Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני שעה, David32 כתב:

והנה הוכחה שאת אישה, וגדלת כאישה. אני מתנצל, באמת, אבל זה לא ככה. יותר מזה, אם בחבורה מישהו היה מתבכיין שצוחקים עליו שהוא שמן, היו צוחקים עליו עוד יותר על זה.

והנה הוכחה שאתה גבר וגדלת כגבר, בדור שחושב שכל הגברים צריכים להתנהג אותו דבר, וכל הנשים אותו דבר, ואם מישהו לא מתנהג בצורה הרווחת צריך ללעוג לו.

לפני שעה, David32 כתב:

אולי זה לא ככה עם הדור הצעיר עכשיו - לא יודע, לא מכיר.

אולי שווה לנסות להכיר? או להפתח לאפשרות שהתפיסות שגדלת איתן לא תופסות לכולם? לא רק שהיום הן לא תופסות, שחלק מהן מעולם לא תפסו, רק שאסור היה לדבר על זה. לדמיין שאולי, יש לך חבר אחד, שגדל איתך באותו דור, אבל חלק מהשיח שלכם היה לו לא נעים, אבל בגלל שהוא ידע איך תגיב, ואפילו אולי חשב בעצמו שהוא לא בסדר, לא העיר על זה מעולם...

למה למשוך בכתפיים ולהגיד "ככה גדלתי"? כטיעון לגיטימי להמשך לנהוג באותה צורה כלפי אנשים שאתה מגדיר חברים? 

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

מתבכיין

זה בדיוק הביטוי הבעייתי.

למה גבר לא יכול להרגיש רע כשצוחקים עליו? למה צריך להסתיר את זה? כי ככה גידלו אותנו? כי ככה האבות שלנו גדלו?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

גוסר עם הקללות.

כולה אמרתי שקללות ברוסית זה ברמה אחרת מעברית וגם אנגלית.

לפני שעתיים, David32 כתב:

אולי זה כי ככה חונכתי, ואתם עם חינוך אחר, לא יודע, למרות שכן חונכתי לשיוויון בין המינים, אבל לא בהכול. 

גם אני בגדול ככה. רק שזה יותר על סקאלה. עם הדור המבוגר יותר זה יותר נוקשה, עם הדור הצעיר יותר זה יותר קליל. עם הדור הצעיר אפשר לדבר על גיל ואפילו משקל בלי יותר מידי גינונים, אפילו "רק" מכרים. אבל לא תראו אותי באותו שיח עם מישהו בגיל שלי או יותר (בסד"ג).

לפני שעתיים, Be roo כתב:

משום מה אתה חושב

לפעמים זה בלי יותר מידי מחשבה. משהו שאמרו לי בצורה ברורה כשהייתי קטן ושם זה נגמר. 

קשה לשנות חינוך והבניות חברתיות, לא? (לא אומר שלא כדאי לנסות וכו')

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

קטלין ג׳נר היא רפובליקנית שמתנגדת נחרצות לתרבות ה-woke

התואר הזה לא אומר כלום, הוא עניין של פופ.

בניגוד לתחרויות שחייה, למשל, או במקרה של ניתוח ילדים לשינוי מין.

וכשהבית הלבן מארח את הטקס?

https://wpde.com/news/nation-world/up-your-game-ladies-white-house-slammed-for-giving-women-of-courage-award-to-biological-male-joe-jill-biden-alba-rueda

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Gosser1860 כתב:

קשה לשנות חינוך והבניות חברתיות, לא? (לא אומר שלא כדאי לנסות וכו')

בהחלט קשה, אבל אנחנו לא מדברים על תגובה אוטומטית שבאה מידית, הוא ניתק קשר עם חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם בהיסטוריה של האנושות לא ישבו גברים ועשו חיים ואחד מהם אמר ״אתם יודעים מה יעשה את זה הרבה יותר טוב? אם האישה שלי הייתה כאן״

• מצחיק 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Mech Morphix כתב:

אף פעם בהיסטוריה של האנושות לא ישבו גברים ועשו חיים ואחד מהם אמר ״אתם יודעים מה יעשה את זה הרבה יותר טוב? אם האישה שלי הייתה כאן״

זה לגמרי בסדר להעדיף חברת גברים. בארה"ב אתה גם יכול להתחתן עם גבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח דאחקות אני הומו

אני בסיאטל תכווין אותי למחתן הכי קרוב

עריכה אחרונה על ידי Mech Morphix

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.8.2023 בשעה 14:37, SlowRide כתב:

בדיוק בגלל דברים כאלה נהיינו חילונים. אז עכשיו במקום לדחוף לילדים הדתה הולכים לדחוף להם את השיט הזה. מה יהיה?

זה למה צריכים לעשות שיטת השוברים במערכת החינוך, לצערי זה לא יקרה כל כך מהר, אחרת במהלך שכזה יתקנו את העיוות הכספי שיש..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Mech Morphix כתב:

חחח דאחקות אני הומו

אני בסיאטל תכווין אותי למחתן הכי קרוב

אאל״ט פורטלנד זה שלוש שעות דרומה בכביש 5.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

זה למה צריכים לעשות שיטת השוברים במערכת החינוך, לצערי זה לא יקרה כל כך מהר, אחרת במהלך שכזה יתקנו את העיוות הכספי שיש..

הלוואי.

כרגע נראה שאין איך לברוח מקיצונים.

בתי ספר פרטיים זה מלא כסף.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה עבר מתחת לרדאר - לפני כחודשיים, היועץ המיוחד ג'ון דורהאם העיד במשך כ-5 שעות בפני הקונגרס, אודות הממצאים בנושא חקירת ה-FBI של קשרי טראמפ-רוסיה.

במשפט אחד - לא נמצאו ממצאים לקנוניה בין טראמפ לשלטונות רוסיה ב-2016 (ונפלו פגמים רבים בעבודת ה-FBI).

מהצד השני, בהודעה של "חושף שחיתויות" של רשות המסים בארה"ב נטען כי הרשות השיגה, לכאורה, הודעת וואטסאפ מ-2017, בה האנטר ביידן "איים" על מנכ"ל חברה סינית, באמצעות אביו.

דוברת הבית הלבן, כרגיל, חסרת מילים (ככה זה כשאת נבחרת לתפקיד על סמך צבע עור ונטייה מינית).

ואנקטודה קטנה מהעבר אודות ה"יושרה" של התקשורת - איך מגזין "אופנה ולייף סטייל" שם את ג'יל ביידן, קאמילה האריס ומישל אובמה על שער המגזין, בתור הגברת הראשונה, אך את מלניה טראמפ לא.

מישל אובמה, עם סטייל ורוחב כתפיים של מתאבק דאגסטני הופיעה על השער 3 פעמים, מלניה אפילו לא פעם אחת. לא צריך להיות גאון אופנה כדי להבין כמה זה עקום.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...