Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

גם אני לא חושב שהמצעד במתכונת של לבוש פרובוקטיבי משרת את המטרות שלהם, מניח שבסופו של דבר רובם רוצים להיות עם זכויות וחובות כמו כולם ולא מיוחדים.

כחברה אנחנו חייבים לקבל ולכבד את כולם אם אנחנו מאמינים בכבוד האדם וחירותו. המטרה של המצעד זה לא לשנות את דעתם של דתיים ולהמיר סטרייטים אלא לא להתחבא ולהתבייש בנטיה שלהם וזה דבר חיובי. רק הביצוע לפעמים מוטל בספק.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Ooga כתב:

באופן כללי, הבחורה מאוד בולטת בנוף. לאנשים בולטים יש יותר סיכוי להקנטות, זה המצב.

העניין ביחד עם המצעד הוא הנירמול.

לא שינוי הדעה אלא להביא לתודעת הציבור.

האם המצעד במתכון הנוכחי משרת את זה או לא ? לא יודע , האם הוא נחוץ כי הוא כלי לנרמל את זה ולהראות את זה בחדשות ובתקשורת כמשהו שיש לחגוג אותו כחיובי - לדעתי כן.

אחרת - ההדרה מהמרחבים הציבוריים תנצח את המודעות. (והיא קיימת - בצורה של גיכוח , הקנטה או איך שלא תרצה לקרא לזה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Ooga כתב:

עוד פעם, איך אתה חושב שמצעד הגאווה באיזושהי דרך ישפר את הראות של אדם שמאמונתו מאמין שהדבר פסול ואסור? זה לא. הדרך היחידה היא לגרום לו לחזור בשאלה, זה לא משהו שמצעד הגאווה ישנה.

המצעד לא ישנה את דעתו של איש הדת. הוא נועד להילחם בלגיטימציה של איש הדת לחוקק חוקים מפלים.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Liviur כתב:

בהסתכלות קצת יותר בינלאומית - באמת מבט במה הולך בישראל ולכתוב את זה זה על גבול הגמל לא רואה את הדבשת ... במיוחד בהקשר של כנראה הכלכלה המובילה בעולם (גם סין מושקעת ע מ ו ק בדולרים ובארה״ב.... )

הגמל רואה את הדבשת שלו מצוין.

לישראל יש עוד מה ללמוד מארה"ב לגבי קיטוב פוליטי (ולא רק), אלימות ועוד. שלא נדבר על אחוזי פשיעה חמורה, מוות מכלי נשק וכדומה.

סין מושקעת עמוק כי כנראה אין לה ברירה כרגע, אבל היא כח (כלכלי ומדיני) עצום ועולה. ארה"ב כמובן לא תמסור את מעמדה ככלכלה המובילה או "מנהיגת" העולם החופשי בקלות (כבר היום היא נלחמת בכל האמצעים העומדים לרשותה), אבל לדעתי זה רק עניין של זמן עד שסין תעבור אותה.

אגב, כל עוד עומד בראש ארה"ב בחור אחד שחושב שהמלכה עדיין חיה, האמריקאים לא ממש יכולים להשתמש במערכת הפוליטית שלהם בתור דוגמה או מופת למשהו, עם כל הכבוד.

כל הכתוב למעלה לא סותר את זה, שאובייקטיבית, ארה"ב (או חלקים ממנה) זה כרגע אחד המקומות הטובים לחיות בו, בדיוק כמו ישראל אגב, למרות כל הבכיינים פה, אבל כמו שאמר יאיר גולן, אני מזהה תהליכים.

לפני 9 שעות, פינדר כתב:

שמנים וחנונים יכולים לחיות את חייהם כפי שהם רוצים?

כמה שמנים נזרקים מהבית על ידי הורים שלא מוכנים לקבל את זה שהילד שלהם שונה? כמה נאלצים לחיות בהסתרה? כמה מתאבדים?

איפה אתה חי?

"שמנים" עוברים הקנטות והשפלות מגיל קטן, וגם בבגרות הם (כנראה) מתמודדים עם לא מעט השלכות חברתיות.

אגב, בניגוד ל"הומואים" (או רובם), שמנים לא ממש יכולים להסתיר את ה"בעיה" שלהם.

הומואים בארץ בוחרים לצעוד ולהראות לכולם שהם גייז, אבל עדיין לא ראיתי בארץ מצעד ההשמנה (בארה"ב אגב יש כבר תנועה או מגמה של Fat Pride או "התנועה לקבלת ההשמנה").

