Jump to content

lior2321

 • הודעות

  322
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של lior2321

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

27

מוניטין

 1. יש רכבים הדשבורד במיקום הנוסע עשוי מיציקה אחת של פלסטיק כדי שכרית האוויר תפרוץ דרכו משאירים לה אזור מוחלש שבו יש כמו קו גזירה ליציאת כרית האוויר היו מקרים ברכבים ישנים או עם פגם יצרן שה"תפר" הזה התחיל להיפתח אחרי חשיפה ממושכת לשמש ועיוות של הפלסטיק. בתמונה נראה תקין
 2. מעניין חבר שקנה רכב 0 ק''מ קנה אותו אחרי טיפול מטעם החברה היות והאוטו עמד תקופה ארוכה אך לא כלל בלמים. עניין הק''מ שעלה פה יותר בעייתי.
 3. @sperial השם של הקרוסאובר זה מקומי בלבד. בשאר העולם הוא נקרא S CROSS חוצמזה גם בעברית ניתן למצוא כתבות בגוגל ע''י חיפוש "סוזוקי קרוסאובר גיר" אך המידע הטכני מוגבל.
 4. חוץ מאיכות הבניה ונזקי הזמן ותחזוקה לקויה נחשפתי בזמן האחרון בכמה מבנים להריסה (פינוי בינוי) לתופעה יותר מדאיגה ושם לא היו תסמינים, סדקים או התראות...פשוט נגיעה קטנה עם הכף ובנין שלם כמו מה שהיה שלשום נפל כמו מגדל קלפים. אני מדבר על שיפוצים לא חוקיים או ללא ידע, דירות שחולקו ללא אכיפה או סתם עשן להם "אופן ספייס" כי לא מודרני יותר מטבח בתוך חדר. כתוצאה מה"שיפוץ" הזה ראינו מספר דירות שהוסרו להם בתוך חלל הדירה עמודים תומכים. שאר דיירי הבניין חיים את חייהם ללא ידיעה שהם חיים בבנין שמוחזק לפעמים ע''י המעטפת שלו בלבד. יכול להחזיק ככה שנים עד ששינוי כזה או אחר (טרמי, שיפוץ נוסף, בניה בכביש או בדיון שלנו רעידת אדמה) יחשפו את המפגע, במקרה הטוב עם התראה מקדימה כמו שלשום...במקרה הרע היינו מתעוררים לבוקר חדשות בסגנון מה שקרה במיאמי. לדעתי בהרבה ממבני הרכבות על עמודים נעשו בשנים שיפוצים כאלה או אחרים ע''י משקיעים\דיירים לא זהירים או מנוסים.
 5. גיר רציף נוטה להתחמם בזחילה אם תחילת נסיעה זה מלווה בשריקה (כמו טורבו אבל בלי) זה כנראה סוף חייו של הגיר. למרות שזאת תקלה מוכרת היבואן מתחייב רק קודים ספציפיים של תקלה, במקרה שלי (2014 עם 46 א''ק) היבואן לא לקח אחריות על התקלה. הרכב עשה את כל הטיפולים במוסך מורשה בלבד מלבד אחד (לא טיפול אלה החלפת פילטר אוויר ע''י מוסך מוכר אך לא יבואן)...הם נאחזו בזה בכל הכח. חיפש באינטרנט מוצא הרבה מידע על התקלה ובמוסך איתי היו עוד מספר רכבים במצב דומה - החלפנו טלפונים ואמרנו שנתעדכן אך זה לא קרה. איפסו מחשב ו"החליפו חיישן" ב 900 שקל ומרגע שהם נגעו באוטו (לפני לא הורגש כלום חוץ ממנורת גלגלי שיניים שנדלקה) הוגשה הידרדרות מהירה על בסיס יומי של האוטו תחילת נסיעה שריקות טורבו לא קיים, מכה בתחילת נסיע ולפעמים לא נכנס לרוורס או פעולה עצלנית...בעיקר במהירות נמוכה, פקק או תחילת נסיעה. אחרי מאבק לא קצר הגעתי למצב שנכנסים לסגר ראשון בלי רכב (עבודה ללא אופציה של תחבורה ציבורית) ...ישר אחרי הסגר האוטו נכנס למגרש ליסינג ונמכר AS IS, הצהרתי שאני לא יוצא משם בלי רכב וכך נולדה האלנטרה. אבל אכלתי מכה בכיס וקיבלתי לקח לחיים (עדיין פחות ממה שרצו על החלפת גיר בסוזוקי - כ12 א''ש לפני בלת''מים)
 6. שיט התמונה הזאת של הקודנית מותקנת ככה בכזה אוטו עשתה ל OCD שלי רע
 7. הצג שלי היה סדוק שקניתי את האוטו יד2 ככה הבנתי שעולה לתקן בסביבות ה 300 שקל ויסדק שוב המערכת עובדת למרות הצג הסדוק, למרות שהפריע לי בהתחלה השתחררתי מזה ומתעלם בינתיים כל עוד היא עובדת אין לנו בעיה.
 8. אחרי יומיים עבודה מתכונים טובים אפשר למצוא ב WAY OF RAMEN ערוץ מומלץ לחובבים https://www.youtube.com/channel/UCuM3xKQ_D0RIMMSUh9AYxNA
 9. חבר השבית בתאונה רכב שמאוד יקר לליבו לא משהו ששווה לשחזר - איזה טויוטה עם ערך סנטימנטלי 2008 או משהו כזה האוטו נרכש ע''י הביטוח ונמכר לסוחר (ההורדה מהכביש היתה ענין של עלויות נטו, האוטו היה לחלוטין בר תיקון) באקט של חרטה הוא קנה את האוטו מהסוחר ובתהליך בירוקרטי ארוך ומתיש החזיר אותה לכביש עם מספר חדש אחרי תיקון.
 10. עשו לי את זה פעם בלי שביקשתי באיזה מוסך מניח שתא מנוע של יצרן שמוכר במדינות הרבה יותר רטובות משלנו בנוי להתמודד עם כמות כזאת או אחרת של מים מבלי שיגרם לו נזק. מה שקרה זה שכל ההתקנות המקומיות התחילו לפקשש קודנית, אימובילזייר וכו' היה צריך לעשות כמה ביקורים במוסך כדי לחזור לקו מאז אני כל בדיקה במוסך מציין א זה
 11. סובארו B4, שברולט מאליבו 2016 ומעלה...משפחתיות פול סייז בתקציב שלך שיכולות להתאים
 12. lior2321

  הגבהת קיה נירו

  קיה נירו זה לא רכב שטח ואפילו אולי לא SUV זה פרשנות של קיה לאיוניק של יונדאי בתחפושת שלדעתם תמכור להם יותר רכבים כי זה אופנתי כרגע אפילו ביד2 הוא רשום כסטיישן לסוללות יש הרבה משקל ובגלל זה המתלים יחסית נוקשים ולא עם מהלך ארוך מידי, הגבהה על מהלך מתלה כזה תעשה את האוטו מאוד לא נוח לא יודע מה היצרן מאפשר ומה המגבלות מאפשרות ברכב היברידי לגבי החלפה של המתלים אבל ספייסרים קיימים בשוק. אישית לא ממליץ
 13. lior2321

  תא מטען קיה ספורטאז' 2015

  כשהאוטו מונע ידית ההילוכים על מצב P או D?
 14. * אוזניות איכותיות * משטח אורטופדי לעכבר * עכבר אורטופדי * מדרך לרגליים * מכונת קפה
 15. כתבה רלוונטית: https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/ByHnb2d2d#autoplay
×
×
 • תוכן חדש...