Jump to content

Liran xsi

 • הודעות

  1,941
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Liran xsi שיחק אותה בתאריך דצמבר 27 2020

התכנים של Liran xsi היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  עפולה
 • תחביבים
  שטח, כדורגל, בעלי-חיים, מוזיקה.
 • מקצוע
  מוסך
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.young.nana.co.il

צפיות אחרונות בפרופיל

2,468 צפו בפרופיל

הנקודות של Liran xsi

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

76

מוניטין

 1. אכן צודק. טעות כתיב שלי. הוחלף מעבה המזגן שנמצא בחוץ (רדיאטור מזגן). ולא מאדה יחידה פנימית.
 2. נכון, חלק מתלוננים על המזגן. אצלי הוא בסדר, לא המזגן הכי חזק שהיה לי, אבל גם לא גרוע. ובכל מקרב בקבוצה של C5 איירקרוס בעלי רכב בפייסבוק דיווחו כבר שיש פתרון, מי שהתלונן החליפו לו מדחס ומאדה ונפתרה הבעיה.
 3. בחנתי את שתי הגרסאות באותו יום באותם כבישים ותנאים. וברשותי c5 איירקרוס shine pk 1.6 בנזין 2020. תוכל לקרוא התרשמות שכתבתי עליו בפורום. תחפש תחת נושאים שיצרתי. חד משמעית - תלך על גרסת הטורבו בנזין 180. הוא עדיף משמעותית בכל תחומי הנהיגה על הטורבו דיזל 130. לדיזל הנ"ל אין תחושה של רכיבה על המומנט או גלי מומנט, הוא חלש משמעותית בכל תחומי הסל"ד ממנוע הבנזין. הבנזין פנינה אמיתית שקט הרבה יותר וחלק, חזק בהרבה. הוא צפוי להיות אמין מאוד, זה מנוע וותיק ומשודרג שכבר עשור זוכה לשדרוגים ושינויים וכיום הוא אפוי ואמין, לדעתי עדיף גם בקטע הזה על הדיזל. הדיזל החדשים מאוד חנוקים ומבוקרים על"י תקנות זיהום האוויר ומרגישים את זה. צריך להוסיף בו אוריאה בתדירות גבוהה בהרבה ממנוע הדיזל 1.6 הישן שהוא החליף, וצריך גם לנסוע איתו אחת לכמה זמן נסיעה בין עירונית בכדי שתתנקה המערכת של מסנן החלקיקים. מבחינת נוחות הנסיעה, הבנזין מעט רך יותר, כתוצאה מכך נוח יותר אבל גם מתנדנד יותר בבין עירוני על גלים ובהעברות משקל.
 4. תפעול המולטימדיה ב-C5 מרגיש טבעי ולא מסורבל. הדברים החשובים נמצאים בחוץ ולא צריך להכנס לתפריטים במסך בכדי לבצע אותם, יש לך גלגלת לווליום, כפתור ביטול s&s, כפתור סירקולציית מזגן, כפתור כיבוי מזגן. יש כפתור פתיחה וסגירה חשמלי של תא המטען על הדש בורד (בגרסה המאובזרת). לעניין התקציב שלך. כאן היתרון הולך לך ל-3008 C5 הגיע לארץ רק ביוני 2019. 3008 יש לך מ-2017 ואילך. כך שלדעתי עדיף לך לרכוש נניח 3008 פרימיום מאובזרת 2018, מאשר C5 2019 feel בסיסית. ואם כבר תכוון ב-3008 על הדגמים שהגיעו בסוף 2018 להם מנוע מחוזק 180 כ"ס וגיר עם 8 הילוכים, לעומת 165 כ"ס ו 6 הילוכים שהיה לפני כן.
 5. Liran xsi

  יאריס או c3?