אני גם לא מעורה בברנז'ת הגייז אומנם, אבל ממה שאני רואה ושומע, ישראל (או לפחות מדינת תל אביב) זה אחד המקומות הטובים לגייז (ושות'). לדעתי העיר גם זכתה בתואר מספר פעמים, בשנים האחרונות.

אז עם כל הכבוד, לא רואה ממש סיבה בגללה הם צריכים "להוכיח" משהו בתל אביב, כשהם כנראה אחת האוכלוסיות החזקות שם (נעזוב את עניין הנישואים וכדומה).

אוי לחברה שתפלה מישהו כי הוא גייז או לאיזה מנהל בית ספר בתל אביב שיעיף נער גיי הביתה.

מצד שני, אם אתה חרדי, אז אתה סוג של מוקצה בתל אביב. 

אם הם רוצים לצעוד ולחגוג בכיף, בדיוק כמו שאם מישהו רוצה לרוץ מרתון ברחובות תל אביב, אז שיהיה לו בכיף, רק לא צריך לספר לכולם שזה מקדם הכלה או קבלה או כל שיט אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חושב שאם אתה חרדי אתה מוקצה בתל אביב, לרוב האנשים לא מעניין מה אתה. 

זה שיש אנטי נגד חרדים, הם צריכים להודות על זה בעיקר לנבחרי הציבור שלהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

זה פשוט לא נכון. אין סיכוי בעולם שחיית בתל אביב אי פעם. יש בעיר הזו באמת אנשים מכל הסוגים. יש פה בתי כנסת ו-200 מטרים לידם מסעדה עם חזיר שמפלט אותו גיי שהיה פעם אישה. שניהם יסעו בראשון באותו האוטובוס ושניהם יחיו את החיים שלהם בשקט גם אם הם לא bff. זה ההבדל. אתה יכול לא לחבב מישהו, אבל אתה לא תנסה לפגוע בו. 

אם אנשים, במקום לשנוא את תל אביב והאנשים שחיים בה, היו לרגע מנסים לאמץ את הדברים הטובים שבגיוון בעיר הזו, אז אולי היה פה קצת יותר סובלני. 

זו לא עיר מושלמת (גאד לא, יש לה שק חסרונות מפה להודעה חדשה) ויש גם כאן מחלוקות בין תושבים, אבל היא לא הקצה השני של שום מקום אחר. זה לא שירושלים זה מעוז הימין ותל אביב היא מעוז השמאל. זו עיר עם הרבה ימנים ושמאלנים ומרכז והרבה אנשים באופן טבעי, כי זו עיר גדולה. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 3

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

נעזוב את עניין הנישואים וכדומה

זאת אומרת שבעיר אחת ליברלית יותר הם מתקבלים בהבנה אבל שיסתירו את זה ולא משנה כל מני עניינים שוליים כמו זכות להתחתן ?

אתה לא רואה פה סתירה משמעותית?

ואפשר לחזור לאירועי אלימות שהיו סביב המצעד במקומות אחרים בארץ…

בקיצר אתה בסדר עם גייז אבל בלי זכויות בבקשה , או שיתלוננו , או שיראו ככאלו ברחוב…

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

או לפחות מדינת תל אביב

המדינה לא מתחילה ונגמרת בת״א.

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

על סמך מה אתה כותב את זה?

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

שמנים" עוברים הקנטות והשפלות מגיל קטן, וגם בבגרות הם (כנראה) מתמודדים עם לא מעט השלכות חברתיות.

אגב, בניגוד ל"הומואים" (או רובם), שמנים לא ממש יכולים להסתיר את ה"בעיה" שלהם.

ההשוואה הזו דבילית מלכתחילה (לא אני העלתי אותה).

השמנה ונטיה מינית הם שני דברים שונים.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חובש כיפה בתל-אביב (אז עוד סרוגה... היום "בזכות" רוטמן סמוטריץ' ושות' השתדרגתי לשחורה) לפני עשור למשך שלוש שנים, המקסימום שקיבלתי היו מבטי אימה ברחוב מדב נבון וליאור שליין, אבל חוץ מזה הכל הכל היה דבש.  זה אולי מלמד שהכל מתחיל ונגמר באנשי התקשורת...

