Jump to content

אליהו שבת

 • הודעות

  2,280
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי אליהו שבת

 1. מתאים, לא תמות מזה. ובתכלס גם אם אתה בשקט לעיתים נוסע במהירות כזאת זה לזמנים ממש קצרים.
 2. הבעיה שהסורנטו החדש עוד העלה את אפו ומחירו מעלה מעלה מול הדגם היוצא. סורנטו פלאג אין עולה כזה מחיר שלעולם לא תצדיק את כספה והיא עצמה עושה 8.5 למאה, לא איזה חשמלית יוצאת דופן. שמועה לחשה לי שהמחירון בחודש הבא עולה עוד.
 3. יונידן טוענים בתוקף שבR8 כן יש גלאי שגם עובד, סתם אומרים?
 4. זה לא נכון, היבואן המקביל הקטן (לעיתים מאוד) לא מסוגל ולא רוצה להקים אופרציה כלכלית של מרכזי שירות ותמיכה. מתחרים ליבואן הרשמי זה משהו אחר שלא רלוונטי לדיון.
 5. ולכן? וודאי למטרות רווח ולא על מנת להתחלק ברווח בקיצור כל צד יכול לעשות את שיקוליו העסקיים בהתאם לחוק וזה בדיוק כל מה שכל צד עושה. עד כעת ממה שאני מבין רכבים סטנדרטיים אנשים קונים אצל יבואן מקביל ללא ידע וכוונה תחילה, לדוגמא יודע בדיעבד על לקוח שקנה סופרב ללא מערכות בטיחות ולא הבין לשנייה מה הוא קנה, בדיעבד גם לא היה לו מה לעשות. בסגמנט היוקרה המצב שונה לגמרי.
 6. ולמה אתה חושב שיבואן מקביל אמור לגזור קופון שמן על חשבון היבואן שטרח והקים מערך ענק של שירות ואף מחוייב לתת שירות על ייבוא שאותו יבואן מכר ושכח?
 7. אך המשחק לטובת הלקוחות. הפער פשוט גדול מאוד ומדובר בגרסה סופר מאובזרת. לא, מערכת DCC לא באמת נותנת נוחות אלא פרמטרים משתנים כמו עוצמת ההגה וכדומה
 8. למיטב ידיעתי, בסקודה אין מתלים אדפטיביים ואין אזהרת שטח מת אקטיבית (אין בשום רמת גימור). לגבי אוורור במושבים בסקודה אתה אכן צודק ויש בגרסת הL&K, כנראה נוסף במתיחת פנים האחרונה. בטיגואן בקרת שטח מת אכן אקטיבית, זאת אומרת בעת ניסיון למעבר לנתיב לא פנוי ההגה מתנגד פיזית, רועד ונותן התראה קולית. טיגואן מציג עברית מעולה, רק המערכת באנגלית. לגבי המטריקס,אכן זה iQ Light, לפי היבואן לא מטריקס, בא נראה מה יגיע, מכיוון שהרכב מגיע עם מפרט שונה ממה שנמכר בארץ היבואן לא יודע במדויק מה יגיע, אם מדובר במטריקס זה למעשה יחידת תאורה מושלמת. עוד הבדל נוסף שיש בטיגואן ואין בסקודה זה זיהוי הולכי רגל. חשוב וחבל שאין בסקודה, למעשה לא מובן למה לאחר מתיחת הפנים עדיין אין.
 9. לטיגואן יש מספר דברים שאין בקודיאק: יש במושבים אוורור! בנוסף לחימום במושבים שאין בקודיאק יש וו גרירה כולל בקרה שאין בקודיאק בקרת שטח מת אקטיבית לעומת אזהרה בלבד מערכת הכנה לתאונה PPP, למעשה הכי שימושי בה שבעת בלימת חירות מופעלים 4 וינקרים, לדעתי מאוד חשוב מערכת התראה עייפות מתלים אדפטיביים אומרים שיותר מבודדת מרעש, באמת מעניין אם נכון לסקודה יש מספר דברים שאין בטיגואן: וילונות מושבים מאחור (בטיגואן מושחר לגמרי כך שאין צורך) פנסי ערפל (בטיגואן זה פנסי לדIQ - אלומות מתכוונים לפי ההגה כך שאין כנראה צורך) הקודיאק רחב ב4 ב"מ פסי גומי נשלפים להגנה על כל דלתות הרכב מטריות ב2 דלתות הרכב מערכת חשמל 230V מולטימדיה עברית מלאה כניסה ללא מפתח מכל דלתות הרכב ולא רק מדלת נהג (בטיגואן לא ידוע עדיין) מרווח גחון גבוה יותר 9 כריות אוויר מול 8 בטיגואן כניסת USB במראה הפנימית למצלמת רכב בהצלחה
