Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לקט ממה שקורה בארה"ב לאחרונה. כמובן שיש את חקירת ביידן הבן, אבל זה דווקא פחות מעניין.

עדות מטלטלת (לא פחות) של פאולה סקאנלן, סטודנטית ושחיינית לשעבר באוניברסיטת פנסילבניה, שמספרת על ה"חוויה" שלה בחברות לקבוצה עם ליה תומאס, שחיינית טרנסג'נדרית, שזה ביטוי מכובס לגבר בגובה 1.93 מטרים, עם צנרת גברית.

הצורך להחליף בגדים בנוכחותו, ההשתקה או ההתעלמות של האוניברסיטה, במסווה של Diversity, הפגיעה בנשים בקבוצה ועוד.

באופן כללי, נראה שיש איזה גל ששוטף את ארה"ב, סביב טרנסים וכל ההוויה שלהם, כאילו זה הדבר הכי חשוב בעולם.

פשיעה גואה, נרקומנים ברחובות ערים גדולות, פגיעה בבטחון האישי?   כל זה לא חשוב, העיקר ש"אנחנו צריכים טרנסים" (חברת סנאט מנברסקה):

ועוד אחד - you can't make this shit up:

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, gadik6 כתב:

נראה שיש איזה גל ששוטף את ארה"ב, סביב טרנסים וכל ההוויה שלהם, כאילו זה הדבר הכי חשוב בעולם.

בדיוק הפוך.

יש גל של שמרנים שמחליטים שהלחימה בטרנסים או כל מי שלא מסתדר להם עם התפיסה הבנארית שלהם, היא הדבר הכי חשוב בעולם.

הרי זה בדיוק מה שאתה עושה בפוסט הזה שלך. אתה לא מדבר על פשע, נרקומנים או בטחון אישי. אתה מדבר על עדות של סטודנטית אחת, מטלטלת ככל שתהיה.

יכול להיות שיש אמת בדבריה, לא בדקתי. אבל אתה זה שמחליט שזה מה שכי חשוב לך לצאת נגדו כרגע.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיש עכשיו זה תגובת נגד מוצדקת נגד הטרלול הזה. מאוד קל להציג את זה כאיזה גל של גזענים לבנים ושמרנים , אבל הגל שאתה כביכול מדבר עליו כולל גם שחורים, היספאנים ועוד. אנשים שמרגישים שזה הלך רחוק מדי.

אם מחר איזה גבר בן 40 מחליט שהוא למעשה נערה בת 18, אתה תמנע ממנו להירשם לקולג' או להצטרף לנבחרת הנשים בשחייה?   אם מין הוא לא "קשיח", אז למה לא גיל?

ובאיזו קלות אתה מגמד את העדות "של סטודנטית אחת" בלבד. יש עוד עדויות רבות שקשורות לנושא. לא מזמן היה אף דיון בקונגרס עם שלל מקרים דומים.

באותה מידה אפשר גם לטעון שירי כדור ספוג בנערה פלשתינית אחת, מזוויע ככל שיהיה, זה לא הדבר הכי חשוב לדבר עליו כשיש עשרות מקרים הפוכים של טרור ואלימות פלשתינית/ערבית כלפי יהודים. נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, gadik6 כתב:

ם מחר איזה גבר בן 40 מחליט שהוא למעשה נערה בת 18

זה קרה?

אם אתה מרגיש צורך להמציא מקרים מוגזמים בלי קשר למציאות, כדי להוכיח את הטענה שלך, כנראה שיש בעיה בטיעון עצמו.

לפני 2 דקות, gadik6 כתב:

לא מזמן היה אפילו דיון בקונגרס עם שלל מקרים.

לא מכיר את הדיון הספציפי שאתה מדבר עליו, אבל עצם קיום הדיון הוא לא ראיה לכלום.

היה לא מזמן דיון בקונגרס על עבמים וחייזרים. למעשה כמעט כל חבר קונגרס יכול להזמין דיון ולהביא כל מני ״מומחים״ שיעידו.

היו הרבה ״דיונים״ כאלו מטעם מכחישי הקורונה ומתנגדי חיסונים, בשנים האחרונות.

