרלול בשמאל הפרוגרסיבי, אבל מה הדוגמה שלך מוכיחה? כלום ושום דבר. אנקדוטה עצובה ותו לא.

תבדוק כמה נרשמים כל שנה להגרלת הגרין קארד.

כמה שנים צריך לחכות בשביל הליכי גרין קארד או אזרחות.

אפילו יאיר נ. מנסה עכשיו להוציא אישור עבודה.

אתה מתעלם מזה שבגלל הגישה של הרפובליקנים המדינה הזאת כל כך נחשקת ויש תור לגרין קארד.

אם כבר הדמוקרטים הם אלה שרוצים להכניס חצי מקסיקו.

כמו כל דבר האמת היא איפשהו באמצע.  ה"רפובליקנים עם טראמפ" צודקים בחלק מהדברים, וגם ה"דמוקרטים עם האימפוטנט" צודקים בחלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין מנהיג לבין נרקסיסט.

לביידן יש חשבון אישי עם ביבי והוא מתעב את ממשלת הימין הקיצונית הזו. זה לא מנע ממנו לשים את זה בצד ולעמוד מאחורי ישראל במליון אחוז. גם במילים וגם במעשים.

לטראמפ גם יש חשבון אישי עם ביבי. אז הוא מנצל את שעתה הקשה ביותר של ישראל, כדי לדרוך על ביבי וגם על מדינת ישראל, בנאום רצוף שקרים.

https://x.com/MeidasTouch/status/1712273555294232879?s=20

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נו, אז פיגוע בארהב?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד מאתרי החדשות רואים ברקע את הרכב מגיע בטיסה, פוגע בסף מדרכה ומתרומם באויר,  במהירות גבוהה.

https://www.nbcnewyork.com/news/xclusive-video-vehicle-crashes-at-niagara-falls-border-crossing/4887401/

• אהבתי 1

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

אז דסנטיס פרש, האם אני היחידי שיש לו בראש פנטזיה על איך חלק מהחרא המשפטי שזרקו על טראמפ יידבק, והיילי הנשיאה הבאה של ארה"ב?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, flytomars כתב:

אז דסנטיס פרש, האם אני היחידי שיש לו בראש פנטזיה על איך חלק מהחרא המשפטי שזרקו על טראמפ יידבק, והיילי הנשיאה הבאה של ארה"ב?

היא סתם מאעפנה. הילארי קלינטון קטנה. 

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקלים הנוכחיים של המזרח התיכון, צריך משב רוח רענן של שגעון ואימרות לא במקום של טראמפ. וגם אולי להתחיל לחסום את הגבול כמו שצריך. אחרת זה יהיה כל כך בעייתי בארהב עם 3 מיליון איש בשנה שנכנסים בלי אישורים ובלי בדיקות.

סתם אנקדוטה, האנשים מטקסס התחילו להעביר את המהגרים הלא חוקיים לניו יורק והמושל שם החליט שזה כבר יותר מדי.

עיר מקלט אבל nimby

https://edition.cnn.com/2023/12/30/us/asylum-seekers-texas-city-mayors/index.html?sp_amp_linker=1*1hnnqg5*amp_id*eEtrSUxJMlRoSV9EdDRneFAxeHRzX3FSdlo0OVhPQ3QxYXlFZEdiR3cxcFpkUGlpWFdMQ25sYmg4REV3MDRoZA..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו פה - צריך לעזור למסתננים לא חוקיים אבל עד שהם חוצים לצפון תל אביב. לפני רגע פינו בתי ספר ושלחו תלמידים לזום ועכשיו הם בוכים שמביאים להם מהגרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.1.2024 בשעה 02:45, DareDevil כתב:

באקלים הנוכחיים של המזרח התיכון, צריך משב רוח רענן של שגעון ואימרות לא במקום של טראמפ.

זה כמו להגיד שכדי להסתדר עם הפקקים צריך לנהוג שיכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...