  C3 עדיפה על היאריס בכל היבט קיים. במיוחד נוחות נסיעה כוללת ברמה הגבוה ביותר. החסרון היחיד, רעידות בזחילה.
 6. C5 איירקרוס נבנה במיוחד לדרישות שלך במושב האחורי. אם צריך 7 מקומות - 5008 מ-2017 ואילך.
 7. רכב אמין מאוד. דגם מוצלח. ההאצ'בק בשנים אלו עדיף על הסדאן. ההאצ'בק מיוצרת בבריטניה והיא הסיוויק האירופאית. מכונית נעימה לטעמי מהמאזדה והטויוטה המקבילות. פרקטית זו מכונית נהדרת יש שם את מושבי המג'יק הגאונים של הונדה עם אפשרויות הקיפול המעניינות. בתחילת שיווק הדגם ב-2012 ועד בערך סוף 2013 היא הגיע עם הגה מעט רגיש ועצבני סביב המרכז מה שגרם לכך שבנסיעה מהירה הוא מרגיש קצת רגיש מידי ומעייף, במתיחת הפנים המינורית שעבר הדגם (פס שחור במקום בצבע הרכב מתחת לספוילר האחורי, ובדיפיוזר) ריככו את ההגה משמעותית וזה כבר לא מציק.
 8. הם סיימו לשווק את הכמות הזאת באמצע 2019. עד היום אני מצטער שבמרץ 19 עשיתי נסיעת מבחן, קיבלתי הצעת מחיר ובסוף לא הלכתי על זה.
 9. קודם כל, מה שתלך עליו מצמד הפז'ו שציינת - בחירה טובה וטעם טוב. רכבים מיוחדים ומצויינים. אם כבר 508, אז את ה-GT. 508 רגילה או 308GT , הייתי הולך על ה-308. לזה שציין שהסקאלה מרגישה נמרצת יותר מה-508, הדבר קשור לישירות והמיידיות של העברת הכוח בגיר הרובוטי כפול המצמדים אל מול התיבה הפלנטרית 8eat, שמרגישה רכה יותר בהעברת הכוח ומכוילת לחיסכון. המנוע עצמו של ה-308/508, עדיף.
 10. מי לא מכיר (ומוקיר) את הנדסת האנוש הגרמנית של קונצרן VAG, שעד הדור החדש והעדכני של הרכבים, היה מסודר בצורה "גרמנית", פשוטה וברורה, הכל במקום, הכל נגיש ומרגיש דיי טבעי לתפעול, ותחום זה תמיד קיבל תשבוחות במבחנים שנערכו לרכבים. כל מי שעלה על הדור החדש הרגיש פתאום שינוי לרעה בתחום. מוקדם יותר השבוע נהגתי על סקודה אוקטביה החדשה, ללא ספק אחד מדגמי הדגל של הקונצרן, ומיד לאחר מכן בסיטרואן C5 איירקרוס. סיטרואן, רכב שבאופן מסורתי לא מצטיין בנושא הנדסת האנוש, הרגיש אחרי האוקטביה החדשה כמו הדבר הכי טבעי בעולם לתפעול. מיקום פתחי המזגן בסקודה גרוע ונמוך מאוד, כדי שיגיע לפנים צריך לכוון את התריסים על הסוף למעלה. בסיטרואן הפתחים גבוהים ובמיקום מצויין ולא מקפיאים את הידיים ברוב הכיוונים שלהם. תפעול המיזוג במערכת המולטימדיה באוקטביה מסורבל יותר, בסיטרואן תפעול המיזוג מהמולטימדיה הרבה יותר פשוט וברור. בניגוד לסיטרואן, בסקודה אין גלגלת לווליום המערכת, רק על ההגה, ועל המולטימדיה יש כפתורי + ו - שבצורה הזויה כל אחד מהם נמצא בצד השני של המערכת. מתקני הכוסות. שוב מוזר ביותר, המתקנים קטנים (לא מתאימים לג'ארה שיש לעיתים בבתי קפה ) וממוקמים אחורה מידי ומתחת ! למשענת היד, זו אמנם מתכווננת אבל אם שמים אותה במצב נורמלי היא מפריע לגשת למתקן הכוסות. בסיטרואן המתקנים גדולים, גבוהים מאוד על השדרה המרכזית, נגישים ולא מופרעים ממשענת היד, (שנפתחת ומכילה תא ענק ומקורר).