לפני 4 דקות, gadik6 כתב:

באותה מידה אפשר גם לטעון שירי כדור ספוג בנערה פלשתינית אחת, מזוויע ככל שיהיה, זה לא הדבר הכי חשוב לדבר עליו כשיש עשרות מקרים הפוכים של טרור ואלימות פלשתינית/ערבית כלפי יהודים. נכון?

שוב, אם אתה נדרש להשוואה למציאות אחרת שאין לה שום קשר, אז הבעיה היא אצלך.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם גבר שמרגיש שהוא אישה וצריך להחליף בגדים במלתחות הנשים זה מקרה מוגזם, לדעת רבים, וזה גם מתישהו "קרה לראשונה". כנ"ל לגבי אנשים שיום אחד הם גבר, יום אחד הם אישה ויום אחד הם בכלל חסרי מין (או מגדר, אני כבר לא עוקב).

אבל ספציפית לדוגמה הנ"ל מסתבר שזה באמת קרה, לכאורה.

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-3356084/I-ve-gone-child-Husband-father-seven-52-leaves-wife-kids-live-transgender-SIX-YEAR-OLD-girl-named-Stefonknee.html

וכמובן, עצם הדיון זה לא מייצג. עדות של סטודנטית אחת זה לא מייצג, עדויות בקונגרס זה לא מייצג. שום דבר לא מייצג כשזה לא מסתדר עם השקפת עולמך.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, gadik6 כתב:

אבל ספציפית לדוגמה הנ"ל מסתבר שזה באמת קרה, לכאורה

ו..?

הוא קיבל זכויות מיוחדות?

הוא הולך לבי״ס יסודי או משהו כזה?

מה זה מפריע לי או לך, או לכל מי שהוא לא קרוב משפחה ישיר שלו?

לפני 10 דקות, gadik6 כתב:

גם גבר שמרגיש שהוא אישה וצריך להחליף בגדים במלתחות הנשים זה מקרה מוגזם, לדעת רבים, וזה גם מתישהו "קרה לראשונה".

ככל שיהיו פחות מלתחות פתוחות ויותר מלתחות אישיות, זה יהיה נון אישיו.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שאלתי שאלה - אם הוא כן יחליט שהוא רוצה ללכת לקולג' או לבית ספר יסודי, אתה תמנע ממנו?

זה שכבר קיימים מקרים כאלו (או לפחות מקרה יחיד) של גבר מבוגר שמרגיש שהוא נערה או ילדה "הוכחנו".

לגבי מלתחות אישיות - נו באמת. מה השלב הבא, תחרויות אישיות, כדי שגברים שעוברים לספורט נשים גם לא יהיו אישיו?

ואם מדברים על מקרים מוגזמים, מסתבר שעכשיו גם מתמטיקה זה גזעני. מי היה מאמין, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדי, אני כבר הבנתי מה זה שיחה עם פינדר.

הוא צודק ב-100%, תמיד. מה שהוא מאמין בו - צודק, מה שאתה מאמין בו ולא מסתדר עם הדעה שלו - פאשיסט, גזעני, אלים, קיצוני ומושחת.

מקרה בודד שאתה מביא - המצאה. מקרה בודד שהוא מביא - אמת מוחלטת.

רגשות של נשים אמיתיות - בעיה שלהן. רגשות של נשים שגילו שהם נשים לפני שעתיים - חשוב מהכל.

עזוב אותך, שחרר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, gadik6 כתב:

ני שאלתי שאלה - אם הוא כן יחליט שהוא רוצה ללכת לקולג' או לבית ספר יסודי, אתה תמנע ממנו?

תחזור אלינו כשזה יקרה.

לפני 15 דקות, gadik6 כתב:

אם מדברים על מקרים מוגזמים, מסתבר שעכשיו גם מתמטיקה זה גזעני. מי היה מאמין, נכון?

שמע, יחסית לאחד שטוען שאין לו זמן כי עמוס בעבודה, נראה שאתה מכלה זמנך בסרטונים הזויים ביוטיוב ובטיקטוק.

ואחרי זה אתה קורא לאחרים משועממים וחסרי חיים..

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

הוא צודק ב-100%, תמיד

תודה!

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, פינדר כתב:

תחזור אלינו כשזה יקרה.

ממליץ לך ליישם את זה בדיון הפוליטי - תחזור אלינו כשישראל תהיה דיקטטורה.

