Jump to content

אליהו שבת

 • הודעות

  2,184
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של אליהו שבת

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

70

מוניטין

 1. א. אין דירות פחות מ99 מטר בפרוייקט כמדומני, מחיר ממוצע למטר לפי 300 עסקאות אחרונות היה 20,900 כך שמחיר הדירה לא פחות מ2,100,000 (לכל דירה חניה לרוב מקורה, לעיתים 2 חניות מקורות ומחסן מוצמד לדירה). ב. לאור ההכנסות הלא ברורות של פות"ש אני לוקח את ההמלצה שלי ספציפית לגביו וחושב שעבורו זה הרפתקה מסוכנת ביותר. ג. עליית הריבית לא תקרה בטווח של שנים ספורות וגם אם תקרה לא תשפיע מהותית על עסקה לזמן קצוב בדמות עסקה זאת. מי שמינף את עצמו במחשבה תחילה במקומות הנכונים ימכור עם רווח נאה ביותר, שוק הדיור רותח, מאוד.
 2. למה לא גרייס? בטח שיתנו עד למועד סיום הבנייה גייס חלקי הכוונה, תשלום ריבית בלבד ללא קרן. אכן תבדוק טוב טוב עם עצמך שאתה מסוגל לעמוד בתשלומים, זה לא מעט ולאורך שנים לא מועטות. זה מתנה שווה מאוד שדורשת מאמץ ותשלום, לא משהו על הדרך. לעניין מועד סיום הבנייה, הקבלן כנראה יעמוד בלוח הזמנים הקשיח, הוא מול משרד השיכון בעניין ועלול לשלם שכ"ד אם לא יעמוד בזמנים.
 3. הדיווחים משנים קודמות, דווקא יש דיווחים לא מעטים (כמה מאות) במחירים גבוהים משמעותית מ2 מיליון ל100 מטר דירה ממוצע ממוצע מטר 21,000 שקל זכייה של פעם ביובל למרות זה כדאי ובענק סיבוב בטוח מאוד של כמה שנים בודדות, דווקא ייתן פוש ענק לפנסיה. עלויות עורך דין 5,850 ש"ח. עלות חיבור חשמל וכו עוד כמה אלפי שקלים. שכירות? עומדים בתור עד הכניסה לעיר. מה עוד? בקיצור לך על זה בלי לחשוב פעמיים. מדד תשומות הבניה ככל שלא תשלם לקבלן הכל ישר יעלה לך לא מעט ותחשב את זה כי את זה מביאים מהכיס (הריק) תשלם הכל לקבלן (מדד תשומות הבניה מכה בעוז ויעלה כפי הנראה לא מעט מעל ריבית המשכנתא) כבר כעת ותעשה גרייס מקסימלי על המשכנתא עד לקבלת שכירות שתכסה את רוב המשכנתא. תוכל לקבל משכנתא בסך 1,350,000 ש"ח הקבלן כאן מסכים לשלם מראש, רק לתאם מראש מול המשרד. אין בכח, תלוי בהסכמת הקבלן, כאן ספציפי יש הסכמה
 4. מעורה בפרוייקט ומכיר טוב מאוד מקרוב, תתאבד עליו! דירה זהה היום נמכרת אצל אותו קבלן ב2,150,000 כך שהרווח פשוט ענק ובלתי ניתן לשחזור.
 5. אליהו שבת

  סקודה קודיאק RS

  למה לא בא עד כעת בייבוא מקביל? חושב שיכל להיות לו שוק לא קטן אני למשל
 6. יש 1 בודד שכן רכש זאת?
 7. תודה! לכן אני מחפש לקנות במקום בטוח, כמה שקלים מכס עדיין יהיו כנראה כלכלי אשמח לחנות אמינה
 8. רכישת רפידות מחו"ל, אשמח להמלצה מהיכן לרכוש. האם יש בעיה במכס על זה?
 9. זה פשוט סרטון מדהים, המערכת פשוט עובדת, למי עוד יש היום כזה דבר שעובד בפועל?
 10. לא העניין לתרץ בכח, מנוע זה החוליה החלשה של הרכב ב2021 מצפים לקבל מנוע עם ערך מוסף ולא רק אמינות. נקווה שהגרסה ההיברידית תתקן את העניין, אני חושש שלא, כי גם כך מחיר הרכב עלה משמעותית, גרסת הפלאג אין אם תעלה יקר מדי לא תמכר.
 11. אם לקודם היה 7 מקומות היה מצליח להימכר במחיר שהיה השאלה בכמה יתומחר עלות הברזלים והבד של שני הקוקפיטים בסוף הרכב
 12. לא מאכזב, משמח, מבחינתי עושה היום הרשמה/קניה במחיר המתאים יהיה עסקה כדאית. תודה על העדכון כנראה שיעבור לא מעט זמן עד שנראה על כבישנו ארצינו, מה שבטוח שהיבואן יתאמץ בנושא, למעשה בדגם הקודם יתחננו לכזה דבר.
 13. הספיק לי פעם למלאות לבד... סונול מוכרים אוריאה ב2.8 לליטר, הפיה קופצת בדיוק כשצריך אני חושב שצריכת הסולר מושפעת מסל"ד המנוע, לחצץ? צרכת
 14. לא אין עניין אכן כדאי למלאות דרך משאבה, יותר נח ולא מלכלך אוריאה זה אבנית מגעילה
 15. נכון אך במושב השני הוא כן מתאים ל3 אנשים בזכות רוחב וכסאות נפרדים
×
×
 • תוכן חדש...