 10. למכירה קודיאק דיזל דגם אמבישן מאובזר בכל טוב, הדגם לאחר מתיחת הפנים אשר מאובזר משמעותי: עברית מלאה. הגה חדש. אבזור בטיחות מלא. כניסה ללא מפתח מכל ה4 דלתות. מצלמת רכב מהמראה המרכזית. אור גבוה אוטומטי. Android Auto וCarPlay כולל חיפוש קולי בשליטה מההגה עם כפתור ייעודי. בלימה אוטונומית אחורית במהירות חניה, פשוט לא נותן להיכנס בעמוד וכדומה או חס וחלילה ילד חוצה. תאורת לד פנימית מלאה כולל תא כפפות. מעמד לסלולרי תואם - התקנה מקומית ללא ברגים. 2 מטריות ב2 דלתות הרכב כולל ניקוז למי גשמים. חיישנים קדמיים כעזר לחניה הותקנו על ידי היבואן אצל גיל קאר - אחריות 3 שנים מד אוץ 18,900 ק"מ אחריות 3 שנים מיום עליה לכביש - סוף ינואר 2021 גילוי נאות, שפשוף חניה קל במהירות 0 בדלת אחורית אשר נצבעה מחדש (כולל בדיקת פרונט קפדנית לוודאות שלא קרה מאומה). טיפול 15,000 בוצע במד אוץ 14,500 בנירגד - מורשה סקודה ירושלים. רכב חזק מאוד וחסכוני ביותר ובאספקה מיידית כולל כל השבבים 🙂 195,000 ש"ח אפס חמש אפס 6871861
 11. ולכן? כל אחד עושה מה שכלכלי לו, ייתכן שהליסינג יקנה כי יהיה דרישה אך במחיר פחות כלכלי עבורו, בעצם כן כלכלי עבורו כי הלקוחות פשוט יסכימו לשלם יפה, ככה זה כעת בקודיאק.
 12. אני שואל, אם לאחר התנעה בבוסטר שזה אומר שישר האלטרנטור מטעין את המצבר בצורה מהירה, מה יעזור מטען? אתה מציע לאחר ריקון מצבר לא להניע בבוסטר אלא להמתין עם המטען 24 שעות? זה לרוב לא אפשרי
 13. מערכת זו נועדה לשמור על הרכב במהירות נמוכה מאוד ללא קשר להפעלת בקרת שיוט.
 14. איזה דגם נמכר מעל המחירון בייבוא מקביל ובכלל?
 15. אז בשביל מה אדם מן השורה צריך מטען מצברים?
 16. דווקא במקרה שאין כיול טוב הרכב נותן התראה על כך, אצלי בכל אופן, למשל ערפל, ישר הרכב מתריע שאין לו מצלמה, זה משפיע גם על אור גבוה אוטומטי לדוגמא.
 17. אז אני שואל, מצבר שנפרק לגמרי, התופעה הקלאסית של נורה שנשארה דלוקה למשל, מגיע עם בוסטר ומניע, המשך הטעינה הרי תהיה עם האלטרנטור, זה פוגע במצבר? זה הרי כמעט כל המקרים.
 18. תודה רבה על ההסבר למעשה כל אחד שהתרוקן לו המצבר שמשתמש בבוסטר להתנעה זה סותר את עניין ההטענה, איך מתמודדים עם זה?
 19. תהנה, אף אחד לא צריך כזה רכב, יש כאלו שרוצים, אם יכולים ולא שדדו בנק (האמת גם אם כן...) שיהנו. נשמע רכב נפלא עם מערכת נפלאה אף יותר.
 20. יחולי נפש, לא מבין מילה ממה שרשום אך נהנה לקרוא, מקצוענים ומשוגעים אחד אחד. בקטע טוב כמובן. סתם לגרגור, כמה סדר גודל עלות של כזה דבר?
×
×
 • תוכן חדש...