לפני 42 דקות, פינדר כתב:

שמע, יחסית לאחד שטוען שאין לו זמן כי עמוס בעבודה, נראה שאתה מכלה זמנך בסרטונים הזויים ביוטיוב ובטיקטוק.

ואחרי זה אתה קורא לאחרים משועממים וחסרי חיים..

מה עדיף, לכלות את הזמן על עיתון הארץ או עדויות של שוברות שתיקה?

אני לפחות מחדד את אנגלית הרחוב שלי בזמן הזה.

לפני 50 דקות, יובל .מ. כתב:

קלעת בול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, יובל .מ. כתב:

וברצינות..

גדי מתלונן שזכויות טרנסים הפכו להיות הבעיה מספר 1, בזמן שהוא זה שבוחר להתמקד בנושא הזה דווקא.

יכול להיות שלבחורה מהסרטון שהוא הביא יש בעיה אמיתית בחדר ההלבשה.

אבל יש עוד בעיה: לפחות 32 טרנסים נרצחו בארה״ב ב2022 ועוד רבים חוו אלימות קשה, שלא הסתיימה ברצח.

אז מה הבעיה היותר גדולה? אלו שנרצחים או זו בחדר ההלבשה?

https://www.pbs.org/newshour/nation/report-says-at-least-32-transgender-people-were-killed-in-the-u-s-in-2022

גדי בשרשור הזה בוחר כל הזמן להביא אנקדוטות שמגחיכות לכאורה את השמאל הפרוגרסיבי.

בחיי שאני לא פרוגרסיבי, אבל אני יכול באותה מידה להציף את השרשור בשטויות של הימין השמרני, שבעיני הן הרבה יותר גרועות.

כמו צנזורה של ספר על השואה, בבית ספר בטנסי, כי הוא כולל קללות ואלימות.

https://www.nytimes.com/2022/01/27/us/maus-banned-holocaust-tennessee.html

באיידהו חוק חדש אוסר על פרופסורים בקולג׳ ציבורי אפילו לדבר על עמדות של פרו הפלות

https://abcnews.go.com/Health/wireStory/college-professors-sue-idaho-law-criminalizes-classroom-discussions-102120541

לפני 18 דקות, gadik6 כתב:

ממליץ לך ליישם את זה בדיון הפוליטי - תחזור אלינו כשישראל תהיה דיקטטורה.

ישראל לא דיקטטורה וגם לא תהיה דיקטטורה.

המטרות של החוקים החדשים הן הנצחת הכיבוש והכפייה הדתית, נירמול של שחיתות שלטונית וכל זה תוך פגיעה בזכויות הפרט והמיעוט.

כל זה קורה כרגע מול עינינו.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

אבל יש עוד בעיה: לפחות 32 טרנסים נרצחו בארה״ב ב2022 ועוד רבים חוו אלימות קשה, שלא הסתיימה ברצח.

הבעיה היא שהיו לפי גוגל 4500 רציחות בשנה, אז מה זה 32 לעומת 4500?

הבעיה היא שלוקחים משהו קטן והופכים את זה לבעיה העיקרית של המדינה. 

הפכו את כולם להומופובים, אבל הבעיה היא שהטווח עצום.

אם מישהו יגיד שהוא בעד אימוץ של זוגות להט"בים, בעד תהליכים לשינוי מין, אבל וואלה יש לו בעיה עם מישהו שמגדיר את עצמו Gender Fluid או איזה שקר אחר כי בא היום להשתין ליד הבת שלך ומחר ליד הבן שלך, אז צועקים שהוא שונא את כולם וחשוך.

אם יקימו דוכן תפילין וידברו  עם הילדים שלך זה איום ונורא, אבל להביא מלכת דראג לגן חובה זה תרבות:

הדראג קווין קיי לונג מקריאה סיפורים לילדים: "רואה בזה שליחות" - Xnet (ynet.co.il)

יש גם סרטון במצעד הגאווה בארצות הברית שצועקים "אנחנו באים לילדים שלכם", אם רפובליקנים היו צועקים את זה הייתה מהומה.