 11. ה-1.2 טורבו בנזין נוסע בערך כמו הטורבו דיזל 1.5 בהרגשה. האמת שגם הצליל בעומס לא רחוק זה מזה. ה1.6 טורבו בנזין נוסע הרבה יותר טוב משניהם בכל טווחי הסל"ד כולל זה שהוא עדיף משמעותית וחזק וחלק מהדיזל בטווחי סל"ד נמוכים. ממליץ לך ללכת עליו. קח בחשבון רק בעולם האמיתי צריכת דלק כ-10 קמ"ל, לעומת כ-15 לדיזל.
 12. כשרכשתי קקטוס ב-2018, אחרי חודשיים מהרכישה הגיע לארץ ה-C3 איירקרוס, אז עם המנוע בהספק 110 כ"ס. הלכתי להתרשם מהרכב , ובהיבט המשפחתי מה שהכי בלט שם, והאמת שלא לטובה זה תא המטען. הנתונים היבשים הצביעו על יתרון בנפח של ה-C3 איירקרוס על פני זה של הקקטוס. בפועל, היתרון נפח הזה אם אכן קיים לא מנוצל בצורה כל כך טובה, המבנה של התא לא עמוק מספיק, ולא תוכל לנצל אותו בצורה יעילה. בקקטוס מבנה התא עמוק ורבוע שמקל על העמסה, למרות מדרגה גדולה בסף הטעינה. מעבר לכך תא הנוסעים של ה-C3 שמח הרבה יותר מזה של הסוזוקי, והמושבים שלה נוחים משמעותית והכי נוחים בסגמנט. העיצוב החיצוני גם כן, לא כבד ולא משעמם כמו הסוזוקי. לדעתי תבדקו אם פרקטית תא המטען של ה-C3 מספיק לכם אז לכו עליה.
 13. בתקציב שציינת, תבדוק את ההונדה סיוויק האצ'בק 2013-2016. לדעתי תתאים לדרישה בצורה טובה, וזאת גם משפחתית טובה מאוד עם איכות ואמינות גבוהים מאוד וגם נראית טוב פנים וחוץ. הסוכריה - ה-magic seats הגאוניים של הונדה.
 14. מנוע ה-1.6 טורבו בדור הנוכחי וכנראה האחרון שלו, הוא פנינה אמיתית. קל לראות מאיפה הגיע הבסיס ליחידת הכוח האדירה של 308GTI על 272 הסוסים שלה והאופי הרייסרי שטס במעלה הסל"ד עם כושר נשימה אדיר וקלילות. גרסת ה-180 כ"ס מצויינת לשימוש משפחתי, אם לוחצים אותה היא רחוקה (מאוד) מהגדרה של נמנום, המנוע מאוד שקט, אולי הכי בסגמנט, והוא מרגיש חלק ומאוד עגול, עם כוח ליניארי מסל"ד אפסי ועד המנתק, ללא בורות ונפילות מורגשות, או חוסר אוויר למעלה. לעניות דעתי, אתה מתכוון לשילוב של המנוע הזה על המתלים המאוד רכים של ה-C5 ולתיבת ה-EAT8 שמכויילת בסופו של דבר לחיסכון, השילוב הזה מכהה ומרכך את התחושות של הרכב. אבל אם תדלג על זה, וגם תלחץ מצב ספורט בתיבה תרגיש אחרת ותוכל להתרשם מהמנוע. מסכים עם התיאור שלך לגבי המנוע הזה.
×
×
 • תוכן חדש...