Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם מוכנים לנסוע "רחוק" בשביל לקנות רכב?

arik100

פוסטים מומלצים

אני אישית משתדל לקנות רכבים במרחק של עד חצי שעה ממני. 

מעניין אותי לדעת אם יצא לאנשים לנסוע צפון-דרום או מרחקים כדי לקנות רכב ואיך זה מרגיש לכם.

תכלס להגיע מרחוק ולגלות רכב שפחות מתאים לכם זה דיי מבאס חייב להגיד אז יש את השיקול הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בדגם נדיר - אולי.

אם מדובר בדגם נפוץ - לא ממש.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללקוח מהמרכז שווה הרבה פעמים להגיע לרחוק, 

כי לקוח ברחוק (קרי פריפריה)יורוד יותר במחיר,

כמו"כ ללקוח מרחוק ברוב המקרים יצטרך להגיע רחוק,

אני יעדיף מראש בטלפון לקבל אינפורמציה, תמונות, רשיון רכב, הסטוריה ממרכז הסליקה, הסטורית טיפולים,

אשקול בדעתי, וברוב המקרים יהיה שווה לסוע רחוק.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי רחוק שנסעתי היה לבאר שבע ממודיעין, לפני הרבה מאוד שנים. את המיאטה קניתי בתל אביב, כשגרתי בתל אביב. זה היה מאוד נוח, אבל תכל'ס - הייתי נוסע גם רחוק אם הייתי מוצא אחת מתאימה בכל הבחינות. הגעתי עד ראש העין במהלך החיפושים אז (לא שזה רחוק במיוחד :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נסעתי מהצפון למרכז כשקניתי קליאו דור 3.

בשביל רכב שמור שווה לנסוע רחוק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנוסעים רחוק חשוב מאוד לדרוש את כל האינפורציה והרבה תמונות.
לא מזמן נפלתי בפח כי הנתונים על הנייר היו כל כך טובים שפשוט נסעתי על סמך תמונה אחת לא איכותית.
טוב שצץ בלוח היילקס מ-2009 יד ראשונה עם 200K ק"מ רצים... אז זהו שלא.
אולי לרכב הזה היו 200K ק"מ, אבל הוא נראה כמו היילקס שהיה חלק מפלישה של החמאס, חטף טיל ממזל"ט ואז הורכב באיזה בית אריזה.
הכל בפנים היה מקולף ועם ריח של דבק, הדשבורד מכוסח ושבור ובחוץ צביעה נהדרת בספריי צבע תכלת עם בונוס, לא סגרו את פתח היניקה במכסה המנוע אז קיבלתם מנוע כחול בלי תוספת מחיר.

כמה עצוב... הוריד לי כל כך שעזבתי את לוח היד 2 לחודש לפחות.

• מבאס 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2007, נגנבה לי גולף שנת 2001, מטופלת ומלוקקת, עם קילומטראז' נמוך.

חיפשתי אחת עם נתונים דומים.

מצאתי.

הגעתי בתחב"צ עד אילת (מירושלים).

מכון הבדיקה הציל אותי. שלוש דקות אחרי שהרכב עלה על הליפט, הבוחן קרא לי ואמר שהם מכירים את הרכב הזה, ויש לו סדק במנוע.

מאז, קונה רק בירושלים, בסוכנות.

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין בעיה של מרחק. אני מהמרכז.

הרכבים הטובים שלי היו די רחוקים.

רכב אחד קניתי באשקלון, בשביל זה שאחריו נסעתי לעכו וגם הרכב הנוכחי מהצפון.

גם לא באמת יש מרחקים בישראל.

מאיפה יהיה הרכב הבא?

עריכה אחרונה על ידי Pavlik

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הזאת מתאימה למי שגר בארה"ב או בגרמניה, שם אפשר לעשות נסיעות של 10 שעות או ימים שלמים בשביל לבדוק רכב.

במדינת ישראל המרחקים קטנים מאוד. יחד עם זאת שוק הרכב מוגבל (אין יבוא/יצוא של כלי רכב משומשים עם מדינות אחרות) ולכן מראש המבחר מצומצם.

רכבים שחיפשתי תמיד היו מדגמים נדירים שאין הרבה בארץ, וגם אם נפוצים יותר אז התעקשתי על נתונים טובים יותר מהממוצע.

בקניית רכב ממוצעת נסעתי לפחות ל4 יעדים בכל רחבי הארץ. בכל נקודה (מטולה עד אילת) בה יפורסם הרכב המתאים אני מוכן לנסוע. אבל קרה גם שמצאתי את הרכב המבוקש בעיר שלי.

יחד עם זאת, כמובן שכדאי לשוחח עם המוכר, להתרשם ממנו בטלפון ולקבל כמה שיותר נתונים מראש על מנת לחסוך נסיעות מיותרות.

עוד כלל חשוב - עדיף להגיע בנסיעה עם רכב משלך אם אפשר, ולא להגיע בתחבצ או טרמפ חד כיווני למקום מרוחק. כי אז אתה מתחיל לתכנן בראש איך אתה חוזר עם הרכב שקנית. ויותר קשה נפשית להגיד "לא" לעיסקה לא טובה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע, בטח נוסע רק עושה תיאום ציפיות ברור ומפורט.

נסעתי מעל שעה (במונית צד אחד..) וקניתי את הרכב הנוכחי שלי מוכר שכל מה שאמר היה מדוייק.

גם בדיקה ויתרתי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, discoTD5 כתב:

מי ישמע שאתם נוסעים מלוס אנג'לס למיאמי כדי לקנות רכב. 

הכל יחסי בחיים :-) עד היום מדברים בישראל על נסיעה מתל אביב לאילת כעל איזה מבצע צבאי, בארה"ב זו הנסיעה היומית של רבים. 

אישית, רק לרכב מיוחד הייתי נוסע רחוק, כל דבר אחר מעדיף בסביבה הקרובה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...