Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול קבלן בבניין בן שנתיים לאחר גילויי רטיבות

yaniv572

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, KipodYam כתב:

תנסה לעשות מה שאני מנסה אצל ההורים שלי -

להתחלק שווה בשווה בכל הדירות הסובלות. הדירה בשכירות, עזוב אותה ואל תציע לה להתחלק, כי היא של הקבלן. אתה צריך שהמאתר אולי יכנס לשם. אתה לא צריך סירוב של הדייר השוכר או הקבלן להיכנס לדירה שהוא משכיר.

חברת בדק, לא רלוונטי לדעתי לגילוי נזילה מקצועי, איש בדק אינו מאתר נזילות מקצועי, אלא אם כן יש להם אחד כזה, וזה יהיה בתשלום נוסף לדעתי.

ראיתי בגוגל המלצות חמות על תרמיטק, נראה שזה אמיתי. הבחור טוען שהוא מוציא דוח קביל לבית משפט ושבדרך כלל לא מתווכחים עם הדוח כי זה עולה להם עוד כסף להביא אותו לבית המשפט.

מה שלא הצלחתי להבין אצלך, זה אם הנזילה חיצונית, ועכשיו אין שום נזילה וכבר יבש העסק, אז אולי יהיה עכשיו קשה לאתר את זה, עושים את זה אולי עם מצלמה תרמית וכו ואז ואכלתם אותה ותצטרכו לחכות לחורף.

אם מישהו מכיר מאתר מקצועי באיזור המרכז אשמח פה או בפרטי.

ותקחיט שיחות. אפשר להגדיר בסמסונג אנשיפ שאתה תמיד מקליט.

ייתכן וכל המטרה שלו הייתה למרוח אותנו כדי שיהיה קשה יותר למצוא את הנקודות כשל.

אבל האס שלי כאן - הוא זה שגיליתי שגם אצלי יש רטיבות, והדירה מעליי של הקבלן.

לכן אם הולכים אם האנלוגיה שלו, הרי שהדירה הכי גבוהה היא בסבירות הכי גבוהה אחראית לכל העסק.

פשוט את הטיעון הזה אני רוצה לגבות עם עו"ד ובדיקה מקצועית מטעמי שלא יהיה מקום לספקות מצד הקבלן.

אני לא עם סמסונג ובימים שהקלטתי את השיחות הלכתי עם 2 פלאפונים.

אדאג שהכל יהיה מתועד יותר מעכשיו.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השנקל שלי - אם אפשר להביא מאתר נזילות מקצועי!! זה השלב הראשון. אם אפשר להביא אותו בלי איומי ומכתבים מעורך דין זה עדיף.

תמיד אפשר להביא עורך דין אחרי זה כדי לקדם את התיקון וכדי לקבל החזר על התיקון.

קח בחשבון ש - בתי משפט לא באמת מחזירים עלות עורך פרטי. אם בית המשפט מחליט למנות מומחה אז המפסיד ישלם למומחה את שכרו. אבל כל דבר שלא מונה עי בית משפט, תקבל עליו החזר חלקי. אז יש מצב שמאתר טוב, עם דוח יחסוך לך הוצאה על עורך דין. 

מי שחושב שהוא לא יצטרך להוציא על זה כסף טועה. אין מה לחכות לחורף הבא. לא יהיה יותר טוב אז. לקבלן גם ככה יקח זמן לתקן. ולגבי איכות התיקון-כשלקבלנים אין עובדים, כל הוצאה על הבניין שלכם זה הפסד, אז הוא ישלח לכם את הפועל הכי גרוע בעולם לתקן את זה, ובסוף אתה תמצא את עצמך משלם לקבלן פרטי שיסדר את הבעיה.

השאלה אם אפשר למצוא את המקור לרטיבות אחרי החום הזנ, היה קצת גשם פה ושם בימים האחרונים.

אתה צריך למצוא מאתר טוב ולעשות איתו שיחה טלפונית קודם לכן. אולי הוא מגיע עם צינור ןמשפריץ. אולי יגיד שצריך לחכות לחורף. לא יודע. בבניינים החדשים, עם השיטה של התבניות יציקה, אומרים שמים יכןלים לחדור במקום אחד ולהיכנס בצד השני של הבניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוהן שמאתר טוב חיוני לתיקון. אבל הוא זקוק לשיתוף פעולה - ואם יש צורך בביקור בדירת השכן שלמעלה והוא לא משתף פעולה כנראה יידרש עורך דין. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי, אבל אם כולם מוכנים לביקור איש מאתר נזילות, עדיף לא לערבב עוכרי דין לפני זה.

ההמלצה שלי לאבא שלי היתה להזמין מאתר על חשבונו ואחר כך לנסות לקבל חלק מעלות המאתר, במיוחד אם כבר מגיעים לבית המשפט, אם יש שכן שלא רוצה לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם עוד מאתר (מהמלצה כאן בפרטי).

לדעתו, בהנחה ומה שאני אומר נכון(=שהיה תיקון בצינור מי גשמים, שהנזק עכשיו יבש ולא מתרחב), לקחת את התיקון השטחי אצל השכנים, לתעד הכל טוב טוב ובחורף הבא להביא אותו עם התיעוד של מה היה בשנה שעברה וככה להוציא לקבלן דוח מפורט וגם לתבוע את התיקון הקודם.

לטענתו כל מה שאני אעשה בנקודה הזו אני ב"מלכודת" מול הקבלן (בגלל השינויים שלי, הוא ימצא דרך להתעלק עליהם) וזו תהיה גם הוצאת כספים גדולה יותר.

לא יודע מה אני חושב על זה. אישתי אמרה לי שהיא גם חשבה על האפשרות הזו.

מחר אני הולך לחבר שאבא שלו גם עו"ד, אנסה להיסגר על התהליך הנכון ואצא לדרך בשבוע הבא.

הערות ודעות יתקבלו בברכה.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה צריך חורף

מאתר טוב עולה לגג, מזרים מים דרך הצמג החשוד, סוגר למטה את הצינור עם בלון או איך שלא קוראים לזה כדי שהמים יעמדו, ומשתמש בסנסורים שלו כדי להבין אם יש חדירה או לא

לא הייתי מחכה עם זה לחורף

• רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...