לפני 10 דקות, פינדר כתב:

באיידהו חוק חדש אוסר על פרופסורים בקולג׳ ציבורי אפילו לדבר על עמדות של פרו הפלות

https://abcnews.go.com/Health/wireStory/college-professors-sue-idaho-law-criminalizes-classroom-discussions-102120541

אתה באמת רוצה לפתוח פה דיון על איפה יש סתימת פיות?

להזכיר לך שאמרו לשחייניות שהתלוננו שהן צריכות ללכת לטיפול פסיכולוגי ושימשיכו להתפשט ליד גבר עם ז*ן?

אבל מה זה משנה הכל, גם ככה אתה צודק.

אגב פינדר, אתה רוצה להביא סרטונים של חבורות שפושטות על חנויות של מותגי יוקרה בלי פחד במדינות הכחולות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

וברצינות..

גדי מתלונן שזכויות טרנסים הפכו להיות הבעיה מספר 1, בזמן שהוא זה שבוחר להתמקד בנושא הזה דווקא.

יכול להיות שלבחורה מהסרטון שהוא הביא יש בעיה אמיתית בחדר ההלבשה.

איפה רשמתי שזכויות טרנסים הפכו להיות בעיה מספר 1?

רשמתי "נראה שיש איזה גל ששוטף את ארה"ב, סביב טרנסים וכל ההוויה שלהם, כאילו זה הדבר הכי חשוב בעולם". כלומר, מתעסקים בהם ובזכויות/קיום שלהם הרבה יותר ממה שצריך, לדעתי.

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

אז מה הבעיה היותר גדולה? אלו שנרצחים או זו בחדר ההלבשה?

https://www.pbs.org/newshour/nation/report-says-at-least-32-transgender-people-were-killed-in-the-u-s-in-2022

כמו שיובל כתב, זה 32 נרצחים מתוך סך הכל 4200 רציחות ב-2022, שזה לא רחוק מאחוז הטרנסים בחברה האמריקאית.

חשוב גם להדגיש שחלק גדול מהנרצחים הם שחורים, או "לא לבנים", ולכן בהחלט יכול להיות שהיותם טרנסים בכלל לא קשורה או לא גרמה לרצח.

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

גדי בשרשור הזה בוחר כל הזמן להביא אנקדוטות שמגחיכות לכאורה את השמאל הפרוגרסיבי.

בחיי שאני לא פרוגרסיבי, אבל אני יכול באותה מידה להציף את השרשור בשטויות של הימין השמרני, שבעיני הן הרבה יותר גרועות.

זה לא האנקדוטות שמגחיכות, זה השמאל הפרוגרסיבי שמגחיך את עצמו.

ומה אני אגיד לך, לצנזר ספר על השואה בגלל תוכן קשה עבור ילדי בית הספר (זה לטענת מועצת בית הספר שקיבלה את ההחלטה. באותה מידה זה יכול היה להיות גם ספר על מלחמת וייטנאם) זה ממש מגוחך באותה מידה כמו לטעון שמתמטיקה היא גזענית, או שגבר ביולוגי יכול להשתמש במלתחות הנשים אם הוא טוען או מרגיש שהוא אישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדיק, כל הנושא של הדיונים בארה"ב, זה רק דוגמה לתהליך של סתימת פיות. קבוצה מסויימת אומרת משהו אבסורדי לחלוטין או לא מדוייק, וכאשר קבוצה אחרת אומר שזה לא נכון או לא מדוייק אז יורדים עליהם חזק והם לומדים לסתום את הפה.

הם עוד לא סגורים שם מה ההגדרה של אישה וחסר למי שאומר שאישה היא נקבה בוגרת של המין האנושי, כי זה טרנספובי.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

לפחות 32 טרנסים נרצחו בארה״ב ב2022

המספר הזה אומר: בעיה זניחה ביותר.

יותר פועלי בניין מתים בישראל מתאונות מזה...

יותר מ-140 ילדים עד כה מתו כתוצאה משימוש בנשק חם בארה״ב ב-2023.

טרנסים זו סוגיה סופר מינורית שמשום מה הפכה לטרנד.

כלומר, זה לא משום מה, יש סיבה, אבל זה עדיין לא הופך, עובדתית, את סוגיית הטרנסים ליותר מזניחה (ראה המס׳ הנמוך מאוד של רציחות טרנסים).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...