Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, gadik6 כתב:

ואנקטודה קטנה מהעבר אודות ה"יושרה" של התקשורת - איך מגזין "אופנה ולייף סטייל" שם את ג'יל ביידן, קאמילה האריס ומישל אובמה על שער המגזין, בתור הגברת הראשונה, אך את מלניה טראמפ לא.

מישל אובמה, עם סטייל ורוחב כתפיים של מתאבק דאגסטני הופיעה על השער 3 פעמים, מלניה אפילו לא פעם אחת. לא צריך להיות גאון אופנה כדי להבין כמה זה עקום.

מזעזע. ממליץ לפנות להאג. 

(שקלת שאולי הציעו לה והיא סירבה?) 

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מזלזל?

הרי ידוע שהיושרה של מגזין אופנה ולייף סטייל, היא מאבני היסוד של כל מעצמה מערבית.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

v

לפני 9 שעות, gadik6 כתב:

זה כנראה עבר מתחת לרדאר - לפני כחודשיים, היועץ המיוחד ג'ון דורהאם העיד במשך כ-5 שעות בפני הקונגרס, אודות הממצאים בנושא חקירת ה-FBI של קשרי טראמפ-רוסיה.

במשפט אחד - לא נמצאו ממצאים לקנוניה בין טראמפ לשלטונות רוסיה ב-2016 (ונפלו פגמים רבים בעבודת ה-FBI).

מהצד השני, בהודעה של "חושף שחיתויות" של רשות המסים בארה"ב נטען כי הרשות השיגה, לכאורה, הודעת וואטסאפ מ-2017, בה האנטר ביידן "איים" על מנכ"ל חברה סינית, באמצעות אביו.

דוברת הבית הלבן, כרגיל, חסרת מילים (ככה זה כשאת נבחרת לתפקיד על סמך צבע עור ונטייה מינית).

ואנקטודה קטנה מהעבר אודות ה"יושרה" של התקשורת - איך מגזין "אופנה ולייף סטייל" שם את ג'יל ביידן, קאמילה האריס ומישל אובמה על שער המגזין, בתור הגברת הראשונה, אך את מלניה טראמפ לא.

מישל אובמה, עם סטייל ורוחב כתפיים של מתאבק דאגסטני הופיעה על השער 3 פעמים, מלניה אפילו לא פעם אחת. לא צריך להיות גאון אופנה כדי להבין כמה זה עקום.

זו בעיה של הגברים הדמוקרטים, לא של התקשורת

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, MiniMiz3r כתב:

מזעזע. ממליץ לפנות להאג. 

(שקלת שאולי הציעו לה והיא סירבה?) 

שקלת לצפות בוידאו?   יענה על כל השאלות שלך.

וכמו שרשמתי, זה רק אנקטודה קטנה. בראיון עצמו יש גם דוגמאות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

השנה 2023, אוטובוסים עם USB במושבים מגיעים לאמריקה!

כשאלה המנהיגים של המעצמה החזקה בעולם, לכאורה, אי אפשר שלא לתהות אם מדובר פשוט בבובות ומישהו מושך בחוטים מאחור או שהאמריקאים באמת כל כך מטומטמים. 

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטומטמים זאת מילה קצת חזקה מדי.

מאוד מרובעים - כן.

תחבורה ציבורית נחשלת - ולא, נחשלת זאת לא מילה חזקה מדי לתיאור העולב שם -  גם כן.

עזוב, בוא נדבר על חישמול רכבות, משהו שקיים במקומות נבחרים באירופה כבר 100 שנה...

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי עצוב בכל הסיפור זה שבשנות ה-30 וה-40 היה לארה״ב מערכת התחבורה הציבורית הכי טובה בעולם. אבל גזענות ובצע הובילו אותם לאיפה שהם נמצאים עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טובה בעולם כמו שהנ.ב.א. הוא אליפות העולם אולי.

התחב"צ בגרמניה/שוויץ היה מתקדם יותר גם אז.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שיותר חשוב להגיב על איזו שטות עם אוטובוסים, ולא על השיט שואו עם טראמפ.

images (267×189)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, hans כתב:

מטומטמים זאת מילה קצת חזקה מדי.

מאוד מרובעים - כן.

מרובעים כן, גם הגרמנים מרובעים.

זה לא סותר את זה שהאמריקאי הממוצע הוא די מטומטם, או לפחות בור.

מכיר את הבדיחה על זה שהאמריקאים סוף סוף ניצחו את הסינים באליפות העולם במתמטיקה לנוער, ואז רואים את חברי הקבוצה של ארה"ב, וכולם סינים?

אז זה לא רחוק מהמציאות...

לפני 54 דקות, David32 כתב:

אני מבין שיותר חשוב להגיב על איזו שטות עם אוטובוסים, ולא על השיט שואו עם טראמפ.

images (267×189)

אם כבר שיט שואו אז יותר חשוב השיט שואו של ביידן ג'וניור, שלכאורה גם אביו היה מעורב בו.

או זה שבמשך שנים שטפו לכולם את המח שטראמפ הוא בובה של פוטין ותיכף הוא יתחיל מלחמת עולם, כשבסוף מסתבר, לכאורה, שדווקא ביידן הוא בובה, ותכף יביא למלחמת עולם עם רוסיה.

אבל כן, טראמפ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיפור עם ההדחה של יו"ר בית הנבחרים? עד כמה זה ביג דיל בארה"ב? ואיך זה ישפיע על הכלכלה שם? (אם בכלל) 

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, gadik6 כתב:

רואים את חברי הקבוצה של ארה"ב, וכולם סינים

אבל הם לא סינים..

בדיוק כמו שאתה ישראלי ולא רוסי.

הם אמריקאים ממוצא סיני (כנראה. לא בדקתי מאיזה מוצא בדיוק. מסתמך על מה שאתה כתבת). 

זה בדיוק מה שהפך את אמריקה לאימפריה. זה שמיטב המוחות והכשרונות מכל העולם שואפים להגיע לשם ומגיעים לשם בסוף.

וזה מה שעדיין מחזיק אותם, אלא אם הגזענות ושנאת הזרים תגרום לזה להיגמר. שזה בערך מה שהימין הטראמפיסטי רוצה.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פינדר אתה חייב להפסיק ללכת לקיצון.

טראמפ לא מושלם, אבל גם המטומטמים שמנהיגים אותה היום ומתעסקים בכמה שירותים אמורים להיות הם לא העפרון הכי מחודד בקלמר.

וואלה כנס לאחת מקבוצות הטלגרם ותראה את סרטוני המסוממים ברחובות של המדינות הכחולות, את הכנופיות שעושות שופינג בחנויות ואז ההזנחה ואז תגיד לי שכולם רוצים ללכת לשם. המדינה בקריסה חברתית.

אתמול יצא סרטון של בחור שנרצח ברחוב על ידי בחור שחור ליד חברה שלו, ומתברר שהחברה שלו פעילת BLM.

מדינה בטרלול.

עריכה:

וכמו שאנחנו שמחים שיש לנו פה בישראל רוסים ואוקראינים שהביאו לנו רופאים, מהנדסים ומדענים, ככה גם הסינים בנבחרת מתמטיקה הם סינים.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, יובל .מ. כתב:

המדינה בקריסה חברתית.

ארהב בשיט שואו הרגיל שלה, אולי טיפה יותר גרוע מבדרך כלל, לא יודע. הפנטניל באמת גומר אותם.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...