בסוף שנות ה-90 \ תחילת המילניום היה לנו בשכונה במערב ראשל"צ נער בארון.  השם יעזור ויציל מהכאפות שהוא קיבל מהערסים השכונתיים... ואני מקווה מאוד שזה כבר לא המצב היום.  כנ"ל לגבי איזה איש עסקים שפגשתי באוסטרליה וסיפר שלי שברח מישראל של שנות ה-80 בגלל הסביבה (לאו דווקא דתית) שהתנכלה לו.

אז... זה ממש לא שחור ולבן.  מצד אחד החבר'ה האלו צריכים לקבל את הכבוד הראוי לכל אדם - ואני חושב שזה תהליך שמתרחש ואני מברך עליו.  מצד שני, זה הולך לכיוון רדיקלי בזמן האחרון, שסקר אחרון של ה CDC מראה שרבע(!!!) מתלמידי התיכון כאן בארה"ב לא סגורים על הנטיות המיניות שלהם.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, tzahico כתב:

המקסימום שקיבלתי היו מבטי אימה ברחוב מדב נבון

דווקא דב נבון?

(הייתי חייב)

לפני 8 דקות, tzahico כתב:

מצד שני, זה הולך לכיוון רדיקלי בזמן האחרון, שסקר אחרון של ה CDC מראה שרבע(!!!) מתלמידי התיכון כאן בארה"ב לא סגורים על הנטיות המיניות שלהם.

כשיש ספקטרום שלם ולא הכול שחור לבן, ולכול דבר יש הגדרה, לא פלא.

אם תתעמק קצת בכול ההגדרות תראה שגם אתה יכול להגדיר את עצמך לא כ"סטרייט" בלבד. 

סתם כדוגמא:

ציטוט

Demiromantic describes people who do not experience romantic attraction until they have formed a deep emotional connection with someone

כאילו, חוסר רצון לקיים מערכת יחסים רומנטית עד שיש חיבור ריגשי, זה כבר לא סטרייט לגמרי, זה על הספקטרום. אם כך....

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

כאילו, חוסר רצון לקיים מערכת יחסים רומנטית עד שיש חיבור ריגשי, זה כבר לא סטרייט לגמרי, זה על הספקטרום. אם כך....

מה לגבי חוסר רצון לקיים מערכת יחסים רומנטית עם פולניות?  זה סטרייט או על הספקטרום?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ממשל ביידן ממשיך בדרכו האמיצה להרוס את כלכלת ארה"ב (ולא רק את הכלכלה).

סוכנות הדירוג פיץ' הורידה את דירוג האשראי לטווח ארוך של ארה"ב, מדירוג "מושלם" ל-AA+.

זאת הפעם הראשונה מאז 2011, שאחת משלוש סוכניות דירוג האשראי הגדולות, מורידה את דירוג האשראי של ארה"ב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משהו אתה.

בשרשור הפוליטי לקחת אזהרות של חברות דירוג, שכתבו במפורש שממשלת ישראל מסכנת את הכלכלה, ובקריאה יצירתית עם הרבה צ'רי פיקיניג ניסית להראות כאילו זה כלום.

עכשיו חברת דירוג מורידה את הדירוג של ארהב תוך ציון מפורש שזה בגלל חוסר ההסכמה הפוליטי על תקרת החוב ואתה הופך את זה לביידן מרסק את הכלכלה..

למען הסר ספק: אני לא כלכלן ולא יודע מה יהיו ההשלכות ארוכות הטווח של העלאת תקרת החוב.

במקומך הייתי נמנע מלכתוב בשרשור הזה, בדיוק ביום שבו הנשיא שתמכת בו כל כך, נעצר ומקבל כתב אישום חמור מאוד, על חלקו בארועי הפריצה לקפיטול.

• רעיון טוב! 2

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא יודע לקרוא, כי זה ממש לא רק בגלל "חוסר הסכמה פוליטי".

ובכל מקרה, עצם העובדה שיש חוסר הסכמה פוליטי במגוון נושאים כלכליים זה גם כשלון של ממשל ביידן. אצל טראמפ לא היה חוסר הסכמה פוליטי?

דבר שני, גם בישראל אפשר להגיד שיש "חוסר הסכמה פוליטי" בסך הכל, ובישראל לא הורד הדירוג אלא רק התחזית.

ודבר שלישי, אני יכול לכתוב מה שבא לי ואיפה שבא לי, אני רק לא מבין למה צריך לדחוף את טראמפ וממשלת ביבי בכל חור?   מה הקשר בין הורדת הדירוג לאישומים נגד טראמפ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...